New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
NightBoY New York Giants 616
Azert birom itt hanyan tagjai kulonbozo front officeoknak az NFL-ben. Mindenki biztosra irja kit mit akart csinlani 😀
NightBoY
Pont ezt akartam írni, hogy
Nem is sejtettem, de most már biztos vagyok benne, hogy a Mara- és a Gettleman-család legszűkebb köréhez tartozó emberek írnak magyarul a fórumra plusz a Redskins tulaj és GM ivócimborái.

Srácok, le kéne adni már a nagy arcból!

Ahogy Bástya elvtárs mondotta:
“Szerénység,...”

Azt gondolom, akik tudják hogy folytatódik, tartózkodnak az elhamarkodott ítéletektől.

Ozibozi, te meg most már leállhatnál!

Attól még, mert Asbee nem írogat ide többet, nem lettek a gondolataid kevésbé alaptalanok.

Ha mindent jobban tudsz, mint azok, akik ebből élnek, miért nem küldesz egy cv-t és egy motivációs levelet a Giants-hez??

Béke!
G-men
Nem kell FO-tagnak lenni, elég volt bármit elolvasni.
A Redskins Haskinst akarta. Pont.

 www.google.com/amp/s/www.washingtonpost.com/amphtml/sports/2019/04/27/redskins-wanted-dwayne-haskins-he-wanted-be-redskin-draft-it-all-worked-out/

 redskinswire.usatoday.com/2019/04/26/jay-gruden-reveals-redskins-considered-trade-up-dwayne-haskins/amp/
warr_b
Szoval akkor ami az interneten van az must be truth. Aha. 😀

You should know I bleed blue...
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azert birom itt hanyan tagjai kulonbozo front officeoknak az NFL-ben. Mindenki biztosra irja kit mit akart csinlani 😀
NightBoY
Pont ezt akartam írni, hogy
Nem is sejtettem, de most már biztos vagyok benne, hogy a Mara- és a Gettleman-család legszűkebb köréhez tartozó emberek írnak magyarul a fórumra plusz a Redskins tulaj és GM ivócimborái.

Srácok, le kéne adni már a nagy arcból!

Ahogy Bástya elvtárs mondotta:
“Szerénység,...”

Azt gondolom, akik tudják hogy folytatódik, tartózkodnak az elhamarkodott ítéletektől.

Ozibozi, te meg most már leállhatnál!

Attól még, mert Asbee nem írogat ide többet, nem lettek a gondolataid kevésbé alaptalanok.

Ha mindent jobban tudsz, mint azok, akik ebből élnek, miért nem küldesz egy cv-t és egy motivációs levelet a Giants-hez??

Béke!
G-men
Nem kell FO-tagnak lenni, elég volt bármit elolvasni.
A Redskins Haskinst akarta. Pont.

 www.google.com/amp/s/www.washingtonpost.com/amphtml/sports/2019/04/27/redskins-wanted-dwayne-haskins-he-wanted-be-redskin-draft-it-all-worked-out/

 redskinswire.usatoday.com/2019/04/26/jay-gruden-reveals-redskins-considered-trade-up-dwayne-haskins/amp/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Főleg hogy 3-5 év is kell hogy egy draftot FO-t értékelhess, addig max véleményed lehet hogy jó irányba mennek a dolgok vagy nem.
Ellenben a 3-5 éve leírtak ma már lehetnek tények, vagy baklövések, még ha ezek nem is tetszenek itt mindenkinek, vagy azoknak akik az ellenkezőjében hittek anno 😉

Nem kell Szakácsnak lenned ahhoz, hogy el tudd dönteni a kínai 100 napos tojásról hogy az jó, vagy csak záptojás.

Béke

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
ezért volt kár egy top 6-os picket elpazarolni irányítóra, mikor udfa-ként is meg lehet szerezni az új franchise qb-t | (vagy legalábbis a következő Taysom Hillt) |

 www.nunesmagician.com/2019/5/2/18527609/eric-dungey-signs-with-the-new-york-giants-nfl-syracuse-orange


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Azert birom itt hanyan tagjai kulonbozo front officeoknak az NFL-ben. Mindenki biztosra irja kit mit akart csinlani 😀
NightBoY
Ozibozi, te meg most már leállhatnál!

Attól még, mert Asbee nem írogat ide többet, nem lettek a gondolataid kevésbé alaptalanok.

Ha mindent jobban tudsz, mint azok, akik ebből élnek, miért nem küldesz egy cv-t és egy motivációs levelet a Giants-hez??

Béke!
G-men
nem feltétlen alaptalan mindig , mert azért tényleg voltak/vannak fejvakarós dolgok
mind roster mind meccselés tekintetében . de nem is az lenne a baj mert mindenkinek vannak téves elgondolásai (mégha sokan nem is veszik észre magukon 😊 ) hanem a most már inkább ellendrukker attitűd stílus és frekvencia ami zavaró tud lenni.
végül is szórakozásképpen követjük ezt a sportot vagy mi , ha néha már-már el is felejtjük a nagy bosszankodásban szóval lazuljunk be és élvezzük az offseasont
és zárjon össze a brigád Jones mellett! , mert kapott már eleget 😊
a tény kinyilatkoztató draft hsz-ek meg tényleg igazán viccesek....
több mint 5 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Azert birom itt hanyan tagjai kulonbozo front officeoknak az NFL-ben. Mindenki biztosra irja kit mit akart csinlani 😀
NightBoY
Pont ezt akartam írni, hogy
Nem is sejtettem, de most már biztos vagyok benne, hogy a Mara- és a Gettleman-család legszűkebb köréhez tartozó emberek írnak magyarul a fórumra plusz a Redskins tulaj és GM ivócimborái.

Srácok, le kéne adni már a nagy arcból!

Ahogy Bástya elvtárs mondotta:
“Szerénység,...”

Azt gondolom, akik tudják hogy folytatódik, tartózkodnak az elhamarkodott ítéletektől.

Ozibozi, te meg most már leállhatnál!

Attól még, mert Asbee nem írogat ide többet, nem lettek a gondolataid kevésbé alaptalanok.

Ha mindent jobban tudsz, mint azok, akik ebből élnek, miért nem küldesz egy cv-t és egy motivációs levelet a Giants-hez??

Béke!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Azert birom itt hanyan tagjai kulonbozo front officeoknak az NFL-ben. Mindenki biztosra irja kit mit akart csinlani 😀
NightBoY
Amennyiben nem vagy fuzovel kifele tag, nem kapsz allast jobb front officeban. Ennek igazolo linkjet csatolni illik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
NightBoY New York Giants 616
Azert birom itt hanyan tagjai kulonbozo front officeoknak az NFL-ben. Mindenki biztosra irja kit mit akart csinlani 😀

You should know I bleed blue...
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 106 — WHO DAT!!!!

rva
szerintem egyszerűen kurvára átbaszták Surmurékat, nem akarta kutya se elvinni DJ-t, csak elhitették
vittore
Redskins kezdetektől Haskinst akarta vinni


több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan

rva
szerintem egyszerűen kurvára átbaszták Surmurékat, nem akarta kutya se elvinni DJ-t, csak elhitették
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla

rva
Semmi ilyen nem volt 😊
warr_b
Én már nem hiszek Neked! 😉
Off:
Éjjel a shot out csúnya volt! 😛

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

rva
Semmi ilyen nem volt 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048

rva
kurva jó

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!


Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Azért Voltunk nem régen a Maddenen is 😉
ozibozi
Majd Jones-al újra ott leszünk. 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Azért Voltunk nem régen a Maddenen is 😉
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Azért nem véletlen, hogy az nfl.com-on a GamePass Barkley-val van reklámozva. Büszkék lehetünk.


Szerkesztette: GJohnny74
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Leginkább pont emiatt volt szar húzás Jones 1/6-ra.. eleve kurva nagy a teher egy újonc irányítón, főleg New York-ban, de ezzel a húzással még inkább sikerült földbe döngölni még mielőtt egy snap-et is játszott volna szerencsétlen.
Mondjuk a másik oldalról, ha kibírja ezt a nyomást akkor tényleg jó lesz a gyerek 😊 most már én is duplán szurkolok neki.
Szesze
Elvileg pont az inteligenciája az egyik legnagyobb erőssége, így szerintem rendben lesz a srác ilyen téren. Más felől az is egy üzenet lett volna, ha kivárnak vele 1/17-re, hogy: "igen, ő a mi emberünk, de azért nem annyira hogy ne kockáztassuk meg egy Edge-ért hogy elveszítjük." De az tuti, hogy ennél nagyobb teher talán egy újonc irányítón sem volt az utóbbi időben.
Awesome88
Hát jah, csak ez nem elsősorban intelligencia kérdése, hanem az a kérdés mennyire erős mentálisan. Mondjuk egy QBnak nem árt, ha erős ez a képessége, de azért ez finoman szólva is mély víz kategória.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Amikor az öregedőcsködő Eli és közötte kell választani, na az lesz a vicces időszak, de kb addig El/is dől a sorsa. És pont tudjuk/sejtjük kb ki fog játszani.
(Nem fikázunk most se, csak várjuk a fejleményeket)
ozibozi
Szerintem Eli-nak innentől már nem lesz visszaút, és lezárul egy korszak.

Előbb v. utóbb eljön Jones ideje (kényszer v. terv szerint), és amint ő bekerül a csapatba, onnantól bármi lesz is, akkor is ő fog kezdeni, mert egy fr. QB mellett muszáj lesz kiállni. Csak a pályán derülhet ki igazán, hogy mit is tud, utána pedig nem fogják újra leültetni, játszon bárhogy is. Bármikor is jön el ez a pillanat, – 1-2 v. 3 év múlva, idény közben v. valamelyik év végén – Manning kétlem hogy maradna backup-nak padozni, újra kezdő pedig már nem lesz közel 40 évesen. Hacsak nem kezd el szárnyalni, akkor őt bizony Jones fogja váltani a center mögött.

Az egyedüli kérdés, hogy mikor jön el ez a pillanat. Esetleg már idén, v. tényleg csak x év múlva?
Awesome88
Coach Pat Shurmur said he told Manning “it’s your job to win games and keep this guy off the field.’’

Ebből azt lehet kiolvasni, hogy amíg meccseket nyer Eli, addig nem lesz cserélve. Persze gondolom azt is nézni fogják, hogy Jones milyen felkészültségi szinten van.

Ez is érdekes:
“I told this to Eli a couple of times, it’s not his job to teach the next quarterback who comes in here,’’ Shurmur said.
GJohnny74
Ez szerintem is alap. Azért Manning mágis csak egy élő legenda NewYork kék felén, és amíg a játéka nem indokolja, addig nem is fogják leváltani, csak ha ő vonul vissza. A játékára pedig azt is értem, amikor már nem lehet egyéb kifogással védeni, mint hogy nincs elkapója és ementáli elötte a fal. Ha ezek nagyjából rendben lesznek – és úgy fest azért most rendben vannak – és így is gyengén játszik majd, akkor kell majd elgondolkozni a váltáson. De ez szvsz idén még nem fog bekövetkezni, mert az O egészen jól fest, és a D lesz, aki elbukja majd a meccseket

| Pat Shurmur: Hold my beer 😀 |

Szerkesztette: Awesome88
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Leginkább pont emiatt volt szar húzás Jones 1/6-ra.. eleve kurva nagy a teher egy újonc irányítón, főleg New York-ban, de ezzel a húzással még inkább sikerült földbe döngölni még mielőtt egy snap-et is játszott volna szerencsétlen.
Mondjuk a másik oldalról, ha kibírja ezt a nyomást akkor tényleg jó lesz a gyerek 😊 most már én is duplán szurkolok neki.
Szesze
Elvileg pont az inteligenciája az egyik legnagyobb erőssége, így szerintem rendben lesz a srác ilyen téren. Más felől az is egy üzenet lett volna, ha kivárnak vele 1/17-re, hogy: "igen, ő a mi emberünk, de azért nem annyira hogy ne kockáztassuk meg egy Edge-ért hogy elveszítjük." De az tuti, hogy ennél nagyobb teher talán egy újonc irányítón sem volt az utóbbi időben.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Leginkább pont emiatt volt szar húzás Jones 1/6-ra.. eleve kurva nagy a teher egy újonc irányítón, főleg New York-ban, de ezzel a húzással még inkább sikerült földbe döngölni még mielőtt egy snap-et is játszott volna szerencsétlen.
Mondjuk a másik oldalról, ha kibírja ezt a nyomást akkor tényleg jó lesz a gyerek 😊 most már én is duplán szurkolok neki.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Erdekes hogy a qb huzas miatt a class tobbi tagjarol szinte zero a hír avagy az ertekeles.

Amugy ebben az eastben ertheto volt DL huzasa,es a korai cb is.
Janek
Először mindenkinek el kell jutnia, az úristen ki a rák húzta Jonest meg minek feelingből, a Jones a mi QB-nk Elit basszuk ki Jones a megmentő állapotba.
Azután lehet beszélni másról is.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Erdekes hogy a qb huzas miatt a class tobbi tagjarol szinte zero a hír avagy az ertekeles.

Amugy ebben az eastben ertheto volt DL huzasa,es a korai cb is.

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Az újoncok mezszámai:




ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Amikor az öregedőcsködő Eli és közötte kell választani, na az lesz a vicces időszak, de kb addig El/is dől a sorsa. És pont tudjuk/sejtjük kb ki fog játszani.
(Nem fikázunk most se, csak várjuk a fejleményeket)
ozibozi
Szerintem Eli-nak innentől már nem lesz visszaút, és lezárul egy korszak.

Előbb v. utóbb eljön Jones ideje (kényszer v. terv szerint), és amint ő bekerül a csapatba, onnantól bármi lesz is, akkor is ő fog kezdeni, mert egy fr. QB mellett muszáj lesz kiállni. Csak a pályán derülhet ki igazán, hogy mit is tud, utána pedig nem fogják újra leültetni, játszon bárhogy is. Bármikor is jön el ez a pillanat, – 1-2 v. 3 év múlva, idény közben v. valamelyik év végén – Manning kétlem hogy maradna backup-nak padozni, újra kezdő pedig már nem lesz közel 40 évesen. Hacsak nem kezd el szárnyalni, akkor őt bizony Jones fogja váltani a center mögött.

Az egyedüli kérdés, hogy mikor jön el ez a pillanat. Esetleg már idén, v. tényleg csak x év múlva?
Awesome88
Coach Pat Shurmur said he told Manning “it’s your job to win games and keep this guy off the field.’’

Ebből azt lehet kiolvasni, hogy amíg meccseket nyer Eli, addig nem lesz cserélve. Persze gondolom azt is nézni fogják, hogy Jones milyen felkészültségi szinten van.

Ez is érdekes:
“I told this to Eli a couple of times, it’s not his job to teach the next quarterback who comes in here,’’ Shurmur said.