New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Thomas-utód
 www.nfl.com/player/benjaminwatson/2506122/profileatapapa
tökéletesGyurma Pappa
egyetértve

Humber is vissza egy évre, ezt nem tudom minek

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A Thomas-utód
 www.nfl.com/player/benjaminwatson/2506122/profileatapapa
tökéletes

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Thomas-utód
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/dorymozpdnrllkqlfzpu
Benjamin Watson Stats, News and Video - TE | NFL.com
Latest on TE Benjamin Watson including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nem tudom miért vagyok ennyire rámozdulva erre az Aso dologra (lehet, más hír nincs? 😀 )
 www.nola.com/saints/index.ssf/2013/03/new_orleans_saints_cb_nnamdi_a.html




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Viszont ha már arról van szó, hogy mennyire kell nekünk Aso, akkor megjegyzem hogy inkább Reedre költenék, mint sokadik cornerre. Az is igaz, hogy Reed biztos nagyobb lovét akar, mint ő.atapapa
Szerintem sem kell nekünk még egy CB (még rotációban sem). annál komolyabb needjeink vannak. Aso csak egy "testcsel" volt, egy szívesség, hogy valaki érdeklődik utána...., megpróbálja felsrófolni az árát egy kicsit. Nem véletlen, hogy aznap látogat NO-ba, amikor a vezérkar nincs otthon....
Reed? Ki kell nyitni a pénztárcát (előbb-utóbb, mindenképpen) és akkor kiderül, mi van benne..???? Magic Loomis! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Amennyi Dallas-meccset láttam, Butler elég jól teljesített szerintem, csak hát két pro bowler játékos van előtte, úgy meg nehéz kibontakozni.
Szerencsére sok ember nem ismeri jobban, mint Ryan, ha ő úgy érzi, hogy van értelme pénzt tenni bele, akkor én hiszek neki.

Lewis fizikális, de ezt nagyon jól kamatoztatja press coverage-ban, vétek lenne a LOS-tól távol felállítani.
Viszont ha már arról van szó, hogy mennyire kell nekünk Aso, akkor megjegyzem hogy inkább Reedre költenék, mint sokadik cornerre. Az is igaz, hogy Reed biztos nagyobb lovét akar, mint ő.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
lewisból túl vad ötlet FS-t csinálni? fizikuma alapján beférne. valahol olvastam, hogy iskolában onnan lett corner.adam77
Szerintem esélytelen (bár ki tudja), de
Jenkins meg mehetne vissza CB-nek! 😀
több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 633
lewisból túl vad ötlet FS-t csinálni? fizikuma alapján beférne. valahol olvastam, hogy iskolában onnan lett corner.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Az, hogy eddig nem mozdultunk rá tényleg felvet pár kérdést. Biztos, hogy nem méregdrága, és valószínűleg Ryan be tudja árazni, tudja az értékét. Depthnek semmiképp nem lenne rossz szvsz, és lehetne mellé húzni egy szépreményű rookiet.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hát szerintem meg középszerű valaki, akivel csak mennyiségben lennénk többen. Az se véletlen, hogy nem mozdultunk még rá.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Butler: fiatal, méretre prototípus, ismeri Ryan és a FA piacon ár-érték arányban jó, számunkra is megfizethető szint. A Dallasban kevés szerepet kapott, nálunk több szerepet kaphat.

És még egy: On a side note, freshly signed cornerback Keenan Lewis played with Butler during their college days at Oregon State making New Orleans a more intriguing landing spot for Butler.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy ti Butlerben mit láttok, miért kellene ő nekünk ennyire, hogy folyamat őt emlegetitek?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ohh, erről lemaradtam...

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
7. körünk most nincs, nem? Azt nem Ruud-ért attuk anno?krixtofer
Jól tudod.1,3,4,5,6. körünk van.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
7. körünk most nincs, nem? Azt nem Ruud-ért attuk anno?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Áhá. Aso nem tudott találkozni Loomis-szal és Paytonnal, mert ők Arizonában voltak, csak Ryannel beszélgettek. Akkor így érthető, hogy nincs semmi extra hír.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez a Harper, mint pass rsuher OLB szerintem halott ötlet.
Williams alatt négyes front mögött volt blitzre használva, de 3/4-ben egy az egyben a T-vel szemben felállva esélytelen lenne a maga 200 fontjával, egy 34 OLB kb. 230-240 fontnál kezdődik.
Én tavaly 43 OLB-nek képzeltem el, mert itt a sekély zónákban talán még hasznát láthattuk volna, de futásnál a 300 fontos falemberek simán gyalulták volna.

Keenan Lewisról van egy jó cikk a nola.comon
Felhívta a bátyját (aki Saints-fan természetesen) a múlt héten, és mondta neki, hogy érdeklődik iránta a Falcons is. Mire a tesó visszaszólt: Man you absolutely can't do that! 😀
Másnap mondta, hogy jön a Saintshez vizitre, az egész család bepörgött, tesó majdnem elsírta magát, a mama elküldte őt új öltönyt is venni, de szóltak Loomisék hogy nem kell kifennie magát, öltözzön csak kényelmesen.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
QB: Nem kérdés, kell csere, én hoznék 2-3 UDFA-t kipróbálni, esetleg ha valami közepes prospect lecsúszik 5.-6. körre.
FB: Collins az egyik legjobb FB a ligában, de nem is kell más.
RB: Egyikük sem ér 5.-nél többet, Ivory se, Sporles meg nem cserealap szvsz. Ivory-t szerintem el fogjuk cserélni, a draft előtt két héttel, valami 5+ körért, ami leginkább szerintem 6.-7. lesz. Emlékeztetőül, egy laza párhuzam: Asante Samuel egy 7. kört ért a Falconsnak tavaly.
WR: Morgan egysíkú, Colston és Moore tényleg jók, de alig volt olyan év, ketten öszesen 28 meccset játszottak volna. Henderson ha nem talál valahogy backup állást (életében először, NOLA-n kívül 😊 ), akkor talán veterán minimumért marad, bár értelmét nem sokat látom. Én 7./UDFA megoldást várok, főleg ha idén Toon játszik.
TE: alap, hogy kell valaki, sokat én nem áldoznék érte.
G: -
C: BDLP a liga egyik legjobb C-je (igazából számok alapján a legjobb)
T: Az O egyetlen igazán megoldhatatlannak tűnő problémája. 1. kört semmiképp nem használnám erre, FA piacon most nem tudom ki tudnánk megfizetni. Talált már SP 3-5. körben "használható" OL embert, de azért ehhez nem árt némi mázli.

DT: Na ez sem egyszerű. Az első kört nem lőném el erre, kell egy passrusher. Én 4.-5. kört várom, + 6-.7- ben egy projektet érdemes bevállalni, 2 év múlva is lehet még SB-t nyerni 😛
DE: Jordan és Hicks oké, depth kb. 0, de ha 1 gapes játékot fogunk játszani, akkor nem kell Justin Smith-i magasság, szerintem ez kezelhető lesz.
OLB: 1. kör, coverben mindkettő szar, illetve sokat nem mutatott, futás ellen meg Wilson igazi homály, és ezt 3 yarddal hátrébb sem fogja megoldani.
ILB: -
CB: Ha Aso is beesik, akkor White felőlem elhúzhat PS-be is akár. Ha nem akkor is, neki még kell 1-2 év. Mack is a csapatnál van még, véleményem szerint Lewis igazolása megoldotta itt a kérdést.
FS: Jenkins kuka nálam, S-nek teljesen homály. AQ jó, de kell igazolás. Esetleg White-ot lehet megnézhetnénk itt.
SS: Lényegében Harper van,de szerintem meg nincs. OLB-nek meg azért pici, de majd meglátjuk.

Draft kívánságlistám:
1. OLB
2. Goodell kapja be
3. OT
4. NT
5.-6. OT/QB/NT/S
7. előzőek+WR
Ha sikerül még egy 6.-7. kört szerezni, akkor DL/OLB depth,
UDFA-t már kifejtettem.

És azért még ne felejtsük el: a piacon is van mit keresni, kérdés, hogy Loomis mire tud még pénzt csinálni. Butler pl. pénteken elmondta, hogy szeretne idejönni, csak mi még nem hívtuk 😀 fura helyzet, az biztos 😊

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Aso-ról még mindíg semmi. Elteázgattak, felemlegették a régi szép időket Ryannal, azt kész....
Majdcsak lesz vmi infó, ha megszólal a főnök! 😀

Na, igen 😀 :

There are only three scenarios that I can possibly imagine from here:
1. The Saints genuinely aren't interested in signing Asomugha. This meeting was just a decoy visit to help Asomugha pressure another interested team (the 49ers?) or drive up the price of a potential contract from another team.
2. The Saints genuinely aren't interested in signing Asomugha. Rob Ryan has simply gone rogue, blinded by some irrational Asomugha obsession.
3. This was a strategic pitch by Payton and Loomis, channeling their inner Don Draper and sending in the single person most comfortable with Asomugha, to gently make him understand that New Orleans is where he wants to be in 2013, maybe even for slightly less money than he's expecting.

by CsC




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Azért is használtuk kevesebbet Collinst, mert volt D. Thomas aki sokszor inkább FB volt. Ezért is kéne egy TE mindenképp. Voltak hírek, hogy Kellen Davis iránt érdeklődünk, aztán lecsendesültek. Mondjuk Higgins játéka nekem kifejezetten tetszik, de kell még valaki.
Backup QB-nak meg hozunk valakit. (Bár attól félek, hogy a 6. körben Draftolunk valakit. Pedig hát nem arra kéne..)

Szerk.: Csabi már Davisszel megelőzött. 😀
több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Futoert szerintem 5. kornel tobbet nem adnak... Mar Ivory es PT eseteben, Sproles es Ingram csak marad gondolom...
Egy TE kelleni fog elegge, Higgins elblokkolgat, de a Kellen Davis vizit is utal arra, hogy SP-ek is akarnak valakit...
Bunkleyt nezegetve meg rajottem, Ratliff se egy nagyobb darab NT, jo lehet O ott.

A LT problemat megoldando kitalaltam 😀 , hogy el kellene hozni Saffoldot, lehetne LT, amit akar... Ott bukik meg a dolog, hogy jovore szinten kb. eselytelen barkinek is kiosztani LT penzt, egy ev miatt meg nem vicces odaadni egy kozepso koros picket.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Picit nézegettem a keretet.

QB: Brees mögé kell valaki, de ez legyen az utolsó problémánk.
FB: Collins van, amennyi playnél mi FB-t használunk, arra elég ő.
RB: Thomas, Ingram, Ivory, Sproles, és Cadetről se feledkezzünk meg. Akármennyire sérülékenyek, ez így nagyon-nagyon sok, gyakorlatilag bármelyiket cserélném egy használható 2. vagy 3. körös pickre.
WR: Colston, Moore nagyszerű, Morgan ígéretesen fejlődött a szezon végére, és ugye tavaly talán 4. körben húztuk Toont, ideje lenne bemutatkoznia. Ha ő beválik, és Morgan ilyen ütemben fejlődik tovább, akkor ez teljesen jó.
TE: Jimmy van csak, ide egy backupot kell szerezni majd, de csak közvetlenül azelőtt, hogy Brees mögé QB-t szereznénk 😀
G: Evans-Grubbs ligaelit, Olsenben is lehet bízni, illetve Tillernek nem ártana bemutatkozni már, benne is bízok.
T: Na ide mindenképpen kell valaki, Strief maradt, Harris tavaly szerintem jól szállt be, Brown mindig kérdőjel. Illetve draftoltuk tavaly Jones-t, na de rá semmiképp sem bíznám Brees vakoldalát. Égető probléma, mert az első meccseken láthattuk a szezonban, hogy mit csinál Brees, ha ütik-vágják.

DT: Ez katasztrófa, ide csak Bunkley van, esetleg Johnson, pass-rushban finoman szólva is limitált mindkettő. Egy NT kell, legjobb lenne az egyik RB-ért kapott 2. körben ( vagy 3.-ban ), de ha esetleg lecsúszik hozzánk valaki az 1. körben, el lehet rá lőni.
DE: Jordan-Hicks szerintem rendben lesz, backupnak maradt Smith ( legalábbis remélem, hogy nem kezdőnek... ), Walker, meg Johsnont is lehet itt játszatni néha.
OLB: Ez a 3. nagyon komoly needünk, Wilson és Galette, aztán más senki. Ráadásul utóbbinak szerintem ez nem fog feküdni igazán, bár korábban játszott LB-t. Alapvetően erre kell az 1. kör...
ILB: Itt megvagyunk. Lofton-Hawthorne-Vilma, remélem Chamberlain idén már tud játszani, és ott van Humber is.
CB: Greer-Lewis teljesen jó, Robinsonban is lehet azért bízni, még egy ilyen rossz szezonja nem lehet. NB-nek ott van White is.
FS: AQ-t akarom kezdőként látni! Jenkins a backup, itt játszhat White, meg még itt van Nelson.
SS: Harper. Nagy fizu, kis tudás, ezzel valamit kell csinálni.

Részemről Harpert kipróbálnám OLB-ként. Pass rushernek eddig is jó volt, de coverben is jobb, mint Galette. A helyére SS-ként kipróbálnám Jenkinst, ő úgyis jobban szeret ütközni, mint utolsó emberként védekezni ( amihez nem ért... ).Ha ez így működne, akkor 1. kör NT, egy RB-ért szerezni egy 2. kört, ott OLB, 3.-ban LT, aztán érkezhetne még valaki a secbe, lehet intézni egy TE-t, egy QB-t.
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A Steelers érdeklődik Dumervil iránt... (lehet, hogy mi is, de azt nem mondják. 😀 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Amit clbass kérdezett: tényleg kell ennyi CB? Nem tudjuk másképp eldorbézolni a rengeteg pénzünket?zemanla
Gondolom ilyenkor az FO elemzi a rendelkezésre álló pénzt, a posztonkénti FA-ket és a draft kínálatát, majd választ egy megfelelőnek tűnő stratégiát.
Talán arra jutottak, hogy a sec megerősítése a piacról a legjárhatóbb út, amit el tudok fogadni, bár az tényleg vitát érdemel, hogy 4 kezdő szintű corner kell-e, amikor legalább 2, de inkább 3 kezdőjátékos hiányzik egyéb fontos posztokon (OLB, NT, LT).

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tényleg kell. Greer már közel sem 100%-os, és jó eséllyel sérül le most már többször is. PatRob fejlődik, de még kell neki egy-két év. Lewis tud zónázni is, tehát szükség esetén beljebb tud húzódni nickle-be, még akkor is, ha ő lesz a kezdő CB. Aso pedig kiváló lenne, rotálhatnák egymást Greerrel, két hasonló erényekkel megáldott CB. És ha tényleg megint hiperagresszív védelemmel állunk elő, akkor kellenek az ilyen stílusú CB-k, dögivel.

Most már csak Harper fizetése érdekel, de nagyon. Mert egy passrusher SS-nek kicsit sok pénzt keres.Gyurma Pappa
Jó CB mindig kell szerintem, Harperből meg csináljunk pass rusher OLB-t 😀 De a fizetését bizony csökkenteni kell.