New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ha a szabadügynök piacról oldjuk meg az MLB kérdést, akkor szerintetek kit fogunk hozni?

Ruud, Posluszny, esetleg McIntosh? (utóbbi mondjuk szélső LB, de college-ban játszott MLB-t is)Winters
ha posluszny jönne magam alá is hugyoznék örömömben, imádom a játékátkristof
ehhez még annyit, hogy akárki jön is MLB-nek egy Suggs féle OLB sem ártana
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ő is marad, hacsak nem segít rajtunk Al Davis azzal, hogy Oaklandba viszi vezetőedzőnek. 😊Badman
Szegény Gilbride már ment egy párszor (kétszer, háromszor?) interjúra az Oakland-hez.
Én se hiszem, hogy lesz belőle valami.Winters
arra tippeltem hogy Fox helyett megy a panthershez. vagy oda cowhert célozták meg?vittore
Ott már Ron Rivera van (volt chargers DC).
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Gilbride is marad vagy ő még tárgyal vhol?vittore
Ő is marad, hacsak nem segít rajtunk Al Davis azzal, hogy Oaklandba viszi vezetőedzőnek. 😊Badman
Szegény Gilbride már ment egy párszor (kétszer, háromszor?) interjúra az Oakland-hez.
Én se hiszem, hogy lesz belőle valami.Winters
arra tippeltem hogy Fox helyett megy a panthershez. vagy oda cowhert célozták meg?
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ha a szabadügynök piacról oldjuk meg az MLB kérdést, akkor szerintetek kit fogunk hozni?

Ruud, Posluszny, esetleg McIntosh? (utóbbi mondjuk szélső LB, de college-ban játszott MLB-t is)Winters
McIntosh-nak nem sok értelmét látom. Sztem ő nem jön. Újra mlb-t csinálunk belőle, aztán v bejön, v nem...lutri. Nem fogják eljátszani uazt mint tavaly Bulluck-kal. (Most nézem, h azúj 3-4-es védelmükben ilb-t játszott, de én azt mondom, ha már fa-re költünk, akkor olyasvalaki legyen, aki biztos h magas szinten tud az nfl-ben 4-3-ban mlb-t játszani. A 3 közül ő a "legidősebb":28.)
Ruud-ra kisebb az esély mint Poz-ra, mert Tampában elég szépen épül a csapat, kulcsjátékosnak számít, gondolom kap egy jó ajánlatot. PO-ba is lesz esélyük bekerülni, ha így folytatják.
Poz a legvalószínűbb a 3 közül. Egyrészt Fewell miatt, másrészt mert a Bills-szel nem mostanában lesz esélye PO-ba jutni jelen állás szerint. És még csak 26. Bár nyilván őt is megpróbálják majd ott tartani.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha a szabadügynök piacról oldjuk meg az MLB kérdést, akkor szerintetek kit fogunk hozni?

Ruud, Posluszny, esetleg McIntosh? (utóbbi mondjuk szélső LB, de college-ban játszott MLB-t is)Winters
ha posluszny jönne magam alá is hugyoznék örömömben, imádom a játékát
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Ha a szabadügynök piacról oldjuk meg az MLB kérdést, akkor szerintetek kit fogunk hozni?

Ruud, Posluszny, esetleg McIntosh? (utóbbi mondjuk szélső LB, de college-ban játszott MLB-t is)
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Gilbride is marad vagy ő még tárgyal vhol?vittore
Ő is marad, hacsak nem segít rajtunk Al Davis azzal, hogy Oaklandba viszi vezetőedzőnek. 😊Badman
Szegény Gilbride már ment egy párszor (kétszer, háromszor?) interjúra az Oakland-hez.
Én se hiszem, hogy lesz belőle valami.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gilbride is marad vagy ő még tárgyal vhol?vittore
Ő is marad, hacsak nem segít rajtunk Al Davis azzal, hogy Oaklandba viszi vezetőedzőnek. 😊
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Gilbride is marad vagy ő még tárgyal vhol?
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
[So, what's up with Boss? Is he ever going to be a 60-70 catch weapon for the Giants? Did he just have an off year? Pro Football Focus graded Boss at -2.9 overall and -4.8 in the passing game in 2010. In 2009, PFF had Boss at +17.4. Boss's pass-catching obviously suffered in 2010, and his run-blocking was not as good, either. PFF graded him -2.9 in that category, after being a +10.2 the previous season.salander
Érdekes. Kíváncsi vok, h kap-e új szerződést.Szsziszka
Ha nem akkor Pascoe maradhatna és jöjjön D.J. Williams a drafton... !!??
bár ő gondolom korai választás lesz , de ki tudja hogy alakulnak majd ott is a dolgok...
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
király h maradt!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fewell marad, Fox lett a Broncos főedzője.Badman
huhh... :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Fewell marad, Fox lett a Broncos főedzője.Badman
Idáig az offseason legjobb híre!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fewell marad, Fox lett a Broncos főedzője.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Browns is kilőve, ott Shurmur lett a HC. Még azt ki kell szurkolnunk, h a Denver ne Fewell-t vigye.
Ők 2 éve is voltak olyan zsenik, h Spangli helyett JMD-t választották. Remélem most se a Giants DC-re szavaznak!

Szeszének pedig "riszpekt és tisztelet" a játékért! 😉Szsziszka
Szerintem most már maradni fog.

(és köszi, de nem kell egyesével megköszönni, szívesen csináltam)
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Broncos szinte biztos h nem. Oda vmi off edzőt akarnak Tíbó miatt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Browns is kilőve, ott Shurmur lett a HC. Még azt ki kell szurkolnunk, h a Denver ne Fewell-t vigye.
Ők 2 éve is voltak olyan zsenik, h Spangli helyett JMD-t választották. Remélem most se a Giants DC-re szavaznak!

Szeszének pedig "riszpekt és tisztelet" a játékért! 😉
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Big Blue View: Positional Reviews: Tight End ... Where, Mostly, We Pass Judgment On Kevin Boss

For the past couple of seasons I have been hoping to see Boss's role in the Giants' passing attack expand. He went from 33 catches in 2008 to 42 in 2009, and I was really hoping to see 50 or more in 2010. Instead, Boss caught only 35 balls this season.

Did the Giants use him less? No. Eli Manning threw 65 balls in Boss's direction in 2009, and 66 this season. The difference? In 2009, Boss dropped one ball. In 2010, Boss dropped 11 -- an amazing 16.6% of passes thrown in his direction. Among tight ends, only Brandon Pettigrew of Detroit (12) dropped more passes. Four wide receivers, Brandon Marshall of Miami, Steve Johnson of Buffalo, Wes Welker of New England and Pierre Garcon of Indianapolis, had 13 drops. All of those receivers were targeted more than 100 times.

So, what's up with Boss? Is he ever going to be a 60-70 catch weapon for the Giants? Did he just have an off year? Pro Football Focus graded Boss at -2.9 overall and -4.8 in the passing game in 2010. In 2009, PFF had Boss at +17.4. Boss's pass-catching obviously suffered in 2010, and his run-blocking was not as good, either. PFF graded him -2.9 in that category, after being a +10.2 the previous season.salander
Érdekes. Kíváncsi vok, h kap-e új szerződést.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Big Blue View: Positional Reviews: Tight End ... Where, Mostly, We Pass Judgment On Kevin Boss

For the past couple of seasons I have been hoping to see Boss's role in the Giants' passing attack expand. He went from 33 catches in 2008 to 42 in 2009, and I was really hoping to see 50 or more in 2010. Instead, Boss caught only 35 balls this season.

Did the Giants use him less? No. Eli Manning threw 65 balls in Boss's direction in 2009, and 66 this season. The difference? In 2009, Boss dropped one ball. In 2010, Boss dropped 11 -- an amazing 16.6% of passes thrown in his direction. Among tight ends, only Brandon Pettigrew of Detroit (12) dropped more passes. Four wide receivers, Brandon Marshall of Miami, Steve Johnson of Buffalo, Wes Welker of New England and Pierre Garcon of Indianapolis, had 13 drops. All of those receivers were targeted more than 100 times.

So, what's up with Boss? Is he ever going to be a 60-70 catch weapon for the Giants? Did he just have an off year? Pro Football Focus graded Boss at -2.9 overall and -4.8 in the passing game in 2010. In 2009, PFF had Boss at +17.4. Boss's pass-catching obviously suffered in 2010, and his run-blocking was not as good, either. PFF graded him -2.9 in that category, after being a +10.2 the previous season.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Végeredmény:

Gratulálok magunknak 😊Szesze
képtelen voltam vereségeket és hozzájuk illő statokat tippelni....

jövőre objektívabb leszek ! 😊

Köszi Szeszének a lebonyolítást !!yooker
én sem tippeltem egyetlen vereséget sem, úgyh ez nem kifogás 😉
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én Hedgecockot egyértelműen megtartanám.Szesze
Big Blue View: Positional Reviews: Fullback ... We Come To Praise Bear Pascoe
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Végeredmény:

Gratulálok magunknak 😊Szesze
képtelen voltam vereségeket és hozzájuk illő statokat tippelni....

jövőre objektívabb leszek ! 😊

Köszi Szeszének a lebonyolítást !!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Killdrive vagy bárki miért nem oktatja Elizabeth-t a futásra és előrecsúszásra?vittore
nézd meg néhány kísérletét és rájössz. mindenkinek jobb ha marad a pocketben
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Killdrive vagy bárki miért nem oktatja Elizabeth-t a futásra és előrecsúszásra?vittore
nah az aztán már pláne nem az ő hibája.
Gillbride eredményei önmagukért beszélnek évről évre, mégis ki akarjátok rúgni.. nem értem, de végül is már megbeszéltük 1x nem megyek bele újra.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Killdrive vagy bárki miért nem oktatja Elizabeth-t a futásra és előrecsúszásra?