New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Addig is egy kis amcsi optimista értékelő 😕

 fuzovelkifele.com/2019/04/igy-ertekeltek-a-szakertok-a-csapatok-draftjat/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Qrvára nem is örülök neki mikor újra és újra évek óta folyamatosan az történik amit páran azért látunk sajnos. Van aki szerint jó irányba mennek a dolgok, van aki szerint meg nem. Pont olyan idegesítő olvasgatni a hurrá optimista kommenteket annak aki szerint csak időt vesztegetünk, mint a negatív véleményeket a másoknak. Kb olyan mint amikor vlk az M1 híradót nézi, míg mások néha az RTL híradót is bekapcsolják. Mondjuk én nem is akarom betiltani azért mert nem nézem valamelyiket. 😉
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
Nem eléggé akarták—mert különben tettek volna vlmt— az ami biztos. Amúgy is DG szava a szentírás, hiszen tapasztaltuk, látjuk, hogy mennyire, ezeken túl is csak vágyunk a ‘nagy’ tervei megvalósulására... vicc lett ez az egész franchise pár év alatt. A gáz csak az, hogy az öregeknek nem elég konzervatîv, a fialatoknak pedig nem elég modern ez a banda...
Nekünk belgáknak meg csak szimplán kilátástalan szar az egész...
ozibozi
Megint kitört belőled a fikacunami, ami kezd megint baromi sok lenni... mondjuk életemben nem olvastam még tőled pozitív kommentet. Tudjuk hogy a vezetést és a stábot vasvillával kergetnéd el minden lépése után, és persze nem is feltétlen tudlak megcáfolni ebben, de ha 4 milliószor leírod, akkor sem fog eredményre vezetni a dolog. Tudom mondtad, hogy tiltsunk le ha nem bírjuk már elviselni és letojod ki mit gondol, de azért gondoltam szólok, hogy így rövidúton magadra maradsz. Persze ha ez is a célod, akkor nem szóltam 😊
Awesome88
Elolvastam és azt hittem én írtam 😂👍👍
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Nem eléggé akarták—mert különben tettek volna vlmt— az ami biztos. Amúgy is DG szava a szentírás, hiszen tapasztaltuk, látjuk, hogy mennyire, ezeken túl is csak vágyunk a ‘nagy’ tervei megvalósulására... vicc lett ez az egész franchise pár év alatt. A gáz csak az, hogy az öregeknek nem elég konzervatîv, a fialatoknak pedig nem elég modern ez a banda...
Nekünk belgáknak meg csak szimplán kilátástalan szar az egész...
ozibozi
Megint kitört belőled a fikacunami, ami kezd megint baromi sok lenni... mondjuk életemben nem olvastam még tőled pozitív kommentet. Tudjuk hogy a vezetést és a stábot vasvillával kergetnéd el minden lépése után, és persze nem is feltétlen tudlak megcáfolni ebben, de ha 4 milliószor leírod, akkor sem fog eredményre vezetni a dolog. Tudom mondtad, hogy tiltsunk le ha nem bírjuk már elviselni és letojod ki mit gondol, de azért gondoltam szólok, hogy így rövidúton magadra maradsz. Persze ha ez is a célod, akkor nem szóltam 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Nem eléggé akarták—mert különben tettek volna vlmt— az ami biztos. Amúgy is DG szava a szentírás, hiszen tapasztaltuk, látjuk, hogy mennyire, ezeken túl is csak vágyunk a ‘nagy’ tervei megvalósulására... vicc lett ez az egész franchise pár év alatt. A gáz csak az, hogy az öregeknek nem elég konzervatîv, a fialatoknak pedig nem elég modern ez a banda...
Nekünk belgáknak meg csak szimplán kilátástalan szar az egész...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Megpróbáltunk felmenni 1/10-re miután kiválasztottuk Jones-t. Nem sikerült.
 giantswire.usatoday.com/2019/04/29/new-york-giants-tried-trade-up-no-10-after-selecting-daniel-jones/
GJohnny74
Megelőztél picivel! 😉

Ezek után Nekem senki nem adja el, hogy a Broncos (nem) akarta Jonest!!! 😀😀😀

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
 www.sny.tv/giants/news/giants-reportedly-tried-to-trade-with-broncos-from-17-to-10-at-nfl-draft/306682172



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 446
Megpróbáltunk felmenni 1/10-re miután kiválasztottuk Jones-t. Nem sikerült.
 giantswire.usatoday.com/2019/04/29/new-york-giants-tried-trade-up-no-10-after-selecting-daniel-jones/
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Vannak azért itt apróságok. A NYG drukkerek nem kajálják azt a haterek által terjesztett baromságot, hogy csak a védelem nyerte meg a 2 SB-t. A rájátszás, és a 2 SB Eli MVP játéka nélkül kb egy tisztes vereségre lett volna elég. Ezeken felesleges vitatkozni, elég újra nézni a tavaszi unalomban néha a meccseket.
Minden alkalommal mikor nyertünk átlagon felüli elkapóink, és futóink voltak. Tehetségek a védőfalban, akiknek most még írmagja sincs...
Most a legkomolyabb WR nálunk a MIAMI Boat oszlopos tagja volt, csak mivel jelentéktelen elkapónak számít egy szint felett, ezért nem is érdekel senkit hogy ő isfőkolompos volt.
Szürkeség nyert teret a világ egyik legszínesebb városában. Ez nem fog tudni működni, mert még soha nem működött...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Here are the undrafted free agents the Giants have signed, confirmed by SNY's Ralph Vacchiano:

Texas DL Breckyn Hager

Rutgers RB Jonathan Hilliman

Monmouth WR Reggie White Jr.

Buffalo C James O'Hagan

Missouri T Paul Adams

Texas-San Antonio LB Josiah Tauaefa

LI-Post CB Jake Carlock

Northern Colorado WR Alex Wesley

Kentucky TE C.J. Conrad

Purdue S Jacob Thieneman

Eastern Michigan DE Jeremiah Harris

Mississippi State S Mark McLaurin



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Hagyjuk már békén a Barkley picket, történelem és kész!!
Nyavajog az egész NFL közösség, mert bent hagytuk Allant és akkor mi van, lehet Ő lesz a köv. Salomon Thomas vagy állandóan sérült lesz (egyiket sem kívánom Neki). Amikor OBJ OROY lett mindenki oda volt, mert egy Brand volt a pali már akkor is. Amikor Saquon lett OROY meg "szinte semmi", gondolok itt a többi csapat szimpatizánsaira... Nem egy futó nyeri meg a SB-t, de nem is egy qb, elkapó vagy védő, hanem egy Csapat! DG tavaly 1/2-t nem adott volna egyik QB-ért sem, mert ott volt SB26 és eddig egyik irányító sem váltottam meg a világot 2018-ból, Mayfield meg ugye már nem volt elérhető.
OBJ elment, köszönjük amit tett a csapatért, azt nem amit nem kellett volna (yacht party, pl.). Nekem pl. Barkley sokkal szimpatikusabb és kész!
Jonesnak szvsz pont annyi esélye lesz arra, hogy Elinál jobb QB legyen, mint, hogy nem. Lawrence-t, meg Snakhez hasonlítják, de 5év alatt fog annyit keresni, mint Harrison egy alatt és Övé a jövő. Baker a legjobb CB volt idén. Jó első kör volt ez csak kellene végre egy kis szerencse és lesz itt öröm dögivel!
Amúgy ha visszanéztem az elmúlt évek első köröseit inkább csalódás lett a legtöbbjük, mint nem. Jó példa erre a 2016-os draft egy holt-szezonban történteket csak a köv. szezon(ok) tudnak igazolni vagy cáfolni...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ami tény, hogy nagyjából az összes szakértő szarnak titulálja az idei draftunkat. (kivéve Stezt 😛 )
Egyrészt azért ez gyanús.. másrészt ha ezek után ez mégis egy jó társaság lesz akkor még ennél is kevesebb időt fogok előzetes draftelemzések olvasásával tölteni 😊
Mellesleg tulajdonképpen ezzel a drafttal jól jártak a haterek is, mert ha itt nem lesz kedvező fordulat akkor legalább rövid úton ki lesz baszva mindenki.

Szerkesztette: Szesze
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De most őszintén mennyire savanyúnak kell lenni, hogy minden szemetet összehordjanak már a srácról, szívetek joga, de akkor is szerintem ez a rinyalas Jones miatt már kezd k**** idegesítő lenni.
Tavaly mindenki ki volt faszulva, Barkley miatt aki nyomott egy trágya fal mögött OROY évet, idén meg jön egy QB akit franchise embernek tartanak és most meg fúj meg pfej.
Eddig csak szélsőségekben beszéltek a srácról, ergo vagy nagyon tetszik és highest ceiling, vagy totál csőd, és Fitzmagic ketto lesz. Hagyjunk már egy kis időt ennek. Láthatjuk Prescott se egy dobó pápa de egy elég jó fallal és egy elit futoval elél mint hal a vízben.
Rodaron
Azzal egyetertek hogy bízzunk de azt is megértem ha ez most nehez hiszen jót keveset lehet róla olvasni!mármint az 1/6 választáshoz nézve ugye...
És itt leginkább ez ami miatt megy az aggódás!
Prescott azért pedig nem 1/6 volt !
yooker
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a Giants-tipikba barmikor benezek az elmult fel evbe, az arrol szol, hogy az egvilagon mindig mindenben megy a kotekedes, nagyitoval keresik a szurkolok Gettleman minden egyes lepeseben, hol lehet belekotni, meg hol lehet fikazni az edzoi stabot. Minden cserenel egybol a negativ hangok, innen barki tavozik, az azert tortenik, mert Gettleman es az FO gyoker, minden edzo hulye. Odellrol egy halom iras latott mar napvilagot, hogy korantsem az a hos, mint sokan velik, hanem kibaszottul alszenttul nem egyszer tamadta Elishat, ilyen-olyan edzot, stb, de ott is, barmi tortent barmikor, egybol a Giants FO-ja volt a fos es az idiota.

Jonesnal ugyanez a vegtelen hiszti megy. A csavo egy snapet nem jatszott meg az NFL-ben, de itt mar mindenki olyan kurva okos es mar-mar minosithetetlen hozzaallassal osztja szarra ezt a szerencsetlen gyereket, aki az egvilagon semmirol sem tehet. Nem vigyorog a picknel? Hat ez mekkora egy kocsog, biztos fos lesz. A nyilatkozatnal hulye kepet vag? Hat bazdmeg, ez tutira biztos fos lesz. Nem szarik elegge barnat, raadasul nem is annyira hig? Hat a csavo tutira szar lesz. Mindezt ugy, hogy ket eve megy itt a rinyalas, hogy Elisha szar, meg kellene talalni vegre az utodjat. Most itt az utodja, aki raadasul egy idealis helyzetbe jott, mert lesz egy ev, talan ketto is, hogy felepitsek, hogy tanuljon Elisha mogott, de amit ez a szerencsetlen gyerek kap megis... Hat nem tudom, lehet, hogy en vagyok hulye, de azert szerintem ritka tre ez a fikazas. Mondom ezt en, akit aztan nem kell felteni, ha negativkodni kellene, de ez meg nekem is sok, ami itt megy.

Lehet, hogy Jones nem egy divatpick ebben a helyzetben, lehet, hogy sok a need, de azert ebben a gyerekben boven van potencial, aztan ha pedig akarcsak egy kozepes szintet fog hozni, akkor mar elorebb lesztek, mint akar Allennel, akar massal. Volt itt kurva jo end az elmult evekben, aztan mennyit ert... Nem sokat. Jonesrol meg annyit, hogy annyira tre pick ez nem lehet, hogyha allitolag masik 2-3 csapat is el akarta vinni top10 es 20 kozott.

Ez egy olyan pick, aminek idot kell adni. Jones a jovo pickje es embere, ehhez merten a stab sem ugy tervez, hogy 2019-ben vegigveri a csapat a ligat. Annyira meg nem fos ez a draft abszolut, Baker peldaul szvsz fasza lesz, Dexter Lawrence-ert is odaig voltak csomoan a draft elott (en mondjuk pont nem), szoval szarnak nem szar valasztas valoszinuleg, Julian Love szerintem egyenesen kibaszott jo lesz, rusher az nem jott, teny, de szvsz egyaltalan nem szukseges nagy nev ahhoz, hogy hatekony pass rusht lehessen generalni.
Stez
hát tényleg kissé vicces hogy pont Te jössz a fikázókat fikázni de ez van ...
mivel gondolom nekem ( is ) szántad ezért válaszolok!
részemről tényleg volt igencsak meglepődés mikor 1/6 !!!-on vittük
és meg is kérdeztem itt hogy valami jót esetleg tud-e róla valaki mert a draft után mindenhonnan csak a hiányosságai , gyengeségeinek sorolásába futottam bele amikor elemezték
leginkább ott is ahhoz mérten hogy ezek ellenére milyen korán vittük) !
és igencsak releváns dolgokról volt szó benne , nem a szara színéről és a bamba fejéről ( amit én amúgy a pozitívumok közé vettem 😊 )
ezektől függetlenül 2x is jeleztem itt nyugodtan olvass vissza hogy részemről ha nehezen is de adom a bizalmat mert nincs mit tenni....
és lehet érdemes lenne kicsit visszaolvasnom hogy hány embert neveztél mondjuk idén( eddig ordas bustnak )itt a fórumon draft előtt-után mielőtt egyetlen snappet is játszott volna a ligában...ha 1-et sem akkor bocs de azért ezt kétlem
+ azért az első nagy felháborodás óta szerintem nincs akkor hőzöngés már itt sem mint ahogy látod, szóval ezt most túlreagáltad "picit" szerintem...
yooker
Nem neked szantam, altalanossagban lattam, hogy micsoda hiszti megy itt a Jones-pick utan, de nem irtam fel neveket es egyebeket, mert nem erdekel. Nyilvan vannak kivetelek, nekem szimplan szemet szurt ez az oriasi fikazodas, ami egyebkent nem a Jones-pick ota van, hanem mar az elozo ideny vege ota. A vezetoseg lepeseben mindig a szart kell meglatni, az OBJ-cserenel elo sem fordulhat, hogy hosunk netan tenyleg mar karos hatas volt az oltozoben, es hasonlok. Mindig a stab volt kikezdve, mint ahogy manapsag is allandoan a „minden szar” hozzaallas megy.

Es igen, pont ez az, hogy ha ez mar az en szememet is szurja, akkor na... xD

A meglepodessel szerintem semmi gond sincs egy ilyen picknel, de azert itt nem a meglepodesrol szolt a Giants-topik, hanem itt az emberek fele mar el is temette tulajdonkeppen a franchise-t.

Az meg, hogy en kit latok bustnak... Persze van velemenyem, de akire en azt mondtam, hogy szerintem nem lesz jo, attol meg azert el nem temettem senkit sem. De tessek, ha mindenkepp konkret velemenyt akarsz tolem, akkor en ugy gondolom, hogy az 1/1-es Murray peldaul sokkal hamarabb kikopik ebbol a ligabol, mint Jones, es hosszu tavon szerintem ez a csavo lesz a jobb. Nem azert, mert jobb jatekos, hanem azert, mert Jones megitelesem szerint prospectkent abszolut nem kiemelkedo, viszont megvan az esze es intelligenciaja ehhez a sporthoz, egy iranyitonal pedig a mai vilagban szvsz sokkal fontosabb a jatekintelligencia, mint az, hogy elbaszd a labdat 60 yardra. Emlekszem, hogy Bradynek nem egy eve volt, hogy ugy jatszott kibaszott jol, hogy igazabol kifejezetten hosszu passzokkal alig tamadta az ellenfeleket.

A lenyeg ugy is a jo rendszer lesz, nem pedig az, hogy Jones szetbombazza az ellenfeleket.

Es amugy fokent pont ezert fujtak fel igy Jonest, mert rizikos vallalas, az biztos, de a csavo azert eleg okos, nem veletlen, hogy olyanok kardoskodtak mellette, akik tulajdonkeppen kineveltek peldaul a Manningeket.

Sokan Tannehillhez hasonlitjak Jonest, de szerintem nala amugy Jones keszebb, illetve jobb alapanyag is. Ha ezt a faszit korrektul kepesek lesznek felkesziteni egy ev alatt a Giantsnel, akkor kurva jo lesz.

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
De most őszintén mennyire savanyúnak kell lenni, hogy minden szemetet összehordjanak már a srácról, szívetek joga, de akkor is szerintem ez a rinyalas Jones miatt már kezd k**** idegesítő lenni.
Tavaly mindenki ki volt faszulva, Barkley miatt aki nyomott egy trágya fal mögött OROY évet, idén meg jön egy QB akit franchise embernek tartanak és most meg fúj meg pfej.
Eddig csak szélsőségekben beszéltek a srácról, ergo vagy nagyon tetszik és highest ceiling, vagy totál csőd, és Fitzmagic ketto lesz. Hagyjunk már egy kis időt ennek. Láthatjuk Prescott se egy dobó pápa de egy elég jó fallal és egy elit futoval elél mint hal a vízben.
Rodaron
Azzal egyetertek hogy bízzunk de azt is megértem ha ez most nehez hiszen jót keveset lehet róla olvasni!mármint az 1/6 választáshoz nézve ugye...
És itt leginkább ez ami miatt megy az aggódás!
Prescott azért pedig nem 1/6 volt !
yooker
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a Giants-tipikba barmikor benezek az elmult fel evbe, az arrol szol, hogy az egvilagon mindig mindenben megy a kotekedes, nagyitoval keresik a szurkolok Gettleman minden egyes lepeseben, hol lehet belekotni, meg hol lehet fikazni az edzoi stabot. Minden cserenel egybol a negativ hangok, innen barki tavozik, az azert tortenik, mert Gettleman es az FO gyoker, minden edzo hulye. Odellrol egy halom iras latott mar napvilagot, hogy korantsem az a hos, mint sokan velik, hanem kibaszottul alszenttul nem egyszer tamadta Elishat, ilyen-olyan edzot, stb, de ott is, barmi tortent barmikor, egybol a Giants FO-ja volt a fos es az idiota.

Jonesnal ugyanez a vegtelen hiszti megy. A csavo egy snapet nem jatszott meg az NFL-ben, de itt mar mindenki olyan kurva okos es mar-mar minosithetetlen hozzaallassal osztja szarra ezt a szerencsetlen gyereket, aki az egvilagon semmirol sem tehet. Nem vigyorog a picknel? Hat ez mekkora egy kocsog, biztos fos lesz. A nyilatkozatnal hulye kepet vag? Hat bazdmeg, ez tutira biztos fos lesz. Nem szarik elegge barnat, raadasul nem is annyira hig? Hat a csavo tutira szar lesz. Mindezt ugy, hogy ket eve megy itt a rinyalas, hogy Elisha szar, meg kellene talalni vegre az utodjat. Most itt az utodja, aki raadasul egy idealis helyzetbe jott, mert lesz egy ev, talan ketto is, hogy felepitsek, hogy tanuljon Elisha mogott, de amit ez a szerencsetlen gyerek kap megis... Hat nem tudom, lehet, hogy en vagyok hulye, de azert szerintem ritka tre ez a fikazas. Mondom ezt en, akit aztan nem kell felteni, ha negativkodni kellene, de ez meg nekem is sok, ami itt megy.

Lehet, hogy Jones nem egy divatpick ebben a helyzetben, lehet, hogy sok a need, de azert ebben a gyerekben boven van potencial, aztan ha pedig akarcsak egy kozepes szintet fog hozni, akkor mar elorebb lesztek, mint akar Allennel, akar massal. Volt itt kurva jo end az elmult evekben, aztan mennyit ert... Nem sokat. Jonesrol meg annyit, hogy annyira tre pick ez nem lehet, hogyha allitolag masik 2-3 csapat is el akarta vinni top10 es 20 kozott.

Ez egy olyan pick, aminek idot kell adni. Jones a jovo pickje es embere, ehhez merten a stab sem ugy tervez, hogy 2019-ben vegigveri a csapat a ligat. Annyira meg nem fos ez a draft abszolut, Baker peldaul szvsz fasza lesz, Dexter Lawrence-ert is odaig voltak csomoan a draft elott (en mondjuk pont nem), szoval szarnak nem szar valasztas valoszinuleg, Julian Love szerintem egyenesen kibaszott jo lesz, rusher az nem jott, teny, de szvsz egyaltalan nem szukseges nagy nev ahhoz, hogy hatekony pass rusht lehessen generalni.
Stez
hát tényleg kissé vicces hogy pont Te jössz a fikázókat fikázni de ez van ...
mivel gondolom nekem ( is ) szántad ezért válaszolok!
részemről tényleg volt igencsak meglepődés mikor 1/6 !!!-on vittük
és meg is kérdeztem itt hogy valami jót esetleg tud-e róla valaki mert a draft után mindenhonnan csak a hiányosságai , gyengeségeinek sorolásába futottam bele amikor elemezték
leginkább ott is ahhoz mérten hogy ezek ellenére milyen korán vittük) !
és igencsak releváns dolgokról volt szó benne , nem a szara színéről és a bamba fejéről ( amit én amúgy a pozitívumok közé vettem 😊 )
ezektől függetlenül 2x is jeleztem itt nyugodtan olvass vissza hogy részemről ha nehezen is de adom a bizalmat mert nincs mit tenni....
és lehet érdemes lenne kicsit visszaolvasnom hogy hány embert neveztél mondjuk idén( eddig ordas bustnak )itt a fórumon draft előtt-után mielőtt egyetlen snappet is játszott volna a ligában...ha 1-et sem akkor bocs de azért ezt kétlem
+ azért az első nagy felháborodás óta szerintem nincs akkor hőzöngés már itt sem mint ahogy látod, szóval ezt most túlreagáltad "picit" szerintem...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Ha itt kompetens edzői és FO stáb lenne, akiben hinnének a szurkerek, akkor a kutyát nem érdekelnék ezek a pickek. Itt kezdődik minden sírás. NY a sztárok, és az egyéniségek nélkül soha nem ért semmit. Itt a szürke fegyelmezett egyenruha nem nyerő, ezt tudjuk a múlt sikeres csapatai okán. Ami itt folyik annak csak az ellenfelek örülnek, de nem kicsit, nagyon...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem eleg, persze hogy nem. Csak jelenleg evek ota a szurke kozepszer es a pozitiv szezon is csak alom. En mondjuk tavaly vittem volna a helyetekben iranyitot, mert egy elit futo onmagaban pont ennyit er, amit lathattunk is.

Allen szerintem is nyilvan jo lett volna, de Chubb-bal sem lett lenyegeseb elorebb a Denver. Elishanak kb ket-harom eve lefott sajna a kave, nem nagyon lehetett mar elodazni a huzast, es itt megvolt az esely a draft masodik legjobbjat elhozni. Allen iden hozott volna mondjuk meg ket gyozelmet, es jovore draftolhattatok volna 1/12-15 kozott valakit, aki valszeg egy centivel sincs elorebb.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Aki nem érti mi ez a nagy újjongás, az Inkább nézzen be néhány amcsi topicba, oldalra, és hirtelen rádöbben, hogy ez itt Mo-on egy qrva toleráns és százalékosan is mérhetően egy türelmes oldal. Igaz nem is eszünk meg minden baromságot a néha ideböffentőktől, mintha az bármivel is közelebb lenne az igazsághoz. Ez itt New York, itt nem lesz elég, ha lesz egy szürke kis vidéki, de pozitív mérlegű csapatod.
Van aki látja az alagút végét, és van aki a vonatot látja jönni, szerencsére nem vagyunk egyformák.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De most őszintén mennyire savanyúnak kell lenni, hogy minden szemetet összehordjanak már a srácról, szívetek joga, de akkor is szerintem ez a rinyalas Jones miatt már kezd k**** idegesítő lenni.
Tavaly mindenki ki volt faszulva, Barkley miatt aki nyomott egy trágya fal mögött OROY évet, idén meg jön egy QB akit franchise embernek tartanak és most meg fúj meg pfej.
Eddig csak szélsőségekben beszéltek a srácról, ergo vagy nagyon tetszik és highest ceiling, vagy totál csőd, és Fitzmagic ketto lesz. Hagyjunk már egy kis időt ennek. Láthatjuk Prescott se egy dobó pápa de egy elég jó fallal és egy elit futoval elél mint hal a vízben.
Rodaron
Azzal egyetertek hogy bízzunk de azt is megértem ha ez most nehez hiszen jót keveset lehet róla olvasni!mármint az 1/6 választáshoz nézve ugye...
És itt leginkább ez ami miatt megy az aggódás!
Prescott azért pedig nem 1/6 volt !
yooker
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a Giants-tipikba barmikor benezek az elmult fel evbe, az arrol szol, hogy az egvilagon mindig mindenben megy a kotekedes, nagyitoval keresik a szurkolok Gettleman minden egyes lepeseben, hol lehet belekotni, meg hol lehet fikazni az edzoi stabot. Minden cserenel egybol a negativ hangok, innen barki tavozik, az azert tortenik, mert Gettleman es az FO gyoker, minden edzo hulye. Odellrol egy halom iras latott mar napvilagot, hogy korantsem az a hos, mint sokan velik, hanem kibaszottul alszenttul nem egyszer tamadta Elishat, ilyen-olyan edzot, stb, de ott is, barmi tortent barmikor, egybol a Giants FO-ja volt a fos es az idiota.

Jonesnal ugyanez a vegtelen hiszti megy. A csavo egy snapet nem jatszott meg az NFL-ben, de itt mar mindenki olyan kurva okos es mar-mar minosithetetlen hozzaallassal osztja szarra ezt a szerencsetlen gyereket, aki az egvilagon semmirol sem tehet. Nem vigyorog a picknel? Hat ez mekkora egy kocsog, biztos fos lesz. A nyilatkozatnal hulye kepet vag? Hat bazdmeg, ez tutira biztos fos lesz. Nem szarik elegge barnat, raadasul nem is annyira hig? Hat a csavo tutira szar lesz. Mindezt ugy, hogy ket eve megy itt a rinyalas, hogy Elisha szar, meg kellene talalni vegre az utodjat. Most itt az utodja, aki raadasul egy idealis helyzetbe jott, mert lesz egy ev, talan ketto is, hogy felepitsek, hogy tanuljon Elisha mogott, de amit ez a szerencsetlen gyerek kap megis... Hat nem tudom, lehet, hogy en vagyok hulye, de azert szerintem ritka tre ez a fikazas. Mondom ezt en, akit aztan nem kell felteni, ha negativkodni kellene, de ez meg nekem is sok, ami itt megy.

Lehet, hogy Jones nem egy divatpick ebben a helyzetben, lehet, hogy sok a need, de azert ebben a gyerekben boven van potencial, aztan ha pedig akarcsak egy kozepes szintet fog hozni, akkor mar elorebb lesztek, mint akar Allennel, akar massal. Volt itt kurva jo end az elmult evekben, aztan mennyit ert... Nem sokat. Jonesrol meg annyit, hogy annyira tre pick ez nem lehet, hogyha allitolag masik 2-3 csapat is el akarta vinni top10 es 20 kozott.

Ez egy olyan pick, aminek idot kell adni. Jones a jovo pickje es embere, ehhez merten a stab sem ugy tervez, hogy 2019-ben vegigveri a csapat a ligat. Annyira meg nem fos ez a draft abszolut, Baker peldaul szvsz fasza lesz, Dexter Lawrence-ert is odaig voltak csomoan a draft elott (en mondjuk pont nem), szoval szarnak nem szar valasztas valoszinuleg, Julian Love szerintem egyenesen kibaszott jo lesz, rusher az nem jott, teny, de szvsz egyaltalan nem szukseges nagy nev ahhoz, hogy hatekony pass rusht lehessen generalni.

több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 446
Giants' 53-man roster projection:
Quarterbacks (3)
Eli Manning, Daniel Jones, Alex Tanney
Running backs (5)
Saquon Barkley, Wayne Gallman, Robert Martin, Eli Penny, TBD veteran
Wide receiver (5)
Sterling Shepard, Golden Tate, Corey Coleman, Cody Latimore, Russell Shepard
Tight end (3)
Evan Engram, Rhett Ellison, Scott Simonson
Offensive line (9)
Nate Solder, Will Hernandez, Jon Halapio, Kevin Zeitler, Chad Wheeler, Spencer Pulley, Chad Slade, George Asafo-Adjei, TBD veteran
Defensive line (5)
B.J. Hill, Dalvin Tomlinson, Olsen Pierre, R.J. McIntosh, Dexter Lawrence
Linebackers (9)
Markus Golden, Kareem Martin, Lorenzo Carter, Alec Ogletree, B.J. Goodson, Tae Davis, Ryan Connelly, Nate Stupar, Oshane Ximines
Cornerback (7)
Janoris Jenkins, Sam Beal, Grant Haley, Antonio Hamilton, Deandre Baker, Julian Love, Corey Ballentine
Safeties (4)
Jabrill Peppers, Antoine Bethea, Michael Thomas, Sean Chandler
Special teams (3)
Aldrick Rosas, Riley Dixon, Zak DeOssie
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Az a baj hogy pár
Év múlva ezek is eltakarodnak innen kb mint bajúsz kapitány’, vlsz Eli-al majd egyidőben fog ez megtörténni, mi meg itt maradunk csapat nélkül, lehet fr. qb nélkül, teli szar, szürke játékossal.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Nekem külsősként nem is a Jones pickkel van a gondom ( Giants szempontból).
Hanem ahogy az egész helyzetet Gettleman tálalja.

Ha azt mondja, hogy ő a franchise QB csak 1 évet még tanuljon Eli mögött ok.
De az, hogy Eli folyamatosan gyenge és emellé odaböki, hogy hát lehet ül majd 3 éve mert Eli bírja az röhejes.

Draft után annyit mondott volna, gyerekek szerintünk Jones lesz a franshise QB, csak NFL readyvé kell tenni azt csókolom.

Ehelyett rosszul kommunikált és most veri a mellét, hogy ő mekkora csapatokban milyen QB-k mellett volt ott és hogy majd mindenki meglássa, hogy ő a király...
Kurvára nem érdekel senkit New Yorkban mit csinált eddig.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Itt az 1/6l van a gond. Ha 3.-4. de még ha 2. körben hozzátok akkor is kevésbé megy a nyűglődés. Azt meg soha nem tudjuk meg valójában ki mikor kit előzött be. A többit az idő dönti el.
dande
Abszolút igaz, viszont fr. QB-t első pick-el szokás hozni, nem pedig a zavarosban halászva 2-3-4. körben, vagy várva a 2. körre hátha még bent lesz aki tetszik. Jones-t annak gondolja DG és nem akarta megkockáztatni, hogy valaki kivigye 1/17-re. Persze, utólag okos az ember, hogy nem volt nagy QB run, és utólag könnyű a smoke-ra fogni, hogy ki kit akar. Ez van, így alakult.
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Ha nem 1/6-tal hoztuk volna el, akkor azon menne a pörgés, hogy miért nem áldoztunk végre elég erőforrás a QB helyzet tényleges rendezésére. Mikor az irányató a legfontosabb poszt.

Én amondó vagyok, hogy amennyira Eli tud passzolni, annyira Jones is fog. Vagyha kicsivel rosszabbul is, akkor azt majd kompenzálja mobilitással.

Elit futó meg van. A kérdés majd az lesz, hogy Jones area alatt lesz-e annyira elit védelem, mint korábbi 2 SB győzelem során.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt az 1/6l van a gond. Ha 3.-4. de még ha 2. körben hozzátok akkor is kevésbé megy a nyűglődés. Azt meg soha nem tudjuk meg valójában ki mikor kit előzött be. A többit az idő dönti el.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként az biztos, hogy ezt a média utálat amit már most kap, úgy, hogy egy snap-et se játszott az NFL-ben megfog rajta látszani.
Csak gondoljatok bele mekkora pressure ez, úgy, hogy kurvára nem ő választotta magát 1/6-on, hanem a Giants.

Szerkesztette: tenorx