New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 128 — Lucas Scott
király h maradt!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fewell marad, Fox lett a Broncos főedzője.Badman
huhh... :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Fewell marad, Fox lett a Broncos főedzője.Badman
Idáig az offseason legjobb híre!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fewell marad, Fox lett a Broncos főedzője.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Browns is kilőve, ott Shurmur lett a HC. Még azt ki kell szurkolnunk, h a Denver ne Fewell-t vigye.
Ők 2 éve is voltak olyan zsenik, h Spangli helyett JMD-t választották. Remélem most se a Giants DC-re szavaznak!

Szeszének pedig "riszpekt és tisztelet" a játékért! 😉Szsziszka
Szerintem most már maradni fog.

(és köszi, de nem kell egyesével megköszönni, szívesen csináltam)
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 128 — Lucas Scott
Broncos szinte biztos h nem. Oda vmi off edzőt akarnak Tíbó miatt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Browns is kilőve, ott Shurmur lett a HC. Még azt ki kell szurkolnunk, h a Denver ne Fewell-t vigye.
Ők 2 éve is voltak olyan zsenik, h Spangli helyett JMD-t választották. Remélem most se a Giants DC-re szavaznak!

Szeszének pedig "riszpekt és tisztelet" a játékért! 😉
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Big Blue View: Positional Reviews: Tight End ... Where, Mostly, We Pass Judgment On Kevin Boss

For the past couple of seasons I have been hoping to see Boss's role in the Giants' passing attack expand. He went from 33 catches in 2008 to 42 in 2009, and I was really hoping to see 50 or more in 2010. Instead, Boss caught only 35 balls this season.

Did the Giants use him less? No. Eli Manning threw 65 balls in Boss's direction in 2009, and 66 this season. The difference? In 2009, Boss dropped one ball. In 2010, Boss dropped 11 -- an amazing 16.6% of passes thrown in his direction. Among tight ends, only Brandon Pettigrew of Detroit (12) dropped more passes. Four wide receivers, Brandon Marshall of Miami, Steve Johnson of Buffalo, Wes Welker of New England and Pierre Garcon of Indianapolis, had 13 drops. All of those receivers were targeted more than 100 times.

So, what's up with Boss? Is he ever going to be a 60-70 catch weapon for the Giants? Did he just have an off year? Pro Football Focus graded Boss at -2.9 overall and -4.8 in the passing game in 2010. In 2009, PFF had Boss at +17.4. Boss's pass-catching obviously suffered in 2010, and his run-blocking was not as good, either. PFF graded him -2.9 in that category, after being a +10.2 the previous season.salander
Érdekes. Kíváncsi vok, h kap-e új szerződést.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Big Blue View: Positional Reviews: Tight End ... Where, Mostly, We Pass Judgment On Kevin Boss

For the past couple of seasons I have been hoping to see Boss's role in the Giants' passing attack expand. He went from 33 catches in 2008 to 42 in 2009, and I was really hoping to see 50 or more in 2010. Instead, Boss caught only 35 balls this season.

Did the Giants use him less? No. Eli Manning threw 65 balls in Boss's direction in 2009, and 66 this season. The difference? In 2009, Boss dropped one ball. In 2010, Boss dropped 11 -- an amazing 16.6% of passes thrown in his direction. Among tight ends, only Brandon Pettigrew of Detroit (12) dropped more passes. Four wide receivers, Brandon Marshall of Miami, Steve Johnson of Buffalo, Wes Welker of New England and Pierre Garcon of Indianapolis, had 13 drops. All of those receivers were targeted more than 100 times.

So, what's up with Boss? Is he ever going to be a 60-70 catch weapon for the Giants? Did he just have an off year? Pro Football Focus graded Boss at -2.9 overall and -4.8 in the passing game in 2010. In 2009, PFF had Boss at +17.4. Boss's pass-catching obviously suffered in 2010, and his run-blocking was not as good, either. PFF graded him -2.9 in that category, after being a +10.2 the previous season.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Végeredmény:

Gratulálok magunknak 😊Szesze
képtelen voltam vereségeket és hozzájuk illő statokat tippelni....

jövőre objektívabb leszek ! 😊

Köszi Szeszének a lebonyolítást !!yooker
én sem tippeltem egyetlen vereséget sem, úgyh ez nem kifogás 😉
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én Hedgecockot egyértelműen megtartanám.Szesze
Big Blue View: Positional Reviews: Fullback ... We Come To Praise Bear Pascoe
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Végeredmény:

Gratulálok magunknak 😊Szesze
képtelen voltam vereségeket és hozzájuk illő statokat tippelni....

jövőre objektívabb leszek ! 😊

Köszi Szeszének a lebonyolítást !!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Killdrive vagy bárki miért nem oktatja Elizabeth-t a futásra és előrecsúszásra?vittore
nézd meg néhány kísérletét és rájössz. mindenkinek jobb ha marad a pocketben
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Killdrive vagy bárki miért nem oktatja Elizabeth-t a futásra és előrecsúszásra?vittore
nah az aztán már pláne nem az ő hibája.
Gillbride eredményei önmagukért beszélnek évről évre, mégis ki akarjátok rúgni.. nem értem, de végül is már megbeszéltük 1x nem megyek bele újra.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Killdrive vagy bárki miért nem oktatja Elizabeth-t a futásra és előrecsúszásra?
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Állítólag az Oakland Raiders becélozta Gilbrideot a HC állásukra.salander
Felőlem maradhat, de nem lennék öngyilkos ha távozna...Asbee
Én kiállok Killdrive mellett!

6000 yard fölötti szezon, 48 TD az Offense-től, ami 2. az NFL-ben (ugye, a def sajnos nem csinált) mindez a WR-sérülések mellett. és még sorolhatnám az impresszív statisztikai mutatókat.
A turnoverek miatt nem sikerült ezt a rengeteg yardot sokszor meccsgyőztes TD-kre váltani. Szinte mindegyik vesztes meccsünkről tudnánk modani olyan TO-t, amely nélkül nyertünk volna (pl. Eli INT a DAL ellen az endzone-ban, Mario fumble a PHI ellen). Ezek azért nem az OC hibái.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Csak egy is érdekesség:

Megnéztétek kikkel játszottuk a 4 preseason meccset 2010-ben, és kik vannak az AFC divisional round-ban. Hogy hasonlít a két lista egymásra!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
😊 bocs! Utána volt, h kerestem azt a hsz-t, de nem találtam meg. Sajnos a vége felé már én sem voltam olyan agilis, így kicsit nyögvenyelős lett, mert csomó más dolgom volt, jövőre majd jobban variálom a kérdéseket vagy akár előtte egyeztethetünk is.Szesze
Világos, semmi gond.

Baromi nagy respect, hogy minden héten megcsináltad a kérdéseket meg az összesítéseket.

Jövő szezonra kitalálhatunk valami díjat is a legjobb tippelő(k)nek. Pl. mi a haverokkal a vébé tippjátékban 1-1 üveg bort dobtunk be, győztes vitte az egészet. De lehet valami Giants-es ajándéktárgy is.G-men
Azért akkora terhet nem jelentett, de azért kösz 😊
Nekem is eszembe jutott menet közben, h kéne valami díjazás, csak azt az elején kellett volna megbeszélni. Jövőre mindenképp kitalálunk valamit, h érdekesebb legyen.Szesze
idén be kell érni egy: "jajdeügyes"-sel 😉
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Köszi Szesze, hogy kitaláltad, megszervezted, és lebonyolítottad az egész szezonban!
(azért legalább egyszer berakhattál volna a faszán kitalált alternatív tippkérdéseimből, tök sokat agyaltam rajtuk munkaidőben 😊 )G-men
😊 bocs! Utána volt, h kerestem azt a hsz-t, de nem találtam meg. Sajnos a vége felé már én sem voltam olyan agilis, így kicsit nyögvenyelős lett, mert csomó más dolgom volt, jövőre majd jobban variálom a kérdéseket vagy akár előtte egyeztethetünk is.Szesze
Világos, semmi gond.

Baromi nagy respect, hogy minden héten megcsináltad a kérdéseket meg az összesítéseket.

Jövő szezonra kitalálhatunk valami díjat is a legjobb tippelő(k)nek. Pl. mi a haverokkal a vébé tippjátékban 1-1 üveg bort dobtunk be, győztes vitte az egészet. De lehet valami Giants-es ajándéktárgy is.G-men
Azért akkora terhet nem jelentett, de azért kösz 😊
Nekem is eszembe jutott menet közben, h kéne valami díjazás, csak azt az elején kellett volna megbeszélni. Jövőre mindenképp kitalálunk valamit, h érdekesebb legyen.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
http://www.youtube.com/watch?v=bPK3cDl7Ftw

Ezt a videót eddig még nem láttam, egy Raiderses linkelte Twitteren. :] Ez se ma volt...
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Végeredmény:

Gratulálok magunknak 😊Szesze
Köszi Szesze, hogy kitaláltad, megszervezted, és lebonyolítottad az egész szezonban!
(azért legalább egyszer berakhattál volna a faszán kitalált alternatív tippkérdéseimből, tök sokat agyaltam rajtuk munkaidőben 😊 )G-men
😊 bocs! Utána volt, h kerestem azt a hsz-t, de nem találtam meg. Sajnos a vége felé már én sem voltam olyan agilis, így kicsit nyögvenyelős lett, mert csomó más dolgom volt, jövőre majd jobban variálom a kérdéseket vagy akár előtte egyeztethetünk is.Szesze
Világos, semmi gond.

Baromi nagy respect, hogy minden héten megcsináltad a kérdéseket meg az összesítéseket.

Jövő szezonra kitalálhatunk valami díjat is a legjobb tippelő(k)nek. Pl. mi a haverokkal a vébé tippjátékban 1-1 üveg bort dobtunk be, győztes vitte az egészet. De lehet valami Giants-es ajándéktárgy is.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Sinorice Moss az eagles-höz került. Már nem emlékszem a sérülésére, amiért IR-re került, csak arra, hogy november elején kivágtuk.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Állítólag az Oakland Raiders becélozta Gilbrideot a HC állásukra.salander
Felőlem maradhat, de nem lennék öngyilkos ha távozna...Asbee
Én sem sírnék krokodil könnyeket. Ami mellette szól, hogy az ő összes személyes hülyeségét kiismertük már (40 opciós WR-routeok, shotgunból futás, a meccs közepén meg vezetésnél kiszámíthatóvá váló play-hívás) és nagy meglepetést negatív irányba nem tud okozni (mondjuk pozitívba se).
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Végeredmény:

Gratulálok magunknak 😊Szesze
Köszi Szesze, hogy kitaláltad, megszervezted, és lebonyolítottad az egész szezonban!
(azért legalább egyszer berakhattál volna a faszán kitalált alternatív tippkérdéseimből, tök sokat agyaltam rajtuk munkaidőben 😊 )G-men
😊 bocs! Utána volt, h kerestem azt a hsz-t, de nem találtam meg. Sajnos a vége felé már én sem voltam olyan agilis, így kicsit nyögvenyelős lett, mert csomó más dolgom volt, jövőre majd jobban variálom a kérdéseket vagy akár előtte egyeztethetünk is.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Állítólag az Oakland Raiders becélozta Gilbrideot a HC állásukra.salander
Felőlem maradhat, de nem lennék öngyilkos ha távozna...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER