New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Ebben a topicban láttam először ezt a videót (nem emlékszem már, hogy ki linkelte). A mérkőzés előtt nézzük meg, hátha szerencsét hoz:
http://www.youtube.com/watch?v=y88yirhXOBk&list=LLY2iKmW_VxYpFqf3IG7sY5g&index=3&feature=plpp_video
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:
1. A
2. C
3. B
4. B
5. B
6. C
7. A
8. B
9. C
10. A
11. E
12. B
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
1. B kikapunk
2. B 16-23
3. C 24-30
4. B 71-100
5. B Brady
6. C 3-4
7. B Brady
8. B 370-425
9. D Welker
10. A 100 alatt
11. E Umenyiora
12. D Phillips
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez igen!valami szisztéma lesz ez , vagy csak nem volt időd ???? 😉yooker
nagyszámok törvénye, lustaság, ill én reális esélyt is látok rá, hogy sok B lesz 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
1. B
2. B
3. B
4. B
5. B
6. B
7. B
8. B
9. B
10. B
11. B
12. Bkristof
ez igen!valami szisztéma lesz ez , vagy csak nem volt időd ???? 😉
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.B
2.C
3.C
4.B
5.B
6.C
7.B
8.B
9.C
10.B
11.C
12.B
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1. B
2. B
3. B
4. B
5. B
6. B
7. B
8. B
9. B
10. B
11. B
12. B
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? C
3. Hány pontot kapunk a meccsen? C
4. Hány futott yardunk lesz a meccsen? B
5. Eli vagy Brady dob először INT-et ? A
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? C
7. Manning vagy Brady passzol több yardot? B
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a Pats támadóegysége? B
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? B
10. Mennyi kickoff/punt visszahordott yardunk lesz összesen? A
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Azért az nagyon nagy kár, h Nicks pont erre a meccsre sérült le, ez ellen a NE védelem ellen arathatott volna a passzjáték rendesen. Persze így sem lefutott a dolog, de azért az első számú WR nélkül nyilván jóval nehezebb lesz.Szesze
Tele vagyok Giants játékosokkal: Bradshaw, Jacobs, Manningham, Kiwanuka. Manninghamnek is lehet jó napja! Kiwanukanak szintén jó a matchupjamascherano
Manningham az egyik legnagyobb sleeper ezen a héten sztem. Kiwi nem hiszem, h annyira meghatározó lenne így h JPP, Tuck és Osi is játszik, de majd meglátjuk.Szesze
Azért Kiwanuka szerencsére hozta eddig a pontokat 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
1. A
2. D
3. C
4. B
5. B
6. C
7. A
8. B
9. C
10. A
11. E
12. A
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Azért az nagyon nagy kár, h Nicks pont erre a meccsre sérült le, ez ellen a NE védelem ellen arathatott volna a passzjáték rendesen. Persze így sem lefutott a dolog, de azért az első számú WR nélkül nyilván jóval nehezebb lesz.Szesze
Tele vagyok Giants játékosokkal: Bradshaw, Jacobs, Manningham, Kiwanuka. Manninghamnek is lehet jó napja! Kiwanukanak szintén jó a matchupjamascherano
Manningham az egyik legnagyobb sleeper ezen a héten sztem. Kiwi nem hiszem, h annyira meghatározó lenne így h JPP, Tuck és Osi is játszik, de majd meglátjuk.
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Azért az nagyon nagy kár, h Nicks pont erre a meccsre sérült le, ez ellen a NE védelem ellen arathatott volna a passzjáték rendesen. Persze így sem lefutott a dolog, de azért az első számú WR nélkül nyilván jóval nehezebb lesz.Szesze
Tele vagyok Giants játékosokkal: Bradshaw, Jacobs, Manningham, Kiwanuka. Manninghamnek is lehet jó napja! Kiwanukanak szintén jó a matchupja

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Azért az nagyon nagy kár, h Nicks pont erre a meccsre sérült le, ez ellen a NE védelem ellen arathatott volna a passzjáték rendesen. Persze így sem lefutott a dolog, de azért az első számú WR nélkül nyilván jóval nehezebb lesz.
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Én személy szerint nem sokat. Egész évben rossz a futójátékunk, ebben ezen a meccsen se várok javulást, főleg, h Baas se fog játszani. Az sem lepne meg, ha Ware jobban érvényesülne, mint Jacobs, sztem ő még mindig küzd valamennyire a sérülésével is.
Egyébként a futójáték kulcskérdés lesz/lenne, mert anélkül nehéz lesz lent tartani az offense-eteket hosszabb ideig, márpedig anélkül nem tudunk nyerni. Másik opció egy esetleges győzelemre egy pass-heavy offense párbaj, de ebben nekünk minimál esélyünk lenne sztem.Szesze
Köszönöm a választ. 😊 Most el is bizonytalanítottál. Pedig őt akartam kezdetni M.Lynch-el szemben.mascherano
Vele szemben mondjuk kezdetném is, a Dallas védelme jó futás ellen meg eleve nagyobb a különbség a két csapat között, mint a mi esetünkben. Jacobs pedig RZ-ban azért hasznos fantasy szempontból. Aztán persze majd kiderül mi lesz, ezek szigorúan csak privát vélemények részemről 😊Szesze
Pont ezekre gondoltam én is. 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Jacobstól mit vártok a mai nap?mascherano
Én személy szerint nem sokat. Egész évben rossz a futójátékunk, ebben ezen a meccsen se várok javulást, főleg, h Baas se fog játszani. Az sem lepne meg, ha Ware jobban érvényesülne, mint Jacobs, sztem ő még mindig küzd valamennyire a sérülésével is.
Egyébként a futójáték kulcskérdés lesz/lenne, mert anélkül nehéz lesz lent tartani az offense-eteket hosszabb ideig, márpedig anélkül nem tudunk nyerni. Másik opció egy esetleges győzelemre egy pass-heavy offense párbaj, de ebben nekünk minimál esélyünk lenne sztem.Szesze
Köszönöm a választ. 😊 Most el is bizonytalanítottál. Pedig őt akartam kezdetni M.Lynch-el szemben.mascherano
Vele szemben mondjuk kezdetném is, a Dallas védelme jó futás ellen meg eleve nagyobb a különbség a két csapat között, mint a mi esetünkben. Jacobs pedig RZ-ban azért hasznos fantasy szempontból. Aztán persze majd kiderül mi lesz, ezek szigorúan csak privát vélemények részemről 😊
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Jacobstól mit vártok a mai nap?mascherano
Én személy szerint nem sokat. Egész évben rossz a futójátékunk, ebben ezen a meccsen se várok javulást, főleg, h Baas se fog játszani. Az sem lepne meg, ha Ware jobban érvényesülne, mint Jacobs, sztem ő még mindig küzd valamennyire a sérülésével is.
Egyébként a futójáték kulcskérdés lesz/lenne, mert anélkül nehéz lesz lent tartani az offense-eteket hosszabb ideig, márpedig anélkül nem tudunk nyerni. Másik opció egy esetleges győzelemre egy pass-heavy offense párbaj, de ebben nekünk minimál esélyünk lenne sztem.Szesze
Köszönöm a választ. 😊 Most el is bizonytalanítottál. Pedig őt akartam kezdetni M.Lynch-el szemben.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Jacobstól mit vártok a mai nap?mascherano
Én személy szerint nem sokat. Egész évben rossz a futójátékunk, ebben ezen a meccsen se várok javulást, főleg, h Baas se fog játszani. Az sem lepne meg, ha Ware jobban érvényesülne, mint Jacobs, sztem ő még mindig küzd valamennyire a sérülésével is.
Egyébként a futójáték kulcskérdés lesz/lenne, mert anélkül nehéz lesz lent tartani az offense-eteket hosszabb ideig, márpedig anélkül nem tudunk nyerni. Másik opció egy esetleges győzelemre egy pass-heavy offense párbaj, de ebben nekünk minimál esélyünk lenne sztem.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
passzol, de kinek? Cruz,Manningham,Ballard... ennyi?ironroy
Nekik, és remélem Jernigan és Barden is mutat valamit, hogy miért voltak ők 3. körös pickek.

ui: Nehogy azt hidd, hogy tényleg azt gondolom, hogy 100%, hogy nyerünk. Max. 50-50-et adok, de akkor már nagyon optimista tippet mondtam, csak egyszerűen bízom a csapatban, hogy képesek ma nyerni, ennyi.

több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Jacobstól mit vártok a mai nap?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a mai nap trükkje Eli futójátéka lesz 😀
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
olvastátok a beharangozót?

kedvenc részem: Ez nem lesz egyszerû, hiszen a new yorkiak védelme kiváló futás ellen.

hát, ha ők mondják, biztosvittore
Ezen én is röhögtem. Ki írja ezeket, mert a statok és a mutatott játék alapján is a futás elleni védelem az egyik legnagyobb gyengeségünk. De mind1.
Eli ma passzolt 400 yardot és 4 TD-t és nyerünk 😊balu10
passzol, de kinek? Cruz,Manningham,Ballard... ennyi?ironroy
+ Barden, esetleg Jernigan is kaphat kisebb szerepet.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
olvastátok a beharangozót?

kedvenc részem: Ez nem lesz egyszerû, hiszen a new yorkiak védelme kiváló futás ellen.

hát, ha ők mondják, biztosvittore
Ezen én is röhögtem. Ki írja ezeket, mert a statok és a mutatott játék alapján is a futás elleni védelem az egyik legnagyobb gyengeségünk. De mind1.
Eli ma passzolt 400 yardot és 4 TD-t és nyerünk 😊balu10
passzol, de kinek? Cruz,Manningham,Ballard... ennyi?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rajna írta de én sem értem
itt lehet reklamálni: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=65
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
olvastátok a beharangozót?

kedvenc részem: Ez nem lesz egyszerû, hiszen a new yorkiak védelme kiváló futás ellen.

hát, ha ők mondják, biztosvittore
Ezen én is röhögtem. Ki írja ezeket, mert a statok és a mutatott játék alapján is a futás elleni védelem az egyik legnagyobb gyengeségünk. De mind1.
Eli ma passzolt 400 yardot és 4 TD-t és nyerünk 😊

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. B
2. B
3. C
4. B
5. A
6. B
7. B
8. D
9. D
10. A
11. A
12. D