New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nagyon felbaszna egy non-football injury egy ilyen fontos meccs előtt
meg nyilván persze mihamarabbi felépülést neki 😊

Amuról és Chad Jonesról mi hír?
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 945 — Giants fan
Egyébként Jernigannek mi a baja, hogy out?balu10
csípősérülés
Manningham tényleg injury list-re került térdsérüléssel. Egész héten edzett, azt se lehet tudni mikor sérült le.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egyébként Jernigannek mi a baja, hogy out?

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jones vszínű jóval többet lesz fent a pályán, mint eddig, ezen a meccsen muszáj lenne épkézláb MLB teljesítményt felmutatni. Nicks és Baas visszatérése nagyon kell, mert az offense-nek is nehéz dolga lesz. Igazi harcos-brusztolós meccs várható az ilyenek a kedvenceim. Mivel a Saints és a GB ellen sztem nem igazán van reális esélyünk nyerni így ha nem is létfontosságú, de írtó fontos ez a meccs számunkra.Szesze
Szerintem Jones képes a jó teljesítményre, és szerintem menni is fog neki holnap. De ahhoz, hogy reális esélyünk legyen a győzelemre tényleg nagyon kellene Baas és Nicks, mert azért a 49 D szvsz jóval erősebb, mint a NE volt.

ui: A GB ellenit se temetném még, sőt, a NO ellen szerintem még reális esélyünk is lehet, de ezt majd később kibeszéljük. Előbb holnap kell nyerni! GO GIANTS!

több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nicks szinte biztos, h tud játszani holnap és vszínű Baas is oké lesz. Bradshaw tuti nem játszik.
Már most várom a meccset, kíváncsi leszek fel tudunk-e javulni futás ellen, ez elengedhetetlen lenne, ha nyerni akarunk. Jones vszínű jóval többet lesz fent a pályán, mint eddig, ezen a meccsen muszáj lenne épkézláb MLB teljesítményt felmutatni. Nicks és Baas visszatérése nagyon kell, mert az offense-nek is nehéz dolga lesz. Igazi harcos-brusztolós meccs várható az ilyenek a kedvenceim. Mivel a Saints és a GB ellen sztem nem igazán van reális esélyünk nyerni így ha nem is létfontosságú, de írtó fontos ez a meccs számunkra.Szesze
Ráadásul Manningham is questionable vmi térdprobléma miatt. Részleteket nem tudok, egész héten rendesen dolgozott, az sem kizárt h pont edzés közben szedett össze vmit. Mindenesetre ő is elutazott, de így főleg szükség lenne Nicks visszatérésére.
Az mlb-nk mellett a falaink is nagyon össze kell h szedjék magukat! Kemény lesz. Sanszos h JPP többet játszik majd mint Osi, ő jobb futás ellen.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 945 — Giants fan
Nicks szinte biztos, h tud játszani holnap és vszínű Baas is oké lesz. Bradshaw tuti nem játszik.
Már most várom a meccset, kíváncsi leszek fel tudunk-e javulni futás ellen, ez elengedhetetlen lenne, ha nyerni akarunk. Jones vszínű jóval többet lesz fent a pályán, mint eddig, ezen a meccsen muszáj lenne épkézláb MLB teljesítményt felmutatni. Nicks és Baas visszatérése nagyon kell, mert az offense-nek is nehéz dolga lesz. Igazi harcos-brusztolós meccs várható az ilyenek a kedvenceim. Mivel a Saints és a GB ellen sztem nem igazán van reális esélyünk nyerni így ha nem is létfontosságú, de írtó fontos ez a meccs számunkra.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 945 — Giants fan
49ers tényleg feküdhetne Scottnak, a pre-season alapján. Mondjuk ha felmegy, akkor biztos nem úgy védekeznének mint BJ ellen. salander
Szerintem az lenne a járható út, ha BJ kőkeményen odaverne az LB-iknek, mert nem nagyob vannak azért hozzászokva az ekkora játékosokhoz, mondjuk Gore se kicsi (98 kg), de Jacobs még nála is több, mint 20 kg-al nehezebb, sőt még Willisnél is nagyobb 11 kg-al. És miután jól elfáradtak (és már vezetünk 2TD-vel :p ) majd jön Bradshaw/Scott és elfut mellettük. 😊
balu10
Egy divízióban van velünk Stevie Jackson 😊 igaz "könnyebb" meg "kisebb", de elég büntetős back.
Jackobssal az a baj, hogy magas és könnyen felborítható, magas a súlypontja.

amúgy pont az ilyen backeket szereti a védelmümk, nem a kicsi gyorsakat. 😊
nem számoltam idén hány RB-t tettünk sérültlistára 😉 Best, Blount tuti..petey
Mi meg a QB-kat szoktuk 😉
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 829 — Csodabogár
49ers tényleg feküdhetne Scottnak, a pre-season alapján. Mondjuk ha felmegy, akkor biztos nem úgy védekeznének mint BJ ellen. salander
Szerintem az lenne a járható út, ha BJ kőkeményen odaverne az LB-iknek, mert nem nagyob vannak azért hozzászokva az ekkora játékosokhoz, mondjuk Gore se kicsi (98 kg), de Jacobs még nála is több, mint 20 kg-al nehezebb, sőt még Willisnél is nagyobb 11 kg-al. És miután jól elfáradtak (és már vezetünk 2TD-vel :p ) majd jön Bradshaw/Scott és elfut mellettük. 😊
balu10
Egy divízióban van velünk Stevie Jackson 😊 igaz "könnyebb" meg "kisebb", de elég büntetős back.
Jackobssal az a baj, hogy magas és könnyen felborítható, magas a súlypontja.

amúgy pont az ilyen backeket szereti a védelmümk, nem a kicsi gyorsakat. 😊
nem számoltam idén hány RB-t tettünk sérültlistára 😉 Best, Blount tuti..

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mike Garafolo twitterén: David Baas not surprised by Frank Gore's saying he has a "weird face." Said Baas, "He used to call me Pumpkin Head." 😀 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
49ers tényleg feküdhetne Scottnak, a pre-season alapján. Mondjuk ha felmegy, akkor biztos nem úgy védekeznének mint BJ ellen. salander
Szerintem az lenne a járható út, ha BJ kőkeményen odaverne az LB-iknek, mert nem nagyob vannak azért hozzászokva az ekkora játékosokhoz, mondjuk Gore se kicsi (98 kg), de Jacobs még nála is több, mint 20 kg-al nehezebb, sőt még Willisnél is nagyobb 11 kg-al. És miután jól elfáradtak (és már vezetünk 2TD-vel :p ) majd jön Bradshaw/Scott és elfut mellettük. 😊
De én is optimistán állok hozzá. Szerintem egy szinten van a két csapat, de az ilyen meccseken azért össze szoktuk szedni magunkat (Azért tényleg jó lenne, ha lenne Baas, Nicks és akár Bradshaw, de tudom, hogy főleg az utóbbira kevés az esély).
GO GIANTS!

több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Hazaviszlek Bandi. Tényleg mekkora ez a hely, hányan férünk el?

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
49ers tényleg feküdhetne Scottnak, a pre-season alapján. Mondjuk ha felmegy, akkor biztos nem úgy védekeznének mint BJ ellen. Esetleg Jacobs beáll fullbacknek. :]

Én most látom ezt a vasárnapi dolgot, beszélek a barátnőmmel délután/este és visszajelzek, ha van még hely.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Tegnapi edzések alapján jó esély van rá, hogy Nicks és Baas is visszatérjen vasárnap. Utóbbinak különleges meccs lenne volt csapata ellen, ez nyilván plusz motiváció (azért reméljük több eredménnyel, mint Steve Smith ellenünk a Philly színeiben...)

Bradshaw ellenben pozitív meglepetés lenne, ha tudná vállalni a játékot. Így továbbra is Jákob fogja cipelni a futójáték terhét. Nyilván így könnyebb is lesz a Frisco run-D-nek készülnie. Bár az igazat megvallva egy 80 yardos D. Scott TD-vel igazán meglephetnénk őket mondjuk a 2. drive-unk első play-ében... 😉
több mint 12 éve
iason New York Giants 58
A hozzászólásaitok elég borúlátóak, de én azért bízok a csapatban. Volt már ilyen, hogy nem volt sok esélyünk és győztünk. Én nagyon bízok a linebacker sorban, hogy a 9-ers variációs lehetőségeit minimalizálják. Az offense pedig eddig jól teljesít, ha még Jacobs-ék is felnőnek a feladathoz, akkor miénk a meccs. Hajrá Giants!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ugyan most nem tudok menni, de remélem vmikor még tudok csatlakozni ebben a szezonban, vizsgaidőszakban már jobban ráérek... 😀Asbee
(Super Bowlra összeülünk)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ugyan most nem tudok menni, de remélem vmikor még tudok csatlakozni ebben a szezonban, vizsgaidőszakban már jobban ráérek... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Pestszentlőrinc de én elmegyek bárhova 😊 megpróbálom Vadibandi kollégát is basztatni

Vasárnapi meccsnézés: Budán a Margit körúton a Pointer Pub nyitva van hajnali 2-ig. Van nagy kivetítő is! Januárban ott néztem haverjaimmal a Seahawks - Bears meg a Pats - Jets meccset.
Nem akarok nyomást gyakorolni, de én úgy számoltam, hogy idáig 2-1-re a budaiak vezetnek...G-men
NightBoY
Ha haza is hozol, akkor megyek veled!vadibandi
Jó lenne menni, de ezt most ki kell hagynom, mert nem leszek átutazóban Hatvan felé...
igyatok helyettem is 😊
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Pestszentlőrinc de én elmegyek bárhova 😊 megpróbálom Vadibandi kollégát is basztatni

Vasárnapi meccsnézés: Budán a Margit körúton a Pointer Pub nyitva van hajnali 2-ig. Van nagy kivetítő is! Januárban ott néztem haverjaimmal a Seahawks - Bears meg a Pats - Jets meccset.
Nem akarok nyomást gyakorolni, de én úgy számoltam, hogy idáig 2-1-re a budaiak vezetnek...G-men
NightBoY
Ha haza is hozol, akkor megyek veled!




több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
Vasárnapi meccsnézés: Budán a Margit körúton a Pointer Pub nyitva van hajnali 2-ig. Van nagy kivetítő is! Januárban ott néztem haverjaimmal a Seahawks - Bears meg a Pats - Jets meccset.
Nem akarok nyomást gyakorolni, de én úgy számoltam, hogy idáig 2-1-re a budaiak vezetnek...G-men
a múltkor én voltam hazai pályán , most
akkor megyek "idegenbe" Budára... 😊
Foglald akkor a helyet G-men!yooker
Akkor lefoglaltam fél10-re Margit krt., Pointer pub (a Mechwart liget nevű megállónál van a 4-6-os villamos vonalán)G-men
király!
ennek nagyon örülök gizda!
számolj, hogy jön egy ír is akkor!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
erre a fordulóra amennyiben a W nem jön ,
azért reális opció marad egy esetleges Dallas L is...
az ő sorsolásukat nézve a Bills azon kevesek egyike akik még reálisan betudnak segíteni nekünk...

és amellett hogy még mindig nem hiszem el teljesen hogy az Eaglesnek
annyi idénre azért most úgy néz ki jobb hogy verték a Dallast...
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Vasárnapi meccsnézés: Budán a Margit körúton a Pointer Pub nyitva van hajnali 2-ig. Van nagy kivetítő is! Januárban ott néztem haverjaimmal a Seahawks - Bears meg a Pats - Jets meccset.
Nem akarok nyomást gyakorolni, de én úgy számoltam, hogy idáig 2-1-re a budaiak vezetnek...G-men
a múltkor én voltam hazai pályán , most
akkor megyek "idegenbe" Budára... 😊
Foglald akkor a helyet G-men!yooker
Akkor lefoglaltam fél10-re Margit krt., Pointer pub (a Mechwart liget nevű megállónál van a 4-6-os villamos vonalán)
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Vasárnapi meccsnézés: Budán a Margit körúton a Pointer Pub nyitva van hajnali 2-ig. Van nagy kivetítő is! Januárban ott néztem haverjaimmal a Seahawks - Bears meg a Pats - Jets meccset.
Nem akarok nyomást gyakorolni, de én úgy számoltam, hogy idáig 2-1-re a budaiak vezetnek...G-men
a múltkor én voltam hazai pályán , most
akkor megyek "idegenbe" Budára... 😊
Foglald akkor a helyet G-men!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Pestszentlőrinc de én elmegyek bárhova 😊 megpróbálom Vadibandi kollégát is basztatni

Vasárnapi meccsnézés: Budán a Margit körúton a Pointer Pub nyitva van hajnali 2-ig. Van nagy kivetítő is! Januárban ott néztem haverjaimmal a Seahawks - Bears meg a Pats - Jets meccset.
Nem akarok nyomást gyakorolni, de én úgy számoltam, hogy idáig 2-1-re a budaiak vezetnek...G-men
NightBoY
Bocs, téged nem tudtalak hova tenni lakhelyileg

(én meg szólok eaglesmcnabb-nek, a múltkor szerencsét hozott a jelenléte 😊 )
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Pestszentlőrinc de én elmegyek bárhova 😊 megpróbálom Vadibandi kollégát is basztatni

Vasárnapi meccsnézés: Budán a Margit körúton a Pointer Pub nyitva van hajnali 2-ig. Van nagy kivetítő is! Januárban ott néztem haverjaimmal a Seahawks - Bears meg a Pats - Jets meccset.
Nem akarok nyomást gyakorolni, de én úgy számoltam, hogy idáig 2-1-re a budaiak vezetnek...G-men

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Vasárnapi meccsnézés: Budán a Margit körúton a Pointer Pub nyitva van hajnali 2-ig. Van nagy kivetítő is! Januárban ott néztem haverjaimmal a Seahawks - Bears meg a Pats - Jets meccset.
Nem akarok nyomást gyakorolni, de én úgy számoltam, hogy idáig 2-1-re a budaiak vezetnek...