New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Barkley az év újonca 👏👍
ironroy
Ez csak a pepsis szavazás. Mondjuk ha Prescott megelőzte Elliottot, akkor nem látom, hogyan nyerne a rendesen is Barkley, de azért egynek ez tényleg érdekes, még a végén szoros lesz.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Barkley az év újonca 👏👍
ironroy
De még tavaly mindenki elmondta hogy milyen szr futó s bust lesz..... Egyelőre igazuk lett 😉 😛
dande
Pedig szerintem nem sokan voltak ilyenek vagy akik kételkednek max a combine után sejtették egészen jó futó lesz belőle az NFL ben is
kapitnono
Még a PSU meccsek alatt, mikor az idény második fele gyengébbre sikerült, bőven voltak ilyen kommentekbe, még PSU szurkolók is. Tényleg csak az a nehéz, hogy itt játszik, de hát ilyen az NFL.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Barkley az év újonca 👏👍
ironroy
De még tavaly mindenki elmondta hogy milyen szr futó s bust lesz..... Egyelőre igazuk lett 😉 😛
dande
Pedig szerintem nem sokan voltak ilyenek vagy akik kételkednek max a combine után sejtették egészen jó futó lesz belőle az NFL ben is


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Barkley az év újonca 👏👍
ironroy
De még tavaly mindenki elmondta hogy milyen szr futó s bust lesz..... Egyelőre igazuk lett 😉 😛
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Barkley az év újonca 👏👍
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Akkor leszünk majd igazán nagy bajba, ha már Eli sem lesz, a fantasztikusan nagy tehetségű frissen draftolt újonc folyamatosan kórházban lesz, vág örök tehetség marad, és ilyen bridgewater meg ficmadzsik kombók viszik el a szezonokat évekig. (Remélem nem lesz ilyen)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 342
Jarrett Stidham-mel találkozott a FO a héten. Valahol érthető, de szerintem ez is azt erősíti, hogy Eli lesz a QB-nk jövőre.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Former New York Giants defensive coordinator and head coach Steve Spagnuolo has emerged as the favorite to become the Kansas City Chiefs’ next defensive coordinator, according to Adam Schefter of ESPN.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Edelman én úgy láttam nem ért hozzá..ott szerintem az összes videózás max necces de mindegyik adható volt..ellentetben a Saints meccsel ugye!
yooker
OFF
nekem az Edelman döntéssel az a bajom, hogy pályán muffed ítéletet hoztak. visszanézésből ugye legjobban mérvadó a két oldalsó kamera, ami egyáltalán nem konkluzív egyik azt mutatja, hogy jobb hüvelyk hozzáér bal nem míg a másik oldal pont fordítva. tehát 2 kamera egymásnak ellentmondó dolgot bizonyít, így hogy lehetett egyértelmű döntést hozni, ami megváltoztató, számomra fura.
csebi
Nah ne vicceljünk 😊
Az egyik kameraállásból úgy tűnt, talán éppen hozzáért, szemből pedig látszott, hogy egyáltalán nem ért ott hozzá, csak úgy tűnt. Ez egy tükörsima jó ítélet volt, nem mintha sokat számított volna, mert mintegy 40 másodperccel később Edelman sajna valóban hozzáért rosszul, és lett belőle egy interception, „bukott” vagy 20 yardos a Chiefs. Attól még ez a döntés teljesen jó volt
Wyatt
Szerintem meg a szemből lévő kamera nem mérvadó, mert a labda a döntő pillanatban kitakarja a bal kezét. Amúgy meg tényleg lényegtelen, mert Edelman megoldotta a dilemmát. Az már jobban idegesít, hogy véletlenül megint a Pats nyerte a pénzfeldobást. Úgy látszik nemcsak a labdákkal manipulálnak 😊
vanek úr
Borbinho megint megmondta a tutit: két fej volt az érmén, úgy meg könnyűűű 😀

De tényleg nem idevaló annyira a téma, és már Rosenről sem lehet beszélni, mert marad Elisha :/

több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Edelman én úgy láttam nem ért hozzá..ott szerintem az összes videózás max necces de mindegyik adható volt..ellentetben a Saints meccsel ugye!
yooker
OFF
nekem az Edelman döntéssel az a bajom, hogy pályán muffed ítéletet hoztak. visszanézésből ugye legjobban mérvadó a két oldalsó kamera, ami egyáltalán nem konkluzív egyik azt mutatja, hogy jobb hüvelyk hozzáér bal nem míg a másik oldal pont fordítva. tehát 2 kamera egymásnak ellentmondó dolgot bizonyít, így hogy lehetett egyértelmű döntést hozni, ami megváltoztató, számomra fura.
csebi
Nah ne vicceljünk 😊
Az egyik kameraállásból úgy tűnt, talán éppen hozzáért, szemből pedig látszott, hogy egyáltalán nem ért ott hozzá, csak úgy tűnt. Ez egy tükörsima jó ítélet volt, nem mintha sokat számított volna, mert mintegy 40 másodperccel később Edelman sajna valóban hozzáért rosszul, és lett belőle egy interception, „bukott” vagy 20 yardos a Chiefs. Attól még ez a döntés teljesen jó volt
Wyatt
Szerintem meg a szemből lévő kamera nem mérvadó, mert a labda a döntő pillanatban kitakarja a bal kezét. Amúgy meg tényleg lényegtelen, mert Edelman megoldotta a dilemmát. Az már jobban idegesít, hogy véletlenül megint a Pats nyerte a pénzfeldobást. Úgy látszik nemcsak a labdákkal manipulálnak 😊
vanek úr
Abban egyetértek, hogy 100%-ig egyértelmű felvétel nincs, de...

- a bal oldali kamerából látszik, hogy max a jobb hüvelykujjával érhetett a lasztihoz
- a jobb oldali kamerából látszik, hogy max a bal hüvelykujjával érhetett a lasztihoz
- a szemben lévő kamerából pedig látszik, hogy mindkét hüvelykujja elég messze volt a lasztitól

ha ezeket összerakod, akkor kijön, hogy 99% hogy nem ért hozzá - mégha elképesztően marha nagy brutál mázli is kellett ehhez - de azt adom, hogy valahol engem is meglepett hogy őket ez 100%-ig meggyőzte és megváltoztatták a hívást. Abszolút megértem, végső soron szerintem sem ért hozzá, de hiba a felvételek, szerintem nincs olyan szurkoló (akár Pats-es?) aki tényleg az életét tenné rá, mert azért annyira meggyőző felvétel nem volt, még a 3 együtt sem.

De szerintem ne ez legyen itt a Giants topic-ban a téma 😊
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Edelman én úgy láttam nem ért hozzá..ott szerintem az összes videózás max necces de mindegyik adható volt..ellentetben a Saints meccsel ugye!
yooker
OFF
nekem az Edelman döntéssel az a bajom, hogy pályán muffed ítéletet hoztak. visszanézésből ugye legjobban mérvadó a két oldalsó kamera, ami egyáltalán nem konkluzív egyik azt mutatja, hogy jobb hüvelyk hozzáér bal nem míg a másik oldal pont fordítva. tehát 2 kamera egymásnak ellentmondó dolgot bizonyít, így hogy lehetett egyértelmű döntést hozni, ami megváltoztató, számomra fura.
csebi
Nah ne vicceljünk 😊
Az egyik kameraállásból úgy tűnt, talán éppen hozzáért, szemből pedig látszott, hogy egyáltalán nem ért ott hozzá, csak úgy tűnt. Ez egy tükörsima jó ítélet volt, nem mintha sokat számított volna, mert mintegy 40 másodperccel később Edelman sajna valóban hozzáért rosszul, és lett belőle egy interception, „bukott” vagy 20 yardos a Chiefs. Attól még ez a döntés teljesen jó volt
Wyatt
Szerintem meg a szemből lévő kamera nem mérvadó, mert a labda a döntő pillanatban kitakarja a bal kezét. Amúgy meg tényleg lényegtelen, mert Edelman megoldotta a dilemmát. Az már jobban idegesít, hogy véletlenül megint a Pats nyerte a pénzfeldobást. Úgy látszik nemcsak a labdákkal manipulálnak 😊

Szerkesztette: vanek úr
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Edelman én úgy láttam nem ért hozzá..ott szerintem az összes videózás max necces de mindegyik adható volt..ellentetben a Saints meccsel ugye!
yooker
OFF
nekem az Edelman döntéssel az a bajom, hogy pályán muffed ítéletet hoztak. visszanézésből ugye legjobban mérvadó a két oldalsó kamera, ami egyáltalán nem konkluzív egyik azt mutatja, hogy jobb hüvelyk hozzáér bal nem míg a másik oldal pont fordítva. tehát 2 kamera egymásnak ellentmondó dolgot bizonyít, így hogy lehetett egyértelmű döntést hozni, ami megváltoztató, számomra fura.
csebi
Nah ne vicceljünk 😊
Az egyik kameraállásból úgy tűnt, talán éppen hozzáért, szemből pedig látszott, hogy egyáltalán nem ért ott hozzá, csak úgy tűnt. Ez egy tükörsima jó ítélet volt, nem mintha sokat számított volna, mert mintegy 40 másodperccel később Edelman sajna valóban hozzáért rosszul, és lett belőle egy interception, „bukott” vagy 20 yardos a Chiefs. Attól még ez a döntés teljesen jó volt

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Azért azt nem bánom, hogy Alma nem koronázhatja meg a szezonját egy bajnoki gyűrűvel, még ha a Saints nem is érdemelt vereséget!😉
nagir
9 éve meg úgy nyertek főcsoportdöntőt a Vikings ellen, hogy nem érdemelték meg. Ez van.
vanek úr
csak más az érdem, meg más az, amikor orbitális bírói hiba miatt nem kerülsz be.
csebi

Persze lehet, hogy csak azért mondom, mert utálom Sean Paytont 😊
vanek úr
+1 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Edelman én úgy láttam nem ért hozzá..ott szerintem az összes videózás max necces de mindegyik adható volt..ellentetben a Saints meccsel ugye!
yooker
OFF
nekem az Edelman döntéssel az a bajom, hogy pályán muffed ítéletet hoztak. visszanézésből ugye legjobban mérvadó a két oldalsó kamera, ami egyáltalán nem konkluzív egyik azt mutatja, hogy jobb hüvelyk hozzáér bal nem míg a másik oldal pont fordítva. tehát 2 kamera egymásnak ellentmondó dolgot bizonyít, így hogy lehetett egyértelmű döntést hozni, ami megváltoztató, számomra fura.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Edelman én úgy láttam nem ért hozzá..ott szerintem az összes videózás max necces de mindegyik adható volt..ellentetben a Saints meccsel ugye!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Talán ennek hatására bevezetik, h visszanézhetők legyenek az ilyen esetek is..
Szesze
én sokáig azt hittem h megoldás lesz a videó bármire is. de látva akkor a VB történéseit akár pl Edelman muffed puntját nem vagyok benne biztos. bírói tévedések mindig is lesznek, ezzel kell megszeretni vagy megutálni a sportot.
jégtánc olimpiai ezüstérmes páros férfi tagja mondta mikor feszegették, hogy elcsalták az aranyukat: aki pontozásos sportra adja a fejét annak el kell fogadni, hogy szubjektívan ítélik meg a teljesítményt. ez analóg módon alkalmazható itt is: aki olyan sportra adta a fejét, ahol játékvezető van, az fogadja el, hogy tévedések is megtörténhetnek. persze rohadt dühítő, de akkor most mi is menjünk vissza, hogy idén elcsaltak három meccsünket és emiatt nem lett PO. ezen túl kell lépni. az viszont elképesztően lassítani fogja a meccseket, ha minden egyes playnél elemzik, hogy most megengedett kontakt volt vagy PI miközben már az irányítókhoz kesztyűs kézzel sem lehet hozzáérni.
csebi
nem kell mindent visszanézni, csak lehessen ezeket is challengelni
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Talán ennek hatására bevezetik, h visszanézhetők legyenek az ilyen esetek is..
Szesze
én sokáig azt hittem h megoldás lesz a videó bármire is. de látva akkor a VB történéseit akár pl Edelman muffed puntját nem vagyok benne biztos. bírói tévedések mindig is lesznek, ezzel kell megszeretni vagy megutálni a sportot.
jégtánc olimpiai ezüstérmes páros férfi tagja mondta mikor feszegették, hogy elcsalták az aranyukat: aki pontozásos sportra adja a fejét annak el kell fogadni, hogy szubjektívan ítélik meg a teljesítményt. ez analóg módon alkalmazható itt is: aki olyan sportra adta a fejét, ahol játékvezető van, az fogadja el, hogy tévedések is megtörténhetnek. persze rohadt dühítő, de akkor most mi is menjünk vissza, hogy idén elcsaltak három meccsünket és emiatt nem lett PO. ezen túl kell lépni. az viszont elképesztően lassítani fogja a meccseket, ha minden egyes playnél elemzik, hogy most megengedett kontakt volt vagy PI miközben már az irányítókhoz kesztyűs kézzel sem lehet hozzáérni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Azért azt nem bánom, hogy Alma nem koronázhatja meg a szezonját egy bajnoki gyűrűvel, még ha a Saints nem is érdemelt vereséget!😉
nagir
9 éve meg úgy nyertek főcsoportdöntőt a Vikings ellen, hogy nem érdemelték meg. Ez van.
vanek úr
csak más az érdem, meg más az, amikor orbitális bírói hiba miatt nem kerülsz be.
csebi
Most történt 1 db orbitális bírói hiba a kárukra. 9 éve meg több (legalább 3) apróbb tévedés a javukra. Nem ilyen látványosak, de ha csak az egyiket fordítva ítélik meg, nem jutnak SB-be. Akkor sem csaltak a bírók, csak az volt a közhangulat, hogy a Katrina miatt megérdemelné New Orleans, ez meg szvsz akaratlanul is befolyásolta őket. De mit tehetett Minnesota a hurrikánról?
Persze lehet, hogy csak azért mondom, mert utálom Sean Paytont 😊
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Talán ennek hatására bevezetik, h visszanézhetők legyenek az ilyen esetek is..
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Azért azt nem bánom, hogy Alma nem koronázhatja meg a szezonját egy bajnoki gyűrűvel, még ha a Saints nem is érdemelt vereséget!😉
nagir
9 éve meg úgy nyertek főcsoportdöntőt a Vikings ellen, hogy nem érdemelték meg. Ez van.
vanek úr
csak más az érdem, meg más az, amikor orbitális bírói hiba miatt nem kerülsz be.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Azért azt nem bánom, hogy Alma nem koronázhatja meg a szezonját egy bajnoki gyűrűvel, még ha a Saints nem is érdemelt vereséget!😉
nagir
9 éve meg úgy nyertek főcsoportdöntőt a Vikings ellen, hogy nem érdemelték meg. Ez van.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Azért azt nem bánom, hogy Alma nem koronázhatja meg a szezonját egy bajnoki gyűrűvel, még ha a Saints nem is érdemelt vereséget!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 715
If there's anything to criticize, it's that more moves like the JPP trade should've been made. If Gettleman properly evaluated the team's competitiveness, he would've traded Apple and Snacks in the offseason. Would've had two more picks last year and no dead $ from them this year - per Dan Duggan
ozibozi
Én még azért tudnám sorolni. Az aprópénzbe kerülő Fluker helyett a nem olcsó Omameh, vagy a Kennard - Martin csere, hogy Flowers-ről már ne is beszéljek.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
If there's anything to criticize, it's that more moves like the JPP trade should've been made. If Gettleman properly evaluated the team's competitiveness, he would've traded Apple and Snacks in the offseason. Would've had two more picks last year and no dead $ from them this year - per Dan Duggan
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 446
Giants' Saquon Barkley named 2018 PFWA Offensive Rookie of the Year

All-Rookie Team
Offense
QB – Baker Mayfield, Cleveland Browns
RB – Saquon Barkley, New York Giants; Phillip Lindsay, Denver Broncos
WR – Calvin Ridley, Atlanta Falcons; DJ Moore, Carolina Panthers
TE – Chris Herndon, New York Jets
C – Billy Price, Cincinnati Bengals
G – Will Hernandez, New York Giants; Quenton Nelson, Indianapolis Colts
T – Mike McGlinchey, San Francisco 49ers; Braden Smith, Indianapolis Colts