New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
Most már szinte biztos, h a Nicks, Bradshaw, Baas trió nem tud játszani vasárnap és JPP játéka is nagyon erősen kérdéses.Szesze
Bradshaw a töréssel nem meglepetés , de Jacobs hozhat akár egy jó meccset!
kezdőként ugye jobban megy neki...

Nicksnek már voltak gondjai eddig is ( nem is volt top formában talán ezért)
és valszeg megvárják a pihentetésével amíg Barden felépül ( csak tipp)

JPP -nél az hogy "csak" nagyon erősen kérdéses, nem pedig "szinte biztos"
az nem túl nagy különbség ,de vasárnap meglátjuk...
főleg hogy hét elején még Osit is emlegették valami nyavajával...yooker
Hát annyi a különbség, h az első három doubtful, ami kb egyenértékű azzal, h tuti nem játszik, JPP pedig questionable, de sztem az is out-ba hajló inkább, nem hiszem h kockáztatnánk egy számunkra nem annyira fontos meccsen. (mert nekünk a jövő heti SF meccs, nem is beszélve az utána következő Philly elleniről sokkal fontosabb, mint ez)
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Most már szinte biztos, h a Nicks, Bradshaw, Baas trió nem tud játszani vasárnap és JPP játéka is nagyon erősen kérdéses.Szesze
Bradshaw a töréssel nem meglepetés , de Jacobs hozhat akár egy jó meccset!
kezdőként ugye jobban megy neki...

Nicksnek már voltak gondjai eddig is ( nem is volt top formában talán ezért)
és valszeg megvárják a pihentetésével amíg Barden felépül ( csak tipp)

JPP -nél az hogy "csak" nagyon erősen kérdéses, nem pedig "szinte biztos"
az nem túl nagy különbség ,de vasárnap meglátjuk...
főleg hogy hét elején még Osit is emlegették valami nyavajával...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
Most már szinte biztos, h a Nicks, Bradshaw, Baas trió nem tud játszani vasárnap és JPP játéka is nagyon erősen kérdéses.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Akkor jöjjön a várva várt Pats elleni meccsre a kérdések.
1. Mi lesz a végeredmény?A) nyerünk B) kikapunk (+döntetlen)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? A) 0-15 B) 16-23 C) 24-30 D) 31+
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A) 0-15 B) 16-23 C) 24-30 D) 31+
4. Hány futott yardunk lesz a meccsen? A) 70 alatt B) 71-100 C)101+
5. Eli vagy Brady dob először INT-et ? A) Eli B) Brady C) egyik sem
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? A) 0 B) 1-2 C) 3-4 D)5+
7. Manning vagy Brady passzol több yardot? A) Eli B) Brady
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a Pats támadóegysége? A) kevesebb mint 370 B) 370-425 C) 426-460 D) 461+
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A) Ballard B) Maningham C) Cruz D)Welker E) Gronkowski
10. Mennyi kickoff/punt visszahordott yardunk lesz összesen? A) 100 alatt B) 101-140 C) 140+
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) JPP B) Kiwanuka C) Boley D) Tuck E) Umenyiora
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Ross B) Webster C) Rolle D) Phillips
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Nicksnél mennyire parasztvakítás, hogy ki kell hagynia a meccset?DoM
Nicks tavaly is úgy csinálta, hogy nem edzett, de játszott a meccseken és idén is ez volt mindig. Játszani fog ne aggódj. :p
Azért jó látni, hogy kicsit is féltek tőlünk, nálunk sokmindenki zakót vár ettől a meccstől (kivéve engem).balu10
Hát sztem pedig egyáltalán nem biztos, h játszani fog, sőt nagyobb az esélye, h nem. Bradshaw, JPP és Baas játéka is nagyon necces, sztem egyikük sem fog játszani...Szesze
Olyat is olvastam valahol, hogy maga Nicks beszélt arról, hogy nem kellene siettetni a visszatérését. JPP agyrázkódás-teszteket csinál, ez sem jelent jót. AB szerintem biztos nem játszik a törésével, bár műtétet nem akar. Ha műtenék, akkor az IR lenne szerintem. Baas is kérdéses eléggé. Pont egy ilyen jó kis presztízs meccs előtt kezdünk fogyni. Hát ha nyerünk, akkor az majdnem akkora bravúr lesz lassan, mint a 2007-es.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
ha nyernénk Bostonban, arra felfigyelne a liga és a szakik. mert eddig nem a giantsról szól a szezon (ami nem is baj, hagy csámcsogjanak cam-on, slágertebow-n, a veretlen gb-n)vittore
Nicksnél mennyire parasztvakítás, hogy ki kell hagynia a meccset?DoM
Nicks tavaly is úgy csinálta, hogy nem edzett, de játszott a meccseken és idén is ez volt mindig. Játszani fog ne aggódj. :p
Azért jó látni, hogy kicsit is féltek tőlünk, nálunk sokmindenki zakót vár ettől a meccstől (kivéve engem).balu10
Hát sztem pedig egyáltalán nem biztos, h játszani fog, sőt nagyobb az esélye, h nem. Bradshaw, JPP és Baas játéka is nagyon necces, sztem egyikük sem fog játszani...
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Kemény vasárnap elé nézünk.

1. Wr, kezdő futó, a legjobb passrusher, kezdő center szereplése erősen kérdéses.gyurczi
félreértés ne essék mert sosem lehet tudni , de nem szeretem ezeket a híreket mert hétről-hétre vannak ilyenek , soknak van alapja de aztán nagy %-ban xy mégis játszik hálistennek szóval a frászt hozzák rám mindig! 😊
tehát bízom benne hogy közülük egy-két embert összedrótoznak azért
a meccsre mert ha ez végül mind bejön akkor nehéz lenne elbírni...
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Kemény vasárnap elé nézünk.

1. Wr, kezdő futó, a legjobb passrusher, kezdő center szereplése erősen kérdéses.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem is nyerünk. Tomifiúból kiszívta a tüzet Giselle 😀
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nyugodtan lehet tartani tőlünk mert ez a csapat bárkit megtud verni !!!!yooker
Like! Én is így gondolom. Ha maximumot nyújtja mindenki, akkor akárkit el tudunk verni!

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
nyugodtan lehet tartani tőlünk mert ez a csapat bárkit megtud verni !!!!
mi pedig tarthatunk magunktól mert ez a csapat bárkitől ki tud kapni...

(vasárnap eldől melyik arcunkat mutatjuk!)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
ha nyernénk Bostonban, arra felfigyelne a liga és a szakik. mert eddig nem a giantsról szól a szezon (ami nem is baj, hagy csámcsogjanak cam-on, slágertebow-n, a veretlen gb-n)vittore
Nicksnél mennyire parasztvakítás, hogy ki kell hagynia a meccset?DoM
Nicks tavaly is úgy csinálta, hogy nem edzett, de játszott a meccseken és idén is ez volt mindig. Játszani fog ne aggódj. :p
Azért jó látni, hogy kicsit is féltek tőlünk, nálunk sokmindenki zakót vár ettől a meccstől (kivéve engem).

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ha nyernénk Bostonban, arra felfigyelne a liga és a szakik. mert eddig nem a giantsról szól a szezon (ami nem is baj, hagy csámcsogjanak cam-on, slágertebow-n, a veretlen gb-n)vittore
Nicksnél mennyire parasztvakítás, hogy ki kell hagynia a meccset?DoM
Valszeg játszani fog.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
ha nyernénk Bostonban, arra felfigyelne a liga és a szakik. mert eddig nem a giantsról szól a szezon (ami nem is baj, hagy csámcsogjanak cam-on, slágertebow-n, a veretlen gb-n)vittore
Nicksnél mennyire parasztvakítás, hogy ki kell hagynia a meccset?
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha nyernénk Bostonban, arra felfigyelne a liga és a szakik. mert eddig nem a giantsról szól a szezon (ami nem is baj, hagy csámcsogjanak cam-on, slágertebow-n, a veretlen gb-n)
több mint 12 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
Köszi a választ Szsziszka!
G-men: persze, hogy aggódunk, ez egy pats-drukkernek a génjeibe van kódolva (oké, mostanában azért ad rá okot a csapat teljesítménye is). de legalább tőlünk is mindig fosnak az ellenfelek 😊
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
JPP-vel mi a helyzet, mennyire van hatással a sérülése a játékára? ez valami korábbi nyavalya, amivel eddig is játszott gond nélkül, vagy valami új?triangle
Azért, látom, egy kicsit ti is aggódtok a pass rush-unk miatt.
Hát igen, más csapatok a Tuck-Osi-JPP hármasból egynek is örülnének. Mi meg 3rd and long szituknál egyszerre küldjük fel mindhármat.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
JPP-vel mi a helyzet, mennyire van hatással a sérülése a játékára? ez valami korábbi nyavalya, amivel eddig is játszott gond nélkül, vagy valami új?triangle
Új, edzésen szedte össze. Vszínűleg tud majd játszani.
több mint 12 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
JPP-vel mi a helyzet, mennyire van hatással a sérülése a játékára? ez valami korábbi nyavalya, amivel eddig is játszott gond nélkül, vagy valami új?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
azért 31 mérkőzés után sem kéne elrontani a hazai mérleget 😀
Wyatt
Azt már (a Pats-ét) elrontotta Cassel! Brady-ét nem tudta.tomi-tomi
Jó eséllyel Brady fog kezdeni, akkor meg 31 😛Wyatt
A Jóisten irgalmazzon a Giants-nek! Tegyünk rá még egy lapáttal: mikor kapott ki kétszer egymás után Brady?

Injury report:

Patriots:
Did not participate: LB Dane Fletcher (thumb)

Limited participation: S Josh Barrett (thumb), DE Shaun Ellis (ribs), RB Kevin Faulk (knee), RB BenJarvus Green-Ellis (toe), TE Aaron Hernandez (knee), DL Albert Haynesworth (back), LB Jerod Mayo (knee), OT Sebastian Vollmer (back), Wes Welker (neck)

And for the Giants, tight end Bear Pascoe (finger) and defensive end Jason Pierre-Paul (neck) are new additions:
Did not participate: T Stacy Andrews (back), C David Baas (knee), RB Ahmad Bradshaw (foot), WR Hakeem Nicks (hamstring)

Limited participation: CB Prince Amukamara (foot), FB Henry Hynoski (neck), DE Osi Umenyiora (knee/shoulder), TE Bear Pascoe (finger), DE Jason Pierre-Paul (neck)

Full participation: LB Michael Boley (knee), WR Mario Manningham (illness), DE Justin Tuck (groin/neck)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azért 31 mérkőzés után sem kéne elrontani a hazai mérleget 😀
Wyatt
Azt már (a Pats-ét) elrontotta Cassel! Brady-ét nem tudta.tomi-tomi
Jó eséllyel Brady fog kezdeni, akkor meg 31 😛

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
JPP is összeszedett egy nyaksérülést 😕
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Szezon előtt én három tuti zakót írtam fel magamnak a menetrendünkbe:
@NO.
G-men
A NO szerintem verhető. Ha a Rams passzrushtól nem tudott passzolni Brees, akkor a mi brutál DE állományunk mit fog kezdeni vele?
Egyébként én a szezon előtt csak a Pats, Packers meccsre írtam be tuti zakót, de ne legyen igazam inkább (főleg a Rodgers bandát verjük meg, mert kezd elegem lenni belőlük).

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jacobs nem vmi acélos idén (tán kezd meglátszani a kor?), Ware-nek egy-egy jó megmozdulása lehet. Scottnak adnék néhány carry-t, hogy mire megy vele, hátha. Végülis Bradshaw is hetedik körös volt...Asbee
Szerintem azért szar idén, és már tavaly is ez miatt volt az, mert nem ő a kezdő. Neki akkor ment igazán a szekér, és a csapatnak is akkor volt jó futójátéka (meg akkor azért a fal is jobb volt). Nem azt mondom, hogy Bradshaw rossz, csak azt, hogyha úgy lenne, mint rlgen, hogy Jacobs segrefejeli őket az első 2 negyedben, akkor utána Bradshaw, meg akár Scott nyolcszor körbefutná őket, mert már annyira el lennének fáradva. Csak így, hogy ilyen szerződést adtunk neki, nem tehetjük meg, hogy padoztatjuk és csak a második félidőbe használjuk.

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Bradshaw tud játszani vasárnapkristof
ámen! Remélem Nicks is, meg persze Tuck...