New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
De most őszintén mennyire savanyúnak kell lenni, hogy minden szemetet összehordjanak már a srácról, szívetek joga, de akkor is szerintem ez a rinyalas Jones miatt már kezd k**** idegesítő lenni.
Tavaly mindenki ki volt faszulva, Barkley miatt aki nyomott egy trágya fal mögött OROY évet, idén meg jön egy QB akit franchise embernek tartanak és most meg fúj meg pfej.
Eddig csak szélsőségekben beszéltek a srácról, ergo vagy nagyon tetszik és highest ceiling, vagy totál csőd, és Fitzmagic ketto lesz. Hagyjunk már egy kis időt ennek. Láthatjuk Prescott se egy dobó pápa de egy elég jó fallal és egy elit futoval elél mint hal a vízben.
Rodaron
Azzal egyetertek hogy bízzunk de azt is megértem ha ez most nehez hiszen jót keveset lehet róla olvasni!mármint az 1/6 választáshoz nézve ugye...
És itt leginkább ez ami miatt megy az aggódás!
Prescott azért pedig nem 1/6 volt !
yooker
Én is felhúztam a szemöldököm mikor bejelentették a picket, de amit a draft előtt egy héttel elkezdtek írogatni rólunk és róluk, valahol nem lepett meg a dolog. Az tény, ha most vetnénk be azonnal, valószínűleg bust lenne a csóka, mert még nincs kész, viszont ha igaz az, hogy neki van a legnagyobb fejlődési potenciálja a QB-k között, akkor Shurmur csak kezdhet vele valamit (lásd, Keenum-ból is NFC Championship játékost csinált).
Én is inkább amellett vagyok, hogy azonnali impact playert kell hozni (főleg egy ilyen szenvedő csapathoz) és örültem volna Allen-nek, de ha 3 év múlva tényleg beváltja a hozzá fűzött reményeket Jones akkor mea culpa mindenkitől.
Állítom ha Allen-t húzzuk akkor azt írták volna a szakírok, hogy jó-jó, de azért inkább QB-t kellett volna húzni, mivel long-term az fogja megérni. Csak azt akarom mondani, hogy a benefit of the doubt illesse már meg a csókát.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Draft értékelő, csak röviden...

1/6 Daniel Jones, QB
Én sem őt akartam, és nagyon nehéz elfogadni, hogy inkább őt hozta DG, mint hogy kivitte volna Allan-t, és várt volna 17-re... vagy ha annyira félt, akkor felcserélhetett volna érte (10. helyen a Denver vevő volt a trade-re...). Na mind1, ez van, már ezt kell szeretni. Jones amúgy nem egy rossz QB, sz*r csapatban játszott, béna fal és droppoló elkapók között, így már van tapasztalata milyen is lesz itt az élet. Az Eli és Payton hasonlatokat inkább hagyjuk, eleve Jones-ra lehet futást is hívni adott esetben, mert van annyira mobilis.

Összességében nem tudom hibáztatni G-man-t. Beleszeretett egy QB-ba, és kitartott mellette jóban, rosszban. Megértem amiért nem akart hazárdírozni azzal, hogy tényleg bent lesz-e még később, és inkább a biztosra ment. Egy fr. QB megér ennyit, és ha ő benne látja ezt, akkor nincs mese. Az más kérdés, hogy mi is látjuk e ugyan ezt, de majd az idő eldönti, hogy mi lesz ebből a projektből. A 3 évnyi padoztatás meg jó duma, miközben 3 vereség után már a sajtó be fogja követelni a kezdőbe (mellesleg talán ő volt a leg NFL készebb az idei class-ban, így végképp blődség lenne ennyi ideig jegelni). Max arra látok esélyt, hogy idén nem játszik majd, elvégre Iron Eli nem sűrűn sérül le, de legkésőbb jövőre be fog kerülni.

1/17: Dexter Lawrence, DT
Szerintem ő egy jó pick. Hogy ő volt e a legjobb választás? Nem. A DT volt a legnagyobb hiányposzt? Nagyon nem. De ettől még ő egy jó játékos, aki Tomlinson és BJ Hill mellett egy elég ütős belső védőfalat alkothat. Ebben a csoportban pedig elengedhetetlen megállítani az olyan RB-ket mint Zeke vagy a Guice - Petterson duo. Attól meg egyenlőre nem félek, hogy Dak v. Keenum szétdobál minket... na nem mintha nem sikerülhetne nekik, de inkább a futóktól tartok azokban az O-kban.

3/95: Oshane Ximines, EDGE
A semminél kb már jobb, de szerintem ha nem egy ilyen "legendás" védőfal class-ban jön ki a draftra, akkor simán 2. körös is lehetett volna. Persze ebben van némi túlzás, és a class-al ellentétben az Old Dominion egyetem ahonnan jön, már messze nem legendás, de van benne potenciál és Bettcher-ben bízom is, hogy kihozza belőle.

1/30: DeAndre Baker, CB
4/108: Julian Love, CB
Őket egybe vettem, mert itt rajzolódik ki Gettleman "terve" a védelemmel. Megállítjuk a futást, feltöltjük a DB sort értelmes játékosokkal, és reménykedünk. Baker nem hiába lett az első corner aki kiment a draft-on, remek statjai voltak egyetemen, és simán lehozhat már idén is egy korrekt szintet kezdőként. Love a 4. körben szerintem már ajándék, én benne is látok fantáziát, talán a legjobb pick-ük a drafton, ha az ár-érték arányt nézzük. Ha pedig azt nézzük, nem is fest annyira rosszul a hátsó alakzatunk: Jenkins, Beal, Baker, Love, Haley, Bethea és Peppers.

Futottak még:

5/143: Ryan Connelly, LB
5/171: Darius Slayton, WR
6/180: Corey Ballentine, CB
7/232: George Asafo-Adjei, OT
7/245: Chris Slayton, DT

Ez itt már a zavarosban halászás... Connelly-ben én nem sokat látok, csak a kötelező hátsókörös LB, aki nem egy kezdő material, de küzdeni azt tud. Slayton egy sokat droppoló tehetséges srác, aki szintén ergya offense-ből jön, így kérdés mire lehet képes, de nehéz dolga lesz, hogy roster-t fogjon, mert ilyen tucat elkapókból tele a padlás, és kétlem hogy 7 WR-el indulnánk neki a szezonnak. Ballentine-nel tudjuk mi lett, ezek után nehéz kérdés mi lesz vele, a jó nevű George pedig még a 7körből is bekerülhet a kezdőbe, ha lenyomja Wheeler-t a kezdő RT posztért folytatott harcban.

FA-ról viszont most jöhetne erősítés gazdagon, mert van még jópár lyuk a roster-en. A támadósor többé-kevésbé rendben van, egyedül RT kellene, bár azt nem könnyű leakasztani. A védelembe kellene némi pass rush, és a sec-be is mehetne egy kis tapasztalat, de nem ábrándozom Barry-ről v. Ansah-ról.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
De most őszintén mennyire savanyúnak kell lenni, hogy minden szemetet összehordjanak már a srácról, szívetek joga, de akkor is szerintem ez a rinyalas Jones miatt már kezd k**** idegesítő lenni.
Tavaly mindenki ki volt faszulva, Barkley miatt aki nyomott egy trágya fal mögött OROY évet, idén meg jön egy QB akit franchise embernek tartanak és most meg fúj meg pfej.
Eddig csak szélsőségekben beszéltek a srácról, ergo vagy nagyon tetszik és highest ceiling, vagy totál csőd, és Fitzmagic ketto lesz. Hagyjunk már egy kis időt ennek. Láthatjuk Prescott se egy dobó pápa de egy elég jó fallal és egy elit futoval elél mint hal a vízben.
Rodaron
Azzal egyetertek hogy bízzunk de azt is megértem ha ez most nehez hiszen jót keveset lehet róla olvasni!mármint az 1/6 választáshoz nézve ugye...
És itt leginkább ez ami miatt megy az aggódás!
Prescott azért pedig nem 1/6 volt !
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
De most őszintén mennyire savanyúnak kell lenni, hogy minden szemetet összehordjanak már a srácról, szívetek joga, de akkor is szerintem ez a rinyalas Jones miatt már kezd k**** idegesítő lenni.
Tavaly mindenki ki volt faszulva, Barkley miatt aki nyomott egy trágya fal mögött OROY évet, idén meg jön egy QB akit franchise embernek tartanak és most meg fúj meg pfej.
Eddig csak szélsőségekben beszéltek a srácról, ergo vagy nagyon tetszik és highest ceiling, vagy totál csőd, és Fitzmagic ketto lesz. Hagyjunk már egy kis időt ennek. Láthatjuk Prescott se egy dobó pápa de egy elég jó fallal és egy elit futoval elél mint hal a vízben.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
"Gettleman has now gone seven drafts as an NFL general manager without a single trade down, in any round. That’s got to be a record."

Nem tudom, mótvá-e.
PEEtör
Ez tavaly relevánsabb volt. (Mondjuk akkor még csak holtversenyre készült.)
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 425
Gettleman egy marha, kérdés csak az h meddig hagyják még garázdálkodni. lehet régen jó szakember volt, de mostanra meglágyult az agya. 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 895 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gettleman NAGYON szerette volna vinni Josh Allent 1/6-on, de mivel 2 csapat is vitte volna Daniel Jonest az infói alapján 1/17-ig, inkább Jonest draftolta, mert ennyire bízik benne.
 twitter.com/RVacchianoSNY/status/1122488030294626304
iktriad
a Broncost cafoltak (allitolag Lock volt az 1. QB naluk) csapat kozeli emberek, de a (rosszindulatu) sajto mar azt irja h full bloff a 2 csapat Gmantol. A Dolphins + Redskins akikre gondolhatott sztem
Borbinho
Szerintem minket eleve Haskins érdekelt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Gettleman NAGYON szerette volna vinni Josh Allent 1/6-on, de mivel 2 csapat is vitte volna Daniel Jonest az infói alapján 1/17-ig, inkább Jonest draftolta, mert ennyire bízik benne.
 twitter.com/RVacchianoSNY/status/1122488030294626304
iktriad
a Broncost cafoltak (allitolag Lock volt az 1. QB naluk) csapat kozeli emberek, de a (rosszindulatu) sajto mar azt irja h full bloff a 2 csapat Gmantol. A Dolphins + Redskins akikre gondolhatott sztem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gettleman NAGYON szerette volna vinni Josh Allent 1/6-on, de mivel 2 csapat is vitte volna Daniel Jonest az infói alapján 1/17-ig, inkább Jonest draftolta, mert ennyire bízik benne.
 twitter.com/RVacchianoSNY/status/1122488030294626304

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
"Gettleman has now gone seven drafts as an NFL general manager without a single trade down, in any round. That’s got to be a record."

Nem tudom, mótvá-e.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 425
apa, kezdődik!!!
úgy látszik kint sem mindenki elégedett a draftoltjainkkal, az egyiket már ki is lőtték az este

Breaking and terrible news: Giants sixth-round pick, CB Corey Ballentine, was shot last night in an incident where a teammate of his was killed. ... Ballentine, according to a statement from the university president, "is expected to make a full recovery." - per Ralph Vacchiano

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 425
az idei draft többi körével meg jól elaltatjuk az éberségüket is

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Cris Carter: Racial bias played role in Giants taking David Jones over Dwayne Haskins

kapisgálják
 giantswire.usatoday.com/2019/04/28/cris-carter-new-york-giants-racial-bias-daniel-jones-dwayne-haskins/?fbclid=IwAR3TU_zDgUueH5LaL4X_-T6b3LD1SM43St3dqCQ7ZJwy_9l2ItCi8kHqEnY
ozibozi
Ja, így már értem OBJ, Collins és Harrison kivágását 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 425
Cris Carter: Racial bias played role in Giants taking David Jones over Dwayne Haskins

kapisgálják
 giantswire.usatoday.com/2019/04/28/cris-carter-new-york-giants-racial-bias-daniel-jones-dwayne-haskins/?fbclid=IwAR3TU_zDgUueH5LaL4X_-T6b3LD1SM43St3dqCQ7ZJwy_9l2ItCi8kHqEnY
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 425
én a DB egységet is erősíteném FA piacról, esetleg néhány jövő évi draft cetliért cserélhetnénk már most
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Az off szezon eddigi legörömtelibb eseménye, Flowers washingtoni szerződése

Szerkesztette: vanek úr
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Nos, ki, hogyan értékeli a draftot csapatunk szempontjából?
Szerintem nagyon erős C alá.
Zet
Én bízok benne, hogy UDFA és FA-ról hozunk még néhány DT-t, ha már sikerült elérni, hogy a pass rusherek és OT-k között ne legyen túl nagy konkurencia

Szerkesztette: vanek úr
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 342
Nos, ki, hogyan értékeli a draftot csapatunk szempontjából?
Szerintem nagyon erős C alá.
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
A cowboys kihúzta Michael Jackson-t, a bengals meg Michael Jordan-t. Így kell sztárokat draftolni 😁😁😁😁
Vobox
Moonwalkba nyomja a backpedalt. 😊
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
A cowboys kihúzta Michael Jackson-t, a bengals meg Michael Jordan-t. Így kell sztárokat draftolni 😁😁😁😁
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Nem maradunk "Josh Allen nélkül"! Josh Allen csapattársa a Kentucky-ről érkezik OL-be.

A jó nevű GEORGE ASAFO-ADJEI -t. Remélem edzéseken sokat fejlődött Allen ellen, és sok örömöt fog okozni😊
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Védelem
Na most így nézünk ki "hátul":

Deandre Baker --> Hát Instant kezdő lesz, reméljük rászolgál arra, hogy első CB-ként vittük ki
Sam Beal --> kérdőjel mit tud, de 3. kört beáldozták rá tavaly, reméljük rászolgál
Janoris Jankins --> félek, hogy nem lesz maradása és a "Norman" útra lép, mivel elég drága, de egyébként meg szükség lenne rá, ha egészséges.
JULIAN LOVE --> Nagyon szimpi, 4. körös pick, de úgy érzem, hogy be fogja magát verekedni a rotációba, sok játék lehetőséggel

Grant Haley; Antonio Hamilton --> kiegésztők, én a fenti négyessel elégedett is vagyok.

Saftey poszton:
Antoine Bethea
Jabrill Peppers --> Tőle várom, hogy Collinstól is hasznosabb játékos legyen. LC utóbbi időbe nem volt olyan pengés, mint amekkora hype-ja volt.

Nem gondoltam volna, hogy két ilyen minőségi CB-vel is erősödünk a drafton. A cél egyértelmű, futás megállítás, PASSRUSH NULLA, így kell az erősebb secondary.
OSHANE XIMINES és Lorenzo Carter reméljük nagyot dobbantanak majd mindketten.

Egyébként Dexter Lawrance, lehet jobb pass rush-t fog belülről generálni, mint anno Snack vagy bárki. Reméljük jobbá fogja tenni az egész védelmet.

Támadók
Itt könnyű trackelni jött 1/6-ra Daniel Jones, Zeitler RG-be, meg Golden Tate WR sorban. Nekem itt a RT még mindig a nagy kérdőjel.
GiantsMLBhunter
Így elsőre nem hangzik rosszul, nem veretes de lehet belőle építkezni. Valószínűleg Eli kap egy extensiont mint Ben, hátradobjuk 2 évvel a nagy lóvéját, így szabadítunk fel manit most és tudunk FA-ról hozni RT-t és még egy pass rushert. Necces lenne igazi veterán pass rusher nélkül neki menni a szezonnak. Akár Ansah-nak is lehetne egy egy éves 5-6 milliós szerződést adni, vagy Kony Ealy, Michael Johnson, esetleg Nick Perry.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
RYAN CONNELLY LB a következö valasztottunk, remelem ö lesz a következö Chase Blackburn 😀
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Védelem
Na most így nézünk ki "hátul":

Deandre Baker --> Hát Instant kezdő lesz, reméljük rászolgál arra, hogy első CB-ként vittük ki
Sam Beal --> kérdőjel mit tud, de 3. kört beáldozták rá tavaly, reméljük rászolgál
Janoris Jankins --> félek, hogy nem lesz maradása és a "Norman" útra lép, mivel elég drága, de egyébként meg szükség lenne rá, ha egészséges.
JULIAN LOVE --> Nagyon szimpi, 4. körös pick, de úgy érzem, hogy be fogja magát verekedni a rotációba, sok játék lehetőséggel

Grant Haley; Antonio Hamilton --> kiegésztők, én a fenti négyessel elégedett is vagyok.

Saftey poszton:
Antoine Bethea
Jabrill Peppers --> Tőle várom, hogy Collinstól is hasznosabb játékos legyen. LC utóbbi időbe nem volt olyan pengés, mint amekkora hype-ja volt.

Nem gondoltam volna, hogy két ilyen minőségi CB-vel is erősödünk a drafton. A cél egyértelmű, futás megállítás, PASSRUSH NULLA, így kell az erősebb secondary.
OSHANE XIMINES és Lorenzo Carter reméljük nagyot dobbantanak majd mindketten.

Egyébként Dexter Lawrance, lehet jobb pass rush-t fog belülről generálni, mint anno Snack vagy bárki. Reméljük jobbá fogja tenni az egész védelmet.

Támadók
Itt könnyű trackelni jött 1/6-ra Daniel Jones, Zeitler RG-be, meg Golden Tate WR sorban. Nekem itt a RT még mindig a nagy kérdőjel.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
CB-böl sosem elég persze, Jenkins, Bale, Haley, Baker, most Love... igazabol Jenkins kb jövöre repül, ugyhogy kell a potlas