New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 552
Kb Így nézünk ki.

 expo.nj.com/sports/g66l-2019/06/0a705e22116216/ranking-all-10-giants-position-groups-offensive-line-or-qb-holding-back-offense-strength-of-defense.html

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez móki
 twitter.com/rotounderworld/status/1135643818403946496

több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
én eléggé pesszimista vagyok a következő szezon(oka)t illetően, de a secondaryt nézegetve, tőlük azért hosszú távon is kiemelkedő dolgokra számíthatunk. Jenkinsnek elvileg 2020-ra is van szerződése, de a Beal, Baker, Love hármas már idén is bőven odaérhet a szélső posztokra, nickelben Grant és Ballentine is jó lehet, nem tudom mikor volt utoljára ilyen minőség és mélység egyszerre cornerben nálunk. (a front-sevent elnézve kell is a jó játékuk 😊)
kristof
Hát elől a fal közepe nagyon is rendben van, így futni nem lesz egyszerű ellenünk. Innentől meg már csak Bettcher-en a világ szeme, hogy mit talál ki, hogy érdemi pass rush is legyen, de tekintve, hogy mennyit és milyen változatosan szeret blitz-elni emiatt kevésbé aggódom. Nem lesz egy elit egység, de ha a sec fel tud nőni az elvárásokhoz, akkor mindenképp előrelépés lesz az elmúlt évhez képest.

Kieg.: Arra pedig kíváncsi leszek, hogy az O részéről mennyire sikerül levenni a terhet a védelemről. Elvégre akár Eli, akár Jones fog játszani, akkor is a futójáték lesz a kulcs, – Barkley-val és a szép új falunkal – ami elég időt adhat a D-nek, hogy viszonylag kipihent legyen.

Nem teljesen reménytelen a csapat, csak kérdés mi sül ki ebből... | SPOILER: általában semmi jó |
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
én eléggé pesszimista vagyok a következő szezon(oka)t illetően, de a secondaryt nézegetve, tőlük azért hosszú távon is kiemelkedő dolgokra számíthatunk. Jenkinsnek elvileg 2020-ra is van szerződése, de a Beal, Baker, Love hármas már idén is bőven odaérhet a szélső posztokra, nickelben Grant és Ballentine is jó lehet, nem tudom mikor volt utoljára ilyen minőség és mélység egyszerre cornerben nálunk. (a front-sevent elnézve kell is a jó játékuk 😊)
kristof
De egy átlagos vagy egy kicsit jobb frontseven is kell, hogy ne szopassák őket halálra...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
én eléggé pesszimista vagyok a következő szezon(oka)t illetően, de a secondaryt nézegetve, tőlük azért hosszú távon is kiemelkedő dolgokra számíthatunk. Jenkinsnek elvileg 2020-ra is van szerződése, de a Beal, Baker, Love hármas már idén is bőven odaérhet a szélső posztokra, nickelben Grant és Ballentine is jó lehet, nem tudom mikor volt utoljára ilyen minőség és mélység egyszerre cornerben nálunk. (a front-sevent elnézve kell is a jó játékuk 😊)
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
 giantswire.usatoday.com/2019/05/30/new-york-giants-dave-gettleman-listed-one-nfl-worst-general-managers/?fbclid=IwAR0wMPf65IcfB3h6AnQT15a7CXPb9quY55bdpZogo5-kBnrrR9pTxh30Lck

 ftw.usatoday.com/2019/05/nfl-gm-rankings-bill-belichick-dethroned-as-the-leagues-best-decision-maker
ozibozi
ebben nincs semmi újdonság...
mi azt reméljük hogy innentől lesz minden idők legjobbja!! !!!😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 552
 giantswire.usatoday.com/2019/05/30/new-york-giants-dave-gettleman-listed-one-nfl-worst-general-managers/?fbclid=IwAR0wMPf65IcfB3h6AnQT15a7CXPb9quY55bdpZogo5-kBnrrR9pTxh30Lck

 ftw.usatoday.com/2019/05/nfl-gm-rankings-bill-belichick-dethroned-as-the-leagues-best-decision-maker
több mint 4 éve
Haba New York Giants 502
Ez az OHagan fiú a méretproblémáival pont akkora, mint J. Kelce. Vele sincs akkora baj...
több mint 4 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én sem látok 4-6 győzelemnél többet nálunk.
csebi
Még a vegas-i előzetes is tele van +/- 3-as meccsekkel. Kis mázlival lehet 6-8 győzelem. Ami nem play off szint, de legalább látszana előrelépés.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
lehet ez 4 is igen sőt lehet 0-16 is 😉, de én a best scenariot próbáltam boncolgatni ami mondjuk
a tavalyi 5 győzelemnél szerintem lehet több ! szerencsés esetben mondjuk 7 ami jelentheti azt hogy november vége felé is lehetünk még papíron versenyben .....
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Én sem látok 4-6 győzelemnél többet nálunk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 343
 www.bigblueview.com/2019/5/20/18632454/2019-nfl-ny-giants-opening-lines-las-vegas-record-prediction-betting

Most látom hogy megvannak az idei szezon eredményei ...Aki még izgulni akar ne nyissa meg!annyi hogy | 4 | győzelmünk lesz (benne van az is mikor érdemes leülni meccset nézni )
Az utolsó fordulóban az Eagles ellen semmiképp...😉
yooker
Kár, h ilyen szar a csapat most, pedig ez a sorsolás amúgy egész kellemes lenne.. én 6 győzelmet tippelek amúgy.
Szesze
nagy diadalmenet nem lesz ez a szezon biztos de ha a fal csak erős közepesre összeállna ami azért benne van az azért dobna az O-n...hiába ment OBJ !A D nagy kérdőjel de visszaesést azért ott sem várok reálisan lehet közepes az is!
egyszóval ha tavaly abban az ergya szezonban még féltáv után nem sokkal is papíron!! voltak PO remények ( ez tényleg vicces) akkor mivel én idén sem várok kiemelkedő csapatot a csoportban így ha végre mondjuk a rohadt balszerencse is odábbállna ( rekord GW FG-ok ellenünk pl...) akkor még az is benne van hogy egész sokáig maradhatnak izgalmak még számunkra is....
yooker
Egyetértek, sztem 8-8 lesz a vége.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
 www.bigblueview.com/2019/5/20/18632454/2019-nfl-ny-giants-opening-lines-las-vegas-record-prediction-betting

Most látom hogy megvannak az idei szezon eredményei ...Aki még izgulni akar ne nyissa meg!annyi hogy | 4 | győzelmünk lesz (benne van az is mikor érdemes leülni meccset nézni )
Az utolsó fordulóban az Eagles ellen semmiképp...😉
yooker
Kár, h ilyen szar a csapat most, pedig ez a sorsolás amúgy egész kellemes lenne.. én 6 győzelmet tippelek amúgy.
Szesze
nagy diadalmenet nem lesz ez a szezon biztos de ha a fal csak erős közepesre összeállna ami azért benne van az azért dobna az O-n...hiába ment OBJ !A D nagy kérdőjel de visszaesést azért ott sem várok reálisan lehet közepes az is!
egyszóval ha tavaly abban az ergya szezonban még féltáv után nem sokkal is papíron!! voltak PO remények ( ez tényleg vicces) akkor mivel én idén sem várok kiemelkedő csapatot a csoportban így ha végre mondjuk a rohadt balszerencse is odábbállna ( rekord GW FG-ok ellenünk pl...) akkor még az is benne van hogy egész sokáig maradhatnak izgalmak még számunkra is....
yooker
meglepődnék, de legyen igazad 😊
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
 www.bigblueview.com/2019/5/20/18632454/2019-nfl-ny-giants-opening-lines-las-vegas-record-prediction-betting

Most látom hogy megvannak az idei szezon eredményei ...Aki még izgulni akar ne nyissa meg!annyi hogy | 4 | győzelmünk lesz (benne van az is mikor érdemes leülni meccset nézni )
Az utolsó fordulóban az Eagles ellen semmiképp...😉
yooker
Kár, h ilyen szar a csapat most, pedig ez a sorsolás amúgy egész kellemes lenne.. én 6 győzelmet tippelek amúgy.
Szesze
nagy diadalmenet nem lesz ez a szezon biztos de ha a fal csak erős közepesre összeállna ami azért benne van az azért dobna az O-n...hiába ment OBJ !A D nagy kérdőjel de visszaesést azért ott sem várok reálisan lehet közepes az is!
egyszóval ha tavaly abban az ergya szezonban még féltáv után nem sokkal is papíron!! voltak PO remények ( ez tényleg vicces) akkor mivel én idén sem várok kiemelkedő csapatot a csoportban így ha végre mondjuk a rohadt balszerencse is odábbállna ( rekord GW FG-ok ellenünk pl...) akkor még az is benne van hogy egész sokáig maradhatnak izgalmak még számunkra is....

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
 www.bigblueview.com/2019/5/20/18632454/2019-nfl-ny-giants-opening-lines-las-vegas-record-prediction-betting

Most látom hogy megvannak az idei szezon eredményei ...Aki még izgulni akar ne nyissa meg!annyi hogy | 4 | győzelmünk lesz (benne van az is mikor érdemes leülni meccset nézni )
Az utolsó fordulóban az Eagles ellen semmiképp...😉
yooker
Kár, h ilyen szar a csapat most, pedig ez a sorsolás amúgy egész kellemes lenne.. én 6 győzelmet tippelek amúgy.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 552
A 4 Win az túl sok lesz egy jó draft helyhez 😉
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
 www.bigblueview.com/2019/5/20/18632454/2019-nfl-ny-giants-opening-lines-las-vegas-record-prediction-betting

Most látom hogy megvannak az idei szezon eredményei ...Aki még izgulni akar ne nyissa meg!annyi hogy | 4 | győzelmünk lesz (benne van az is mikor érdemes leülni meccset nézni )
Az utolsó fordulóban az Eagles ellen semmiképp...😉
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Gecc ezek fej alapján draftoltak 😀

Matthew99
"Mikor azt kéri tőled az edződ, hogy dobaljatok 15 yardnál messzebb." 😀
Tarsi
Ilyet Pat sosem kérne

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 035
Gecc ezek fej alapján draftoltak 😀

Matthew99
"Mikor azt kéri tőled az edződ, hogy dobaljatok 15 yardnál messzebb." 😀
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Gecc ezek fej alapján draftoltak 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 552
Ha vlknek van rá ideje, igénye /semmi extra/

 www.forbes.com/sites/patriciatraina/2019/05/15/new-york-giants-state-of-the-roster-analysis/#c9d5ea1eae69

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
The Giants have signed fifth-round draft picks linebacker Ryan Connelly and wide receiver Darius Slayton and re-signed defensive tackle John Jenkins.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
 www.bigblueview.com/2019/5/11/18616015/2019-ny-giants-agree-in-principle-to-a-contract-with-rt-mike-remmers-news-rumors
B-Front
Remek hír!

Legalább a támadó fal kész és talán minőség és mélység is lesz. Már csak az imák kellenek a sérülések elkerülésére...
nagir
Minőséginek azért nem nevezném a mostani OL-t, legfeljebb már nem ligaalja. De cáfoljanak rám!
vanek úr
Az elmúlt évekhez képest ne legyünk már telhetlenek! Ez a fal igen is minőségi ugrás pl. a tavalyihoz... Persze, ha dallasihoz nézed akkor igazad van.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 720
 www.bigblueview.com/2019/5/11/18616015/2019-ny-giants-agree-in-principle-to-a-contract-with-rt-mike-remmers-news-rumors
B-Front
Remek hír!

Legalább a támadó fal kész és talán minőség és mélység is lesz. Már csak az imák kellenek a sérülések elkerülésére...
nagir
Minőséginek azért nem nevezném a mostani OL-t, legfeljebb már nem ligaalja. De cáfoljanak rám!