New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 www.rotoworld.com/player/nfl/5344/victor-butler Player profliban már Szentnek írják 😀 Hivatalos. Így viszont OT/NT lesz az első kör, és a pass rush arzenálunk bővült ugyan, de igazából nem érkezett upgrade. Majd talán 3-4. körben. Viszont még mindig ott tartunk, hogy a 2 OLB posztra van 3 játékosunk, akik mindhárman gyakorlatilag csakis passzjátékoknál használhatóak.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Na de hogy valami értelmeset is pofázzak (talán ezzel kellett volna kezdenem): Victor Butler fél Amerika bejárása után úgy néz ki, hogy hozzánk ír alá.atapapa
Többen is megerősítették 😉
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 55s
Nice pickup in New Orleans: Saints plan to sign Cowboys LB Victor Butler.
Larry Holder ‏@LarryHolder 15m
Can confirm LB Victor Butler has agreed to terms with the #Saints.
Kíváncsi leszek a számokra, de én kimondottan örülök 😊
több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 633
lewis, watson és butler megszerzésével azért bőven elégedettek lehetünk eddig, ahhoz képest, hogy mennyi hely volt a sapkában az FA időszak előtt.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt

úgy tűnik jól megvannak.lol
Viszont most se nyilatkozott, azt mondta majd a TC idején 😊
Azt nem tudom írtam-e korábban, egy pletyka szerint beletettünk a szerződésébe egy olyan pontot, hogy csak akkor nyilatkozhat, ha megengedjük neki. Rögtön jött is a pofon az NFL-től, hogy ez szabályellenes.
Aztán kiderült, hogy akkor még alá se írta a szerződését.
De nagy kuss van a csapat körül, a kép a tegnapi LSU Pro Dayen készült, nem nyilatkozott se Loomis, se Payton, se senki.
Ryan vezényelt egy gyakorlatot is, nem tudom mennyire bevett dolog ez, de gondolom az LSU-nál először mindig a Saints-edzőkenk nyitnak ajtót.


Na de hogy valami értelmeset is pofázzak (talán ezzel kellett volna kezdenem): Victor Butler fél Amerika bejárása után úgy néz ki, hogy hozzánk ír alá.

több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


úgy tűnik jól megvannak.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Valamiert ugy erzem, vagy Aso vagy Porter le lesz igazolva... (Remelem mindketto Californiaban. 😛) De tenyleg, miert? Aso meg erthetobb, de akkor Greer cut vagy PatRob 4. CB es egyik se tetszene eppen. Aztan remelem nem nekem van igazam. 😀 (Porternek meg ha esze van elmegy Oaklandbe kezdonek szvsz... Bar tudom, born in NOLA. 😊)

Szoba hoztak Colt McCoyjal (talalgatas szintjen), akit alapvetoen birok es szivesen elneznek a padon, de picket nem kene ra elszorni... Vagy cut utan vagy jojjon inkabb a drafton Ryan Griffin a Green Wavebol, ugyis volt workouton. 😊
Mockokban meg annyiszor olvastam Mingot 15.-nek... Ezek utan csak nem o lesz... 😀

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
De örülnék ha visszajönne Tracy! 😊 Igaz, hogy az SB utáni 2 szezonban nem mutatott nagyon semmit, de ááh, akkor is, (Persze normális keretek között). Mondjuk sajnos nem hiszem, hogy annyira komoly lenne a dolog..
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na az azért elég nagy fail lenne, ha Porter visszajönne 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
És nem az, állítólag már tegnap nálunk járt. Remélem ezzel csak Asora akarunk nyomást tenniatapapa
Vagy emlékezni jött 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem tudom mik lehetnek a srác elképzelései, de valami nem oké nála 😛 Érdeklődünk Tracy Porter régi ismerősünk után!
clbass
Ez valszeg kacsa...zemanla
És nem az, állítólag már tegnap nálunk járt. Remélem ezzel csak Asora akarunk nyomást tenni

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Freeneyt csak akkor szeretném 34-be, ha Mingot draftolnánk mellé. Van egy olyan elgondolásom, hogy Mingo mozgáskoordinációja alkalmas lenne egy domináns spin move-ra profi szinten, amikor az LSU-n T-k között küldték az irányítóra, gyakran használta ezt (izom akkor is kéne rá még). Freeney sokat segíthetne az ilyen irányú fejlődésében.
Egyéb esetben felesleges lenne.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Freeney? A Colts 3-4-ében is csak szenvedett.empty taxi
Ezt én se értem 😮 nem ment neki az olb...menjen csak 4-3ba
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Freeney? A Colts 3-4-ében is csak szenvedett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
The New Orleans Saints continue to wait on Nnamdi Asomugha's decision. If the cornerback chooses the San Francisco 49ers, a play for free-agent defensive end Dwight Freeney could be next for the Saints.

Ennyire kellene Aso?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nincs ellenemre hogy Albert érkezzen csapathoz, eltekintve két körülménytől.
Albert jelenleg tagelve van, ha ide akarjuk cserélni, akkor 10 millió hely kell a sapkában. Ezt utána csökkenteni lehet egy új szerződéssel faszán strukturálva, de csak utána. Ha már házon belül van. Jelenleg szvsz nincs 5 milliónk se. .atapapa
Hacsak Brees nem áldoz be a saját fizujából a saját "védelmében".. 😀
Edző szinten volt már ilyen, ha nem csalódok. 😂zemanla
Én előbb Harper zsebéből vennék ki néhány centet
De Brees is kiköhöghetne az évi húszasból pár misi védelmi pénzt

Szerk: Butler a Clevelendtől is szerződés nélkül jött el, az ember berepüli fél Amerikát, mire ráeszmél, hogy túlértékeli magát.atapapa
Most Philadelphia felé vette az irányt.zemanla
Nem tudom mik lehetnek a srác elképzelései, de valami nem oké nála 😛 Érdeklődünk Tracy Porter régi ismerősünk után!
clbass
Ez valszeg kacsa...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Nincs ellenemre hogy Albert érkezzen csapathoz, eltekintve két körülménytől.
Albert jelenleg tagelve van, ha ide akarjuk cserélni, akkor 10 millió hely kell a sapkában. Ezt utána csökkenteni lehet egy új szerződéssel faszán strukturálva, de csak utána. Ha már házon belül van. Jelenleg szvsz nincs 5 milliónk se. .atapapa
Hacsak Brees nem áldoz be a saját fizujából a saját "védelmében".. 😀
Edző szinten volt már ilyen, ha nem csalódok. 😂zemanla
Én előbb Harper zsebéből vennék ki néhány centet
De Brees is kiköhöghetne az évi húszasból pár misi védelmi pénzt

Szerk: Butler a Clevelendtől is szerződés nélkül jött el, az ember berepüli fél Amerikát, mire ráeszmél, hogy túlértékeli magát.atapapa
Most Philadelphia felé vette az irányt.zemanla
Nem tudom mik lehetnek a srác elképzelései, de valami nem oké nála 😛 Érdeklődünk Tracy Porter régi ismerősünk után!
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nincs ellenemre hogy Albert érkezzen csapathoz, eltekintve két körülménytől.
Albert jelenleg tagelve van, ha ide akarjuk cserélni, akkor 10 millió hely kell a sapkában. Ezt utána csökkenteni lehet egy új szerződéssel faszán strukturálva, de csak utána. Ha már házon belül van. Jelenleg szvsz nincs 5 milliónk se. .atapapa
Hacsak Brees nem áldoz be a saját fizujából a saját "védelmében".. 😀
Edző szinten volt már ilyen, ha nem csalódok. 😂zemanla
Én előbb Harper zsebéből vennék ki néhány centet
De Brees is kiköhöghetne az évi húszasból pár misi védelmi pénzt

Szerk: Butler a Clevelendtől is szerződés nélkül jött el, az ember berepüli fél Amerikát, mire ráeszmél, hogy túlértékeli magát.atapapa
Most Philadelphia felé vette az irányt.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nincs ellenemre hogy Albert érkezzen csapathoz, eltekintve két körülménytől.
Albert jelenleg tagelve van, ha ide akarjuk cserélni, akkor 10 millió hely kell a sapkában. Ezt utána csökkenteni lehet egy új szerződéssel faszán strukturálva, de csak utána. Ha már házon belül van. Jelenleg szvsz nincs 5 milliónk se. .atapapa
Hacsak Brees nem áldoz be a saját fizujából a saját "védelmében".. 😀
Edző szinten volt már ilyen, ha nem csalódok. 😂zemanla
Én előbb Harper zsebéből vennék ki néhány centet
De Brees is kiköhöghetne az évi húszasból pár misi védelmi pénzt

Szerk: Butler a Clevelendtől is szerződés nélkül jött el, az ember berepüli fél Amerikát, mire ráeszmél, hogy túlértékeli magát.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Isten éltesse Kajzer barátunkat születésnapján! (bár mostanság ritkán jár erre.....)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Morstead is kijátszotta a Nowitzki-kártyát, jótékonysági esemény lett a hajvágásából, egy rákos gyerekeket segítő alapítványnak jótékonykodott:  www.usatoday.com/story/gameon/2013/03/25/thomas-morstead-new-orleans-saints-charity-haircut/2016969/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nincs ellenemre hogy Albert érkezzen csapathoz, eltekintve két körülménytől.
Albert jelenleg tagelve van, ha ide akarjuk cserélni, akkor 10 millió hely kell a sapkában. Ezt utána csökkenteni lehet egy új szerződéssel faszán strukturálva, de csak utána. Ha már házon belül van. Jelenleg szvsz nincs 5 milliónk se. .atapapa
Hacsak Brees nem áldoz be a saját fizujából a saját "védelmében".. 😀
Edző szinten volt már ilyen, ha nem csalódok. 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nincs ellenemre hogy Albert érkezzen csapathoz, eltekintve két körülménytől.
Albert jelenleg tagelve van, ha ide akarjuk cserélni, akkor 10 millió hely kell a sapkában. Ezt utána csökkenteni lehet egy új szerződéssel faszán strukturálva, de csak utána. Ha már házon belül van. Jelenleg szvsz nincs 5 milliónk se.
A másik gondom, hogy lehetne-lehetett volna T-t hozni a piacról "ingyen", és bármilyen pick, amit egy ilyen cserébe tennénk, az mehetne/mehetett volna egyéb fontos posztra.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Albertet a liga egyik legjobb LT-nek mondják. Ha a sapi alá befértek még első kört is megér szvsz, pláne h ordas nagy needre jönne.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Az a pletyka járja, hogy érdeklődünk a Chiefs-nél Albert-ért. Az ár kb. idei 2. + egy jövő évi pick. Mivel nincs 2. körünk, egyel magasabb lehet a jövő évi ajánlatunk. Annyira nem vagyok elragadtatva az ötlettől, hogy két év relatíve magas pickjét áldozzuk egy olyan LT-ért, akivel még új szerződést is kéne kötni, minden bizonnyal nem kevés pénzért :-/clbass
Most nézd: ha a jövő évi 1/32-t beáldozzuk, hát legyen 😛

Komolyabban ugyanez: ahogy már írtam, kész megoldások kellenek. Nincs opciónk várni, hogy esetleg egy 4. körös LT majd beérik. Nem tudom Albert valós értékét, de nekem tetszik az irány. Az idei első körről azért nem szeretnék lemondani, mert viszonylag magas, ha PO draft hely lenne, akkor szó nélkül azt mondanám, hogy dobjuk be, egy instant kezdő LT-ért nem drága, bár továbbra is megjegyzem, Albert-et konkrétan nem ismerem, és most utána sem akarok nézni, mert a konkrét ügy annyira nem is érdekes, az irány nekem tetszik.Gyurma Pappa
Ez így teljesen jogos, de fizetésügyileg befér a satyi alá? Jelenleg tag alatt van ugyebár...új szerződés kell neki. Most jó kérdés, hogy Bushrod csak ár-érték arányban nem fért be, vagy úgy alapvetőleg. Elég nagy varázslat lenne Loomistól, ha ilyen kiélezett cap-helyzetben instant kezdő-t, pláne LT-t tudnánk igazolni.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Az a pletyka járja, hogy érdeklődünk a Chiefs-nél Albert-ért. Az ár kb. idei 2. + egy jövő évi pick. Mivel nincs 2. körünk, egyel magasabb lehet a jövő évi ajánlatunk. Annyira nem vagyok elragadtatva az ötlettől, hogy két év relatíve magas pickjét áldozzuk egy olyan LT-ért, akivel még új szerződést is kéne kötni, minden bizonnyal nem kevés pénzért :-/clbass
Most nézd: ha a jövő évi 1/32-t beáldozzuk, hát legyen 😛

Komolyabban ugyanez: ahogy már írtam, kész megoldások kellenek. Nincs opciónk várni, hogy esetleg egy 4. körös LT majd beérik. Nem tudom Albert valós értékét, de nekem tetszik az irány. Az idei első körről azért nem szeretnék lemondani, mert viszonylag magas, ha PO draft hely lenne, akkor szó nélkül azt mondanám, hogy dobjuk be, egy instant kezdő LT-ért nem drága, bár továbbra is megjegyzem, Albert-et konkrétan nem ismerem, és most utána sem akarok nézni, mert a konkrét ügy annyira nem is érdekes, az irány nekem tetszik.