New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ha logikusan gondolkodunk, ez az FA-n el kéne hogy dőljön. Ha szerzünk LT-t, akkor nem kéne még egyszer erre a posztra húzni, viszont azon se lepődnék meg, ha véletlenül beragadna egy T a top3-ból (nem fog) és BPA-alapon Strief helyére behúznánk az újoncot, hogy majd pár év múlva LT-vé forrjon.
Szóval azt mondom, hogy viszonylag tiszta needekkel fogunk a draftra érkezni, de hányszor volt már ilyen, és mégis behúztunk 3-4. hiányposztra embert a legégetőbb szükség helyett (2006: Bush, 2007: Meach, 2009: Jenkins, 2010: Robinson)

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy OT valszeg nem csúszik le hozzánk 1. körben, Joeckel, Fisher és Johnson is kimegy előbb. De ha Johnson mégse?...behúznátok első körben? Persze ez még függ FA-től is, de pl Dion Jordan, Mingo, Moore, Lotulelei, Richardson, Jarvis Jones, Werner, John Hankins, Jenkins közül egy biztos bent lesz, és akk még Johnson...kit húznátok?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Tényleg sokat akarhat a fiú, már a második helyszínt hagyja el
LB Victor Butler left his visit with the Saints without a contract, a source says. Butler will visit the Browns on Monday.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Erről a Martinról ma hallottam életemben először. PFF-rating szerint a legrosszabb FA DT, Ellis is körökkel verte, és neki a jövőjét játékosként csak a Falconsban tudom elképzelni 😛
Martin barátunknak valami kurvajónő lehet a felesége vagy egyéb csapatmorált építő személyes varázsa lehet, ha a ilyen szezon után még versengenek is érte.

több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Na zsir, beszelem itt a totalis hulyesegeket. Sorry.
Ez a -12 rating annyira nem hangzik jol... Mondjuk sok mas csapat is erdeklodik utana, es a Saints-fele capspace verheto konnyeden.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Martin anno NT-nek lett draftolva, csak az évek folyamán lefogyott DE-nek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Martin meret alapjan lehetne NT is akar, de szvsz DE lenne... Ott mar bevalt, meg (gondolom) ott jatszott eddig vegig.csabi19
Elsősorban azért kérdeztem, mert roto DE-nek írja, nfl.com DT-nek. Méretei alapján lehetne akár NT-is (főleg az nfl.com-os 309lbs alapján), de tavaly a SD-ben DE volt ha jól tudom, és nem is túl jó:
Jason La Canfora reports that San Diego are hoping to re-sign Vaughn Martin, but rather inexplicably they face stiff competition from Philadelphia, Detroit, New Orleans and New England. We say inexplicably because outside of the occasional game here or there, Martin has constantly graded as one of the worst 3-4 defensive ends in the league. His -12.8 grade from last year was the second lowest of all his peers
több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
...LT-k kozul szvsz McKinnie maradt instant kezdo FA...csabi19
...es elvileg tenyleg kapcsolatba leptek vele... mondjuk szerintem nem fog jonni. 😀 (bar baltimoreban talan meg kevesebb a cap space)csabi19
Sajnos neki komoly motivációs problémái vannak, szeret elhízni. Ez NOLA konyhaművészetét tekintve fokozott veszélyt jelentene rá. Be kell tenni a szerződésébe valami súlyklauzulát és jöhetatapapa
😀 Es tenyleg. 😀
Talan Minnesotabol is ezert repult anno (vagy nem), es a meglepoen jo POja utan minimalis az erdeklodes fele... Nyilvan sokan ketelkednek. A rossz hir, hogy meg mindig o lenne legjobb opcio. :/ Vagy trade Albertert egy jovo evi pickert. 😛

Martin meret alapjan lehetne NT is akar, de szvsz DE lenne... Ott mar bevalt, meg (gondolom) ott jatszott eddig vegig.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Butler még ma is nálunk tárgyal, Aso kérdése is nyitott még (gondolom kapott egy fix ajánlatot és csak a döntésén múlik), és állítólag rámozdulunk Vaughn Martin DE/DT-re. Lehet ő NT?clbass
Martin szerintem kicsi NT-nek. Akkor már inkább ő DE, és Hicks NT. Az lenne a legjobb, ha egyik se jönne igazából. Max Butler, de nem 5,5 milláért, kérdés mennyit enged a feléből.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Butler még ma is nálunk tárgyal, Aso kérdése is nyitott még (gondolom kapott egy fix ajánlatot és csak a döntésén múlik), és állítólag rámozdulunk Vaughn Martin DE/DT-re. Lehet ő NT?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Súlyklauzula, hatalmas 😀 Nicksnek sem ártott volna, vagy volt? 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Special team depth, más értelmét nem látomGyurma Pappa
je, csak úgy gondoltam hogy azt a pár napja visszaigazolt Humberrel letudtuk

...LT-k kozul szvsz McKinnie maradt instant kezdo FA...csabi19
...es elvileg tenyleg kapcsolatba leptek vele... mondjuk szerintem nem fog jonni. 😀 (bar baltimoreban talan meg kevesebb a cap space)csabi19
Sajnos neki komoly motivációs problémái vannak, szeret elhízni. Ez NOLA konyhaművészetét tekintve fokozott veszélyt jelentene rá. Be kell tenni a szerződésébe valami súlyklauzulát és jöhet

több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
...LT-k kozul szvsz McKinnie maradt instant kezdo FA...csabi19
...es elvileg tenyleg kapcsolatba leptek vele... mondjuk szerintem nem fog jonni. 😀 (bar baltimoreban talan meg kevesebb a cap space)

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
ez azért meglepett:
 prod.www.saints.clubs.nfl.com/news-and-events/article-1/New-Orleans-Saints-Agree-To-Terms-With-LB-Will-Herring/5ac00257-58f0-48e2-97a1-91f8ebe6e05cadam77
atapapa
Special team depth, más értelmét nem látom

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ez azért meglepett:
 prod.www.saints.clubs.nfl.com/news-and-events/article-1/New-Orleans-Saints-Agree-To-Terms-With-LB-Will-Herring/5ac00257-58f0-48e2-97a1-91f8ebe6e05cadam77

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 633
ez azért meglepett:
 prod.www.saints.clubs.nfl.com/news-and-events/article-1/New-Orleans-Saints-Agree-To-Terms-With-LB-Will-Herring/5ac00257-58f0-48e2-97a1-91f8ebe6e05c
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
A lecserét arra az esetre gondoltam, ha jön egy FA OLB minimális kezdő potenciállal. Galette, Wilson, Smith?, Vilma?, FA (Butler) mellé meglepne egy első körös olb. Lehet, hogy bármelyiküknél jobb lenne, de akkor mégis minek a többi???clbass
Értelek. Vilmát nem tudom elképzelni 34 olb-nek egyébként, Smith-re meg nagyjából úgy tekintek, mint aki nincs is a csapatban 😂atapapa
Ezzel maximálisan egyetértek, de akkor meg mi a fenéért maradtak 😮
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A lecserét arra az esetre gondoltam, ha jön egy FA OLB minimális kezdő potenciállal. Galette, Wilson, Smith?, Vilma?, FA (Butler) mellé meglepne egy első körös olb. Lehet, hogy bármelyiküknél jobb lenne, de akkor mégis minek a többi???clbass
Értelek. Vilmát nem tudom elképzelni 34 olb-nek egyébként, Smith-re meg nagyjából úgy tekintek, mint aki nincs is a csapatban 😂

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Egy pletyka szerint Butler évi 5,5 milliót akar, amennyiben ez igaz, akkor csalódott lennék, ha leigazolnánk, Galette-hez hasonlót hozott tavaly, aki ennek a töredékéért maradt.atapapa
Lol, ezt hagyjuk is, ha így van.Gyurma Pappa
Jesszus az nagyon sok 😮
Akkora homály az OLB is, hogy az csak na. Jelenleg ide lehet vehető Galette, Wilson, fecsegik, hogy bizonyos szituációkban Vilma, és Smith-nek fogalmam nincs, hogy mi lesz a helye (DE/OLB), egy OLB FA signnal már nem biztos, hogy ez a prioritás drafton. Hiába lehetne minőségi javulás, akkor minek a többi? Viszont teljesen egyetértek Atával, hogy 15-nél nem lesz bent megfelelő értékű LT. Mard az NT, amiről meglepetésemre szó sem esik, fórumos ábrándozás Vacarro pick ->Harper trade, egy indokolatlanul sokadik OLB, vagy ami nekem legjobban tetszene egy letrade...1. kör BPA D, 2. OT, 3-től meg D deapth. Így viszont jelentős a kockázat, hogy nem egyből beépíthető impact player kerül hozzánk, hanem "csak" project/deapth bővítő. Jó lenne lassan tisztább képet kapni a tervekről!clbass
A lecserével azért vagyok bajban, mert hátrébb elsősorban jó LB-k (de nem pass rusher OLB-k) meg CB-k lesznek elérhetők BPA alapon, és ez a legkevésbé need most.atapapa
A lecserét arra az esetre gondoltam, ha jön egy FA OLB minimális kezdő potenciállal. Galette, Wilson, Smith?, Vilma?, FA (Butler) mellé meglepne egy első körös olb. Lehet, hogy bármelyiküknél jobb lenne, de akkor mégis minek a többi???
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Azért pass rusherben mély a class, oda lentebb is találhattok jó tehetséget ill. NT se ártana és abból is vannak 1/25 környékén jó value-t képviselő arcok.empty taxi
Csak olyan impact nem lesz pass rusherből hátrébb, aki mondjuk Galette-t ki tudná szorítani az első években.
NT-ben igazad van.atapapa
De Galette sztem nagy bukta lesz, ha nem tisztán pass rusherként használjuk...Tocy
Nem akarok nagyon optimista lenni, de ennek a szisztémaváltásnak ő lehet Jordan mellett a házon belüli legnagyobb nyertese egy Ware-hez hasonló szerepkörben (ős is vagy 80%-ban az irányítónak megy). Visszalépni biztosan nem fog sokat.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Azért pass rusherben mély a class, oda lentebb is találhattok jó tehetséget ill. NT se ártana és abból is vannak 1/25 környékén jó value-t képviselő arcok.empty taxi
Csak olyan impact nem lesz pass rusherből hátrébb, aki mondjuk Galette-t ki tudná szorítani az első években.
NT-ben igazad van.atapapa
De Galette sztem nagy bukta lesz, ha nem tisztán pass rusherként használjuk...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Azért pass rusherben mély a class, oda lentebb is találhattok jó tehetséget ill. NT se ártana és abból is vannak 1/25 környékén jó value-t képviselő arcok.empty taxi
Csak olyan impact nem lesz pass rusherből hátrébb, aki mondjuk Galette-t ki tudná szorítani az első években.
NT-ben igazad van.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Egy pletyka szerint Butler évi 5,5 milliót akar, amennyiben ez igaz, akkor csalódott lennék, ha leigazolnánk, Galette-hez hasonlót hozott tavaly, aki ennek a töredékéért maradt.atapapa
Lol, ezt hagyjuk is, ha így van.Gyurma Pappa
Jesszus az nagyon sok 😮
Akkora homály az OLB is, hogy az csak na. Jelenleg ide lehet vehető Galette, Wilson, fecsegik, hogy bizonyos szituációkban Vilma, és Smith-nek fogalmam nincs, hogy mi lesz a helye (DE/OLB), egy OLB FA signnal már nem biztos, hogy ez a prioritás drafton. Hiába lehetne minőségi javulás, akkor minek a többi? Viszont teljesen egyetértek Atával, hogy 15-nél nem lesz bent megfelelő értékű LT. Mard az NT, amiről meglepetésemre szó sem esik, fórumos ábrándozás Vacarro pick ->Harper trade, egy indokolatlanul sokadik OLB, vagy ami nekem legjobban tetszene egy letrade...1. kör BPA D, 2. OT, 3-től meg D deapth. Így viszont jelentős a kockázat, hogy nem egyből beépíthető impact player kerül hozzánk, hanem "csak" project/deapth bővítő. Jó lenne lassan tisztább képet kapni a tervekről!clbass
A lecserével azért vagyok bajban, mert hátrébb elsősorban jó LB-k (de nem pass rusher OLB-k) meg CB-k lesznek elérhetők BPA alapon, és ez a legkevésbé need most.atapapa
Azért pass rusherben mély a class, oda lentebb is találhattok jó tehetséget ill. NT se ártana és abból is vannak 1/25 környékén jó value-t képviselő arcok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egy pletyka szerint Butler évi 5,5 milliót akar, amennyiben ez igaz, akkor csalódott lennék, ha leigazolnánk, Galette-hez hasonlót hozott tavaly, aki ennek a töredékéért maradt.atapapa
Lol, ezt hagyjuk is, ha így van.Gyurma Pappa
Jesszus az nagyon sok 😮
Akkora homály az OLB is, hogy az csak na. Jelenleg ide lehet vehető Galette, Wilson, fecsegik, hogy bizonyos szituációkban Vilma, és Smith-nek fogalmam nincs, hogy mi lesz a helye (DE/OLB), egy OLB FA signnal már nem biztos, hogy ez a prioritás drafton. Hiába lehetne minőségi javulás, akkor minek a többi? Viszont teljesen egyetértek Atával, hogy 15-nél nem lesz bent megfelelő értékű LT. Mard az NT, amiről meglepetésemre szó sem esik, fórumos ábrándozás Vacarro pick ->Harper trade, egy indokolatlanul sokadik OLB, vagy ami nekem legjobban tetszene egy letrade...1. kör BPA D, 2. OT, 3-től meg D deapth. Így viszont jelentős a kockázat, hogy nem egyből beépíthető impact player kerül hozzánk, hanem "csak" project/deapth bővítő. Jó lenne lassan tisztább képet kapni a tervekről!clbass
A lecserével azért vagyok bajban, mert hátrébb elsősorban jó LB-k (de nem pass rusher OLB-k) meg CB-k lesznek elérhetők BPA alapon, és ez a legkevésbé need most.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Sztem nem fog ennyit kapni Butler sehol. Annyi veterán passursher van a piacon, hogy esélytelen, Harrison, Abraham, Freeney, Umenyiora és akkor Dumervilről még nem is beszéltem. Ki kell várni, a végén vki tuti leesik igen olcsóért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.