New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Én Rashan Gary pick-től tartok 1/6-on. Őt nem akarom ott.
GiantsMLBhunter
Rashan Scary 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
White ha leesne véletlenül...
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Én Rashan Gary pick-től tartok 1/6-on. Őt nem akarom ott.
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
A csapból is Daniel Jones, ráadásul 1/6-ra. Ennek fényében kizártnak tartom.
Sanyichef
David Cutcliffe volt mindkét Manning edzője és mentora mint ahogy Jonesnak is...
ironroy
Az egy dolog, de nem hinném, hogy ez alapján választanak. A legnagyobb kritika vele szemben, hogy egy olvasásos qb, de egyébként Jonest tartjak a leginkább NFL ready qb-nak a classból.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
A csapból is Daniel Jones, ráadásul 1/6-ra. Ennek fényében kizártnak tartom.
Sanyichef
David Cutcliffe volt mindkét Manning edzője és mentora mint ahogy Jonesnak is...
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
A csapból is Daniel Jones, ráadásul 1/6-ra. Ennek fényében kizártnak tartom.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
én még mindig Rosen trade-re számítok QB ügyileg..
Szesze
Így vagy úgy de esélyes valami qb idén...valszeg érdemes ízlelgetni a jobb prospecteket!inkább az elején válasszunk ha már kell valaki nem akarok még egy 2-4 körös reménységet...
De lehet tényleg megnyomjuk a D-t nagyon az elején a többi meg az "apró "! Mindenesetre az O falba nem varok már nagyon korai kört .
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
én még mindig Rosen trade-re számítok QB ügyileg..
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Ha 1/6on nem lesz bent egy elit edge akkor letrade lenne a legjobb ha már nem QB a pick másnak meg igen

több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 343
Sztem D. Jones semmilyen formában nem ér 1/6-ot. Egyébként is bust-gyanús a csávó.

Ha Gettleman igazat mond, amikor “value”-ról beszél, nem pedig “need”-ről a draft kapcsán, Jones nagyon max. második körös lehet, de inkább még lejjebb.

Egyre inkább azt érzem, hogy nem húzunk QB-t idén.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nálam nem így működik a logika része, de ez majd kiderül..
Szesze
Gondolj arra, miért vannak a QB-k az 1. körben sokszor túldraftolva. Egyébként Jones Manning mögött tanulva 1 évet nem is akkora hülyeség, mint koncepció. Plusz mivel van még egy első körösök, Gettleman tud egy (akár instant) impact embert vinni majd azzal a pickkel, szóval a hosszú távú jövőre is tervezhet Jonesszal és tud egy idén is produktív játékost hozni a csapathoz kicsit később.

És még valami, pár emberke, pl. Tony Pauline vagy Pete Prisco (akik azért rendszeresen beszélgetnek ezekkel a döntéshozókkal) hónapok óta mondogatják, hogy Jonest sokkal jobban imádják a front officeos emberek, mint az online draft guruk. Én konkrétan meg volnék lepve, ha Jones nem menne ki az első 16-ban, de inkább az első 10-ben. Szvsz megint visznek 4 QB-t (Murray, Jones, Lock, Haskins) az első 16-ban... | És egyre nagyobb az esély, hogy a legjobbat(Haskins viszik ki utoljára belőlük). |
Egyébként kb. ez lenne a Giants offseason megkoronázása.
iktriad
Jah, mint Nektek Nick88! 😉 😀
nagir
Kb. Bár tény, hogy így is upgrade a poszton. Kérdés, hogy akkora ő előrelépés a poszton, hogy ennyit kellett neki fizetni - kvázi egyedüli komoly kérőként... Bár az elmúlt napok infói alapján (Coughlin a szezon után rögtön bejelentkezett a tulajunknál, Shao Khannál, hogy Folest akarja ) csodálom, hogy csak 22-t adtunk neki. (A Jags sosem volt egy okos franchise...)

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Egyébként kb. ez lenne a Giants offseason megkoronázása.
iktriad
Jah, mint Nektek Nick88! 😉 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ezt itt szerintem rátok vonatkozik (lásd a legtöbb válaszadó Giants-es gifeket és képeket posztolt válaszként..)
 twitter.com/CharlesRobinson/status/1119322733941272577
Szóval Daniel Jones 1/6?
iktriad
Ha hozzuk is, biztos nem 1/6-ra..
Szesze
Ha 1. körös osztályzat van rajta, akkor megkockáztam hogy ő van a board legtetején(logika: QB mint legértékesebb poszt üt mindent).

És miért viszitek akkor 1/6-ra? Mert ha 1. körös érdemjegy van egy QB-n, akkor nem kockáztathatod meg, hogy elvigyék, vinned kell az első lehetséges pickkel. Na ezért viszitek 1/6-ra.

Egyébként kb. ez lenne a Giants offseason megkoronázása.
iktriad
nálam nem így működik a logika része, de ez majd kiderül..
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
A szerkesztők szerint be is húzzuk 2/5-nél. Minden ok.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt itt szerintem rátok vonatkozik (lásd a legtöbb válaszadó Giants-es gifeket és képeket posztolt válaszként..)
 twitter.com/CharlesRobinson/status/1119322733941272577
Szóval Daniel Jones 1/6?
iktriad
Ha hozzuk is, biztos nem 1/6-ra..
Szesze
Ha 1. körös osztályzat van rajta, akkor megkockáztam hogy ő van a board legtetején(logika: QB mint legértékesebb poszt üt mindent).

És miért viszitek akkor 1/6-ra? Mert ha 1. körös érdemjegy van egy QB-n, akkor nem kockáztathatod meg, hogy elvigyék, vinned kell az első lehetséges pickkel. Na ezért viszitek 1/6-ra.

Egyébként kb. ez lenne a Giants offseason megkoronázása.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ezt itt szerintem rátok vonatkozik (lásd a legtöbb válaszadó Giants-es gifeket és képeket posztolt válaszként..)
 twitter.com/CharlesRobinson/status/1119322733941272577
Szóval Daniel Jones 1/6?
iktriad
Ha hozzuk is, biztos nem 1/6-ra..
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt itt szerintem rátok vonatkozik (lásd a legtöbb válaszadó Giants-es gifeket és képeket posztolt válaszként..)
 twitter.com/CharlesRobinson/status/1119322733941272577
Szóval Daniel Jones 1/6?
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Ez most vagy ordas nagy füst fújás, vagy ez a pali nem teljesen 100-as....
 twitter.com/MattLombardoNFL/status/1118921325245095936
iktriad
95-ös Omegánk tartályában is sok van még. Csak hát vannak nála már gyorsabb, erősebb és okosabb autók.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez most vagy ordas nagy füst fújás, vagy ez a pali nem teljesen 100-as....
 twitter.com/MattLombardoNFL/status/1118921325245095936
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Edzőt nem tudunk draftolni, szóval majdnem mindegy. Az a gond, hogy egy ilyen gyenge sorsolás és néhány mákos kifutott eredmény elég lesz , hogy konzerválják a középszerűséget, és éveket veszítsünk, pont ahogy mekadunál is. 😕 mindegy, csak kiböjtöljük’ vlhogy ezt is...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1118562237495558144
Klaci79
így elsőre nem tűnik túl félelmetesnek ( akárcsak a csapatunk 😊 )
ebből kijöhet azért 7-8 win is akár
yooker
2. vagy 3. legkönnyebb papíron (most nem emlékszem pontosan melyik). Csoporton belül 2 győzelem min meglehet, + Miami, Jets, Tampa, Arizona, azért nem túl veretes csapatok... mondjuk mi se. Én inkább 6-7-győzelmet mondanék, de nagyon sok függ az előttünk álló héttől. Már alig várom 😊
Awesome88
...jöhetne már tényleg a draft de pont az egyik kulcs problémánkra a pass rushra nem fog azonnali megoldást hozni!..
yooker
Hogy-hogy nem? 1/6-tal és 17-tel azért ezek közül a fiúk közül bőven lehet operálni ehy kezdő szintet legalább nem?
kristóf17
itt azt olvastam a szakértőktől hogy pass rusher ritkán lesz domináns egyből az első évében...
de hátha most nem így lesz tényleg! 😊
yooker
Most dominans kell vagy kezdoszint? A ketto nem ugyanaz. Egyebkent meg rengetegen tudnak dominansak lenni, es ebben a classban fasza a rusher felhozatal. Az 1/6-on siman johet olyan, aki hanem is lesz egybol dominans, de abszolut stabil es jo teljesitmenyt hoz egybol az ujonceveben.
Stez
jelenleg olyan üres ez a poszt hogy még ha húzunk is egy kiváló játékost 1/6-on akkor is kb 1ember van meg , az is újonc !
ezért remélem hogy ,majd leesik még valaki használható veterán vagy találunk valamiféle megoldást mert a secondary sem túl fényes így pass rush nélkül nagy gondok lesznek a védelemben...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Én 8-8at tippelek, egy-két meglepi győzelem kijárna már az elmúlt évek után.
Zet
Hat idén kötelező győzelem mint olyan ugye nincs is kb az elmúlt évek alapján
Szóval lesz pár ilyen 50-50 meccs a többi még tényleg meglepetés win lesz 😀
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 343
Én 8-8at tippelek, egy-két meglepi győzelem kijárna már az elmúlt évek után.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1118562237495558144
Klaci79
így elsőre nem tűnik túl félelmetesnek ( akárcsak a csapatunk 😊 )
ebből kijöhet azért 7-8 win is akár
yooker
2. vagy 3. legkönnyebb papíron (most nem emlékszem pontosan melyik). Csoporton belül 2 győzelem min meglehet, + Miami, Jets, Tampa, Arizona, azért nem túl veretes csapatok... mondjuk mi se. Én inkább 6-7-győzelmet mondanék, de nagyon sok függ az előttünk álló héttől. Már alig várom 😊
Awesome88
...jöhetne már tényleg a draft de pont az egyik kulcs problémánkra a pass rushra nem fog azonnali megoldást hozni!..
yooker
Hogy-hogy nem? 1/6-tal és 17-tel azért ezek közül a fiúk közül bőven lehet operálni ehy kezdő szintet legalább nem?
kristóf17
itt azt olvastam a szakértőktől hogy pass rusher ritkán lesz domináns egyből az első évében...
de hátha most nem így lesz tényleg! 😊
yooker
Most dominans kell vagy kezdoszint? A ketto nem ugyanaz. Egyebkent meg rengetegen tudnak dominansak lenni, es ebben a classban fasza a rusher felhozatal. Az 1/6-on siman johet olyan, aki hanem is lesz egybol dominans, de abszolut stabil es jo teljesitmenyt hoz egybol az ujonceveben.

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1118562237495558144
Klaci79
így elsőre nem tűnik túl félelmetesnek ( akárcsak a csapatunk 😊 )
ebből kijöhet azért 7-8 win is akár
yooker
2. vagy 3. legkönnyebb papíron (most nem emlékszem pontosan melyik). Csoporton belül 2 győzelem min meglehet, + Miami, Jets, Tampa, Arizona, azért nem túl veretes csapatok... mondjuk mi se. Én inkább 6-7-győzelmet mondanék, de nagyon sok függ az előttünk álló héttől. Már alig várom 😊
Awesome88
...jöhetne már tényleg a draft de pont az egyik kulcs problémánkra a pass rushra nem fog azonnali megoldást hozni!..
yooker
Hogy-hogy nem? 1/6-tal és 17-tel azért ezek közül a fiúk közül bőven lehet operálni ehy kezdő szintet legalább nem?
kristóf17
itt azt olvastam a szakértőktől hogy pass rusher ritkán lesz domináns egyből az első évében...
de hátha most nem így lesz tényleg! 😊