Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Azért Osi és Cofield egyidejű távozása komoly veszteség lennegyurczi
Az lenne, de elvileg elbírnánk azért. Cofield sztem tuti, h menni fog, Osi helyzete azért sokkal esélyesebb, h megoldódik hisz neki élő szerződése van.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk azért a vezetés erre a lehetőségre is berendezkedett az elmúlt két évben, szerintem annyira nagy visszaesés nem lenne, max nagyon rövid távon

több mint 14 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Azért Osi és Cofield egyidejű távozása komoly veszteség lenne

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Osi több forrás szerint is holdoutra készül,top5 DE fizetést szeretne kicsikarni Reeseből. (persze traderől is szó volt már...)Newman
Top5 fizut tuti nem fog kapni, sztem trade lesz belőle. Más kérdés, h akkor Kiwanukát nem kéne elengednünk..
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Osi több forrás szerint is holdoutra készül,top5 DE fizetést szeretne kicsikarni Reeseből. (persze traderől is szó volt már...)

több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Rosenhaus kezdi....

http://www.bigblueview.com/2011/7/18/2281200/rosenhaus-pitching-bradshaw-to-miami


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
OFF:
MAFL Döntők Dunaújvárosban, jön valaki?
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Egy olyan kérdésem lenne a szakavatottaktól, hogy Ahamd Bradshawnak miért van ennyi tackle-je? Tavaly is volt neki 9, amikor kezdő futó volt ugye szinte végig.

ST-ben játszatták, vagy csak minden INT után ő csinálta meg a tackle-t?Döme
Nem szakavatottként, szerintem azért mert k.rva sokszor ejtette a el labdát és így jutott tackle lehetőséghez!ironroy
Pontosan. 😀 Tavaly eleg nagy turnover gyar volt a csapat, sajnos nem Pittsburgh modra, hanem a tamado oldalrol, szoval volt boven lehetosege szerelni.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Egy olyan kérdésem lenne a szakavatottaktól, hogy Ahamd Bradshawnak miért van ennyi tackle-je? Tavaly is volt neki 9, amikor kezdő futó volt ugye szinte végig.

ST-ben játszatták, vagy csak minden INT után ő csinálta meg a tackle-t?Döme
Nem szakavatottként, szerintem azért mert k.rva sokszor ejtette a el labdát és így jutott tackle lehetőséghez!
több mint 14 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 784 — Sworn to the Black
Egy olyan kérdésem lenne a szakavatottaktól, hogy Ahamd Bradshawnak miért van ennyi tackle-je? Tavaly is volt neki 9, amikor kezdő futó volt ugye szinte végig.

ST-ben játszatták, vagy csak minden INT után ő csinálta meg a tackle-t?
több mint 14 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Chad Jones nem adja fel! Bár úgy fest, h legalább egy év még mire pályára léphet. (Remélem tényleg képes lesz rá!)

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d820998ac/article/giants-safety-jones-fights-for-another-chance-after-car-crash?module=HP_headlines
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Kevin Gilbride agyonbonyolított routejairól:
Giants' Receivers Need Ph.D.s in Route-Running

Hogy miért a már egyszer kitett (gyengébb színvonalú) játékos - Hagan - vette fel a ritmust a sérülésekkor. Meg hogy miért lesz nekünk többszörösen szar, hogy megrövidül az offseason.salander
Bar regi cikk, de nagyon jo. Koszonet erte!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 15 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kevin Gilbride agyonbonyolított routejairól:
Giants' Receivers Need Ph.D.s in Route-Running

Hogy miért a már egyszer kitett (gyengébb színvonalú) játékos - Hagan - vette fel a ritmust a sérülésekkor. Meg hogy miért lesz nekünk többszörösen szar, hogy megrövidül az offseason.
több mint 15 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 957 — Lucas Scott
oda sztem túlságosan "kicsi"csebi
Akkora mint Boley...Asbee
Az ok, hogy akkora, de akkor vagy az ő cseréjeként, vagy helyette tudnánk csak hasznosítani WLB poszton, mert az SLB-nek és MLB-nek tényleg. És Boley az egyetlen jó LB-nk jelenleg.balu10
sztem izom tömegben is kicsi
más az, hogy safety vagy és kb akkor találkozol futóval, ha már fenn fut a backfielden, vagy rendszeresen, és közben meg a falemberek próbálnak eltakarítani... sztem ehhez kicsi ezért is tettem idézőjelbe, nem feltétlenül a méreteire gondoltam

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbee
???szaba
Hali! Én úgy gondolom, hogy sebességét akar lenni az a szó.balu10
több mint 15 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbee
???szaba
Hali! Én úgy gondolom, hogy sebességét akar lenni az a szó.

több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbee
oda sztem túlságosan "kicsi"csebi
Akkora mint Boley...Asbee
???
több mint 15 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbee
oda sztem túlságosan "kicsi"csebi
Akkora mint Boley...Asbee
Az ok, hogy akkora, de akkor vagy az ő cseréjeként, vagy helyette tudnánk csak hasznosítani WLB poszton, mert az SLB-nek és MLB-nek tényleg. És Boley az egyetlen jó LB-nk jelenleg.

több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbee
oda sztem túlságosan "kicsi"csebi
Akkora mint Boley...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 957 — Lucas Scott
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbee
oda sztem túlságosan "kicsi"

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Vszeg Larry Izzo lesz a spec team edző. New York csúnyább felében is játszott, meg Bostonban is!csebi
Pecces (es Dolphinsos) palyafutasa alatt parszor pro bowl meghivot is kapott, mint spec. teamer (2000,2002,2004) valamint 3 alkalommal az All-Pro csapatba is bekerult, mint spec. teamer (ugyanazon evekben), szoval van fogalma a dolgokrol, mar csak az a kerdes, hogy az oldalvonal mellol mire megy majd.lotus86
Assistant special teams coach lesz Izzo. Egyelőre Tom Quinn marad a ST coach (csak nem tudom h miért).
több mint 15 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ez egy nagyon jó cikk, ajánlom figyelmetekbe:
The Jerry Reese Game! Our Salary Cap and What We Can Do With It.
több mint 15 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Vszeg Larry Izzo lesz a spec team edző. New York csúnyább felében is játszott, meg Bostonban is!csebi
Pecces (es Dolphinsos) palyafutasa alatt parszor pro bowl meghivot is kapott, mint spec. teamer (2000,2002,2004) valamint 3 alkalommal az All-Pro csapatba is bekerult, mint spec. teamer (ugyanazon evekben), szoval van fogalma a dolgokrol, mar csak az a kerdes, hogy az oldalvonal mellol mire megy majd.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 15 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 957 — Lucas Scott
Vszeg Larry Izzo lesz a spec team edző. New York csúnyább felében is játszott, meg Bostonban is!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.