New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Julian Love a Notre Damerol, még egy CB...
ironroy
3.kör helyett teljesen jó!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Julian Love a Notre Damerol, még egy CB...
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nem hiszem el, hogy nekünk nem ért annyit Rosen, mint a Dolphinsnak 😠😠😠😠
Vobox
Én azt gondolom hogy nekünk nem ennyibe került volna, csak azzal hogy mi és a 'skins is QB húztunk, lerontottuk a piacát teljesen.
salander
Azt olvastam, hogy töltőnk még 1. kört kért a Cardinals. Ha a balfék DG-ék türelmesebbek lettek volna, meg jobban tudnának taktikázni, akkor nagyon jól kijöhettünk volna ebből a draftból. Mondjuk nekem nem volt szimpatikus Rosen.
GJohnny74
Mondjuk ezt onnan is megközelíthetjük, h a Cardinals volt a balfasz, mert a második körünkért vszínű simán elvittük volna Rosent és mindenki sokkal jobban járt volna, mint így.. első kört teljesen ok, h nem adtunk érte amikor ők voltak kényszerhelyzetben, másik oldalról viszont így mi is beszorultunk, szóval elmehet a Cards FO is a picsába a hülyeségével.

Szerk.: ennél csak akkor lesznek nagyobb balfaszok, ha végül Rosen jobb lesz, mint Murray..

Szerkesztette: Szesze
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Összeesküvés elmélet 1.0 :
A Giantsnél már ELI a főnök(legalábbis nagy beleszólása van már a dolgokba). OBJ beszólogat--->repült.ELI még eljátszogatna és kell a pénz is---->1/6 Jones. 😀
Visszavonulása után meg egy Vice president/GM posztot vizionálok neki a csapatnál. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 446
Nem hiszem el, hogy nekünk nem ért annyit Rosen, mint a Dolphinsnak 😠😠😠😠
Vobox
Én azt gondolom hogy nekünk nem ennyibe került volna, csak azzal hogy mi és a 'skins is QB húztunk, lerontottuk a piacát teljesen.
salander
Azt olvastam, hogy töltőnk még 1. kört kért a Cardinals. Ha a balfék DG-ék türelmesebbek lettek volna, meg jobban tudnának taktikázni, akkor nagyon jól kijöhettünk volna ebből a draftból. Mondjuk nekem nem volt szimpatikus Rosen.
több mint 5 éve
gedam 5 700
The Odell Beckham Jr trade now includes all players Giants will receive as part of that deal:

Browns get:
Odell Beckham, Jr.
Olivier Vernon

Giants get:
Dexter Lawrence
Oshane Ximines
Jabrill Peppers
Kevin Zeitler
GiantsMLBhunter
4-2-re nyertetek
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
The Odell Beckham Jr trade now includes all players Giants will receive as part of that deal:

Browns get:
Odell Beckham, Jr.
Olivier Vernon

Giants get:
Dexter Lawrence
Oshane Ximines
Jabrill Peppers
Kevin Zeitler
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nem hiszem el, hogy nekünk nem ért annyit Rosen, mint a Dolphinsnak 😠😠😠😠
Vobox
Én azt gondolom hogy nekünk nem ennyibe került volna, csak azzal hogy mi és a 'skins is QB húztunk, lerontottuk a piacát teljesen.
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Ezt a véleményt csak úgy itt hagyom:


GiantsMLBhunter
Másik:
"What's a more Giants move: letting the star QB lifetime fan of your team fall to a division rival, or taking a NT to replace the NT that you got to replace the pro bowl NT you traded for a 5th round pick?"
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Ezt a véleményt csak úgy itt hagyom:

több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Mondok két csapatot, akik hivatalosan kisebb draft tőkével indultak neki a draft-nak, de mennyivel jobb értékeket hoztak el:
Jags: Josh Allen (1/7) + Jawaan Taylor (2/3)
Bills: Ed Oliver (1/9)+ Cody Ford (2/6)

Gondoljatok bele, hogy hozzunk ezekből a játékosokból valamilyen kombinációval, és akkor 1/17-tel meg hoztunk volna QB-t.

Az abszolút FIKCIÓ, mert ezeket nagyon szeretem pedig ez lett volna:
1/6-nél Josh Allen (DL)
1/17-nél Garret Bradbury (center) / vagy defense (fikció a fikcióban: feltrade 1 helyet Burns-ért)
2/5-nél Cody Ford / Dalton Risner
Trade Rosen-ért.

Ebben esetben lett volna egy hatalmas talent pass rusherünk, DT szerintem eddig is megoldott volt.
Lett volna egy egy nagyon korrekt OL-ünk, ami mellett Barkley és Rosen is elég szépen produkálhatott volna.

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
Nem hiszem el, hogy nekünk nem ért annyit Rosen, mint a Dolphinsnak 😠😠😠😠
több mint 5 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
3. round 95 pick: OSHANE XIMINES Edge rusher

 www.nfl.com/prospects/oshane-ximines?id=32195849-4d30-8281-ff5a-2f0f08abb7f2

Szerkesztette: juz3r

Hotty Toddy!
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290




Egyre többet nézem az új bágyadt arcú fehér kúbenkat, egyre inkább úgy érzem, hogy simán fogja Manning (Eli) szintjét, és legalább 5 évig olcsóbb lesz. Kíváncsi leszek New York-i média mikor fogja ki követelni magának, hogy kezdjen Eli helyett.

A nap kérdése nálam: milyen OT-t tudunk draftolni? Remélem sikerül valami rendes OL-t hozni még és nem valami maradék kukát. Azt se bánom, ha megint fel fele tradelünk. Az edge kérdést elengedtem, mivel úgy gondolom a vezetőség is leszarja, de az OT-ből nem engedek.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Én örülök ennek a dilettantizmusnak, mert a Giantsnak közép és hosszú távon az a jó, ha sajna most minél rosszabb... ezt túl kell élnünk, A minél rosszabb, akkor végre anál’ lesz😉 iskola híve vok. El fognak takarodni ahogy bajúsz kapitány stb, csak itt lófasz se marad ezek után, még romok se. Tulajt meg nehéz cserélni.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
nagyon sok időm nem volt ma Jonesról megtudni dolgokat de
amikkel találkoztam azt konkrétan fájt hallgatni olvasni látni!
kérnék mindenkit aki tud bármi !!!! pozitívat róla az ossza meg legyen kedves !
Köszönöm!!
yooker
Még nem dobott nálatok INTt és ha minden igaz, 3 évig nem is fog 😛 😉
dande
Az nem olyan biztos 😊 teljesen kiégtem. Eli lemondta a szokásos évi WFAN interjúját Mike Francescánál, mert elbizonytalanodott, hogy ő lesz-e iďén a kezdő irányító... 😊
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
nagyon sok időm nem volt ma Jonesról megtudni dolgokat de
amikkel találkoztam azt konkrétan fájt hallgatni olvasni látni!
kérnék mindenkit aki tud bármi !!!! pozitívat róla az ossza meg legyen kedves !
Köszönöm!!

szerk: amiket eddig összejöttek (már már viccesen tényleg )
negatívumok:
10 yardon túl pontatlan,
nem tud védelmet olvasni ,
nincs megfelelő karerő ,
hosszú passzok kilőve ,
nem igazán atletikus

pozitívumok:
tud 10 yardon belülre passzolni
úgy fogja a labdát mint Eli és Peyton
majdnem olyan bamba mint Eli tud lenni 😊

yooker
Ezt twitteren olvastam: el tudná játszani Eli-t egy Peytonról szóló filmben. 😊

Szerkesztette: Sanyichef
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
nagyon sok időm nem volt ma Jonesról megtudni dolgokat de
amikkel találkoztam azt konkrétan fájt hallgatni olvasni látni!
kérnék mindenkit aki tud bármi !!!! pozitívat róla az ossza meg legyen kedves !
Köszönöm!!
yooker
Még nem dobott nálatok INTt és ha minden igaz, 3 évig nem is fog 😛 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
nagyon sok időm nem volt ma Jonesról megtudni dolgokat de
amikkel találkoztam azt konkrétan fájt hallgatni olvasni látni!
kérnék mindenkit aki tud bármi !!!! pozitívat róla az ossza meg legyen kedves !
Köszönöm!!

szerk: amiket eddig összejöttek (már már viccesen tényleg )
negatívumok:
10 yardon túl pontatlan,
nem tud védelmet olvasni ,
nincs megfelelő karerő ,
hosszú passzok kilőve ,
nem igazán atletikus

pozitívumok:
tud 10 yardon belülre passzolni
úgy fogja a labdát mint Eli és Peyton
majdnem olyan bamba mint Eli tud lenni 😊

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Egyébként draft előtt bőven voltak arról is reportok, hogy a Redskins top 5-be akar felmenni, Jones-ért.
tenorx
elég erős lett ez az NFC East. Snyder alapból idióta, Gettleman egy két lábon járó agyrém, Jerry Jones éppen, hogy rálépett a kései Al Davis útjára, aminek mind tudjuk mi lesz az eredménye. Így azért elég jó dolga van a Philynek.
Amadeus
a nap tévedése, még rég nem Jerry bácsi mozgatja a szálakat
tessék megnézni az utolsó 5 év első körös választottjait, és a mega FA deal-eket (ja az nem volt).
rva
Annyira tajekozott a fiu dallasi ugyekben, hogy mar-mar szorakoztato a tudatlansaga.

Szerkesztette: Blevi
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Egyébként draft előtt bőven voltak arról is reportok, hogy a Redskins top 5-be akar felmenni, Jones-ért.
tenorx
elég erős lett ez az NFC East. Snyder alapból idióta, Gettleman egy két lábon járó agyrém, Jerry Jones éppen, hogy rálépett a kései Al Davis útjára, aminek mind tudjuk mi lesz az eredménye. Így azért elég jó dolga van a Philynek.
Amadeus
a nap tévedése, még rég nem Jerry bácsi mozgatja a szálakat
tessék megnézni az utolsó 5 év első körös választottjait, és a mega FA deal-eket (ja az nem volt).
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
Egyébként draft előtt bőven voltak arról is reportok, hogy a Redskins top 5-be akar felmenni, Jones-ért.
tenorx
elég erős lett ez az NFC East. Snyder alapból idióta, Gettleman egy két lábon járó agyrém, Jerry Jones éppen, hogy rálépett a kései Al Davis útjára, aminek mind tudjuk mi lesz az eredménye. Így azért elég jó dolga van a Philynek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
De Jones nem hogy AR szintű tehetség, hanem még nagyon Alex Smith szintű se, hogy mondjak vmit... Ez nem tűnik fel neki.... Eli meg Favre szintkülönbségről ne is beszéljünk... De biztos mi vagyunk a hülék...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
akár három évet is padozhat jones!

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/04/26/dave-gettleman-giants-could-sit-daniel-jones-for-three-years/
jusssipekka
Én azon gondolkodom ez az ember ennyire kretén vagy direkt hergeli még a Giants fanokat?
Toca
ennyire



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
QB draft mindig rendhagyo.
Ha ő benne hisznek akkor vedheto a dolog mert egy dline ember sem meccseket...
Es mivel iden extra mely a dline meg jobban ertheto hogy az maradt a kozepere.