New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért Josh Allen picket köszönöd szépen nekünk, hogy bent hagytuk nektek remélem 😀
GiantsMLBhunter
Még szép.

Még egy Gettleman brain fart hajnalról.
 twitter.com/ByKimberleyA/status/1121631111459659776
A pasas Gene Smith-i mélységeket súrol. #minélelőbbrepülannáljobb
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Tény, tény, hogy elég nagy reach-nek tűnik egyelőre Jones 1/6ra, úgyhogy tökéletes Pick lett volna Allen egy nagy needre.
De azt azért tegyük hozza, mennyit rinyalt itt a társaság nagy része az elmúlt hónapokban, hogy kell új QB kell új QB. Tessék itt van, ha nem 1/6ra, akkor valszeg 1/17re kiment volna, azonban azt tegyük hozza, kint mindenki azt írta/mondta a Giants-rol, ha bele szeretsz egy QBba vidd ki azonnal, mert másnak is megtetszik, mi megtettük. Tegyük hozza év elején még azt mondtak erről a QB classrol, hogy még a tavalyi leggyengébb Rosen is fényévekre van tőlük, erre az első 15ben kimegy 3 is, szóval csak csínján minden statisztikával és értékeléssel. Jones-rol azt mondjak, hogy az egyik legintelligensebb és legtanulekonyabb srác a drafton, szóval talán lehet formázni a korongon.
Valamit láttunk benne ami miatt minden need ellenére őt hoztuk ki. Az is igaz, hogy ha elbasztuk ez könnyen csak két év múlva derülhet ki, ami tényleg évekre vethet vissza minket.
1/17re Lawrencet én se értem nagyon, ott Sweat-et is ki vihettuk volna de lehet a létező/nem letezo szív panasza elijesztett minket. Így fullon leszünk DTvel, ergo hoztunk egy Tescos Harrisont, egy marék aproert.
Így az Edge és RT kérdést, FArol kell megoldani, mert egy hátsó körös Pick ezek közül max epizód szereplő lehet, így valszeg Eli szerződését is megmokoljuk és szabaditunk fel helyet, szóval lehet jön majd Remmers egy éves szerződéssel, meg egy edge ugyanilyen konstrukcióval.
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Egy pozitívum van. Pont addigra lesztek 1/1-ek és lesz Gettleman kirúgva, mire jön Lawrence.

Addig 2 év Brownozás vár rátok. Részvétem.
iktriad
Kevés jobb dolog van mint más baján szórakozni ugye?
Bazzani
Nem szórakozok a más baján. Rossz sorsú csapatok tartsanak össze. Ha valaki, én át tudom érezni, milyen szar lehet most Giants fannak lenni.
Gettleman minél előbb bukik meg, annál jobb. Szerintem ha ma kivágnák, pezsgőt bontana a Giants fan base 90%-a.
iktriad
Azért Josh Allen picket köszönöd szépen nekünk, hogy bent hagytuk nektek remélem 😀
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát nem ez volt az álomforgatókönyv (számomra) az biztos, de azért olyan hatalmas meglepetés nem ért így se. Szinte biztos voltam benne, hogy ha a Rosen projekt nem jön össze akkor Jones lesz a kiválasztott, csak abban reménykedtem, hogy 1/17-ig tudunk vele várni, de sajnos nem mert kockáztatni az FO, ami egyrészről nyilván érthető a részükről, de egyelőre én se vagyok valami nagy Jones-fan.. (más kérdés, h nekem egyik QB se tetszett idén, még Murray-nek se tudtam volna igazán örülni így előzetesen). Josh Allen-ért vérzik a szívem, kurva jó lett volna behúzni őt itt..
Dexter Lawrence viszont szerintem egy kurva jó játékos (valamiért pont kiszúrtam őt a prospectek közül amikor nézegettem őket, bár nem gondoltam hogy hozzánk fog kerülni), más kérdés hogy továbbra sem értem hogy mi a fasznak cseréltük el Harrison-t erről a posztról tavaly.. de ha már megtettük akkor viszont kellett a helyére ember és sztem Lawrence nagyon jó lesz. A pass rusher nagyobb need lett volna, én ide Ferrellt tippeltem volna magunkhoz, de őt 1/4-re kivitték.. Gary és Burns is kiment már Sweat maradt az egyedüli akire még volt esély itt, de várható volt, hogy ő csúszni fog. OT mondjuk jöhetett volna, de ha a védelem annyira gyenge lábakon áll jelenleg, hogy nem lehetett a második picket is az O-ba ellőni.
A CB (DB) húzás is nagyon sanszos volt valamikor az elején, így ez sem lep meg, a felcsere is simán védhető, nagyon remélem hogy Baker be is válik, azért vele kapcs is vannak kérdőjelek (persze kivel nincs).
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy pozitívum van. Pont addigra lesztek 1/1-ek és lesz Gettleman kirúgva, mire jön Lawrence.

Addig 2 év Brownozás vár rátok. Részvétem.
iktriad
Kevés jobb dolog van mint más baján szórakozni ugye?
Bazzani
Nem szórakozok a más baján. Rossz sorsú csapatok tartsanak össze. Ha valaki, én át tudom érezni, milyen szar lehet most Giants fannak lenni.
Gettleman minél előbb bukik meg, annál jobb. Szerintem ha ma kivágnák, pezsgőt bontana a Giants fan base 90%-a.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Egy pozitívum van. Pont addigra lesztek 1/1-ek és lesz Gettleman kirúgva, mire jön Lawrence.

Addig 2 év Brownozás vár rátok. Részvétem.
iktriad
Ugyanez jutott eszembe.

2 dologban bízhatunk: a sráchoz közelálló emberek egyértelműen Peytonhoz hasonlítottak, még Brandt is. Ha meg nem lesz olyan akkor még mindig jöhet Lawrence.
Én örülök a másik két Picknek, Lawrence nagyon jó lehet, eleve mikor fenn volt ő evett meg két oline embert amiből éltek a többiek, és alig volt fenn 3rd downnal, annyira mely volt a Clemson Deff fala szóval lehet többet tud pass rusholni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy pozitívum van. Pont addigra lesztek 1/1-ek és lesz Gettleman kirúgva, mire jön Lawrence.

Addig 2 év Brownozás vár rátok. Részvétem.
iktriad
Kevés jobb dolog van mint más baján szórakozni ugye?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blast from the past: Coughlin azt mondta, hogy gondolta, hogy nagy spanja Gettleman QB-t visz 1/6-on és hogy az a QB Daniel Jones (esetleg Haskins) lesz. (3:00-tól)
 www.jaguars.com/video/coughlin-he-is-a-superb-football-player
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Feljöttünk az 1/30-ra és egy cornerbacket húztunk DeAndre Baker személyében. Ez azért nem olyan szar
ironroy
Ez végre nem olyan rossz lépés. Lazán kezdő lehet, úgy hogy a sémába is passzol.

Ha meg beválik, akkor a két feladott picket lazán megéri hogy első körösként lehet vele még egy évet hosszabbítani a rookie szerződés végén.

Szerkesztette: salander
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 342
Egyébként így már van értelme a Beckham trade-nek. Odell nem hiszem, hogy sokáig bírta volna szó nélkül az új QB hiányosságait.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez van ...bizzunk Jonesban mi a faszt tehetnénk mást..
De ez a második pick már tényleg teljes agybaj..
Valami tervük amugy csak van a pass rushra basszus !és így az O fal sincs kész !nem értem
yooker
Nem tudom, hogy lehetne bízni benne, 20 yard fölött nem tud passzolni, és nem tudja snap után olvasni a D mozgásokat. A többiek a csoportban megeszik reggelire évente kétszer.
Én örülnék neki a legjobban, ha nem lenne igazam, de attól tartok hosszú, nehéz évek jönnek.
Zet
Csak 2. Ha besül és Gettleman is repül, pont megfelelő draft pozícióban lesztek a Lawrence drafthoz 2 év múlva.
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 342
Hát ez van ...bizzunk Jonesban mi a faszt tehetnénk mást..
De ez a második pick már tényleg teljes agybaj..
Valami tervük amugy csak van a pass rushra basszus !és így az O fal sincs kész !nem értem
yooker
Nem tudom, hogy lehetne bízni benne, 20 yard fölött nem tud passzolni, és nem tudja snap után olvasni a D mozgásokat. A többiek a csoportban megeszik reggelire évente kétszer.
Én örülnék neki a legjobban, ha nem lenne igazam, de attól tartok hosszú, nehéz évek jönnek.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Hát ez van ...bizzunk Jonesban mi a faszt tehetnénk mást..
De ez a második pick már tényleg teljes agybaj..
Valami tervük amugy csak van a pass rushra basszus !és így az O fal sincs kész !nem értem
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt itt szerintem rátok vonatkozik (lásd a legtöbb válaszadó Giants-es gifeket és képeket posztolt válaszként..)
 twitter.com/CharlesRobinson/status/1119322733941272577
Szóval Daniel Jones 1/6?
iktriad
Ha hozzuk is, biztos nem 1/6-ra..
Szesze
Szesze a hibás, hogy Jones ide került, ő jinxelte el. 😊
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Feljöttünk az 1/30-ra és egy cornerbacket húztunk DeAndre Baker személyében. Ez azért nem olyan szar
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Attól kapok total agyfaszt, hogy lehetne:
Josh Allen + RT kombo draftunk is akàr...

Bohócok vagyunk.
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A Redskinsnek volt türelme kiülni a kört. Nálunk is lehetne egy értelmes védő, (és Jones ha mindenképp akarják) .

Helyette se pass rush, se LB, se secondary, se fal... Jones nem játszik majd. Semmivel se vagyunk előrébb mint az este előtt. 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 430
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/58404942_329748467741626_7542508535133765632_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=HCt6tSbQ1fkQ7kNvgG6LJqY&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCISMI8z-jbKMFVDa9nvYdsbi5cs59ceYcb_-9TwSbxCA&oe=66385269
Girl Accidentally Necks Shot Of Salt | Always check what's in your glass before you drink 🙈😂 | By LADbibleFacebook
Always check what's in your glass before you drink 🙈😂
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hill,Tomlinson, Lawrence komoly belső fal... Irányítót siettetni meg én fogok? 😆
ironroy
 twitter.com/i/status/1121598529854693378

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 430
rossz az irány, függetlenül a scout képességektől sajna 😕 de hajrá!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy pozitívum van. Pont addigra lesztek 1/1-ek és lesz Gettleman kirúgva, mire jön Lawrence.

Addig 2 év Brownozás vár rátok. Részvétem.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hill,Tomlinson, Lawrence komoly belső fal... Irányítót siettetni meg én fogok? 😆
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Na jò.

Èn próbàltam pozitív maradni, de eddig sikerült....

D.Thomlinson mellè minek?
Edge sokkal nagyobb need
RT sokkal nagyobb need

Jones / Lawrance ez valami vicc kombó. Màsodik korben talan elfogadom mindketto...
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
ha lesz fal Eli előtt, akkor ez a szarjancsi kb mindig sérült' lesz, hogy ne legyen akkora ciki, hogy még edzésen sem tudja oda dobni ahová kellene... hajrá!
ozibozi
Mekkora scout vagy!!!! Nem hîvtak mèg NFL-be? Nem lesz nulla nulladik naptól kezdö. Schurmur es Manninggel szèpen fejlödik majd. Trust the process.

NFC east
Wentz
Haskins
Jones
Dak

Új szelek fognak fújni.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 430
ha lesz fal Eli előtt, akkor ez a szarjancsi kb mindig sérült' lesz, hogy ne legyen akkora ciki, hogy még edzésen sem tudja oda dobni ahová kellene... hajrá!