NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
szerintem nem volt jó a védelem se. túl sok volt a benyelt 3rd down, a snap előtti fejetlenség és mindezt egy löbbölő irányító ellen, akinek mínusz 5-el repültek a passzai. a phily D volt komoly ahogy szétszedte az OL-t. ezen el is ment a meccsvittore
Igen, amikor úgy tűnt hogy megy a defensenek, akkor is inkább Vince Young volt nagyon gyenge. Egyedül a futás elleni védekezés fejlődött egy hangányit az év eleje óta. Kiwi meg Herzlich ez ellen elég jól. Előbbi keményen érkezik (de ugye ő is benézett egy tök evidens balra futást pár meccse), utóbbi meg futó playeknél mindig a labda környékén van, cserébe a passzoknál (egyenlőre) teljesen homály. Kiesett az egyetlen every down linebackerünk, nem egyértelmű hogy ki hívja a playeket, most is többen is mutogattak / rohangáltak körbe mint pók a falon. A zónában a rookie linebacker sor folyamatosan váltotta el magát, de hogy ne csak rajtuk múljon pl Kenny is legalább kétszer bezavarodott tegnap. Grant is teljesen homály volt. Egyszerűen hiába teszünk át egy plusz embert harmadik és hosszúnál a lineból, így még Vince Youngnak is lazán bedob a zónába... Ez legalább akkora baromság mint Sherridan zónázzanak a DE-k is koncepciója.

A Chicagora (Cutler most törte el az ujját), a Detroit (elég kemény a sorsolás) meg az Atlantára (a háromból őket érzem leggyengébbnek) is könnyen jöhet még úthenger... Ha nem zuhanunk össze akkor meglehet szerencsével a 10 win, ami idén is vagy PO vagy nem; de még 9 winnel is viszonylag magasan draftolnánk. Jöhetne egy kész első körös linebacker (ha nem teljesen biztosak, hogy a négy gyerekből valaki elsajátítja a teljes eszköztárat) vagy egy RT. Utóbbiban kételkedem, mert nagyon nem húzunk o-lineba ilyen korán... Így esetleg lehet RB is (mondjuk oda sem nagyon szoktunk).
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Amu interceptionje olyan értelemben volt szép, hogy gyakorlatilag egy 50+ yardos TD elkapást úszott azzal meg, hogy Young nem volt képes eldobni DeSeanig. Mert különben Jackson kegyetlenül verte meg a Herceget.Deny
Élete első playére akkor is jó lett volna, hogyha csak elüti a lasztit, vagy egyáltalán le tudja fogni az NFL egyik legnagyobb playmakerét, de e helyett ő picket szedett! Biztos direkt ette meg a cselt, hogy VY odadobja és le tudja szedni a lasztit :p 😊

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A PO-hoz pedig annyit, hogy ha verjük a Cowboyst kétszer, akik, mint látjuk nem olyan brutál erősek (a mai meccsből ítélve mondjuk mi se), akkor azért szinte biztos a PO. És a WC sem elképzelhetetlen, mert a Lionsnak is kinéz még pár zakó idén, a Chicago képes bárkit megverni, de bárkitől kikapni is, és a Falcons is játszik még erős ellenfelekkel (Houston, NO, TB). De mindent összevetve nagyon kellene a 10-6, és még az sem garantál semmit.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Mindent összevetve a meccsből az jött le számomra, hogy egy nagyon jó csapat lehetünk, de csak jövőre! Kell egy kis fal update (első körbe én tuti OL-t húznék) és meg kell tartani a jelenlegi játékosállományt. Az Offenseből Marionak fog lejárni a szerződése, én a FO helyében vagy őt tartanám meg, ha nem kér nagy pénzt, vagy visszahoznám Smith-t (ha olcsón jönne). Bár jövőre ott lesz Jarnigan is, aki úgy mint Cruz volt tavaly TC-féle rookievédő programban van idén. A falból Mckenzie mehet a rákba, mert sokat keres és szar. Az OL többi tagjával nem tudom mi lenne a jó megoldás, OL edző csere vagy várni egy évet, hogy összeszokjanak.
A D-ből Osival intéznék egy jó trade-et, mert nincs szükségünk rá. Tuck, ha jövőre egészséges lesz, akkor JPP-vel elit páros lesznek és cserének meg ott van Kiwi és Tollefson. Az LB sorunk 1-2 év múlva nagyon jó lesz, szerintem Herzlich lesz a hosszú távú MLB megoldás. Tegnap, már élete első meccsén vezérként viselkedett a pályán, és nagyon jól átlátta a dolgokat (passz ellen viszont használhatatlan volt) ő mellé Willams és Boley nagyon jó lesz. Goffot úgyis meg lehet tartani olcsón és Paysinger is jó lesz cserének. A DB állományunkból pedig Amu-Webster duó jó lesz, és én inkább TT-t tartanám meg, mert Ross tuti drága lesz, mert már 4 pickje van és 10 kezdő meccse, és úgy nem kell. A S párosunk pedig jó.

Tudom, hogy kicsit előreszaladtam, de attól függetlenül, hogy még nem ment el a PO gondoltam kicsit kitekintek a jövőre is.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A passzjáték viszonylag jól működne, az a baj, h a Coughlin-Gillbride páros nem vállalja fel, h pass-heavyt kellene játszanunk, mert teljesen idegen az elveikkel. Én is azt szeretem amikor a futásra építjük fel a passzjátékot és ez évekig jól is működött, de sajnos be kell látni, h ez idén ezzel a fallal nem megy és nem is fog menni még Bradshaw visszatérésével együtt sem. Most két olyan meccs jön amit csak nagyon jó támadójátékot produkálva lehet/lenne esélyünk megnyerni.. hát nem nekünk áll egyik se.Szesze
Én azt nem értem, hogyha adott meccsen, nem tudunk semmit előrehaladni a futójátékkal, akkor miért hívunk első és második downra is azt, és harmadikra csak passzt, ami mivel 10 yardot kell akkor is megtenni nyilván nem megy, mert a D is arra készül, hogy az lesz. Én simán pass heavy offenset játszanék, mert Eli és a Nicks-Cruz-Manningham képes rá, hogy véghezvigye. Nah meg Ballard is, kivéve, a hajnali meccset (egyébként az én számításom szerint 4 droppja volt). És e mellett ülhetnének néha a futások is, amikor már nagyon passzra készül a D.

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem nem volt jó a védelem se. túl sok volt a benyelt 3rd down, a snap előtti fejetlenség és mindezt egy löbbölő irányító ellen, akinek mínusz 5-el repültek a passzai. a phily D volt komoly ahogy szétszedte az OL-t. ezen el is ment a meccs
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Nem jo erre ebredni. Meccset be fogom potolni...de akkoris. Nem gondoltam, hogy mi vagyunk a toronymagas favoritok (Philly ellen soha nem merek fogadni semmire) de nekunk nagyon kellett volna ez a gyozelem, erre 10 pont. Jacobs keptelen futni, Young szetpasszol minket (Jo, 3 INT azert befigyelt nala). A PO-ban mar en sem bizok annyira, nagy mak kellene hozza.

Boley kiesesetol nagyon feltem, sajno be is jott, hogy az o elveszteset nem engeshetjuk meg magunknak. TUck sem az igazi meg, hiaba tert vissza. Ami pozitivum volt az osszefoglalokbol az Amu INT-je, mert az tenyleg szep volt.

Eaglesnek gratula, nekik is fontos meccs volt, es ok fel is tudtak noni a feladathoz.

Serulest nem szoktam kivanni, szoval remelem elhozzuk a Falconstol Dunta Robinsont, mert o tudja, hogy mit kell Jacksonnal csinlani......lotus86
A vicc az, h a védelem az utolsó (egyébként sok esetben nem kissé mákos) hosszú drive-ukat leszámítva szinte hibátlanul játszott. A fiatal LB-k is jól teljesítettek, úgyh relatíve simán elbírtuk Boley hiányát és Tuck ismételt nulla játékát. Ez egyébként azért bíztató a jövőre nézve.
A gond a támadójátékkal van most már meccsek óta. Az hogy 2-3 negyeden keresztül nem csinálunk semmit nyilván nem fér bele. (a Pats ellen még így is nyerni tudtunk). A futójáték teljesen meghalt sajnos, a fal képtelen utat nyitni Jacobsnak, ő meg soha nem volt az irányváltások nagymestere.. Év elején azt tartottam legkritikusabb pontnak, h Beatty vajon hogyan fog megfelelni LT poszton, erre tulképp úgy gyengélkedik az egész OL, h még ő nyújtja a legjobb teljesítményt egész évben. A passzjáték viszonylag jól működne, az a baj, h a Coughlin-Gillbride páros nem vállalja fel, h pass-heavyt kellene játszanunk, mert teljesen idegen az elveikkel. Én is azt szeretem amikor a futásra építjük fel a passzjátékot és ez évekig jól is működött, de sajnos be kell látni, h ez idén ezzel a fallal nem megy és nem is fog menni még Bradshaw visszatérésével együtt sem. Most két olyan meccs jön amit csak nagyon jó támadójátékot produkálva lehet/lenne esélyünk megnyerni.. hát nem nekünk áll egyik se.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
futás nélkül nehéz (sok ) meccset nyerni, szar ez a fal de Ahmad azért
tudott extrát hozzátenni ami most nagyon hiányzik..
ha már nincs futás akkor eddig legalább (úgyahogy ) de
megvédték Eli-t most szinte semmi ideje nem volt egész ,meccs alatt...
és még így is meg lehetett volna...
de a fal teljesítményén kívül a ha jól számoltam 4 drop (3 Ballard :mad: )
is sokat számított...

a PO tényleg rohadt nehéz lesz ,( a csoporton belül már minden meccsnek nekünk kellene kedveznie... )
de nagy lesz még itt a kavarodás wc-ért is nyilván...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elég szar erre kelni... PO esélyek gyakorlatilag elúsztak, mert betliznie kellene (nem is kevésszer) az Atlanta-Dallas-Chicago-Detroit négyesnek. A sorsolásuk se olyan nehéz, mint a miénk.gerle
Hát a Lionsé geci nehéz.
GB kétszer, NO, SD...

több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Elég szar erre kelni... PO esélyek gyakorlatilag elúsztak, mert betliznie kellene (nem is kevésszer) az Atlanta-Dallas-Chicago-Detroit négyesnek. A sorsolásuk se olyan nehéz, mint a miénk.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem jo erre ebredni. Meccset be fogom potolni...de akkoris. Nem gondoltam, hogy mi vagyunk a toronymagas favoritok (Philly ellen soha nem merek fogadni semmire) de nekunk nagyon kellett volna ez a gyozelem, erre 10 pont. Jacobs keptelen futni, Young szetpasszol minket (Jo, 3 INT azert befigyelt nala). A PO-ban mar en sem bizok annyira, nagy mak kellene hozza.

Boley kiesesetol nagyon feltem, sajno be is jott, hogy az o elveszteset nem engeshetjuk meg magunknak. TUck sem az igazi meg, hiaba tert vissza. Ami pozitivum volt az osszefoglalokbol az Amu INT-je, mert az tenyleg szep volt.

Eaglesnek gratula, nekik is fontos meccs volt, es ok fel is tudtak noni a feladathoz.

Serulest nem szoktam kivanni, szoval remelem elhozzuk a Falconstol Dunta Robinsont, mert o tudja, hogy mit kell Jacksonnal csinlani......lotus86
Amu interceptionje olyan értelemben volt szép, hogy gyakorlatilag egy 50+ yardos TD elkapást úszott azzal meg, hogy Young nem volt képes eldobni DeSeanig. Mert különben Jackson kegyetlenül verte meg a Herceget.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Nem jo erre ebredni. Meccset be fogom potolni...de akkoris. Nem gondoltam, hogy mi vagyunk a toronymagas favoritok (Philly ellen soha nem merek fogadni semmire) de nekunk nagyon kellett volna ez a gyozelem, erre 10 pont. Jacobs keptelen futni, Young szetpasszol minket (Jo, 3 INT azert befigyelt nala). A PO-ban mar en sem bizok annyira, nagy mak kellene hozza.

Boley kiesesetol nagyon feltem, sajno be is jott, hogy az o elveszteset nem engeshetjuk meg magunknak. TUck sem az igazi meg, hiaba tert vissza. Ami pozitivum volt az osszefoglalokbol az Amu INT-je, mert az tenyleg szep volt.

Eaglesnek gratula, nekik is fontos meccs volt, es ok fel is tudtak noni a feladathoz.

Serulest nem szoktam kivanni, szoval remelem elhozzuk a Falconstol Dunta Robinsont, mert o tudja, hogy mit kell Jacksonnal csinlani......


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Évekig mondogatták, hogy a Giants fal mögött bárki tud futni, én nem vettem igazán komolyan a dolgot; aztán tavaly elkezdett dadogni a fal azt valahogy kiegyensúlyozták azzal, hogy Bradshaw többet fut és amikor már fáradt a védelem akkor bedobják Jacobsot is (aki így 80-nal kevesebb kísérletből futott ugyanannyi yardot mint 2009-ben elsőszámú backként).

Így eljutottunk oda, hogy Jacobs kb nem tud futni a fal mögött; Bradshawnak még megyeget...
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Köszönjük az együtt szurkolást a kevésbé szerencsétlen (el se hiszem hogy mi vagyunk 😛 ) csapat nyert, és köszönjük, hogy nem ugrottatok nekünk mikor kijárt volna néhány játékosunk "intelligens" megmozdulása után. További szép idényt!dande
Nincs mit, és gratula nektek. Jacksonról pedig eddig is tudtuk, hogy egy beképzelt egoista pöcs, úgyhogy nem ért meglepetésként minket.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Kár volt felkelnem, lehet jövő héten ki is hagyom, mert ezért nem érdemes felkelni!

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük az együtt szurkolást a kevésbé szerencsétlen (el se hiszem hogy mi vagyunk 😛 ) csapat nyert, és köszönjük, hogy nem ugrottatok nekünk mikor kijárt volna néhány játékosunk "intelligens" megmozdulása után. További szép idényt!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Ezért kár volt éjszakázni.. utóbbi idők legszarabb teljesítményével sikerült a PO reményeinket minimálra csökkenteni. Mondjuk ilyen játékkal nem is érdemeljük meg.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hát ezzel úszott a PO, mert ilyen játékkal nem hogy a következő 2 meccset, de még a Cowboys elleniket is bukni fogjuk. Az OL meg egy fos!

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Brandon "Puha" Jacobs... meg a szokásos pihepuha zónázásunk, nulla (esetenként 3 emberrel végrehajtott) passrushhal; ennyi elég volt Eaglesnek. A végén is már nem Eliban nem bíztam, csak az o-lineban meg a futásban... De az is bőven elég.

Tuckot ha annyira szarul van ahogy kinéz, akkor tegyék IR-re, nehogy lesérüljön jobban.


Erősen vitatom, ha bárki azt állítja hogy az edzők dolgoztak a heti gameplanen egyáltalán...
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Csak a szokásos második félidei összeomlás kezdete. A D legalább jó volt. A végére elfáradtak. Az O meg döbbenet.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
hogy lehetünk ekkora szarok? jóéjt...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
nem bánom a redskinst. így extra motiváció a dallas nyomulásavittore
én bánom 😕
ráadásul minden eredmény szarul alakult
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nem bánom a redskinst. így extra motiváció a dallas nyomulása
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
1. A
2. D
3. C
4. B
5. B
6. D
7. A
8. B
9. D
10. A
11. C
12. A
13. C
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:
1. A
2. C
3. B
4. B
5. B
6. C
7. A
8. C
9. C
10. A
11. B
12. D
13. C