New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
uhh ez így már meredek a philynek
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
És igen! Még elcsíptem az utolsó két percet.
Jól kezdődik a nap!




több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem mind így reagáltunk a végén😀
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=eaXrXUj6vYg
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
G-men már feldobta a múlt héten, én meg a követőben tegnap ,de akkor tartsunk még 1
toborzást közös meccsnézésre hátha!
a tegnapi után szerintem erősen ajánlott! 😊
vasárnap SF v s NG!igaz 10-kor , de SPORTTv tehát sok hely szóba jöhet !yooker
nincs meccsem szóval én vállalnám szívesen most!csebi
én is adom.
Csak olyan hely kell, ami biztosan nyitva van a meccs végéig, pl. vmi sportkocsma. Sztem a Sugár bezár hamarabb.

Champs pub?
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 998 — Lucas Scott
G-men már feldobta a múlt héten, én meg a követőben tegnap ,de akkor tartsunk még 1
toborzást közös meccsnézésre hátha!
a tegnapi után szerintem erősen ajánlott! 😊
vasárnap SF v s NG!igaz 10-kor , de SPORTTv tehát sok hely szóba jöhet !yooker
nincs meccsem szóval én vállalnám szívesen most!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ez láttátok? http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d823dcaf2/Giants-celebrate-comeback-win-vs-Patriots, ott lettem volna én is 😊ironroy
Valaki nem tudja véletlen kivenni, hogy mit mondanak a srácok "imaként"? Nagyon érdekelne, de egy szót se értek belőle, csak dünnyögést. 😕balu10
a mi atyánkat 😊ironroy
Köszi!

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ez láttátok? http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d823dcaf2/Giants-celebrate-comeback-win-vs-Patriots, ott lettem volna én is 😊ironroy
Valaki nem tudja véletlen kivenni, hogy mit mondanak a srácok "imaként"? Nagyon érdekelne, de egy szót se értek belőle, csak dünnyögést. 😕balu10
a mi atyánkat 😊
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ez láttátok? http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d823dcaf2/Giants-celebrate-comeback-win-vs-Patriots, ott lettem volna én is 😊ironroy
Valaki nem tudja véletlen kivenni, hogy mit mondanak a srácok "imaként"? Nagyon érdekelne, de egy szót se értek belőle, csak dünnyögést. 😕

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ez láttátok? http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d823dcaf2/Giants-celebrate-comeback-win-vs-Patriots, ott lettem volna én is 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
G-men már feldobta a múlt héten, én meg a követőben tegnap ,de akkor tartsunk még 1
toborzást közös meccsnézésre hátha!
a tegnapi után szerintem erősen ajánlott! 😊
vasárnap SF v s NG!igaz 10-kor , de SPORTTv tehát sok hely szóba jöhet !
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
pont a héten fikázta Steve Young Eli-t, nem a játéka, hanem a személyisége miatt: soft vanilla volt a definíció

hát szerintem ha már ilyen is, akkor nevetséges lenne, ha megváltozna és a meccs előtt elkezdene sakálkodni, meg hörögni
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ELIte stat:

Quarters Att Comp Pct Yds Avg Lng TD Int 20+ Sck Rate
4th Q 83 57 68.7 803 9.7 68 8 2 13 5 121.7
4th Q within 7 57 39 68.4 574 10.1 68 7 1 9 1 133.3

A 6 eddigi győzelemből 4-ben Eli győztes drive-ot vezetett végig!!
(plusz én odatenném a SEA ellenit is, mert az utolsó dobás kivételével az a drive is tökéletes volt.)
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
ja Tommy 8 szezonból 7szer 5-2vel kezdett... ez azért nagyon durva stat!!!

Boleyra mérges vagyok, mert a kapott Td az övé volt, valamint Tommybára is, hogy 4+10nél időt kért... én nem tettem volna, előtte 3at védekeztünk ki, lendületben voltunk, így meg adtunk nekik időt átgondolni, elemezni mit hívjanak... sztem butaság voltcsebi
Én úgy láttam, hogy végig közel volt hozzá, majd Gronkowski ellökte egy kicsit, az meg pont elég volt az elkapáshoz. Nem túl kiélezett helyzetben zászló is lehetett volna.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 998 — Lucas Scott
ja Tommy 8 szezonból 7szer 5-2vel kezdett... ez azért nagyon durva stat!!!

Boleyra mérges vagyok, mert a kapott Td az övé volt, valamint Tommybára is, hogy 4+10nél időt kért... én nem tettem volna, előtte 3at védekeztünk ki, lendületben voltunk, így meg adtunk nekik időt átgondolni, elemezni mit hívjanak... sztem butaság volt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
tegnap már nem tudtam összeszedni a gondolataim ,de még ma is eléggé
sokminden van a fejemben...

pl.: ez a managemenet nagyon tudja mit csinál
kit lehet(kell ) elengedni és kit kell megtartani....eddig minden döntésük ült!
Boss és Smith nélkül is 1vagy 2 szintet emeltünk a passzjátékon (ok hogy Eli is jobb de mégis..)
bár a tegnapi alapján még az is lehet hogy Ahmadot is tudtuk volna pótolni
(azért jó hogy van 😊 )
+ Osi megtartása és a draft is megint nagyon o.k volt!
szóval tőlem biztos megkapják a bizalmat ezentúl!(biztos nagyon örülnek is neki! 😉 )

Ballard zseniális , de idén sokkal többet is használjuk a TE-ket passzra...
(kérdem eddig miért nem ??? ennyire tudták hogy mik Boss korlátai és milyen jó Ballard?? nem értem )
az off. hívások olyanok mintha új off. coord. lenne ez hihetetlen hogy
valaki így meg tudjon újulni egyszercsak....

+ 3 dolog !
5 centin múlott hogy Bardenezhessünk ( 😊 ) de tényleg volt egy gyönyörű elkapása úgyhogy kis pirospont neki is...
balu mikor írta követőben hogy inkább engedjük be a végén a TD-t és legyen GW drive , hát nagyon nem gondoltam volna hogy jó ötlet,(én a D-ben jobban bíztam ) de grat a megérzésért !!!

a másik meg hogy G-men írtad hogy halálos nyugalommal ülsz le nézni a meccset , a végére láttam neked is elmúlt!! 😊

na ennyi , fasza minden ma!
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Nagy győzelem volt, kijavítottuk a Seattle elleni botlást. Nagyon összeszedte magát a D. Alig volt bigplayre lehetősége Bradynek, Welkernek, meg a brutál TE duónak. Hihetetlen ez a four men rush, nem volt szükség annyi blitzre, mert az ellen nagyon jól nyomja Brady. Féltem, hogy a futást szívni fogjuk, de azt is megoldották. Boley istencsászár volt. A támadóknál az volt a hihetetlen pozitívum, hogy amikor kellett,akkor nagyon odatette magát mindenki, hozzátette azt a szükséges pluszt, ami kellett az adott pillanatban. Scott 3dn-ja, Barden elkapásai, Ballard meccsnyerő mozdulatai mind nagyon fontos pillanatban jöttek. Cruz szép csendben, tökéletesen helyettesítette Nickset. Mario is ott volt ahol kellett. Nem dropoltak az elkapók. Eli az int-nél kicsit elővette a tavalyi formáját, akkor kezdtem temetni magunkat, de idén sokadszorra összeszedte magát és megnyerte a meccset. Az utolsó 10 percet végig remegtem, pedig előtte megfogadtam, hogy annyira underdogok vagyunk, hogy nem fog izgatni ha kikapunk, mert nekünk nem ez volt a legfontosabb mérkőzés. És mégis lehet, hogy csak úgy mint a 2007-es Pats alapszakasz meccs után, "we will make a run".
Reese szavait azért idéztem, mert ez a meccs mutatta meg nekem véglegesen, hogy a sok-sok nehézség ellenére a FO milyen jó munkát végzett a nyáron. Nem tudnék az elmúlt meccsek fényében rossz döntést találni. Mennyire féltünk Boss és SS miatt. Erre Ballard és Cruz. Nem hoztak LB, még Goff kiesése után sem, erre Williams, na meg Boley és Kiwi.
Nem akarok elkiabálni semmit, mert csak a szezon fele ment el, és most jön a java, de nekem már pozitív élményekről fog szólni ez a szezon. Félig átépítettük a csapatot, és ahhoz képest nagyon jól állunk. Tudom, hogy az elmúlt három szezont a második felében kúrtuk el, de nekem nagyon egységesnek tűnik a csapat. Nagyon jó egyéni teljesítmények kapcsolódnak hozzá, úgyhogy minden okunk meg van az optimizmusra.
Tényleg nagyon jó érzés az óriásoknak drukkolni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Meccs legjobbja nálam Boley. Egy rakat tackle-t összehozott, első picknél először ő nyúlt bele, sack + FF. Eli ismét kegyetlen nagyot játszott, néha amilyen passzokat adott huhh. Persze statjában benne van OL első félidei szerencsétlenkedése. Legalább egy korai körös pick mindenképp kell majd a drafton, jelenleg ez a legnagyobb need szvsz. Ross-ra viszont kegyetlenül kiakadtam mikor elejtette a puntot. Nem hiszem el már, hogy nem nincs egy normális returner. Nagyon nagy kár Hixon sérülése. Végre Grant is tavalyi játékát hozta, ha minden meccsen ennek a közelében játszana, nem lenne semmi probléma. Futást úgy ahogy megoldottuk Bradshaw nélkül is, remélem Da'Rel Scottból többet látunk majd, volt egy 3rd & 4, amit igen ügyesen megoldott. Kegyetlen gyors, de ezt tudtuk eddig is. Abban bízok, hogy végig kitart ez a lendület, innentől minden a mi kezünkben van, nem szabad elszállni (Seahawks elleni teljesítmény...)!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Sajnos nem tudtam nezni a meccset, mert par perc mulva mennem kell meloba, szoval aludnom kellett, de istenem, nincsen jobb erzes arra ebredni, hogy behuztunk egy ilyen meccset. Mar lattam az osszefoglalot, abbol meg nem akarok tul nagy kovetkezteteseket levonni, de szep volt fiuk!

Jovo heten meg kotelezo a gyozelem mivel akkor lesz a szuletesnapom, es nem lenne szep gesztus egy verteseg!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Így összegezve a meccset gyorsan leírom a véleményem, mert annyira fel vagyok spanolva, hogy nem tudok aludni.
Először is, aki kihagyta a meccset, az iszonyatosan bánhatja! Ilyen izgalmas jó meccs utoljára szerintem az SB-nk volt.

Kezdem a támadókkal: Eli Comeback Manning amit idén művel, az még az én várakozásaimat is felülmúlja, pedig nagyon magasan volt a mérce. Az INTet leszámítva (ami szerintem egy nagyon bravúros megmozdulás volt Arrington részéről) nagyon jól játszott. 250 yard 2 TD, ezek igaz, hogy nem csillagos eget verő számok, de aki látta, hogy miket passzolt, hát...szóval elképesztően nagyon játszott, főleg (leginkább csak) a második félidőben. Jacobs nagyon jól helyettesítette Bradshawt, stabilan hozta a 4 yardot és borogatta az LB-ket és futott egy TD-t is. Bár azt tegyük hozzá, hogy elkapásban azért hiányzott Bradshaw mozgékonysága és keze. A WR-eknél Cruz nagyot játszott ma is, és Manningham is jó volt, de a legjobb Ballard volt! Kulcsszituációkban kapott el olyanokat, amiket 1-2 WR is megirigyelhetett volna. És Bardent is megdicsérném, mert nagyon fontos elkapása volt, amikor INTet mentett meg és first downt csinált belőle. És utólag is sorry yooker, mert ha így játszik fogunk tényleg Bardenezni az eredménykövetőben 😊. A fal az első félidőben passznál katasztrófa volt, futásnál elment, de a második félidőre hatalmas javulást mutattak be, de azért kell vissza Baas, mert Boothenak volt 1-2 megmozdulása, amikor a hajamat téptem.

Aztán a védők, bár velük kellett volna kezdenem, mert egytől egyig ma mind a maximumot nyújtották. 0 pontot tartották az első félidőben a Pats offenset és ez nagy szó. Aztán a végére becsúszott 2 TD, de nem is lehet olyan színvonalat elvári egy egész meccsen, mint ami volt az első félidőben. Boley, Kiwi, Tuck, Grant, JPP, Osi, mind-mind iszonyat nagyot játszottak, de e védelem többi tagja is jó volt. És most jó volt a futás elleni védelem!

A spec a töketlenkedést (Ross és Thomas fumbli) kivéve jó volt. Főleg a puntok és a kick off coverage volt nagyon jó. Weatferford 5 I20-at rúgott!

Úgy összességében akinek köszönhetjük a győzelmet az a teljes védelem, Ballard és persze Comeback Eli! 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
GO GIANTS!!!

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Most, hogy már nem remegek, megyek aludni, mert reggel meló!
Még egyszer köszönöm a csapatnak! Jó éjt!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
és ugyebár nem játszott a kezdő RB,WR,C
remekül pótolták őket a srácok! Jacobs is összeszorgoskodott 100 szkrimidzs yardot!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
ehhez képest lassan közelít a PB szinthez 😊
mondjuk nem hiszem, h volt olyan aki ezt megtippelte volnaSzesze
Az ok, de ezt a hét elején adták ki...

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Még mindig remegek,nem fogok tudni elaludni...Ha ez nem ad önbizalmat, akkor semmi!!! le a kalappal a csapat előtt! Az ilyenek miatt érdemes Giants drukkernek lenni!ironroy
Ez így van! Ilyen meccsek kellenek az önbizalomhoz! És amit Eli csinál idén az elképesztő! Akik eddig csak szitták azok kezdhetik befogni, mert idén amit művel az....nem is találok rá szavakat. Kíváncsi leszek Ricsi mivel nyit jövő vasárnap felé, de mind1 leszarom, mi tudjuk, hogy milyen jó irányító ő.

És a továbbiakra nézve, ha a második félidei offensel és az első félidei deffenselmegyünk fel a pályára, és azt hozzuk, akkor a 49ers és a Phily meccsnek meg kell lennie. És most az a fontos, hogy azok meglegyenek.

Komolyan mondom iszonyatosan SB feelingem volt az utcsó 5 percbe, és nagyon örülök, hogy nyertünk!

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula innentől tietek a csoport ilyen játékkal pláne ezt, már csak ti szúrhatjátok el, azért remélem mi még visszavágunk nektek 😛 de az beleférhet majd számotokra.dande
ugyaynmár, olyan brutál a sorsolásunk, h legalább 3-4 ilyen bravúrgyőzelemre van még szükségSzesze
De nekünk is ráadásul a Miami meg a Cards is kezd ébredezni aztán a Hawks idegenben sem lesz egyszerű, úgyhogy számunkra is várható borulás. Nagy az előnyötök no és megdolgoztatok érte.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Még mindig remegek,nem fogok tudni elaludni...Ha ez nem ad önbizalmat, akkor semmi!!! le a kalappal a csapat előtt! Az ilyenek miatt érdemes Giants drukkernek lenni!ironroy
Igyál egy pálinkát....vagy kettőt 😀
Hatalmas gratula a csapatnak! ELI for president!Forti
Azt én is innék most.
Kurva jó érzés, na