New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nincs para. szerintem előny hogy nem játszunk se a chicagoval se a detroittal, nem biztos hogy jól jönnénk ki ha az egymás elleni mérleg döntene a wildcard helyért. ha strength of schedule a döntő, akkor is nekünk kedvez.

talán a dallas megteszi a szívességet hogy bebukja a redskins meccset idegenben
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Sajnos minden nem sikerülhet 😕 Azért annak örülök, hogy nincs a topicban világvége hangulat, és nincs is okunk erre. Ahogy már írtátok, a 49 ers erős csapat. Ha a gb-nek becsúszna 1-2 vereség, akkor még akár főcsoport 1. ként is tovább mehetnek, mert a hátralevő 7 meccsükből 5 csoporton belüli.
Nézzük meg hogy állunk: ha az összes csoportmeccset hoznánk, akkor matematikailag is biztos lenne a csoportgyőzelem, persze ez csak matematika a dallas ellen az 1-1 nek már örülnék. A mnf-on szerintem lesz keresni valónk a saints ellen, és ha azt sikerülne behúzni, akkor utána nyugodtabban nézném, ahogy a gb ellen játszunk.
Boleyról lehet tudni valamit? Csak valami kisebb húzódás, vagy komolyabb a sérülése?
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Kovács Sannyer defense lover, ezért belefért egy kis frisco szurkolás. a kansasi Dorothy miatt viszont kedvem lett volna az espn-n néznivittore
bár a kocsmában gyakorlatilag az egész 2. félidő alatt
egy szám ment végig , de még mindig jobb volt így mint ha Ricsit hallgattuk volna...
elég volt látni a kaján vigyorát a meccs végén... :mad:

(egyre jobban sajnálom a zakót , valszeg az összes meccsünk így fog billegni
már az idén ( mint az összes eddig 😊 ) és rohadtul fognak számítani a legapróbb dolgok is... )
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Tollefson offside is a lehető legszarabbkor 😀)vittore
Az nem volt offside, hanem fale strat, mert nem motion miatt akart hátra menni, hanem szimplán elindult, csak azt nagyon elnézték a bírók...balu10
Üvöltöttünk is a kocsmában torkunk szakadtából, hogy hol a p.csába volt az offside, amikor a támadófalember hátralépett, mielőtt mi átléptük volna a LOS-t, de senkit sem érdekelt,. Coughlin is üvöltött, detto. 3rd down volt, és ebből a drive-ból kaptuk aztán a V. Davis TD-t. Óriási bírói tévedés volt. Hogy ezeket miért nem lehet visszanézni, ha már ott van százezer kamera...
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az első Eli INT tényleg hülyeség volt... De az is, hogy behívtuk tök ugyanazt a playt megint.

Az hogy a spec.team nem csinált faszságot az azért költői túlzás... Bár ha eltekintünk a teljesen figyelmen kívül hagyott onside kickről meg hogy DeOssie mellett egyetlen tényleges "spec.teamer" ismertebb nevén a Derrick Martin egy akkora gyökér, hogy nagyon remélem már saját maga és nem a csapat fizette a repülőjegyét haza - akkor tényleg nem volt semmi gond.

A másfél perces rövidzárlatunknál meg kijött, hogy ha Boley kiesik akkor a teljes linebacker sorunk zöld... Mindenki első évét játssza profi szinten LB-ként, szerintem nincs még egy ilyen az NFL-ben.


A futásunk egész jó volt, de én picit elégedetlen vagyok velük: Jacobs (valószínűleg a sérülések miatt) sokat vesztett az átütő erejéből, látni nem nagyon lát a pályán. Ware meg Bradshaw light.


Gilbride egész jó playeket hívott, kár hogy pont az utolsó háromra fogyott ki a naftából.


Mondjuk... Fel lehet fogni úgy is, hogy Derrick Martin, Michael Coe, Greg Jones, Spencer Paysinger együtt voltak fenn playeken, nem a garbage timeban, mit is vártunk... De ez pl nem mentség arra, hogy mi az istenért rakják be JPP-t DT helyre. 😀
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Kovács Sannyer defense lover, ezért belefért egy kis frisco szurkolás. a kansasi Dorothy miatt viszont kedvem lett volna az espn-n nézni
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ritkán szoktam egy dologra fogni a vereséget, de egy ilyen szoros meccsen, mint a tegnapi, ez talán megengedhető:

Boley kiválása kulcsfontosságú volt, sajnos negatív előjellel számunkra. Mindkét TD-nél az ő helyettese hibázott, ő nagyon kell a csapatba. Remélem, vasárnapra rendbe jön!

Meg, ugye a 2. INT is a legrosszabbkor jött, Szesze írta is, hogy ezen a pár perces rövidzárlaton múlott.

Abban bízom, hogy PO-ban lesz alkalmunk visszavágni a 49-eseknek a tegnapiért, az nemes bosszú lenne.G-men
Hát jah, de idén már tényleg kellene az a PO, és ott mint tudjuk bármi megtörténhet. Ha nem lenne ennyi sérültünk, akkor lehet jobban menne...

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Tollefson offside is a lehető legszarabbkor 😀)vittore
Az nem volt offside, hanem fale strat, mert nem motion miatt akart hátra menni, hanem szimplán elindult, csak azt nagyon elnézték a bírók...

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ritkán szoktam egy dologra fogni a vereséget, de egy ilyen szoros meccsen, mint a tegnapi, ez talán megengedhető:

Boley kiválása kulcsfontosságú volt, sajnos negatív előjellel számunkra. Mindkét TD-nél az ő helyettese hibázott, ő nagyon kell a csapatba. Remélem, vasárnapra rendbe jön!

Meg, ugye a 2. INT is a legrosszabbkor jött, Szesze írta is, hogy ezen a pár perces rövidzárlaton múlott.

Abban bízom, hogy PO-ban lesz alkalmunk visszavágni a 49-eseknek a tegnapiért, az nemes bosszú lenne.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Tollefson offside is a lehető legszarabbkor 😀)
több mint 12 éve
Hypofx 310
Nagyon sajnálom, mert érzésem szerint nyerhető meccs volt, de hát ELI ELI!!!!!

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
hát tényleg kár a vereségért , de tényleg nem voltunk rosszak
és a Frisco is nagyon erős...
Off.-ban tényleg kereshettük volna többett Nickst , de Ballardot is kicsit későn
vettük elő...
a sok apró hibát amiket pl. már balu10 is írt meg megbosszulta a 9-ers!
Boley nagyon-nagyon kellene vissza , és Ross vagy Amu szintén!
A philly meccset hozni kellene , bár szétesőnek tűnnek de a büszkeségükért fognak játszani így veszélyesek is lehetnek ...!
a wc még kiszámíthatatlan, mennek a botlások mindenhol , tehát még arról is szó lehet!
a PHI NO GB-ből 1-re mindenképp jók leszünk!
a sorolás meg idegelőbb nem is lehetne hogy így a végén vannak a ki-ki Dallas
meccsek...
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hát a tegnapról...
Az offense Eli az INT-et (az első egyértelműen az övé, na meg Killbridge hülye hívásáé, a másodiknál pedig nem is értettem Manningham mi a faszt csinál, de Eli se értette) és a végén a 4. downt leszámítva jó volt. Szép passzokat adott. A WR-ek közül Cruz és Manningham is jó volt, csak csináltak 1-2 faszságot, ami sokba került, pl. Cruz droppja, mert utána Eli INT jött és Manningham dropja, mert akkor meg lett volna az egyenlítés. És nem értem, hogy miért nem játszottunk többet Nicksre, pedig ami felé ment azt el is kapta, lást a TD-t nem akárhogy. Jákob és Ware is egész jók voltak, mert azért a 49-es D a legjobb futás ellen. Az OL viszont jó volt, alig engedtek nyomást Elire és futásnál is egész jók voltak. A playhívás meg néha katasztrófális volt.
A D-ből a DL elég jó volt, a rövid passzoknál is volt nyomás és a futást nal gyon jól megfogtuk. Az LB-k közül Paysinger katasztófa volt, hogy lehet ilyen szarul játszani? Mind a 2 TD-t róla kaptuk, nagyon hiányzott Boley a második félidőben, mert más még a playt sem tudta normálisan behívni. Jones és Kiwanuka egész jól voltak, de nem értem, hogy miért nem J. Williamset hoztuk fel, amikor Boley megsérült??? A DB-ek közül Webster, Kenny és Rolle is jó volt. Rossal nem tudok mi lett, gondolom lesérült, de Coe nem helyettesítette valami túl jól...Nagyon kenné már, hogy Amu játszani tudjon!
A speckó most nem csinált faszságot és ez már pozitívnak számít, nah jó az egyik Weatherford puntot leszámítva. Scott és Cruz is jobban mozgott visszahordóként mint bárki az elmúlt 2 évben.
Sajnálom, hogy kikaptunk, és amikor ott voltunk, hogy 2&2 az SF 10 yardosán, akkor hívtam volna futást és nem 3.ra, kb. azon ment el a meccs, na meg azon, hogy amit Willis csinált a 4.downnűl arra nem ment zászló, de mind1.
A végén a szerencsésebb csapat nyert és azok nem mi voltunk, de egyébként megérdemelték azért a győzelmet, de mi is megérdemeltük volna, egy OT-t mindenképpen.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nyilván most már valószínű, h a Dallas elleni meccsek döntenek a csop elsőségről. A brutál sorsolás miatt WC helyen sztem nem tudunk bejutni.Szesze
Szerintem annyira nem kell temetni azt a WC-t. Akik ellenfelek ebben, az a TB, Falcons, Lions, Bears és nekik sincs nagyon könnyű sorsolásuk, bár azért közel se olyan kemény, mint a miénk. Nekünk pedig fontos lenne, hogy a kövi 3-ból legalább 1-et hozzunk (szerintem az Eagles eléggé szét van esve, az hozható és talán még 1) és utána pedig a Cowboys jön, ami így a legfontosabb meccs. Aki a hátralévőkből erősebbnek tűnik nálunk, az a NO és a GB. A Cowboyst azért nem számolom ide, mert ha erősebbek, akkor elúszott a PO.
Nagyon kellet volna ez a tegnapi meccs...

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 922 — Giants fan
Sajnos volt egy pár perces üresjárat ami nem fért bele, ahhoz túl kemény volt az ellenfél.
Ettől függetlenül jók voltunk mindkét oldalon, ha ezt tudjuk hozni a továbbiakban is akkor meg kell lennie a POnak.
Nyilván most már valószínű, h a Dallas elleni meccsek döntenek a csop elsőségről. A brutál sorsolás miatt WC helyen sztem nem tudunk bejutni.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Steve Smith pedig takarodjon el Philadelphiabol most.kzol
Megy a csekk agent Smithnek? :o

Amúgy meg nem szeretném, ha a Giants rontaná el a vasárnapomat! 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.A
2.C
3.B
4.B
5.B
6.C
7.C
8.C
9.D
10.A
11.B
12.C
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Desean bealudt ezért ma padozik. szép ez a nap. ma a frisco pontot se csinál, csak a garbage time-ban 😀vittore
Ráadásul Maclint meg lecsapta Wilson.

Inaktívak:


Azt írják Da'rel Scott lesz a KR kíváncsian várom...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Desean bealudt ezért ma padozik. szép ez a nap. ma a frisco pontot se csinál, csak a garbage time-ban 😀
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? D
3. Hány pontot kapunk a meccsen? C
4. Hány futott yardunk lesz a meccsen? B
5. Eli vagy Alex dob először INT-et ? B
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? C
7. Giants vagy 49-ers szerez több labdát? A
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a 49-ers támadóegysége? C
9. Kinek lesz a legtöbb srimmage yardja közülük? D
10. Mennyi kickoff/punt visszahordott yardunk lesz összesen? B
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. A)
2. D)
3. C)
4. B)
5. B)
6. C)
7. A)
8. B)
9. D)
10. A)
11. B)
12. E)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1. A
2. B
3. B
4. B
5. B
6. C
7. C
8. C
9. D
10. A
11. D
12. C
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. B
2. D
3. D
4. B
5. A
6. B
7. C
8. C
9. D
10. A
11. A
12. D




több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. A)
2. D)
3. C)
4. A)
5. B)
6. B)
7. A)
8. B)
9. D)
10. A)
11. a)
12. D)

több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:
1. A
2. C
3. B
4. B
5. B
6. C
7. A
8. D
9. D
10. A
11. A
12. D