New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Egy normális LB megoldaná az ő hiányát középen
Box safety-ként kimaxolta a sztorit, megérdemli, megdolgozott érte, de indiánkénk ennyiért nem gyújtanék örömtüzeket.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
Most csak így röviden: Collins bármennyire szerettük, ennyit NEM ér.. Sőt... Köszönjük neki, hogy ezzel a szerződéssel agyonverte egy csoportrivális cap-jét min. Két évre
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Ha még valamilyen ellenérték keretében megszerezzük Rosen-t, plusz hozunk egy-egy minőségi OT-t,és egy minőségi/depth LB/CB/S-t FA-ról, akkor is valószínűleg az első 5 kör Defense-re megy. Most még kérdés átstruktúráljuk e Jackrabbit szerződését, és kiket hozunk még a secondary-be, mert az eléggé depleted. Draftból valszeg egy Edge Rushert vagy egy tackle monster LB-t szerzünk első két körben.
Továbbá mondjuk én még mindig nem látom, hogy Rosen-t hogy hozzuk el, valamint ha tényleg igaz, hogy Rosen még így is fényévekkel jobb a Haskins/Murray párosnál, akkor rá kellene menni. De 3-4. körnél többet nem szabad adni érte.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Landon Collins ---> Washington
6 év 84M. (45M$ gar.)
nagir
Na ezért nem tartottuk itt, tagelni sem lett volna értelme. Aki marad a piacon azt elhozzuk negyed ennyiért, és az utolsó 2 szezonjában mutatott játékát simán produkálhatja Collins-nak. Kár hogy csoporton belül maradt, de ebből is látszik, hogy azért nem volt felhőtlen a viszony, hiszen elvileg a Colts is vinni akarta, ahol messze több pénz van, így elvileg ott is megkaphatta volna a nagy zsozsót.
Awesome88
Mi szerintem nem osztogatunk ilyen eszetlenül nagy pénzeket ha van a zsebben, ha nincsen.
kristóf17
Akkor mi értelme a nagy pénznek? Persze ész nélkül nem szabad szórni a pénzt, de ha tényleg erősíteni akarsz, és van szabad 100millád, akkor 1-2 playat még túl lehet fizetni erősen orrnehéz szerződéssel, hogy idén letudjátok a nagyját. De így szépen kimegy mindenki, akit még megérne teletömni.... mondjuk nem mintha annyira erősítésre szorulnátok. 😊
Awesome88
Arra kell kolteni, akire megeri. A Colts FO-ja ugy latta, hogy ar-ertek aranyaban ez nem Collins lesz. Es ezt a penzt elnezve, jol dontottek Ballardek. Ez azert mar nekem is wtf kategoria volt. Tul sok.

több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Landon Collins ---> Washington
6 év 84M. (45M$ gar.)
nagir
Na ezért nem tartottuk itt, tagelni sem lett volna értelme. Aki marad a piacon azt elhozzuk negyed ennyiért, és az utolsó 2 szezonjában mutatott játékát simán produkálhatja Collins-nak. Kár hogy csoporton belül maradt, de ebből is látszik, hogy azért nem volt felhőtlen a viszony, hiszen elvileg a Colts is vinni akarta, ahol messze több pénz van, így elvileg ott is megkaphatta volna a nagy zsozsót.
Awesome88
Mi szerintem nem osztogatunk ilyen eszetlenül nagy pénzeket ha van a zsebben, ha nincsen.
kristóf17
Akkor mi értelme a nagy pénznek? Persze ész nélkül nem szabad szórni a pénzt, de ha tényleg erősíteni akarsz, és van szabad 100millád, akkor 1-2 playat még túl lehet fizetni erősen orrnehéz szerződéssel, hogy idén letudjátok a nagyját. De így szépen kimegy mindenki, akit még megérne teletömni.... mondjuk nem mintha annyira erősítésre szorulnátok. 😊
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Landon Collins ---> Washington
6 év 84M. (45M$ gar.)
nagir
Na ezért nem tartottuk itt, tagelni sem lett volna értelme. Aki marad a piacon azt elhozzuk negyed ennyiért, és az utolsó 2 szezonjában mutatott játékát simán produkálhatja Collins-nak. Kár hogy csoporton belül maradt, de ebből is látszik, hogy azért nem volt felhőtlen a viszony, hiszen elvileg a Colts is vinni akarta, ahol messze több pénz van, így elvileg ott is megkaphatta volna a nagy zsozsót.
Awesome88
Mi szerintem nem osztogatunk ilyen eszetlenül nagy pénzeket ha van a zsebben, ha nincsen.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Landon Collins ---> Washington
6 év 84M. (45M$ gar.)
nagir
Na ezért nem tartottuk itt, tagelni sem lett volna értelme. Aki marad a piacon azt elhozzuk negyed ennyiért, és az utolsó 2 szezonjában mutatott játékát simán produkálhatja Collins-nak. Kár hogy csoporton belül maradt, de ebből is látszik, hogy azért nem volt felhőtlen a viszony, hiszen elvileg a Colts is vinni akarta, ahol messze több pénz van, így elvileg ott is megkaphatta volna a nagy zsozsót.
Awesome88
Én imádtam Collinst, amíg nem az NFCeast-be írt alá, DE ez a pénz túlzás, még Neki is!
Ha tageljük és után megpróbáljuk elcserélni, azzal azért egy draft pickkel beljebb lehetnénk.
nagir
Így is beljebb leszünk hála ennek az epic fizunak.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Landon Collins ---> Washington
6 év 84M. (45M$ gar.)
nagir
Na ezért nem tartottuk itt, tagelni sem lett volna értelme. Aki marad a piacon azt elhozzuk negyed ennyiért, és az utolsó 2 szezonjában mutatott játékát simán produkálhatja Collins-nak. Kár hogy csoporton belül maradt, de ebből is látszik, hogy azért nem volt felhőtlen a viszony, hiszen elvileg a Colts is vinni akarta, ahol messze több pénz van, így elvileg ott is megkaphatta volna a nagy zsozsót.
Awesome88
Én imádtam Collinst, amíg nem az NFCeast-be írt alá, DE ez a pénz túlzás, még Neki is!
Ha tageljük és után megpróbáljuk elcserélni, azzal azért egy draft pickkel beljebb lehetnénk.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Közben Hart-ot megdobta a Bengals egy 3év/21m-val. Igen, Bobby Hart-ot... nem, még mindig szar... lehet ebből nem lesz Williams ha a legalja is ekkora szerződéseket kap.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Landon Collins ---> Washington
6 év 84M. (45M$ gar.)
nagir
Na ezért nem tartottuk itt, tagelni sem lett volna értelme. Aki marad a piacon azt elhozzuk negyed ennyiért, és az utolsó 2 szezonjában mutatott játékát simán produkálhatja Collins-nak. Kár hogy csoporton belül maradt, de ebből is látszik, hogy azért nem volt felhőtlen a viszony, hiszen elvileg a Colts is vinni akarta, ahol messze több pénz van, így elvileg ott is megkaphatta volna a nagy zsozsót.
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 343
Landon Collins ---> Washington
6 év 84M. (45M$ gar.)
nagir
Hmm. Ennyit mi biztosan nem adtunk volna.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Landon Collins ---> Washington
6 év 84M. (45M$ gar.)
nagir
Ezek megőrültek... Azt két év után elzavarják mert kell a fizuja a köv. franchise QB-hoz 🙄 mondjuk Redskins meg a franchise QB-k 🤔
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Landon Collins ---> Washington
6 év 84M. (45M$ gar.)

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Source: #Giants have been in contact with Cardinals free agent OLB Deone Bucannon, 26, who started 41 games in the three seasons that James Bettcher, now Giants DC, ran Arizona's defense.
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Malik Jackson meg nem lesz Giants. Eagles-ből fogja terrorizálni Flowerst., akarom mondani, mi fogjuk terrorizálni őt az új OL-lel.
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Ez most jó nekünk? nem tudom, csak kérdezem.
ozibozi
Pionál tapasztaltabb, megkockáztatom hogy jobb is. Zeitlerrel a jobb oldalán meg még jobb lesz.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Ámen 😀
vanek úr
Pulley már meg is kapta a hosszútávút, 3 évre 9.6 millió - nyilván ez a max. összeg, de elsőre korrektnek tűnik.
kristof
2,3M$ a garantált tartalom.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Ez most jó nekünk? nem tudom, csak kérdezem.
ozibozi
Azt majd az idő eldönti! 😉 😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Ez most jó nekünk? nem tudom, csak kérdezem.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ámen 😀
vanek úr
Pulley már meg is kapta a hosszútávút, 3 évre 9.6 millió - nyilván ez a max. összeg, de elsőre korrektnek tűnik.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
A Zeiter move utan meglepő lenne ha nem repulnétek rá Williamsre. Ugy mar nagyon pofás a fal, Elit meg lehet nézni mögötte, ha nem jön be már oda mertek állitani egy rookiet.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Azért a korrekt falhoz még egy használható RT hiányzik, aztán még mindig szükség lenne a szerencsére is, hogy ne sérüljön le senki. Mert ha egy-két bármikor bevethető backup is érkezne, akkor nem maradna keret másra, szóval én jövőre sem leszek nyugodt az OL miatt.
vanek úr
Halapio és Pulley maradnak centernek, szerintem Jamon Brownt is meg szeretnénk tartani, így a belső posztokon bőven megleszünk minőségre és mennyiségre is. RT-nek én Daryl Williams megszerzésében nagyon bízom, plusz Wheeler mellé egy rookiet is hoznék konkurenciának, így pedig ezer év után már tényleg egy minőségi falunk lehetne.
kristof
Ámen 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Azért a korrekt falhoz még egy használható RT hiányzik, aztán még mindig szükség lenne a szerencsére is, hogy ne sérüljön le senki. Mert ha egy-két bármikor bevethető backup is érkezne, akkor nem maradna keret másra, szóval én jövőre sem leszek nyugodt az OL miatt.
vanek úr
Halapio és Pulley maradnak centernek, szerintem Jamon Brownt is meg szeretnénk tartani, így a belső posztokon bőven megleszünk minőségre és mennyiségre is. RT-nek én Daryl Williams megszerzésében nagyon bízom, plusz Wheeler mellé egy rookiet is hoznék konkurenciának, így pedig ezer év után már tényleg egy minőségi falunk lehetne.
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Jelen pillantban a top FA safety-k: Earl Thomas, Landon Collins, Adrian Amos, Tyrann Mathieu, Lamarcus Joyner, Ha Ha Clinton-Dix, Jahleel Addae.
Egyre inkább beigazolódik DG döntése, szvsz lehet alig lesz köztük aki 10+M$/y fizut fog kapni...
nagir
Egy két túl fizetés biztos, hogy lesz, főleg ott ahol sok pénz van (Colts, Jets) viszont abban lehet igazság, hogy ha a túl fizetés éppen, hogy csak 10 millió fölé kúszik, akkor 6-8 millióért mar el lehet majd hozni lejjebb rangsorolt embert is.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Jelen pillantban a top FA safety-k: Earl Thomas, Landon Collins, Adrian Amos, Tyrann Mathieu, Lamarcus Joyner, Ha Ha Clinton-Dix, Jahleel Addae.
Egyre inkább beigazolódik DG döntése, szvsz lehet alig lesz köztük aki 10+M$/y fizut fog kapni...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!