New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Ilyen off fallal nem lehet meccset nyerni... most a cserék is szarok voltak...

védelem mindent megtett...

Weatherford most hozta magát jó volt...

Herzlich meg első meccse hibázott nem nagy dolog... nagyon fogunk még örülni, hogy minket választottcsebi
No meg ahogy a statokat elnézem Amu nagyon bekezdett.Asbee
néztem én is ! már( 😊 ) majdnem annyi tackle-je van mint Tuck-nak... :rolleyes:

azért a Dallas-Miamira benevezek csütörtökön!
elég jó szériában van a Dolphins , hátha....
bár ez a hiénáskodás eddig nem nagyon jött be... 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ilyen off fallal nem lehet meccset nyerni... most a cserék is szarok voltak...

védelem mindent megtett...

Weatherford most hozta magát jó volt...

Herzlich meg első meccse hibázott nem nagy dolog... nagyon fogunk még örülni, hogy minket választottcsebi
No meg ahogy a statokat elnézem Amu nagyon bekezdett.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Ilyen off fallal nem lehet meccset nyerni... most a cserék is szarok voltak...

védelem mindent megtett...

Weatherford most hozta magát jó volt...

Herzlich meg első meccse hibázott nem nagy dolog... nagyon fogunk még örülni, hogy minket választott

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
érdekes lenne egy 8-8 mindhárom csapatnakJanek
Kb. képtelenség, hogy a Dallas innentől 2 meccset nyerjen csak. De ez a Giantsre is igaz.
Magunktól meg csoda lenne a 8-8 kb. még mindigDeny
Arizona és egy Giants meccs pl.

Giantsnek meg egy Dallas és egy Was meccs

nekünk meg...kikapunk most szombaton meg utolsó héten ahol esélyesként megremegünk.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
spangli és a rams módszerével kellene elkapni a saintst, de nem érzem a woodoo-t. plusz ott van még az Eli gyengítő Archie faktor. brrrvittore
Vágjuk le Steven Jackson haját, és adjunk rá egy 27-es mezt? 😊Lance
Inkább térjen vissza a 44-es, a 27-es meg mehet vissza a padra. A 33-as meg kapjon több carry-t...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
spangli és a rams módszerével kellene elkapni a saintst, de nem érzem a woodoo-t. plusz ott van még az Eli gyengítő Archie faktor. brrrvittore
Vágjuk le Steven Jackson haját, és adjunk rá egy 27-es mezt? 😊
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Michael Coe, CB --> IRDeny
Isten ments, hogy min 4 egészséges CB-nk legyen a szezon akár egyetlen percében is, á tököm kivan...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Michael Coe, CB --> IR
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
spangli és a rams módszerével kellene elkapni a saintst, de nem érzem a woodoo-t. plusz ott van még az Eli gyengítő Archie faktor. brrr
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
érdekes lenne egy 8-8 mindhárom csapatnakJanek
Kb. képtelenség, hogy a Dallas innentől 2 meccset nyerjen csak. De ez a Giantsre is igaz.
Magunktól meg csoda lenne a 8-8 kb. még mindig
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
érdekes lenne egy 8-8 mindhárom csapatnak

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
nem láttam a redskins dallas meccset de nagyon a cowboysnak áll a zászló. simán hozhatják a szezont 11-5el, a NYG, Phily meg örülhet a 8-8-nakvittore
tényleg a Dallasnak áll a zászló de 5-öt nem fognak nyerni a hatból az tuti...
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nem láttam a redskins dallas meccset de nagyon a cowboysnak áll a zászló. simán hozhatják a szezont 11-5el, a NYG, Phily meg örülhet a 8-8-nak
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ha megfigyeled Celek,Maclin és Shady is mutogat minden egyes first downnál.Greengo
Igen, így mutogat majdnem minden NFL játékos first downnál:


De Jackson nem ezt csinálta, de mind1 is, majd jövőre meglátjuk milyen mezben fogja csinálni ezeket a dolgokat. Egyébként az már nekem nem kicsit sok a részéről, amit a pénz miatt megtesz, mert ok, minden játékost izgat a szerződése és a lóvé, de nem mindegy, hogy mennyire. Ha Jackson megkapná a nagy lóvét onnantól a pályára se nagyon akarna felmenni, mert nincs miért küzdenie, ez az ő felfogása!balu10
Nem hiszem. Vagyis már jelenleg is jobban keres, mint a liga nagy része, annyi reklám pénze vna első évétől, hogy nála nem oszt, nem szoroz a 600.000-es fizetés. Az más kérdés, hogy alapból nagyon hangulat ember, csoportrangadókon képes élni, de néha gondolkodni kell, hogy a 10-es mezben ki is van.
És még egyszer, DeSean paraszt, a late hit a pick után parasztság volt. De azt hiszem, ha visszanéznénk az elmúlt 78 évet , akkor mindkettő oldalról találnánk pár parasztságot. Engedjétek meg, hogy ennyi örömünk legyen idén.Deny
személy szerint nem sajnálom tőletek! az utolsó driveotok (sajnos) kurva szép volt 8 perces kb 90 yardos!Ilyet mi csináltuk a super bowlon anno! Viszont tehettek egy szívességet, hogy megveritek a Dallast 😊 meg mi is, oda-vissza!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha megfigyeled Celek,Maclin és Shady is mutogat minden egyes first downnál.Greengo
Igen, így mutogat majdnem minden NFL játékos first downnál:


De Jackson nem ezt csinálta, de mind1 is, majd jövőre meglátjuk milyen mezben fogja csinálni ezeket a dolgokat. Egyébként az már nekem nem kicsit sok a részéről, amit a pénz miatt megtesz, mert ok, minden játékost izgat a szerződése és a lóvé, de nem mindegy, hogy mennyire. Ha Jackson megkapná a nagy lóvét onnantól a pályára se nagyon akarna felmenni, mert nincs miért küzdenie, ez az ő felfogása!balu10
Nem hiszem. Vagyis már jelenleg is jobban keres, mint a liga nagy része, annyi reklám pénze vna első évétől, hogy nála nem oszt, nem szoroz a 600.000-es fizetés. Az más kérdés, hogy alapból nagyon hangulat ember, csoportrangadókon képes élni, de néha gondolkodni kell, hogy a 10-es mezben ki is van.
És még egyszer, DeSean paraszt, a late hit a pick után parasztság volt. De azt hiszem, ha visszanéznénk az elmúlt 78 évet , akkor mindkettő oldalról találnánk pár parasztságot. Engedjétek meg, hogy ennyi örömünk legyen idén.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ha megfigyeled Celek,Maclin és Shady is mutogat minden egyes first downnál.Greengo
Igen, így mutogat majdnem minden NFL játékos first downnál:


De Jackson nem ezt csinálta, de mind1 is, majd jövőre meglátjuk milyen mezben fogja csinálni ezeket a dolgokat. Egyébként az már nekem nem kicsit sok a részéről, amit a pénz miatt megtesz, mert ok, minden játékost izgat a szerződése és a lóvé, de nem mindegy, hogy mennyire. Ha Jackson megkapná a nagy lóvét onnantól a pályára se nagyon akarna felmenni, mert nincs miért küzdenie, ez az ő felfogása!

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
De azt senki nem említi mikor Manninget valamelyik "valóban paraszt" late hit-tel kiütötte, mikor már vége volt a playnek??? :mad:ironroy
A közönség is nem véletlen skandálta azt...

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
most nem értem minek vitatkozunk D-Jaxen ismerjük mind, nem is számítottam másra tőle!
Jövőre már a Redskins játékosként fog majd mutogatni...
De azt senki nem említi mikor Manninget valamelyik "valóban paraszt" late hit-tel kiütötte, mikor már vége volt a playnek??? :mad:
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Onnan meg már elég józanul viselkedett.El kell nézni neki,hogy ilyen kiélezett csoportrangadón kicsit fel (túl) van tüzelve.Greengo
Hát azért ha megnézed, kb. minden elkapása után mutogatott a Giants D tagjának vagy közönségnek, nem tudom mikor láttál ilyen tőlünk, de amikor a 3. héten mi vertünk el titeket, akkor sem volt ilyen tőlünk. De mind1, tudtuk róla, hogy egy paraszt, és ez szerintem soha nem fog változni, de ettől még a képességeit elismerem, mert nagy playmaker, de ezt lehet úgy is kommunikálni, mint pl. Fitzgerald vagy így is, ő azt választotta, hogy bukó módjára viselkedik, szíve joga...balu10
Ez a mutogatás amire gondolhatsz az Eagles hagyomány.Ha megfigyeled Celek,Maclin és Shady is mutogat minden egyes first downnál,de hagyjuk is tényleg nem az Ő jelenete volt a legfontosabb a mérkőzésen.(engem is bosszantott akkor mint ahogy a büntetés is amit a csapat kapott érte)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Onnan meg már elég józanul viselkedett.El kell nézni neki,hogy ilyen kiélezett csoportrangadón kicsit fel (túl) van tüzelve.Greengo
Hát azért ha megnézed, kb. minden elkapása után mutogatott a Giants D tagjának vagy közönségnek, nem tudom mikor láttál ilyen tőlünk, de amikor a 3. héten mi vertünk el titeket, akkor sem volt ilyen tőlünk. De mind1, tudtuk róla, hogy egy paraszt, és ez szerintem soha nem fog változni, de ettől még a képességeit elismerem, mert nagy playmaker, de ezt lehet úgy is kommunikálni, mint pl. Fitzgerald vagy így is, ő azt választotta, hogy bukó módjára viselkedik, szíve joga...

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
kiélezett csoportrangadón kicsit fel (túl) van tüzelve

két hete meg óvta magát az ütközésektől, hogy az új szerződéses évére tip-top legyen. ha mindkettő állítás igaz, akkor a leányka nemcsak buta mint a kő, de skizo is. előnyére mondom, hogy könnyen elemezheti önmaga mozgását a pályán: egyik szeme annyira lejt, hogy néhány mp késéssel látja, hogy mi történt, illetve mi történik 😀vittore
Na ez a kacsa. 😀
Értem,hogy fáj és most páran bepancsolnának neki,de nem csak Ő nyerte meg tegnap a meccset.Illetve nem emiatt droppoltak az elkapóitok. 😊 Inkább azt kéne boncolgatni,hogy mitől csúszott az a tojás. :cool:Greengo
Eagles D nyerte a meccset ami kiegészült a rossz G playhívással, egyértelmű mint a szög. Kancsalnak kevés köze volt a meccshez, volt néhány jó momentuma és pár szokásosan előember-szerű.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
kiélezett csoportrangadón kicsit fel (túl) van tüzelve

két hete meg óvta magát az ütközésektől, hogy az új szerződéses évére tip-top legyen. ha mindkettő állítás igaz, akkor a leányka nemcsak buta mint a kő, de skizo is. előnyére mondom, hogy könnyen elemezheti önmaga mozgását a pályán: egyik szeme annyira lejt, hogy néhány mp késéssel látja, hogy mi történt, illetve mi történik 😀vittore
Na ez a kacsa. 😀
Értem,hogy fáj és most páran bepancsolnának neki,de nem csak Ő nyerte meg tegnap a meccset.Illetve nem emiatt droppoltak az elkapóitok. 😊 Inkább azt kéne boncolgatni,hogy mitől csúszott az a tojás. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
kiélezett csoportrangadón kicsit fel (túl) van tüzelve

két hete meg óvta magát az ütközésektől, hogy az új szerződéses évére tip-top legyen. ha mindkettő állítás igaz, akkor a leányka nemcsak buta mint a kő, de skizo is. előnyére mondom, hogy könnyen elemezheti önmaga mozgását a pályán: egyik szeme annyira lejt, hogy néhány mp késéssel látja, hogy mi történt, illetve mi történik 😀
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
De szerintem egyébként az elég büntetés volt neki, hogy elvették az 50 yardos elkapását.

Azt egyébként sikerült felfognia, vagy még mindig azon gondolkodik, mint McNabb a 76.szezonjában, hogy van döntetlen az alapszakaszban?vittore
Ok.Nem szabad ezt túlreagálni.Tény,hogy nem volt szép az a jelenet,de meg is lett a büntetés érte.Onnan meg már elég józanul viselkedett.El kell nézni neki,hogy ilyen kiélezett csoportrangadón kicsit fel (túl) van tüzelve.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
iason New York Giants 58
Akkor azt hiszem egyetértünk. Az pedig, hogy mi lesz az elégséges büntetés, remélem majd jövőre Tuck-ék megmutatják.