New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 207
PFF-nél Jones és Metcalf, azt is adnám 😊
Wyatt
Első körökről volt szó. 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PFF-nél Jones és Metcalf, azt is adnám 😊

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 430
OBJ-t kivéve ki az, aki miatt könnyes lesz bárki az elmúlt években egy normál Fr Qb-ért cserébe ha feladunk pár első körös választást??? Max A sérülékeny hibrid’ majd jó leszek egyszer’ TEWR-n kívül vicc a többi választásunk.,,.Hagyjuk már ezt a feladtuk a jövőnket klisét. Kiért almáért pl??? Itt a kérdés az, hogy ezek akik most itt fújják a passzát szelet, azok sajna vlsz simán bajusz kapitány /mekadu/ sorsára fognak jutni 1-2 éven belül, mi pedig itt maradunk.
Ha kell valaki azt behúzzák, de szvsz itt
Tort ül a középszerűség, ez a baj.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
Kicsit beleásva magam a dolgokba Josh Allen nálam is nagyon sanszos 1/6-ra és örülnék is neki.
Az 1/17-et nagyon nehéz megtippelni, főleg hogy még az 1/1 sem fix.. mindenesetre én 1/1-re Murray-t mondom és Rosen trade-et hozzánk a 2. körös pickkel, 1/17-en ekkor a legideálisabb egy OL ember lenne, de nem biztos hogy lesz értéken, úgyhogy ide a tippem mondjuk Ferrell.
Ha viszont a Rosen trade nem játszik akkor 1/17-re QB fog jönni, sőt az sem kizárt, hogy feljebb megyünk valamelyikért.
Szesze
nagyon mondod ezt a Rosen tradet én nem látom jönni igazán ,bár 1 második kört megérne de a Crads helyében nem dobnám ki 1 év után Murryért aki nem egy betonbiztos pick...
szerintem marad a DL és valamelyik qb opció ;
yooker
csak azért mondom mert ennek a verziónak örülnék per pill a legjobban 😊
Szesze
És az a verzió, hogy majd jövőre qb?
Sanyichef
Ha csak megint nem vegzunk az 1-5ben draft szempontból, akkor a fél életünket oda kell adni egy olyan pickért. És már most tudva levő, hogy a Dolphins tankolni fog.
Rodaron
Lehet én tudom rosszul, de anno egy roster rebuild után a Philadelphia es a Rams is eladta a fél életét a drafton, hogy kihuzzak akit ki akartak és bejött nekik. Ha úgy alakul minden szerintem nekünk is megéri.
Ui.: Meg asszem a Pats 2 eve nem húzott csak a 3. körben, mert más választási joga nem volt és onnantól volt nekik. Szóval ha a roster rebuild drafton es jovore free agencyn bejön, akkor részemről mehet az élet eladás egy olyan QB-ert, aki velhetoen megéri az, árát.
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Kicsit beleásva magam a dolgokba Josh Allen nálam is nagyon sanszos 1/6-ra és örülnék is neki.
Az 1/17-et nagyon nehéz megtippelni, főleg hogy még az 1/1 sem fix.. mindenesetre én 1/1-re Murray-t mondom és Rosen trade-et hozzánk a 2. körös pickkel, 1/17-en ekkor a legideálisabb egy OL ember lenne, de nem biztos hogy lesz értéken, úgyhogy ide a tippem mondjuk Ferrell.
Ha viszont a Rosen trade nem játszik akkor 1/17-re QB fog jönni, sőt az sem kizárt, hogy feljebb megyünk valamelyikért.
Szesze
nagyon mondod ezt a Rosen tradet én nem látom jönni igazán ,bár 1 második kört megérne de a Crads helyében nem dobnám ki 1 év után Murryért aki nem egy betonbiztos pick...
szerintem marad a DL és valamelyik qb opció ;
yooker
csak azért mondom mert ennek a verziónak örülnék per pill a legjobban 😊
Szesze
És az a verzió, hogy majd jövőre qb?
Sanyichef
Ha csak megint nem vegzunk az 1-5ben draft szempontból, akkor a fél életünket oda kell adni egy olyan pickért. És már most tudva levő, hogy a Dolphins tankolni fog.
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Kicsit beleásva magam a dolgokba Josh Allen nálam is nagyon sanszos 1/6-ra és örülnék is neki.
Az 1/17-et nagyon nehéz megtippelni, főleg hogy még az 1/1 sem fix.. mindenesetre én 1/1-re Murray-t mondom és Rosen trade-et hozzánk a 2. körös pickkel, 1/17-en ekkor a legideálisabb egy OL ember lenne, de nem biztos hogy lesz értéken, úgyhogy ide a tippem mondjuk Ferrell.
Ha viszont a Rosen trade nem játszik akkor 1/17-re QB fog jönni, sőt az sem kizárt, hogy feljebb megyünk valamelyikért.
Szesze
nagyon mondod ezt a Rosen tradet én nem látom jönni igazán ,bár 1 második kört megérne de a Crads helyében nem dobnám ki 1 év után Murryért aki nem egy betonbiztos pick...
szerintem marad a DL és valamelyik qb opció ;
yooker
csak azért mondom mert ennek a verziónak örülnék per pill a legjobban 😊
Szesze
És az a verzió, hogy majd jövőre qb?
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Kicsit beleásva magam a dolgokba Josh Allen nálam is nagyon sanszos 1/6-ra és örülnék is neki.
Az 1/17-et nagyon nehéz megtippelni, főleg hogy még az 1/1 sem fix.. mindenesetre én 1/1-re Murray-t mondom és Rosen trade-et hozzánk a 2. körös pickkel, 1/17-en ekkor a legideálisabb egy OL ember lenne, de nem biztos hogy lesz értéken, úgyhogy ide a tippem mondjuk Ferrell.
Ha viszont a Rosen trade nem játszik akkor 1/17-re QB fog jönni, sőt az sem kizárt, hogy feljebb megyünk valamelyikért.
Szesze
nagyon mondod ezt a Rosen tradet én nem látom jönni igazán ,bár 1 második kört megérne de a Crads helyében nem dobnám ki 1 év után Murryért aki nem egy betonbiztos pick...
szerintem marad a DL és valamelyik qb opció ;
yooker
csak azért mondom mert ennek a verziónak örülnék per pill a legjobban 😊
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Ki mit szeretne és mi fog történni ?
😀
A prospecteket nem nagyon követtem de
Részemről a két falba szeretnek embert az első körben,a tippem pedig egy Dl és valamelyik qb...
yooker
1: R1P1
QB KYLER MURRAY
ARIZONA CARDINALS
2: R1P2
EDGE NICK BOSA
SAN FRANCISCO 49ERS
3: R1P3
QB DANIEL JONES
WASHINGTON REDSKINS
vagy
DL Q. WILLIAMS
NEW YORK JETS
4: R1P4
QB DWAYNE HASKINS/DL ED OLIVER
OAKLAND RAIDERS
5: R1P5
ILB DEVIN WHITE
TAMPA BAY BUCCANEERS
6: R1P6
EDGE JOSH ALLEN
NEW YORK GIANTS

17: R1P17
DEVIN BUSH LB

Ezt így nem bánnám 😊

Ami jó lenne még egy plusz pick a 3. körben előrébb.

Oldják meg 😊
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Kicsit beleásva magam a dolgokba Josh Allen nálam is nagyon sanszos 1/6-ra és örülnék is neki.
Az 1/17-et nagyon nehéz megtippelni, főleg hogy még az 1/1 sem fix.. mindenesetre én 1/1-re Murray-t mondom és Rosen trade-et hozzánk a 2. körös pickkel, 1/17-en ekkor a legideálisabb egy OL ember lenne, de nem biztos hogy lesz értéken, úgyhogy ide a tippem mondjuk Ferrell.
Ha viszont a Rosen trade nem játszik akkor 1/17-re QB fog jönni, sőt az sem kizárt, hogy feljebb megyünk valamelyikért.
Szesze
nagyon mondod ezt a Rosen tradet én nem látom jönni igazán ,bár 1 második kört megérne de a Crads helyében nem dobnám ki 1 év után Murryért aki nem egy betonbiztos pick...
szerintem marad a DL és valamelyik qb opció ;

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Kicsit beleásva magam a dolgokba Josh Allen nálam is nagyon sanszos 1/6-ra és örülnék is neki.
Az 1/17-et nagyon nehéz megtippelni, főleg hogy még az 1/1 sem fix.. mindenesetre én 1/1-re Murray-t mondom és Rosen trade-et hozzánk a 2. körös pickkel, 1/17-en ekkor a legideálisabb egy OL ember lenne, de nem biztos hogy lesz értéken, úgyhogy ide a tippem mondjuk Ferrell.
Ha viszont a Rosen trade nem játszik akkor 1/17-re QB fog jönni, sőt az sem kizárt, hogy feljebb megyünk valamelyikért.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ki mit szeretne és mi fog történni ?
😀
A prospecteket nem nagyon követtem de
Részemről a két falba szeretnek embert az első körben,a tippem pedig egy Dl és valamelyik qb...
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 342
A mai tippem S. Barkley.
Ő meg OBJ, valamint néhány falember még, és durva offensünk lesz. Minimum 5 győzelem befigyel.

Ohh, wait....
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mai tippem éjszakára, Josh Allen és Daniel Jones
ironroy
Na akkor muszáj lenne néznem a Giantset is :d

több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 446
 mobile.twitter.com/NdamukongSuh/status/1121111135212703744?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1121111135212703744&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.nj.com%2Fgiants%2F2019%2F04%2Fnfl-free-agents-ndamukong-suh-choosing-between-giants-cowboys-uniforms.html
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Mai tippem éjszakára, Josh Allen és Daniel Jones
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Ja vszinu h a skins a giga szerződés melle pickeket is szívesen áldozott volna.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Legalább tagelni kellett volna ahhoz, de Tag helyett mondták neki menjen isten hírével, valószínű nem volt elég szürke ehhez a nagy tervhez ami készülôdőben van 😊 a pénzről szó sem esett akkor még a hírek szerint.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
A Clark csere fényében mi miért nem próbáltuk meg elcserélni Collinst vajon anno? Egy második kört simán kaphattunk volna érte vagy nem?
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 430
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001027456/article/obj-im-a-cancer-only-on-a-team-that-is-ok-with-losing

Nem tudom ki mit mond erre, de kicsit azért érdekes ez az egész dolog úgy, ahogy van. Mennyivel nyugodtabb lenne minden, ha csak ment volna és senki nem nyilatkozik semmit. 😀
B-Front
Ebben az esetben kb csak annyi történt hogy DG ahelyett hogy arra koncentrálna, hogy minél jobb legyen a csapatnak, próbálja magyarázni meg keverni a szart. Kicsinyes dolog egy komoly vezetőtől, hogy utána kiabálgasson egy olyan játékosnak aki már bizonyított NY-ban. Ő még egyelőre nem alkotott itt semmit, csak rombolt... és ha így folytatja akkor vlsz nem is fog. 😕
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Giants GM Gettleman says he's open to trading up in the draft
GJohnny74
Ejha
ThundersNFL
Olvastam olyat, hogy a Cardinals csak azért mondta, hogy Murray-t akarják, hátha megnő a jegyeladások száma, de mivel ez nem történt meg, így nem fognak QB-t húzni valszeg.
Kiért lenne érdemes fel trade-elni szerintetek, ha egyáltalán érdemes?
GJohnny74
Szerintem Murray óriási bust és nem csodálkoznék, ha 10-ből is kicsúszna. Azt írják sok helyen, hogy rohadt flegma a pali, az egyetemen is főleg a baseball-os haverjaival lógott, és jobban érdekli a pénz is, mint a játék. Őszinte leszek nekem is full unszimpatikus, látszik rajta, hogy csak muszájból csinálja és mintha vernék a hátát csak. Őt biztos nem húzzuk ki.
Úgy gondolom, ha a megfelelő edge rusherünk vagy Oliver és Quinnen Williams bent lesz 1/6-ra biztos közülük húzunk ki valakit, bár Oliver-nél is azt írják, hogy a méreteivel (kisebb termet, gyengébb izomzat) vanna problémák, akkor marad a két úriember. Érdekes lesz, egyre jobban várom már, sőt szerintem a tavalyi Barkley hype után idén is fent maradok és megnézem a Draft-ot 😊
Rodaron
Ezt a muszajbol csinálja dolgot nem nagyon értem. Szerintem meg pont hogy nem. MLBs szerződése után is ott maradt meg egy évet focizni az Oklahoman mert ezt jobban szereti csinálni.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001027456/article/obj-im-a-cancer-only-on-a-team-that-is-ok-with-losing

Nem tudom ki mit mond erre, de kicsit azért érdekes ez az egész dolog úgy, ahogy van. Mennyivel nyugodtabb lenne minden, ha csak ment volna és senki nem nyilatkozik semmit. 😀
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Eli pro day 😊  twitter.com/QBCountry/status/1120351213759889408?s=20
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Giants GM Gettleman says he's open to trading up in the draft
GJohnny74
Ejha
ThundersNFL
Olvastam olyat, hogy a Cardinals csak azért mondta, hogy Murray-t akarják, hátha megnő a jegyeladások száma, de mivel ez nem történt meg, így nem fognak QB-t húzni valszeg.
Kiért lenne érdemes fel trade-elni szerintetek, ha egyáltalán érdemes?
GJohnny74
Szerintem Murray óriási bust és nem csodálkoznék, ha 10-ből is kicsúszna. Azt írják sok helyen, hogy rohadt flegma a pali, az egyetemen is főleg a baseball-os haverjaival lógott, és jobban érdekli a pénz is, mint a játék. Őszinte leszek nekem is full unszimpatikus, látszik rajta, hogy csak muszájból csinálja és mintha vernék a hátát csak. Őt biztos nem húzzuk ki.
Úgy gondolom, ha a megfelelő edge rusherünk vagy Oliver és Quinnen Williams bent lesz 1/6-ra biztos közülük húzunk ki valakit, bár Oliver-nél is azt írják, hogy a méreteivel (kisebb termet, gyengébb izomzat) vanna problémák, akkor marad a két úriember. Érdekes lesz, egyre jobban várom már, sőt szerintem a tavalyi Barkley hype után idén is fent maradok és megnézem a Draft-ot 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Giants GM Gettleman says he's open to trading up in the draft
GJohnny74
Lefogadom pont ennyire nyitott lefelé is menni, de simán maradni is.
Baszott lassan telik el ez a két nap, hogy lehessen értelmes dolgokról is írni... talán ha megjelenik még néhány időzített szívós videó 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 430
kb bárkiért ha /majd/ beválik. 😊

Szerkesztette: ozibozi