New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Gettleman NAGYON szerette volna vinni Josh Allent 1/6-on, de mivel 2 csapat is vitte volna Daniel Jonest az infói alapján 1/17-ig, inkább Jonest draftolta, mert ennyire bízik benne.
 twitter.com/RVacchianoSNY/status/1122488030294626304
iktriad
a Broncost cafoltak (allitolag Lock volt az 1. QB naluk) csapat kozeli emberek, de a (rosszindulatu) sajto mar azt irja h full bloff a 2 csapat Gmantol. A Dolphins + Redskins akikre gondolhatott sztem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gettleman NAGYON szerette volna vinni Josh Allent 1/6-on, de mivel 2 csapat is vitte volna Daniel Jonest az infói alapján 1/17-ig, inkább Jonest draftolta, mert ennyire bízik benne.
 twitter.com/RVacchianoSNY/status/1122488030294626304

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
"Gettleman has now gone seven drafts as an NFL general manager without a single trade down, in any round. That’s got to be a record."

Nem tudom, mótvá-e.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
apa, kezdődik!!!
úgy látszik kint sem mindenki elégedett a draftoltjainkkal, az egyiket már ki is lőtték az este

Breaking and terrible news: Giants sixth-round pick, CB Corey Ballentine, was shot last night in an incident where a teammate of his was killed. ... Ballentine, according to a statement from the university president, "is expected to make a full recovery." - per Ralph Vacchiano

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
az idei draft többi körével meg jól elaltatjuk az éberségüket is

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Cris Carter: Racial bias played role in Giants taking David Jones over Dwayne Haskins

kapisgálják
 giantswire.usatoday.com/2019/04/28/cris-carter-new-york-giants-racial-bias-daniel-jones-dwayne-haskins/?fbclid=IwAR3TU_zDgUueH5LaL4X_-T6b3LD1SM43St3dqCQ7ZJwy_9l2ItCi8kHqEnY
ozibozi
Ja, így már értem OBJ, Collins és Harrison kivágását 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Cris Carter: Racial bias played role in Giants taking David Jones over Dwayne Haskins

kapisgálják
 giantswire.usatoday.com/2019/04/28/cris-carter-new-york-giants-racial-bias-daniel-jones-dwayne-haskins/?fbclid=IwAR3TU_zDgUueH5LaL4X_-T6b3LD1SM43St3dqCQ7ZJwy_9l2ItCi8kHqEnY
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
én a DB egységet is erősíteném FA piacról, esetleg néhány jövő évi draft cetliért cserélhetnénk már most
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Az off szezon eddigi legörömtelibb eseménye, Flowers washingtoni szerződése

Szerkesztette: vanek úr
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Nos, ki, hogyan értékeli a draftot csapatunk szempontjából?
Szerintem nagyon erős C alá.
Zet
Én bízok benne, hogy UDFA és FA-ról hozunk még néhány DT-t, ha már sikerült elérni, hogy a pass rusherek és OT-k között ne legyen túl nagy konkurencia

Szerkesztette: vanek úr
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 343
Nos, ki, hogyan értékeli a draftot csapatunk szempontjából?
Szerintem nagyon erős C alá.
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
A cowboys kihúzta Michael Jackson-t, a bengals meg Michael Jordan-t. Így kell sztárokat draftolni 😁😁😁😁
Vobox
Moonwalkba nyomja a backpedalt. 😊
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
A cowboys kihúzta Michael Jackson-t, a bengals meg Michael Jordan-t. Így kell sztárokat draftolni 😁😁😁😁
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Nem maradunk "Josh Allen nélkül"! Josh Allen csapattársa a Kentucky-ről érkezik OL-be.

A jó nevű GEORGE ASAFO-ADJEI -t. Remélem edzéseken sokat fejlődött Allen ellen, és sok örömöt fog okozni😊
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Védelem
Na most így nézünk ki "hátul":

Deandre Baker --> Hát Instant kezdő lesz, reméljük rászolgál arra, hogy első CB-ként vittük ki
Sam Beal --> kérdőjel mit tud, de 3. kört beáldozták rá tavaly, reméljük rászolgál
Janoris Jankins --> félek, hogy nem lesz maradása és a "Norman" útra lép, mivel elég drága, de egyébként meg szükség lenne rá, ha egészséges.
JULIAN LOVE --> Nagyon szimpi, 4. körös pick, de úgy érzem, hogy be fogja magát verekedni a rotációba, sok játék lehetőséggel

Grant Haley; Antonio Hamilton --> kiegésztők, én a fenti négyessel elégedett is vagyok.

Saftey poszton:
Antoine Bethea
Jabrill Peppers --> Tőle várom, hogy Collinstól is hasznosabb játékos legyen. LC utóbbi időbe nem volt olyan pengés, mint amekkora hype-ja volt.

Nem gondoltam volna, hogy két ilyen minőségi CB-vel is erősödünk a drafton. A cél egyértelmű, futás megállítás, PASSRUSH NULLA, így kell az erősebb secondary.
OSHANE XIMINES és Lorenzo Carter reméljük nagyot dobbantanak majd mindketten.

Egyébként Dexter Lawrance, lehet jobb pass rush-t fog belülről generálni, mint anno Snack vagy bárki. Reméljük jobbá fogja tenni az egész védelmet.

Támadók
Itt könnyű trackelni jött 1/6-ra Daniel Jones, Zeitler RG-be, meg Golden Tate WR sorban. Nekem itt a RT még mindig a nagy kérdőjel.
GiantsMLBhunter
Így elsőre nem hangzik rosszul, nem veretes de lehet belőle építkezni. Valószínűleg Eli kap egy extensiont mint Ben, hátradobjuk 2 évvel a nagy lóvéját, így szabadítunk fel manit most és tudunk FA-ról hozni RT-t és még egy pass rushert. Necces lenne igazi veterán pass rusher nélkül neki menni a szezonnak. Akár Ansah-nak is lehetne egy egy éves 5-6 milliós szerződést adni, vagy Kony Ealy, Michael Johnson, esetleg Nick Perry.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
RYAN CONNELLY LB a következö valasztottunk, remelem ö lesz a következö Chase Blackburn 😀
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Védelem
Na most így nézünk ki "hátul":

Deandre Baker --> Hát Instant kezdő lesz, reméljük rászolgál arra, hogy első CB-ként vittük ki
Sam Beal --> kérdőjel mit tud, de 3. kört beáldozták rá tavaly, reméljük rászolgál
Janoris Jankins --> félek, hogy nem lesz maradása és a "Norman" útra lép, mivel elég drága, de egyébként meg szükség lenne rá, ha egészséges.
JULIAN LOVE --> Nagyon szimpi, 4. körös pick, de úgy érzem, hogy be fogja magát verekedni a rotációba, sok játék lehetőséggel

Grant Haley; Antonio Hamilton --> kiegésztők, én a fenti négyessel elégedett is vagyok.

Saftey poszton:
Antoine Bethea
Jabrill Peppers --> Tőle várom, hogy Collinstól is hasznosabb játékos legyen. LC utóbbi időbe nem volt olyan pengés, mint amekkora hype-ja volt.

Nem gondoltam volna, hogy két ilyen minőségi CB-vel is erősödünk a drafton. A cél egyértelmű, futás megállítás, PASSRUSH NULLA, így kell az erősebb secondary.
OSHANE XIMINES és Lorenzo Carter reméljük nagyot dobbantanak majd mindketten.

Egyébként Dexter Lawrance, lehet jobb pass rush-t fog belülről generálni, mint anno Snack vagy bárki. Reméljük jobbá fogja tenni az egész védelmet.

Támadók
Itt könnyű trackelni jött 1/6-ra Daniel Jones, Zeitler RG-be, meg Golden Tate WR sorban. Nekem itt a RT még mindig a nagy kérdőjel.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
CB-böl sosem elég persze, Jenkins, Bale, Haley, Baker, most Love... igazabol Jenkins kb jövöre repül, ugyhogy kell a potlas
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Julian Love a Notre Damerol, még egy CB...
ironroy
3.kör helyett teljesen jó!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Julian Love a Notre Damerol, még egy CB...
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nem hiszem el, hogy nekünk nem ért annyit Rosen, mint a Dolphinsnak 😠😠😠😠
Vobox
Én azt gondolom hogy nekünk nem ennyibe került volna, csak azzal hogy mi és a 'skins is QB húztunk, lerontottuk a piacát teljesen.
salander
Azt olvastam, hogy töltőnk még 1. kört kért a Cardinals. Ha a balfék DG-ék türelmesebbek lettek volna, meg jobban tudnának taktikázni, akkor nagyon jól kijöhettünk volna ebből a draftból. Mondjuk nekem nem volt szimpatikus Rosen.
GJohnny74
Mondjuk ezt onnan is megközelíthetjük, h a Cardinals volt a balfasz, mert a második körünkért vszínű simán elvittük volna Rosent és mindenki sokkal jobban járt volna, mint így.. első kört teljesen ok, h nem adtunk érte amikor ők voltak kényszerhelyzetben, másik oldalról viszont így mi is beszorultunk, szóval elmehet a Cards FO is a picsába a hülyeségével.

Szerk.: ennél csak akkor lesznek nagyobb balfaszok, ha végül Rosen jobb lesz, mint Murray..

Szerkesztette: Szesze
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Összeesküvés elmélet 1.0 :
A Giantsnél már ELI a főnök(legalábbis nagy beleszólása van már a dolgokba). OBJ beszólogat--->repült.ELI még eljátszogatna és kell a pénz is---->1/6 Jones. 😀
Visszavonulása után meg egy Vice president/GM posztot vizionálok neki a csapatnál. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Nem hiszem el, hogy nekünk nem ért annyit Rosen, mint a Dolphinsnak 😠😠😠😠
Vobox
Én azt gondolom hogy nekünk nem ennyibe került volna, csak azzal hogy mi és a 'skins is QB húztunk, lerontottuk a piacát teljesen.
salander
Azt olvastam, hogy töltőnk még 1. kört kért a Cardinals. Ha a balfék DG-ék türelmesebbek lettek volna, meg jobban tudnának taktikázni, akkor nagyon jól kijöhettünk volna ebből a draftból. Mondjuk nekem nem volt szimpatikus Rosen.
több mint 5 éve
gedam 5 702
The Odell Beckham Jr trade now includes all players Giants will receive as part of that deal:

Browns get:
Odell Beckham, Jr.
Olivier Vernon

Giants get:
Dexter Lawrence
Oshane Ximines
Jabrill Peppers
Kevin Zeitler
GiantsMLBhunter
4-2-re nyertetek
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
The Odell Beckham Jr trade now includes all players Giants will receive as part of that deal:

Browns get:
Odell Beckham, Jr.
Olivier Vernon

Giants get:
Dexter Lawrence
Oshane Ximines
Jabrill Peppers
Kevin Zeitler