New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jason Smith LT érkezett 1 évre. 1/2 volt a Ramsnél, és nem jött be...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem Leonhardot szerettem volna fényezni, ő a legjobb esetben is csak egy átlagos kezdő, inkább az itteni safetyket akartam ekézni, rájuk fér.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Jó, kicsit túloztam, én bírom Leonhardot egyébként. 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Leonhard 5 év alatt vagy 50 meccsen kezdett és 18 alkalommal csere volt. Harperék meg 30 meccset játszottak tavaly. Hasra ütve mondhatjuk, hogy Leonhard kétszer annyi meccsen kevesebb szerelést hagyott ki, mint Jenkinsék.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Na erre varrjatok gombot:
Jenkins és Harper tavaly több kihagyott szerelést csinált együtt, mint Leonard az elmúlt 5 évben összesen 😂atapapa
Valószínűleg ketten több meccset is játszottak tavaly, mint Leonard az elmúlt 5 évben összesen... 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én vágom. Mennyibe kerülhet teljes áron?Gyurma Pappa
A jó ég tudja. Kérdés mennyire éhes, miután egykori UDFA-ként nemrég még annak örülhetett, hogy egyáltalán kezdő.
A PFF szerint tavaly a 2. legjobb center volt. Ha ezt nézzük, hogy Mangold 8 évre kapott 57 milliót... 😀 De Goodwint 3 évre 10 millióval kínálta meg a Frisco, és mi ezt is sokalltuk.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
BDLP újraigazolva. 1 évre, $2.023.krixtofer
Annyira nem vagyok boldog, jobban örültem volna, ha a 3 éves az a szerződés.Gyurma Pappa
Ez nem "új" szerződés, csak most írta alá a tendert, amit rátettünk.
Ivory még nem írta alá 😊atapapa
Én vágom. Mennyibe kerülhet teljes áron?

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
BDLP újraigazolva. 1 évre, $2.023.krixtofer
Annyira nem vagyok boldog, jobban örültem volna, ha a 3 éves az a szerződés.Gyurma Pappa
Ez nem "új" szerződés, csak most írta alá a tendert, amit rátettünk.
Ivory még nem írta alá 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
BDLP újraigazolva. 1 évre, $2.023.krixtofer
Annyira nem vagyok boldog, jobban örültem volna, ha a 3 éves az a szerződés.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Youngot annak idején nem hívták el a combine-ra, de a pro dayen brutális számokat csinált és kilőtt az értéke, így landolt nálunk a 3. körben. Az egyik legjobb open field szerelő játékos a ligában, ritkán megy el mellette a támadó, CB-ként és safetyként is hadra fogható. Coverben sebezhető, inkább ST-ben nagy király, hasznos cserének jó.
Porter se rossz atléta, viszonylag jól emberezik, jó keze van, de egy szerencsejátékos is, gyakran sokat áldoz fel a potenciális pickért. A fizikuma nem elit. Jól vált irányt, returner is volt az egyetemen, a leszedett labdát képes sokáig visszahordani.
Mindketten elmondhatják magukról, hogy sokat nem fejlődtek a ligában töltött évek alatt, abban nem bíznék, hogy van még bennük upside, bár Porter a jobb éveit a HC-tek keze alatt húzta le.atapapa
Koszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Youngot annak idején nem hívták el a combine-ra, de a pro dayen brutális számokat csinált és kilőtt az értéke, így landolt nálunk a 3. körben. Az egyik legjobb open field szerelő játékos a ligában, ritkán megy el mellette a támadó, CB-ként és safetyként is hadra fogható. Coverben sebezhető, inkább ST-ben nagy király, hasznos cserének jó.
Porter se rossz atléta, viszonylag jól emberezik, jó keze van, de egy szerencsejátékos is, gyakran sokat áldoz fel a potenciális pickért. A fizikuma nem elit. Jól vált irányt, returner is volt az egyetemen, a leszedett labdát képes sokáig visszahordani.
Mindketten elmondhatják magukról, hogy sokat nem fejlődtek a ligában töltött évek alatt, abban nem bíznék, hogy van még bennük upside, bár Porter a jobb éveit a HC-tek keze alatt húzta le.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Usama Youngról és Tracy Porterről mit érdemes tudni? Miben jók, miben nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
BDLP újraigazolva. 1 évre, $2.023.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Na erre varrjatok gombot:
Jenkins és Harper tavaly több kihagyott szerelést csinált együtt, mint Leonard az elmúlt 5 évben összesen 😂

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Jim Leonhard signed.
csabi19
Mondanám hogy cserének tök jó lesz, de Harperék mellett ez könnyen alakulhat máshogyan is 😛atapapa
Vagy behúzzuk Vaccaro-t, Harper leves, Jim pedig egy olcsó backup/mentor 😛
Mondjuk pont Vaccaro kapcsán olvastam egy velünk kapcsolatos trade rumort:
Mögöttünk a Rams sokak szerint Vaccaro/Austin között dönthet, így ha véletlen bent maradnak a 15. pickig, A top S és top? wr-hez rajtunk keresztül vezet a biztos út 😉
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Jim Leonhard signed.
csabi19
Mondanám hogy cserének tök jó lesz, de Harperék mellett ez könnyen alakulhat máshogyan is 😛

több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Jim Leonhard signed.

Canfield szerintem felejtos, belole mar nem nagyon lesz NFL QB... Rosteren se volt tavaly, ha jol emlekszem, sot, meg a PS-ben sem vagyok biztos...

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Preaseason: Chiefs, Raiders, @Texans, @Dolphins.

Mondok így előre 3-1-et. 😀 McCown osztogatni fog. 😀 Amúgy tényleg, Canfielddel mi a szitu?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sokat nem kell utaznia 😊
Ugye ott is ex-saint a HC, nem zsákbamacskát vennénk vele.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Tulane Cornerback Ryan Travis is scheduled to workout for the team on that day to show his skills.
Hát, lássuk....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Két szék között a szakadékba ültünk :/
Lewis érkezésével szerencsére ez nem akkora gond.

több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
igen, Asomugha-ra gondoltam. kíváncsi vagyok, hogy rámegyünk-e még valakira a poszton.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
pedig itt szerintem több lehetőséget kapott volna.lol
Ez itt off, de a Raiders secondarynél szvsz jelenleg nincs rosszabb a ligában.empty taxi
Lecsusztunk Aso-rol is, akar erre is utalhatott (volna) lol... 😛 😀
Pedig olyan aron johetett is volna, dehat nem... (3 millio max, 1.35 garantalt...)

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
pedig itt szerintem több lehetőséget kapott volna.lol
Ez itt off, de a Raiders secondarynél szvsz jelenleg nincs rosszabb a ligában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Porter Oaklandbe költözése talán azt jelenti hogy Aso minket választ, csak Loomis még valakinek a szerződésén farag egy kicsit, hogy legyen hely? Jó lenne.atapapa
hát erről sajnos lecsúsztunk..

pedig itt szerintem több lehetőséget kapott volna.

- new orleans saints hungary - sig gallery -