New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
De miért jönne rosen? Ha gman fr qb-t látott volnq benne gondolkodás nélkül kiválasztja tavaly a 2. pickel. Ugyanez igaz mindenkire aki 1/10 előtt draftolt és nem qb-t. Fr qb>bárki más.
peach
Azért mert most nem kéne érte első kört adni + tavaly gondolom mindenképp vinni akarták Barkley-t, aki a legbiztosabb prospect volt a tavalyi drafton.
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Elég jókat írnak Zeitler-ről.

 247sports.com/nfl/new-york-giants/LongFormArticle/Giants-Kevin-Zeitler-trade-Olivier-Vernon-grade-129847522/#129847522_7

ZEITLER WAS THE BEST OFFENSIVE GUARD IN PASS PROTECTION IN 2018

PFF on Zeitler: "Kevin Zeitler and Joel Bitonio were pivotal in the success of Mayfield and the passing offense they posted the top two PFF pass-block grades at the position."
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
De miért jönne rosen? Ha gman fr qb-t látott volnq benne gondolkodás nélkül kiválasztja tavaly a 2. pickel. Ugyanez igaz mindenkire aki 1/10 előtt draftolt és nem qb-t. Fr qb>bárki más.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
Ez a csere nekem tetszik! Én is biztosra veszem Rosen érkezését, a drafton meg jöhet a defense BPA első körben
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 343
Sztem Rosen fog jönni, de ezt a draftig nem árulhatjuk el. Jó is lenne, mivel már a tavalyi év lefaragott az arcából, és jobb, mint az idei QB-class.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ezek szerint végre nem csak én gondolom úgy, h az OL érdekében bármilyen áldozat meghozható.. kár, h éveken keresztül nem sikerült ezt belátni, de jobb később mint soha.
Sztem jönni fog QB is, vagy Rosen trade (ennek örülnék legjobban) vagy draft keretében. Eli tuti megkapja a lehetőséget, de ha az új fal mögött is balfaszkodni fog akkor jönni fog a váltás már év közben.
Szesze
Azért a korrekt falhoz még egy használható RT hiányzik, aztán még mindig szükség lenne a szerencsére is, hogy ne sérüljön le senki. Mert ha egy-két bármikor bevethető backup is érkezne, akkor nem maradna keret másra, szóval én jövőre sem leszek nyugodt az OL miatt.
vanek úr
100% h jönni fog még más is az OL-be
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Egyes szám első személy? 😊
ozibozi
azért írom egyes számban, mert tőlem pl Beckham is simán mehetett volna egy jó OL-ért cserébe.
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Ezek szerint végre nem csak én gondolom úgy, h az OL érdekében bármilyen áldozat meghozható.. kár, h éveken keresztül nem sikerült ezt belátni, de jobb később mint soha.
Sztem jönni fog QB is, vagy Rosen trade (ennek örülnék legjobban) vagy draft keretében. Eli tuti megkapja a lehetőséget, de ha az új fal mögött is balfaszkodni fog akkor jönni fog a váltás már év közben.
Szesze
Azért a korrekt falhoz még egy használható RT hiányzik, aztán még mindig szükség lenne a szerencsére is, hogy ne sérüljön le senki. Mert ha egy-két bármikor bevethető backup is érkezne, akkor nem maradna keret másra, szóval én jövőre sem leszek nyugodt az OL miatt.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Egyes szám első személy? 😊
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ezek szerint végre nem csak én gondolom úgy, h az OL érdekében bármilyen áldozat meghozható.. kár, h éveken keresztül nem sikerült ezt belátni, de jobb később mint soha.
Sztem jönni fog QB is, vagy Rosen trade (ennek örülnék legjobban) vagy draft keretében. Eli tuti megkapja a lehetőséget, de ha az új fal mögött is balfaszkodni fog akkor jönni fog a váltás már év közben.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Annak örüljünk hogy történik végre valami, én csak attól félek előre, hogy mikor csinálunk 2-3 vidám dolgot, utána jön egy bődületes baromság.nagyon Nem szeretném, csak mostantól félve nyitom meg a híreket. 😕. 😊
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 343
QB tuti nem lesz első körben ezek után. Jöhet vmi monstre Edge Rusher.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Ez egy epci A+ csere. Az is benne volt a pakliban, hogy kivágjuk Vernon-t, erre sikerült szerezni egy top guard-ot, és még a cap space is nőtt minimálisan. És talán végre megérjük, hogy az a fizu nem a kórházban ücsörög, hanem védi Eli seggét 😊

FA-ról ugyan úgy lehet majd Williams a legfőbb célpont, és a maradékból fel lehet majd tölteni a védelmet. Annyira jó a DL class, hogy simán potyán maradhat jópár FA, akik aztán kapkodnak majd minden ajánlatért. A sec-be kell majd egy epic megoldás Collins helyére, és a remélhetőleg jó húzás Beal és JackRabbit mellé valaki. Az LB sorra leszek kíváncsi, és hogy mihhez kezdünk majd az 1/6-al. QB kétlem, le-trade nem Gettleman sajátja, marad a pass rush v. az LB sor?
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Akkor Jack Rabbit tuti marad, Center sem jön ezek után. Plusz még mindíg kell egy kezdő szint RT az O falba, sok más mellett!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Ezaz Vernon to Browns meglepett.

Salary cappal jól jàrtunk, de ellenèrtèk kívàncsi vagyok.

Sok sikert neki brownsnàl, kívànok nekik playoffot ès OV 10+ sackes szezont.
GiantsMLBhunter
Kevin Zeitler jött, elég fasza OG, top fizuval szóval salary cap jobb nem lesz.
Rodaron
kb. 9 milcsivel beljebb vagyunk
Sanyichef
Jav: csak 1,5 m. köcsög sportrac nem jelenítette meg Vernon signing bonusát a dead capnél...
Sanyichef
Az is valami. 😉
Sok sikert neki Clevelandben, mert az itteni kalad nem igazán jött be!
Tudom utólag már kár okoskodni, de inkább anno JPP maradt volna, talán jobban járunk... 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Ezaz Vernon to Browns meglepett.

Salary cappal jól jàrtunk, de ellenèrtèk kívàncsi vagyok.

Sok sikert neki brownsnàl, kívànok nekik playoffot ès OV 10+ sackes szezont.
GiantsMLBhunter
Kevin Zeitler jött, elég fasza OG, top fizuval szóval salary cap jobb nem lesz.
Rodaron
kb. 9 milcsivel beljebb vagyunk
Sanyichef
Jav: csak 1,5 m. köcsög sportrac nem jelenítette meg Vernon signing bonusát a dead capnél...
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Ezaz Vernon to Browns meglepett.

Salary cappal jól jàrtunk, de ellenèrtèk kívàncsi vagyok.

Sok sikert neki brownsnàl, kívànok nekik playoffot ès OV 10+ sackes szezont.
GiantsMLBhunter
Kevin Zeitler jött, elég fasza OG, top fizuval szóval salary cap jobb nem lesz.
Rodaron
kb. 9 milcsivel beljebb vagyunk
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Ezaz Vernon to Browns meglepett.

Salary cappal jól jàrtunk, de ellenèrtèk kívàncsi vagyok.

Sok sikert neki brownsnàl, kívànok nekik playoffot ès OV 10+ sackes szezont.
GiantsMLBhunter
Kevin Zeitler jött, elég fasza OG, top fizuval szóval salary cap jobb nem lesz.
Rodaron
Lesz fal Eli és Barley előtt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Ezaz Vernon to Browns meglepett.

Salary cappal jól jàrtunk, de ellenèrtèk kívàncsi vagyok.

Sok sikert neki brownsnàl, kívànok nekik playoffot ès OV 10+ sackes szezont.
GiantsMLBhunter
Kevin Zeitler jött, elég fasza OG, top fizuval szóval salary cap jobb nem lesz.
Rodaron
De a védelem se sokkal rosszabb ha behúznak véletlen valami Jpp utánzatot 😊
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Ezaz Vernon to Browns meglepett.

Salary cappal jól jàrtunk, de ellenèrtèk kívàncsi vagyok.

Sok sikert neki brownsnàl, kívànok nekik playoffot ès OV 10+ sackes szezont.
GiantsMLBhunter
Kevin Zeitler jött, elég fasza OG, top fizuval szóval salary cap jobb nem lesz.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Érik az első körös edge rusher választás 😉
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Ezaz Vernon to Browns meglepett.

Salary cappal jól jàrtunk, de ellenèrtèk kívàncsi vagyok.

Sok sikert neki brownsnàl, kívànok nekik playoffot ès OV 10+ sackes szezont.
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Viszont a Defense eléggé depleted lesz...kiváncsi vagyok hogy fogunk ennyi lyukat potolni, hogy legalább egy competent Vedelmunk legyen
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Na Vernon ment a Brownshoz, Zeitler-ért cserébe. Ez mondjuk elég nagy ötlet, mondjuk a fizujuk is majdnem offsetel és OGkent is elég jó.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Még egy éhes szájjal kevesebb, OBJ helyett beérték Vernon pajtival.