NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
nektek van "második " kedvelt NFL csapatotok? vittore
hát olyan akinek a meccsein infarktusközeli
állapotra izgulnám magam az nincs ,de ez az új ( 😉 )Atlanta
szimpatikus csapat szerintem... + kicsi Ravens

vasárnap lesz valaki olyan fanatik hogy élőben nyomja
a meccset??? ez a 2 óra pont keresztbetesz az egész éjszakának... :mad:
azon gondolkodom hogy felvenni és reggel 1/2 6-tól kicsit pörgetve melóig lemegy...yooker
milyen jó annak akinek még november végén 12 nap szabija van ugye? hétfő-kedden szabin vagyok, szóval élőben nézem ráadásúl Egerben leszk ahol van espn america
szerk.: szünetekben meg nyomom a gears of wart

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
LB sorunk hogy fog így kinézni?

Kiwi - Greg -Williams (?)yooker
Williams eddig egész jó volt idén, úgyhogy nem olyan gáz, hogy ő játszik, inkább Jones miatt aggódok, mert kint se elégedettek vele és mint írtátok lehet Herlitzet is kipróbálják. És így, hogy Vick sérült és lehet nem is játszik tuti, hogy rengeteget fognak futni...

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan

Tuck viszont vszínű igen.
Az Eagles-mél Vick, Maclin ás Croamartie se játszik vszínű.Szesze
Azért az nem feltétlen rossz, ha tényleg nem tudnak játszani, főleg, hogy ilyen foghíjas a védősorunk. Azért én Youngtól félek egy kicsit, nagyon fűti a bizonyítási vágy és a képességei nem rosszak, bár amikor beállt idén elég szar volt. Tuck viszont nagyon kellene, ha már Boley nem játszik legyen már fent egy kapitány. És nagyon kíváncsi vagyok Amura, meg Herlitzre is ha tényleg kapnak lehetőséget.

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
LB sorunk hogy fog így kinézni?

Kiwi - Greg -Williams (?)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Most nézem, hogy se Boley, se Beatty, se Bradshaw nem edzett, mennyire várható, hogy lesznek Vasárnap? És Beatty mikor sérült meg?balu10
Bradshaw 100% h nem játszik, Boley se vszínű, Beatty viszont legalább felépült.
Viszont közben sajnos Tuck újra megsérült, könnyen lehet, h megint nem tud játszani ő sem. Sajna ez (saját bevallása szerint sem) az ő szezonja 😕Szesze
sajnos Tuck (nyilván a sérülése miatt) tényleg nem hozta azt az extraklasszis kategóriát idén mint amit tőle megszoktunk...
Tollefson viszont kellemes meglepetés volt néhányszor a helyén , hátha
kap lehetőséget...

Boley kiesése viszont nagyon fájna , az ő pótlása egyszerűen nem megoldható... :mad:yooker
Pedig most már biztos, h nem fog játszani 😕 Tuck viszont vszínű igen.
Az Eagles-mél Vick, Maclin ás Croamartie se játszik vszínű.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
Most nézem, hogy se Boley, se Beatty, se Bradshaw nem edzett, mennyire várható, hogy lesznek Vasárnap? És Beatty mikor sérült meg?balu10
Bradshaw 100% h nem játszik, Boley se vszínű, Beatty viszont legalább felépült.
Viszont közben sajnos Tuck újra megsérült, könnyen lehet, h megint nem tud játszani ő sem. Sajna ez (saját bevallása szerint sem) az ő szezonja 😕Szesze
sajnos Tuck (nyilván a sérülése miatt) tényleg nem hozta azt az extraklasszis kategóriát idén mint amit tőle megszoktunk...
Tollefson viszont kellemes meglepetés volt néhányszor a helyén , hátha
kap lehetőséget...

Boley kiesése viszont nagyon fájna , az ő pótlása egyszerűen nem megoldható... :mad:
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Most nézem, hogy se Boley, se Beatty, se Bradshaw nem edzett, mennyire várható, hogy lesznek Vasárnap? És Beatty mikor sérült meg?balu10
Bradshaw 100% h nem játszik, Boley se vszínű, Beatty viszont legalább felépült.
Viszont közben sajnos Tuck újra megsérült, könnyen lehet, h megint nem tud játszani ő sem. Sajna ez (saját bevallása szerint sem) az ő szezonja 😕
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Én is nézni fogom sztem, bár hétfőn pocsék napom lesz a melóhelyen, ráadásul korán be kell érnem úgyh alvás nélkül kell lenyomni majd a napot, de akkor is nézni fogom ha nem jön közbe még vmi extra szívás.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
én megnézem, de a netet inkább hagyom közben

és sajna nem jön be az a módszer hogy félidőben 20 pont ide = alvás

vasárnaptól revenge in new meadowlands
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
nektek van "második " kedvelt NFL csapatotok? vittore
hát olyan akinek a meccsein infarktusközeli
állapotra izgulnám magam az nincs ,de ez az új ( 😉 )Atlanta
szimpatikus csapat szerintem... + kicsi Ravens

vasárnap lesz valaki olyan fanatik hogy élőben nyomja
a meccset??? ez a 2 óra pont keresztbetesz az egész éjszakának... :mad:
azon gondolkodom hogy felvenni és reggel 1/2 6-tól kicsit pörgetve melóig lemegy...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagy esély van rá, hogy a Herceg vasárnap debütál!!!G-men
+ Úgy tűnik Coughlin neheztel egy picit Greg Jonesra, mert lehet hogy Herzlich is kap majd játékidőt.salander
Kíváncsi lennék rá hogy teljesítene. Mondjuk meccs nagyon úgy néz ki kimarad nekem. :/ Akkor már koliban leszek net még 1-2 napig nem lesz, nem tudom mi lesz így...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Most nézem, hogy se Boley, se Beatty, se Bradshaw nem edzett, mennyire várható, hogy lesznek Vasárnap? És Beatty mikor sérült meg?

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nektek van "második " kedvelt NFL csapatotok? én szinte csak a Giants meccseit követem, a többi banda valahogy nem köt le, ahogy az egyetemi meccsek se. persze ha fogadással van fűszerezve, adódhatnak extrém esetek, asszem egyszer megnéztem egy seminoles meccset hogy under 50 pont legyen. a lényeg, ha a NYG franchise csődbe menne, akkor a delfineknek szurkolnék, a jelenlegi állapot szerint minimális PO reményekkel. 😊vittore
Van egy jó pár, de közel se annyira kedvelem őket, mint a Giantset. Pl: Indy, Bears, Lions, Rams.

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nagy esély van rá, hogy a Herceg vasárnap debütál!!!G-men
+ Úgy tűnik Coughlin neheztel egy picit Greg Jonesra, mert lehet hogy Herzlich is kap majd játékidőt.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
remélem a héten a special team edzések nem szorulnak háttérbe 😊
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
nektek van "második " kedvelt NFL csapatotok? én szinte csak a Giants meccseit követem, a többi banda valahogy nem köt le, ahogy az egyetemi meccsek se. persze ha fogadással van fűszerezve, adódhatnak extrém esetek, asszem egyszer megnéztem egy seminoles meccset hogy under 50 pont legyen. a lényeg, ha a NYG franchise csődbe menne, akkor a delfineknek szurkolnék, a jelenlegi állapot szerint minimális PO reményekkel. 😊vittore
Egy időben foglalkoztam még a Bengals-szal, de mostanság csak a Giants-re van időm. Amúgy olyan csapatok vannak még akik szimpatikusak: Bills, Dolphins, Cardinals.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nagy esély van rá, hogy a Herceg vasárnap debütál!!!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
nektek van "második " kedvelt NFL csapatotok? én szinte csak a Giants meccseit követem, a többi banda valahogy nem köt le, ahogy az egyetemi meccsek se. persze ha fogadással van fűszerezve, adódhatnak extrém esetek, asszem egyszer megnéztem egy seminoles meccset hogy under 50 pont legyen. a lényeg, ha a NYG franchise csődbe menne, akkor a delfineknek szurkolnék, a jelenlegi állapot szerint minimális PO reményekkel. 😊vittore
érdekes felvetés...nem olyan túl régóta nézek NFL-t, 5 éve tán... Kurt Warner miatt Arizona drukker is voltam... de hát ott már Kolb-ászból van a kerítés 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Phins már egy jó ideje, de pl a Lions is egész szimpatikus
igazából az a legnagyobb problémám, hogy mióta ncaa függő lettem egyre több kedvenc kerül köcsög bandához (Berry-> Chiefs, Hankerson-> Skins, Henery-> Eagles stb)
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nektek van "második " kedvelt NFL csapatotok? én szinte csak a Giants meccseit követem, a többi banda valahogy nem köt le, ahogy az egyetemi meccsek se. persze ha fogadással van fűszerezve, adódhatnak extrém esetek, asszem egyszer megnéztem egy seminoles meccset hogy under 50 pont legyen. a lényeg, ha a NYG franchise csődbe menne, akkor a delfineknek szurkolnék, a jelenlegi állapot szerint minimális PO reményekkel. 😊
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Eredmények+állás
1. Mi lesz a végeredmény? B) kikapunk (+döntetlen)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? C) 17-24 D)
3. Hány pontot kapunk a meccsen? D) 25+
4. Hány futott yardunk lesz a meccsen? B) 86-115
5. Eli vagy Alex dob először INT-et ? A) Eli
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? B) 1-2
7. Giants vagy 49-ers szerez több labdát?B) 49-ers
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a 49-ers támadóegysége? C) 301-350
9. Kinek lesz a legtöbb srimmage yardja közülük? C) Jacobs
10. Mennyi kickoff/punt visszahordott yardunk lesz összesen? A) 100 alatt
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) B) Kiwanuka
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) B) Webster

Tippjáték állása:
Lance: 26+2+4+2
Balu10: 26+1+5+2
rattlensk: 25
salander: 23+1+5+2
yooker: 23+4+7+6
Kristof: 22+3+4+3
Winters: 22+3
G-men: 19+2+5+2
Forti: 18+6+5+3
Chevy: 18+3+5+5
ironroy:17+0+2+3
vadibandi: 12+5+5+7 underdog 😛
Asbee: 11+2+4+6
Hypofx: 3
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Eli szerintem idén azért teljesít ilyen jól, mert nem hasonlítgatják folyton össze idény közben a bátyjával.

Igen, például egyikük se lenne jó rádiósnak, mindketten orrból beszélnek és asszem Peyton kicsit vízfejű. 😀
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Eli szerintem idén azért teljesít ilyen jól, mert nem hasonlítgatják folyton össze idény közben a bátyjával.Meg tudja mutatni, hogy igazából mire képes.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Boley nickelben MLB... az alap felállásban OLB...

Cruz folytatja a WR hagyományokat, és kedd hajnalban egy klubban volt, ahol elsült egy fegyver... szerencsére nem az övé volt, szerencsére nem sérült meg... nem érne rá erre miután elkapta a győztes TD-t az SB-on?csebi
Há 😂 Jogos 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
Boley nickelben MLB... az alap felállásban OLB...

Cruz folytatja a WR hagyományokat, és kedd hajnalban egy klubban volt, ahol elsült egy fegyver... szerencsére nem az övé volt, szerencsére nem sérült meg... nem érne rá erre miután elkapta a győztes TD-t az SB-on?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.