New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
De idegesít már ez a nagy csend 😕 Vilma/Smith/Harper pénzében van ami 12-én aktivizálódik vagy még utána is jöhetnek lépések? Mikorra kell pontosan a sapka alá kerülni, mert a két második körös tenderrel megint elszálltunk rendesen...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
lehet vinni a Saints-t
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem vasember, de az elmúlt két évben gyakran csak azért nem játszott, mert ő volt a 4. back. A 2011 elején letolt műtétet követően csak hamstring miatt volt sérültlistán. A sérülékenységénél talán nagyobb hátránya a használhatatlansága passzjátékban.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Ha nem is Ivory-t, de az egyik RB-nket biztos tradeljük szvsz. Sajnos attól tartok Thomas még az esélyes 😕 Nem hiszem hogy 3db 2+ millás, és egy 1 millás (rookie béres) RB maradhat a roosteren. Logikus lépés volt Ivoryra tendert rakni, de van benne kockázat is, ha véetlen a nyakunkon marad. Hányadik kör lehet kb az értéke? 2-at biztos nem adnak érte...4. reális lehet?clbass
4. kört egy sérülékeny RB-ért szvsz nem adnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ha nem is Ivory-t, de az egyik RB-nket biztos tradeljük szvsz. Sajnos attól tartok Thomas még az esélyes 😕 Nem hiszem hogy 3db 2+ millás, és egy 1 millás (rookie béres) RB maradhat a roosteren. Logikus lépés volt Ivoryra tendert rakni, de van benne kockázat is, ha véetlen a nyakunkon marad. Hányadik kör lehet kb az értéke? 2-at biztos nem adnak érte...4. reális lehet?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
BDLP?Gyurma Pappa
Ő is kapott egy 2. körös tendert. De nem csodálkoznék, ha követné Galette példáját és menne vele is rövid időn belül egy multiyear deal.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
BDLP?

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
junior a zsákban 😊
 www.neworleanssaints.com/news-and-events/article-1/Saints-Agree-To-Terms-With-LB-Junior-Galette-On-Three-Year-Contract/12368ed9-630d-470d-af80-85d665f9bda5adam77
Interested to see more of Junior Galette. 7th highest pass rushing productivity score of all defensive players last year on 205 pass rushes.


Csodálkoztam, hogy előtte rátettük a tendert, mert a twitteren arról hangos hetek óta Dzsunyijah, hogy az ügynöke tárgyal a csapattal és örökre Szent akar maradni. Aztán a tender bejelentése után nem sokkal alá is írta a szerződést.
Loomis jó pókerjátékos lehet 😊

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 633
junior a zsákban 😊
 www.neworleanssaints.com/news-and-events/article-1/Saints-Agree-To-Terms-With-LB-Junior-Galette-On-Three-Year-Contract/12368ed9-630d-470d-af80-85d665f9bda5
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Én rátennék egy 2. körös tendert és elcserélném egy hátsó körös pickre. atapapa
A mondat első fele az éjjel megtörtént. Most az RB-needes csapatokon a sor 😉 Megtartani felesleges lenne. Az általában semlegesebb hangvételű rotoworld már azt írja, hogy milyen dolog tenderelni Ivotyt, ezzel túszul tartjuk szegény 😀

több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Ivoryt nem sajnálnám... Mármint imádom a játékát, de a 4. a sorban... És, ha jól emlékszem, panaszkodott már évvége felé... Egy késői pick persze jól esne cserébe.
Viszont amitől félek, az Daniel elvesztése... Valahol hasonló téma, mint Ivory, itt nem játszhat, örülök, ha máshol igen, de nagyon sajnálnám, pedig kb. ((TOP3)) legjobb FA QB, szóval megértem, ha lelép.
A Vilma, Smith, Harper hármas meg nagyon gyorsan legyen elküldve, please.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Abban az esetben van értelme az alsó kettőt külön venni, ha a játékost draftolták és nem UDFA volt.
UDFA-t az esetben érdemes tenderelni így, amennyiben a játékos nem ér meg a csapat számára magasabb, 2 milliós fizetést és nem okoz nagy érvágást, ha kompenzáció nélkül lelép.
Én rátennék egy 2. körös tendert és elcserélném egy hátsó körös pickre.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Nem opció a 110%, csak abban az esetben, ha az volna a magasabb összeg.
Original tendert fog kapni, ha kap vmit.gabokocka
Köszi! Nem értettem ezt a részét! Mi értelme akkor a tenderneke ebben az esetben? Az Originalból egyből vinnék a hírek szerint. mindenféle ellenérték nélkül?...láma vagyok ehez 😕
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Nem opció a 110%, csak abban az esetben, ha az volna a magasabb összeg.
Original tendert fog kapni, ha kap vmit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ha ennyire lehajolunk minden fillérért, akkor nagyon csalódott leszek, ha Harper idei 5 milliós alapfizetésével nem kezdünk semmit (és itt nem egyszerű átstrukturálásra gondolok).
A pletykák szerint Ivoryra tendert tennénk, Ellis ügynökére pedig egy mondatot se pazaroltunk még 😊atapapa
Ellis nem is érdemel többet 😛 Ivory viszont jó kérdés...a következő tenderekből lehet válogatni:
L 1: 1,323,000 $ (Right Of First Refusal) - "elővásárlási" jog nálunk, ha jól értem matchelhető
L 2: 1,323,000 $ or 110% of 2012 salary (Original Round Pick) - UDFA volt, bukó, bárki vinné
L 3: 2,023,088 $ or 110% of 2012 salary(Second Round Pick) - a két milla sok nekünk, de ha jól értelmezem, opció a 110% is, ami cirka 680e$, de második kört nem fog érte senki adni, ergó olcsón maradhat.
Level 4: 2,878,628 $ or 110% of 2012 salary (First Round Pick) - esélytelen
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha ennyire lehajolunk minden fillérért, akkor nagyon csalódott leszek, ha Harper idei 5 milliós alapfizetésével nem kezdünk semmit (és itt nem egyszerű átstrukturálásra gondolok).
A pletykák szerint Ivoryra tendert tennénk, Ellis ügynökére pedig egy mondatot se pazaroltunk még 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Bunkley szerződése is átalakítva

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az egészben az a durva, hogy a listán mögötte lévő két embert akarjuk most kirúgni, de legalábbis sokkal kevesebbért megtartani 😀
De Ellis is komoly, hogy egy újoncszerződéssel tudott első lenni.

Igen, Bushrodnak volt már jobb szezonja is, de amióta NBA-t/NFL-t nézek, a legritkábban láttam jót kisülni abból, ha egy játékos még a karrier-évére se tudta összeszedni magát. Nézd meg Brees-t, a szerződése utolsó évében megdöntött majdnem minden létező rekordot, Bushrod meg karrierje egyik legrosszabb szezonját produkálta.
Ha marad, remélem legalább viszonylag olcsón marad.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Jó, de azért volt neki jobb éve is. Nyilván nem fog ekkora pénzt keresni, ezt ő is jól tudja. Viszont Ellis távozása már-már felüdítő.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
PFF értékelése a játékosok teljesítményének és fizetésének arányáról
 www.profootballfocus.com/blog/2013/03/03/performance-based-value-new-orleans-saints/

Nem linkeltem volna, csak ennél frappánsabban nem tudok a Bushrod újraigazolásáról szóló hírekre reagálni. Még akkor is így vélem, ha ennyire tele sapkával jobbat nem találni.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Nem lenne értelme elengedni, nem nagyon van most megfizethető alternatíva se a piacon, és drafton sem látom biztosítva, hogy csúszik hozzánk a top prospectekből bárki, kis túlzással bárki húzhat előttünk OT-t.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Amúgy valószínű, hogy Bushrod is maradni fog. Kíváncsi vagyok már, hogy mit hoz számunkra az FA piac és Loomis. 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ma egy éve "derült ki", hogy van 50000 oldal (LOL) bizonyíték ellenünk. Rázós egy év volt.

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Csak tudnám, hogy DeVito-ról miért mindig az ugrik be, hogy a red zone-ban egy alacsony-köpcös pingvinnek öltözött pacák próbál elkapni egy elpuntolt labdát 😀.

Engem nem lepne meg, ha Brees szerződését is átstruktúrálnák amolyan TB félére, ha igazán éreződni kezd a kényszer. Fellélegezne a budget, az tuti.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Hogy ki lesz elérhető, azzal várjuk meg az FA-piac megnyílását.
Landryt biztos nem hoznám el, szerintem nem sokkal jobb, mint Harper, ilyen zúzó, de coverben sebezhető SS-re nem is nagyon áldoznék, még akkor se ha véletlenül Harpert kirúgnánk.
De igazán olyan OLB-t se látok, akit ha leigazolnánk, akkor lehiggadva konstatálhatnánk a pass rush megoldását.

A letréd szándéka nálam attól függene, hogy ki elérhető 15-nél. Igaz, a combine eredményei engem eléggé összezavartak a BPA-t illetően.