New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Vannak belső informátoraim. 😛 😀krixtofer
gotcha! 😉
krixtofer Paytonnal társalog 😊
atapapa
Nem. 😀 Itt pont kitakarnak. Mögöttük hallgatózok. 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Vannak belső informátoraim. 😛 😀krixtofer
gotcha! 😉
krixtofer Paytonnal társalog 😊

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Na, mire válaszoltam volna, már mindenhol lehet olvasni. 😊
krixtofer
És te előbb kaptál értesítést a szerződésről, mint a Saints? 😊 Mert a hírek szerint Coleman magyar idő szerint tegnap délután írta alá a szerződést. atapapa
Vannak belső informátoraim. 😛 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Na, mire válaszoltam volna, már mindenhol lehet olvasni. 😊
krixtofer
És te előbb kaptál értesítést a szerződésről, mint a Saints? 😊 Mert a hírek szerint Coleman magyar idő szerint tegnap délután írta alá a szerződést.

No mindegy.
Egy csereirányító megszerzésére a jelenlegi helyzetünkben sok követelményem nem volt: ne adjunk érte picket, a lehető legolcsóbb legyen és át tudja nyújtani a labdát a futónak 😀
McCown ezeknek nagyjából eleget is tesz.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
McCown visszatért. Szépen bejárja a magáét.krixtofer
Nyilván, azért hoztuk őt, mert jóban van Paytonnal, ahogy tavalyi is csak azért vitte el a Falcons mert jóban van az ottani edzővel. True story.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Ilyet se láttam még, az egész ország lehozta ezt a hírt, majd rá nem sokra egy helyi újságíró cáfolta a sztorit 😀
Volt NOLA-ban, de szerződés nincs atapapa
Aztán mégis. 😀krixtofer
Van szerződése? Tényleg? Hol olvastad? atapapa
Na, mire válaszoltam volna, már mindenhol lehet olvasni. 😊

McCown visszatért. Szépen bejárja a magáét.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Kenyon Coleman rutinos 3-4 DE érkezett, Ryan embere.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ilyet se láttam még, az egész ország lehozta ezt a hírt, majd rá nem sokra egy helyi újságíró cáfolta a sztorit 😀
Volt NOLA-ban, de szerződés nincs atapapa
Aztán mégis. 😀krixtofer
Van szerződése? Tényleg? Hol olvastad?


a mi trónok harca dinasztiánk. nagyon találó. OT-t az első körben 😀
adam77
Mint 2007-ben, mi termeltük a legtöbb yardot támadásban, a védelem középszerű volt, mit draftolunk? Elkapót 😀

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 633
a mi trónok harca dinasztiánk. nagyon találó. OT-t az első körben 😀

több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Őrült messze van még, de azért örülök az ilyen pletykáknak, hátha lesz érdeklődés a 15. pickért
According to Profootballtalk.com, some
clbass
és mi lenne, ha mi húznánk? lehet megdőlne megint pár passzrekord.. 😀
Henderson-t úgy tűnik nem igazoljuk le megint, Toon meg eléggé zsákbamacska.

kellemes húsvétot mindenkinek!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Ryan elhozta még egy pajtását hozzánk a Dallas-ból
atapapa
Ilyet se láttam még, az egész ország lehozta ezt a hírt, majd rá nem sokra egy helyi újságíró cáfolta a sztorit 😀
Volt NOLA-ban, de szerződés nincs atapapa
Aztán mégis. 😀
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Őrült messze van még, de azért örülök az ilyen pletykáknak, hátha lesz érdeklődés a 15. pickért
According to Profootballtalk.com, some
Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ryan elhozta még egy pajtását hozzánk a Dallas-ból
atapapa
Ilyet se láttam még, az egész ország lehozta ezt a hírt, majd rá nem sokra egy helyi újságíró cáfolta a sztorit 😀
Volt NOLA-ban, de szerződés nincs


jó, ez az én hibám, nem néztem utána a "brother"-nek. 😀
lol
Semmi gond, azt hittem az öccsével jött le a pletyka, érzékeltetni akartam, hogy mennyire érdemes ezekkel foglalkozni.
Én is szeretném, ha lenne LSU-s játékosunk (Henderson esetleges lelépésével nem lesz), de csak megfelelő áron.
Minter szerintem kimegy az első körben, a szezon legjobb védője volt az LSU-ban, nagyon megbízható játékos, vezéralkat, de nekünk ILB-re van a legkevésbé szükségünk.
Mathieu-nál jobban szerintem senki nem érzi a focit ezen a drafton, istenadta tehetség, viszont a méretei és a 4 bench press már önmagában vörös zászlót jelentenek, a karaktere pedig egy időzített bomba. Akinek annyi akaratereje sincs, hogy a draft előtti évében leálljon a mariskáról, és ezzel millió dollárokat húz le a wécén, azért ez a Saints nem fog sok követ megmozgatni.
Ráadásul az esetében pont rossz a new orleansi lakcím, mert nem lesz esélye kikerülni teljesen abból a közegből profiként, ami berántotta őt a szarba. Ha elmegy jó távol innen, megfelelő öltözőbe, akkor talán még lehetne belőle ember, ám erre nálunk lesz a legkevesebb esélye, hiába vannak olyan karaktereink, akik oda tudnának figyelni rá. Éppen ezért 6-7. körnél korábban nem áldoznék rá, viszont ott már nem lesz elérhető szerintem, a Frisco is kóstolgatja, 15 idei draftcetlivel már lehet ilyen kísérletezgetéseket folytatni.
Ha már LSU és az egyre tömöttebb secondarybe akarunk még áldozni (nem kéne), akkor inkább vinném Simont, belőle is lehet jó játékos.
Aki viszont nagyon akarós Baton Rouge-ból, az a tackle Chris Faulk, nagy potenciál van benne, talán már újoncként Strief versenytársa lehetne a kezdőért, de 2-3 éven belül tuti jó RT lesz belőle, ha a teste is bírja.

több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
vannak olyan pletykák, hogy feltradelünk Mingo-ért.. állítólag KeKe öccse mondta a Pro Day-en.
lol
Akkor jó, mert csak két bátyja van 😀atapapa
jó, ez az én hibám, nem néztem utána a "brother"-nek. 😀

ha Mingo-t nem is, az egyik hazai srácot jó lenne behúzni. Minter felejtős, ő tuti kimegy a második körben (ha nem az elsőben).
Mathieu-nak nagyon örülnék, elférne egy ilyen playmaker a csapatban, kérdés, hogy mennyire akarunk így a bounty-botrány után balhés játékost választani.

 www.neworleanssaints.com/media-center/videos/Tyrann-Mathieu-Talks-About-the-New-Orleans-Saints/
ha RR szerint remek playa, akkor van esély, kérdés, hogy lesz-e steal.

vélemény róla? vagy csak én látnám szívesen? 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ryan elhozta még egy pajtását hozzánk a Dallas-ból
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/nqh7g3oxrctpfhoeazzf
Kenyon Coleman Stats, News and Video - DE | NFL.com
Latest on DE Kenyon Coleman including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

(korábban a Clevelandben játszott, mily meglepő, ott is Ryan alatt)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
vannak olyan pletykák, hogy feltradelünk Mingo-ért.. állítólag KeKe öccse mondta a Pro Day-en.
lol
Akkor jó, mert csak két bátyja van 😀
5 pickkel a tarisznyában én nem cserélgetnék nagyon fölfele, főleg nem Mingoért, de majd kiderül.

A múlthéten pletykált Martint végül elvitte a Miami, pedig azt hittem a végén érkezik megint egy ember a farmcsapatunkból (Chargers) 😛

több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
vannak olyan pletykák, hogy feltradelünk Mingo-ért.. állítólag KeKe öccse mondta a Pro Day-en.

nem tudom mennyi ráció van benne, kétlem, hogy SP ilyen korán kiteregetné a lapjait.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Butler jó csávó en bírtam de 4-3ban nem láttam a helyét. Alapvetően nekem kicsit úgy tűnt tavaly es előtte is h a rohamos fejlődése kicsit megakadt, összeségében jo húzás az Ő igazolása, Spencer es Ware mellett nem tudott meglenni en megértem h kezdő helyet akart, mert van benne potenciál. Remélem bejön a számítása.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hallgattam vele egy interjút, nagyon lelkes a fazon. Kérdezték, hogy az ST-ben itt is van-e kedve tevékenykedni a dallas-i évekhez hasonlóan, amire azt válaszolta, hogy bármit megtesz, amit kell, ha az szükséges, az extra pontot is berúgja 😀

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adjátok vissza Butlert! 😀beltazor
Örülj neki hogy nem hozzánk jött 😉
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Adjátok vissza Butlert! 😀

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Én egyre jobban NT darftot szeretnék, és OT-ért pedig beáldozni a jövő évi 1-2. kör akár. Ha összejönne egy Aso deal még mellé, én nagyon elégedetten várnám a szezon kezdetet, bár ha nem akkor is.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
 www.rotoworld.com/player/nfl/5344/victor-butler Player profliban már Szentnek írják 😀 Hivatalos. Így viszont OT/NT lesz az első kör, és a pass rush arzenálunk bővült ugyan, de igazából nem érkezett upgrade.Tocy
Ez így erős azért, a keretben ő az egyetlen OLB, aki játszott profi szinten 34-ben. Ahogy a roto is írja, 800 snap alatt csinált a karrierje során 11 sacket, míg egy szezonban egy kezdő OLB 900-1000 snapet kap (ez még akkor is csinos, ha Butler valszeg többet volt passzhelyzetekben a pályán, mint egy kezdő OLB egy szezonban).

😕 Mingokrixtofer
Semmi pánik, állítólag ezt a szerződést 1 év után érvénytelenítheti Butler, azaz vélhetően nem kapott annyit, amennyit szeretett volna, de bízik abban, hogy egy jó szezon után sokkal többet kérhet. Szóval így se teljesen kizárt az OLB-darft, persze annyira már nem need.

több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
de jó, nagyon féltem, h lecsúszunk róla, remekül helyettesítette tavaly Ware-t.
egyre jobban várós a draft. 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
😕 Mingo