New York Giants
50 feliratkozó
több mint 14 éve
Azért Osi és Cofield egyidejű távozása komoly veszteség lennegyurcziAz lenne, de elvileg elbírnánk azért. Cofield sztem tuti, h menni fog, Osi helyzete azért sokkal esélyesebb, h megoldódik hisz neki élő szerződése van.
több mint 14 éve
Mondjuk azért a vezetés erre a lehetőségre is berendezkedett az elmúlt két évben, szerintem annyira nagy visszaesés nem lenne, max nagyon rövid távon

több mint 14 éve
Azért Osi és Cofield egyidejű távozása komoly veszteség lenne
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
Osi több forrás szerint is holdoutra készül,top5 DE fizetést szeretne kicsikarni Reeseből. (persze traderől is szó volt már...)NewmanTop5 fizut tuti nem fog kapni, sztem trade lesz belőle. Más kérdés, h akkor Kiwanukát nem kéne elengednünk..
több mint 14 éve
Osi több forrás szerint is holdoutra készül,top5 DE fizetést szeretne kicsikarni Reeseből. (persze traderől is szó volt már...)
több mint 14 éve
Rosenhaus kezdi....http://www.bigblueview.com/2011/7/18/2281200/rosenhaus-pitching-bradshaw-to-miami
több mint 14 éve
OFF: MAFL Döntők Dunaújvárosban, jön valaki?
több mint 14 éve
Pontosan. 😀 Tavaly eleg nagy turnover gyar volt a csapat, sajnos nem Pittsburgh modra, hanem a tamado oldalrol, szoval volt boven lehetosege szerelni.Egy olyan kérdésem lenne a szakavatottaktól, hogy Ahamd Bradshawnak miért van ennyi tackle-je? Tavaly is volt neki 9, amikor kezdő futó volt ugye szinte végig.Nem szakavatottként, szerintem azért mert k.rva sokszor ejtette a el labdát és így jutott tackle lehetőséghez!ironroy
ST-ben játszatták, vagy csak minden INT után ő csinálta meg a tackle-t?Döme
több mint 14 éve
Egy olyan kérdésem lenne a szakavatottaktól, hogy Ahamd Bradshawnak miért van ennyi tackle-je? Tavaly is volt neki 9, amikor kezdő futó volt ugye szinte végig.Nem szakavatottként, szerintem azért mert k.rva sokszor ejtette a el labdát és így jutott tackle lehetőséghez!
ST-ben játszatták, vagy csak minden INT után ő csinálta meg a tackle-t?Döme
több mint 14 éve
Egy olyan kérdésem lenne a szakavatottaktól, hogy Ahamd Bradshawnak miért van ennyi tackle-je? Tavaly is volt neki 9, amikor kezdő futó volt ugye szinte végig.ST-ben játszatták, vagy csak minden INT után ő csinálta meg a tackle-t?
több mint 14 éve
Chad Jones nem adja fel! Bár úgy fest, h legalább egy év még mire pályára léphet. (Remélem tényleg képes lesz rá!)http://www.nfl.com/news/story/09000d5d820998ac/article/giants-safety-jones-fights-for-another-chance-after-car-crash?module=HP_headlines
több mint 14 éve
Kevin Gilbride agyonbonyolított routejairól:Bar regi cikk, de nagyon jo. Koszonet erte!
Giants' Receivers Need Ph.D.s in Route-Running
Hogy miért a már egyszer kitett (gyengébb színvonalú) játékos - Hagan - vette fel a ritmust a sérülésekkor. Meg hogy miért lesz nekünk többszörösen szar, hogy megrövidül az offseason.salander
több mint 15 éve
Kevin Gilbride agyonbonyolított routejairól:Giants' Receivers Need Ph.D.s in Route-Running
Hogy miért a már egyszer kitett (gyengébb színvonalú) játékos - Hagan - vette fel a ritmust a sérülésekkor. Meg hogy miért lesz nekünk többszörösen szar, hogy megrövidül az offseason.
több mint 15 éve
sztem izom tömegben is kicsiAz ok, hogy akkora, de akkor vagy az ő cseréjeként, vagy helyette tudnánk csak hasznosítani WLB poszton, mert az SLB-nek és MLB-nek tényleg. És Boley az egyetlen jó LB-nk jelenleg.balu10oda sztem túlságosan "kicsi"csebiAkkora mint Boley...Asbee
más az, hogy safety vagy és kb akkor találkozol futóval, ha már fenn fut a backfielden, vagy rendszeresen, és közben meg a falemberek próbálnak eltakarítani... sztem ehhez kicsi ezért is tettem idézőjelbe, nem feltétlenül a méreteire gondoltam
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
Hali! Én úgy gondolom, hogy sebességét akar lenni az a szó.balu10Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbee???szaba
több mint 15 éve
Hali! Én úgy gondolom, hogy sebességét akar lenni az a szó.Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbee???szaba
több mint 15 éve
???Akkora mint Boley...AsbeeChad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbeeoda sztem túlságosan "kicsi"csebi
több mint 15 éve
Az ok, hogy akkora, de akkor vagy az ő cseréjeként, vagy helyette tudnánk csak hasznosítani WLB poszton, mert az SLB-nek és MLB-nek tényleg. És Boley az egyetlen jó LB-nk jelenleg.Akkora mint Boley...AsbeeChad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbeeoda sztem túlságosan "kicsi"csebi
több mint 15 éve
Akkora mint Boley...Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbeeoda sztem túlságosan "kicsi"csebi
több mint 15 éve
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbeeoda sztem túlságosan "kicsi"
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.
több mint 15 éve
Assistant special teams coach lesz Izzo. Egyelőre Tom Quinn marad a ST coach (csak nem tudom h miért).Vszeg Larry Izzo lesz a spec team edző. New York csúnyább felében is játszott, meg Bostonban is!csebiPecces (es Dolphinsos) palyafutasa alatt parszor pro bowl meghivot is kapott, mint spec. teamer (2000,2002,2004) valamint 3 alkalommal az All-Pro csapatba is bekerult, mint spec. teamer (ugyanazon evekben), szoval van fogalma a dolgokrol, mar csak az a kerdes, hogy az oldalvonal mellol mire megy majd.lotus86
több mint 15 éve
Ez egy nagyon jó cikk, ajánlom figyelmetekbe:The Jerry Reese Game! Our Salary Cap and What We Can Do With It.
több mint 15 éve
Vszeg Larry Izzo lesz a spec team edző. New York csúnyább felében is játszott, meg Bostonban is!csebiPecces (es Dolphinsos) palyafutasa alatt parszor pro bowl meghivot is kapott, mint spec. teamer (2000,2002,2004) valamint 3 alkalommal az All-Pro csapatba is bekerult, mint spec. teamer (ugyanazon evekben), szoval van fogalma a dolgokrol, mar csak az a kerdes, hogy az oldalvonal mellol mire megy majd.
több mint 15 éve
Vszeg Larry Izzo lesz a spec team edző. New York csúnyább felében is játszott, meg Bostonban is!
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.

