New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Coughlin MLB-nek nevezte Boley-t a meccs utáni sajtótájékoztatón. Lehet, hogy lemaradtam vmiről, de ez így korábban már ki lett jelentve hivatalosan? Vki emlékszik ilyenre?G-men
Ahogy tudom néhány meccse (talán több is) MLB-ként játszik. Kiwi-Boley-Williams jobban bejött mint a Kiwi-Jones-Boley.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
After the game, defensive captain Justin Tuck said Boley is the player the unit can least afford to lose.
Ennyi.G-men
Bizony Boley nagyon kell...Elég sok alkalommal van fenn egy LB helyett Grant. Talán emiatt lehet időnként futás elleni védekezés is gyengébb? :rolleyes: Kiwi mellett ott van két rookie (Jones, Williams), ha pedig backupokat nézzük, akkor is még két rookie (Paysinger, Herzlich). Viszont Boley day to day, nagyon bízom benne, hogy tud játszani! DT poszton javulunk, Joseph-nek ismét volt egy sack-je, és tackle számban sem marad el Canty-től! Jövőre pedig ott lesz Austin is! :cool: Futójátékkal nagyon nem vagyok kibékülve. Szvsz Jacobs-nak ez lesz az utolsó (számottevő) szezonja nálunk, Bradshaw okés, Ware backup szint. Viszont Bradshaw hiányában néhányszor elővehettük volna Scottot. Egy futása volt NE ellen harmadiknál, ott hozta a first down-t. Most meg legtöbbször Jacobs és Ware is csak 2-3 yardot tudott hozni. Esélyt sem láttam egy big runra...Gyorsaságával meg Scott kis fantáziát is vihetne játékunkba.Asbee
Coughlin MLB-nek nevezte Boley-t a meccs utáni sajtótájékoztatón. Lehet, hogy lemaradtam vmiről, de ez így korábban már ki lett jelentve hivatalosan? Vki emlékszik ilyenre?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
After the game, defensive captain Justin Tuck said Boley is the player the unit can least afford to lose.
Ennyi.G-men
Bizony Boley nagyon kell...Elég sok alkalommal van fenn egy LB helyett Grant. Talán emiatt lehet időnként futás elleni védekezés is gyengébb? :rolleyes: Kiwi mellett ott van két rookie (Jones, Williams), ha pedig backupokat nézzük, akkor is még két rookie (Paysinger, Herzlich). Viszont Boley day to day, nagyon bízom benne, hogy tud játszani! DT poszton javulunk, Joseph-nek ismét volt egy sack-je, és tackle számban sem marad el Canty-től! Jövőre pedig ott lesz Austin is! :cool: Futójátékkal nagyon nem vagyok kibékülve. Szvsz Jacobs-nak ez lesz az utolsó (számottevő) szezonja nálunk, Bradshaw okés, Ware backup szint. Viszont Bradshaw hiányában néhányszor elővehettük volna Scottot. Egy futása volt NE ellen harmadiknál, ott hozta a first down-t. Most meg legtöbbször Jacobs és Ware is csak 2-3 yardot tudott hozni. Esélyt sem láttam egy big runra...Gyorsaságával meg Scott kis fantáziát is vihetne játékunkba.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
friss, de elég semmitmondó
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AtF8aSV5hV3nTP_A1KS7ahlDubYF?slug=pfw-20111115_week_11_power_rankings_3

in Eli we trust
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Végigolvasva a meccs utáni interjúkat: kivétel nélkül mindenki biztos volt benne, hogy megcsináljuk a comeback drive-ot a végén, riási a hit és bizalom ELI-ban (they believe in Eli).

A kedvencem viszont ez volt:
Mario Maninngham:
Q- What wasn’t working earlier?
A - I play wide receiver. I have a short term memory
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
hát igen. el tudok képzelni olyan taktikát a többi csapattól, hogy nem is Eli-t kell ütni, hanem Boleyt kell lezúzni
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
After the game, defensive captain Justin Tuck said Boley is the player the unit can least afford to lose.
Ennyi.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
a phily ellen benne lesz a hangulatban hogy a "miracle in the new meadowland" élményt ki kell törölni a sas-memóriábólvittore
meg a miénkből!! :mad: 😊
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a phily ellen benne lesz a hangulatban hogy a "miracle in the new meadowland" élményt ki kell törölni a sas-memóriából
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Vick 2 bordája megsérült a Cardinals ellen. Így már jobban érthető a számomra a vereségük. Ha pályára is fog lépni, tuti meg fog látszódni a játékán. Nem szeretem, ha más sérüléséből van előnyünk, de így most még nagyobb esélyünk van, nem szalaszthatjuk el. Bár ha folytatjuk az idei formát, akkor tuti szoros meccs lesz :S
Vicknek meg jobbulást, a cowboyst meg kell verniük a 16. héten! 😊Lance
valahol ez is oka lehet annak hogy nem megy idén neki!
lehet szóltak neki ( vagy magától is belátta ) hogy vigyázzon a futásokkal az állandó kisebb(-nagyobb)
sérülések ütések miatt !így viszont úgy látszik mintha elbizonytalanodna
egyes szituációkban hogy mi legyen (induljon,ne indoljon ,stb) a passzjátéka is ezzel együtt kezdett gyengülni...

csak aztán nehogy úgy járjunk mint tavaly a Dallassal ! 1. meccs w Romo ellen
majd a csere Kitna szétszedett minket simán... !!! :oyooker
Nekem is folyton a DAL elleni tavalyi meccs jár a fejemben. Arra kábé hasonló favirotként mentünk, mint most a PHI ellen, és nem sült el valami jól. HIhetetlen ez a liga: 3. héten úgy ültünk le a sasok elleni meccsünkre, hogy mindenki tutira vette a zakót, most a 11. hétre a sasok már elszálltak, a meglepetés ezúttal a mi vereségünk lenne.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon jó, izgalmas meccs volt. Gratulálok Nektek, mert a futójátékunkat, ahogy megöltétek az parádés volt. Szerencsénk volt, hogy Alex Smith élete passzjátékát pont ekkor tudta bemutatni. Vki itt írta, hogy Jacobstól többet várt és csalódott a futójátékban. Ellenünk ennyit se nagyon szoktak futni, szval sztem ez sem volt annyira gáz. Nagyon jól felkészültetek belőlünk, le a kalappal. Továbbiakban tuti menni fog a szekér, mind az Eagles, mind a Saints elleni meccs sztem Nektek áll, csoporton belül meg rendezzétek le a dolgokat. Sok sikert! 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
Vick 2 bordája megsérült a Cardinals ellen. Így már jobban érthető a számomra a vereségük. Ha pályára is fog lépni, tuti meg fog látszódni a játékán. Nem szeretem, ha más sérüléséből van előnyünk, de így most még nagyobb esélyünk van, nem szalaszthatjuk el. Bár ha folytatjuk az idei formát, akkor tuti szoros meccs lesz :S
Vicknek meg jobbulást, a cowboyst meg kell verniük a 16. héten! 😊Lance
valahol ez is oka lehet annak hogy nem megy idén neki!
lehet szóltak neki ( vagy magától is belátta ) hogy vigyázzon a futásokkal az állandó kisebb(-nagyobb)
sérülések ütések miatt !így viszont úgy látszik mintha elbizonytalanodna
egyes szituációkban hogy mi legyen (induljon,ne indoljon ,stb) a passzjátéka is ezzel együtt kezdett gyengülni...

csak aztán nehogy úgy járjunk mint tavaly a Dallassal ! 1. meccs w Romo ellen
majd a csere Kitna szétszedett minket simán... !!! :o
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Tollefson offside is a lehető legszarabbkor 😀)vittore
Az nem volt offside, hanem fale strat, mert nem motion miatt akart hátra menni, hanem szimplán elindult, csak azt nagyon elnézték a bírók...balu10
Üvöltöttünk is a kocsmában torkunk szakadtából, hogy hol a p.csába volt az offside, amikor a támadófalember hátralépett, mielőtt mi átléptük volna a LOS-t, de senkit sem érdekelt,. Coughlin is üvöltött, detto. 3rd down volt, és ebből a drive-ból kaptuk aztán a V. Davis TD-t. Óriási bírói tévedés volt. Hogy ezeket miért nem lehet visszanézni, ha már ott van százezer kamera...G-men
Az nem volt false start hanem shift. nem az első ilyen trükk idén, Detroit ellen ránk dobtak false startot, Seattle viszont ugyanúgy benyelte mint ti.

Gratulálok, rendesen felkészültetek futásból, bár én is marha mód meglepődtem mikor úgy jöttünk ki hogy dobtunk mindent ami tud repülni.
Jó szoros meccs volt, ahogy vártuk. Remélem Boley felépül hmarosan. További sok sikert, szimpi csapat a Giants remek edzőkkel.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eagles ellen nyerni kell, igaz tutira összekapják majd magukat. Saints ellen nem bízom a csodában, Packers meg kb. verhetetlen...Nem szabad összeesni, menni kell tovább! Vereség benne volt, ami kicsit fájó nekem az a néhány playhívás a végén, illetve, hogy pár centin múlott Manningham dropja. Ha azt elkapja lehet itt lett volna a következő fordítás. Szezon előtt mindenesetre nem gondoltam volna, hogy 1-2 lesz az NFC West ellen...Asbee
2-2 az NFC West ellen... de amúgy mindenben egyet értek 😊ironroy
Szépen elírtam 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Eagles ellen nyerni kell, igaz tutira összekapják majd magukat. Saints ellen nem bízom a csodában, Packers meg kb. verhetetlen...Nem szabad összeesni, menni kell tovább! Vereség benne volt, ami kicsit fájó nekem az a néhány playhívás a végén, illetve, hogy pár centin múlott Manningham dropja. Ha azt elkapja lehet itt lett volna a következő fordítás. Szezon előtt mindenesetre nem gondoltam volna, hogy 1-2 lesz az NFC West ellen...Asbee
2-2 az NFC West ellen... de amúgy mindenben egyet értek 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eagles ellen nyerni kell, igaz tutira összekapják majd magukat. Saints ellen nem bízom a csodában, Packers meg kb. verhetetlen...Nem szabad összeesni, menni kell tovább! Vereség benne volt, ami kicsit fájó nekem az a néhány playhívás a végén, illetve, hogy pár centin múlott Manningham dropja. Ha azt elkapja lehet itt lett volna a következő fordítás. Szezon előtt mindenesetre nem gondoltam volna, hogy 2-2 lesz az NFC West ellen...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Vick 2 bordája megsérült a Cardinals ellen. Így már jobban érthető a számomra a vereségük. Ha pályára is fog lépni, tuti meg fog látszódni a játékán. Nem szeretem, ha más sérüléséből van előnyünk, de így most még nagyobb esélyünk van, nem szalaszthatjuk el. Bár ha folytatjuk az idei formát, akkor tuti szoros meccs lesz :S
Vicknek meg jobbulást, a cowboyst meg kell verniük a 16. héten! 😊Lance
Mondjuk nem csodálom, ahogy beleszálltak az oldalába egyből látszott, h nem csak a levegő szorult be.. sztem ezek után elég nagy hülyeség lenne a részükről pályára küldeni pont ellenünk. Mondjuk egy biztosnágit játszó Vick vszínű jobb lenne nekünk, mint egy bizonyítani akaró VY.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Vick 2 bordája megsérült a Cardinals ellen. Így már jobban érthető a számomra a vereségük. Ha pályára is fog lépni, tuti meg fog látszódni a játékán. Nem szeretem, ha más sérüléséből van előnyünk, de így most még nagyobb esélyünk van, nem szalaszthatjuk el. Bár ha folytatjuk az idei formát, akkor tuti szoros meccs lesz :S
Vicknek meg jobbulást, a cowboyst meg kell verniük a 16. héten! 😊
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
utána olvasva a Davis TD-ről, Jones és Grant hibázott...

Jones zónára váltott, Grant meg emberezésre... Igazából vissza nézve, Grant-nek látnia kellett volna, hogy Jones marad az ő emberén középen, és neki kell menni Davisnek... Ha Boley fenn van, akkor ilyen hiba tutira nincs...csebi
Igen, ez tipikusan azaz eset volt, amikor hiányzott az ember, aki irányítja a védelmet. Legnagyobb pechünkre ez mostanában nálunk egybeesik azzal aki leginkább tudta volna fogni Vernon Davist. :/
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 010 — Lucas Scott
utána olvasva a Davis TD-ről, Jones és Grant hibázott...

Jones zónára váltott, Grant meg emberezésre... Igazából vissza nézve, Grant-nek látnia kellett volna, hogy Jones marad az ő emberén középen, és neki kell menni Davisnek... Ha Boley fenn van, akkor ilyen hiba tutira nincs...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Manningról és a statisztikáiról, meg a jobb teljesítményről: szóval nem lehet hogy Peyton tesó különórákat ad neki?
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
nem tudom a phily tulajok mennyire mondtak le a szezonról. ha igen, meg lehetne bundázni a meccset, cserébe adni nekik valami nekik előnyös draftcserét , ilyesmitvittore
A philly topikban olvassottak alapján most semminek sem örülnének jobban, mint ha visszahoznánk S.Smith-t 😊 Szerintem megtehetjük ezt az áldozatot a W-ért cserébe
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nem tudom a phily tulajok mennyire mondtak le a szezonról. ha igen, meg lehetne bundázni a meccset, cserébe adni nekik valami nekik előnyös draftcserét , ilyesmit
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Volt már tegnap is derengő emlékem arról, hogy Coughlin alatt a 9. meccset (tehát a szezon második felének első meccsét) el szoktuk veszíteni. Utánanéztem, és tényleg:
2004-2010 között 7 szezonban 6-szor buktuk a 9. meccset, csak az überkirály 2008-as alapszakaszban nyertünk.

Viszont a 10. meccseken már jobbak vagyunk: 7-ből 4 W (05, 07, 08 és 09) a 3 L mellett. Bizakodó vagyok!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nincs para. szerintem előny hogy nem játszunk se a chicagoval se a detroittal, nem biztos hogy jól jönnénk ki ha az egymás elleni mérleg döntene a wildcard helyért. ha strength of schedule a döntő, akkor is nekünk kedvez.

talán a dallas megteszi a szívességet hogy bebukja a redskins meccset idegenben