New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Mi a nagypénz? Neki a tízes felett adni vlmt ösztönzőkkel, amitőlkonfortosan érzi magát és motivált, ahol szeretik a szurkerek, van piac egy jó reklámszerződésre, vagy inkább a kóbor bohócokat megküldeni kidobott 2-5-7 milliókkal lehetőleg sok halott pénzzel...Managementje válogatja.
/nem elfelejteni hogy egy box safety, még ha abból a legjobb is, ráadásul egy Lb helyett is helyt áll bármikor/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ti megadnátok neki a nagy pénzt amúgy?
mert én azért eléggé elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatban!
yooker
Nem, en hagynam, hogy a Coltshoz menjen.

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ti megadnátok neki a nagy pénzt amúgy?
mert én azért eléggé elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatban!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Collins elvileg nem tér vissza!
csebi
Szerintem csak kezdődik az offseason cirkusz, maradni fog.
Zet
A sztori annyi, hogy bement, kipakolta az oltozoszekrenyet, aztan elbucsuzott mindenkitol, edzoktol, csapattarsaktol, stb. Magyaran o ugy szamol, hogy ez ennyi volt. Es van is ra esely nyilvan.
De a Giants siman tagelheti, szerintem fogja is. Azt mar az elmult hpnapokban sokszor irtak, hogy hosszu tavu megallapodast valoszinuleg nem kotnek a felek, de a tag az szinte tuti, Collins tul jo es fontos ahhoz, hogy csak ugy elengedjek.

Collins gondolom azert szamol ugy, hogy nem marad, mert a Giants velhetoen nem kereste meg az ugynoket uj szerzodes miatt, illetve meg korabban nem tudtak megegyezni.

több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
Figyelem, Figyelem! ATTENTION, ACHTUNG...
Probléma van, hisz kijött egy hír, ami nem OBJ elcseréléséről szól!
😊)))))
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Collins elvileg nem tér vissza!
csebi
Szerintem csak kezdődik az offseason cirkusz, maradni fog.
Zet
A safetyk egy ideje már nem képviselnek értékét a ligában. Ő is ennek fog áldozatul esni!! 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Gman miota nálatok ténykedik teljesen kifirdult magából szóval nem tudom mire számítsak tőle.
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 342
Collins elvileg nem tér vissza!
csebi
Szerintem csak kezdődik az offseason cirkusz, maradni fog.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Nem csak rajta múlik, hanemen, de jó feltétellel igazából mehetne simán sajna, hiába szeretjük.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Collins elvileg nem tér vissza!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
The Bengals may have finally found someone to fill their defensive coordinator job.

According to Tom Pelissero of the NFL Network, Giants defensive backs coach Lou Anarumo is interviewing with the Bengals Thursday, and appears to be the front-runner for the job.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Giants have re-signed tight end Scott Simonson to a new one-year deal.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Who do analysts from ESPN, NFL Network, CBS pick at No. 6?

kezdődik a buli, 1 hónapja 10/10 irányítót mondott... most 10/7 mondja, 1 hónap múlva majd 10/5 lesz, aztán majd csak draftulunk vlk-t 😊

 www.nj.com/expo/sports/g66l-2019/02/3ccbf4cdac3600/giants-mock-draft-round-up-who-do-analysts-from-espn-nfl-network-cbs-and-more-project-at-no-6-dwayne-haskins-kyler-murray-rashan-gary-more-.html?fbclid=IwAR1AvHYXRhybEth_n-t9bhBNFGx96ThUAWOJF3wsckuNGSSE0vpQAIE---8

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most esett csak le, hogy az NFC East összes csapatánál irányító(k)ról szólnak a hírek! Persze mindenhol más okból de, de irányító kérdés van... Őrült szezon(ok) elé nézünk Csikánók. 😉😊😀
nagir
És az egyik legalább playoffolni is fog 😋😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Most esett csak le, hogy az NFC East összes csapatánál irányító(k)ról szólnak a hírek! Persze mindenhol más okból de, de irányító kérdés van... Őrült szezon(ok) elé nézünk Csikánók. 😉😊😀
nagir
Amennyiben arra gondolsz hogy meg fogunk őrülni akkor bizonyára igazad van😉
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Most esett csak le, hogy az NFC East összes csapatánál irányító(k)ról szólnak a hírek! Persze mindenhol más okból de, de irányító kérdés van... Őrült szezon(ok) elé nézünk Csikánók. 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 342
Connor Barwin cut
ironroy
Stewartnak is búcsút intünk!😊

Tegye fel a kezét, aki meglepődött...😀
nagir
Én. Meglepő, hogy eddig vártunk ezzel. 😄😄
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Connor Barwin cut
ironroy
Stewartnak is búcsút intünk!😊

Tegye fel a kezét, aki meglepődött...😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Connor Barwin cut
ironroy
Ilyenkor legalább mea culpázik valaki?
vanek úr
Semmi szükség rá, hiszen meglesz az új Qb, és minden rendben lesz 😉
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Connor Barwin cut
ironroy
Ilyenkor legalább mea culpázik valaki?
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Connor Barwin cut
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Elég szép Giants névsorba írta be magát...

Safety Emlen Tunnell, Rookie Year: 1948, Drafted: None

Linebacker Lawrence Taylor, Rookie Year: 1981, Drafted: 2nd Overall

Tight End Jeremy Shockey, Rookie Year: 2002, Drafted 14th Overall

Wide Receiver Odell Beckham Jr., Rookie Year: 2014, Drafted: 12th Overall

Running Back Saquon Barkley, Rookie Year: 2018, Drafted: 2nd Overall

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Barkley megnyerte az NFL-es Offensive rookie of the year szavazást is. 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001015471/article/saquon-barkley-named-offensive-rookie-of-the-year
GJohnny74
Nagyon megérdemelte, persze Mayfeld is pöpec volt, de Neki HJ-is le kellett győznie!😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 446
Barkley megnyerte az NFL-es Offensive rookie of the year szavazást is. 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/c1dgho4u7ytuy9qx905w
Saquon Barkley named Offensive Rookie of the Year
New York Giants RB Saquon Barkley was announced as the Offensive Rookie of the Year at NFL Honors. The 2018 second-overall pick lived up to the expectations, rushing for 1,307 yards.


Szerkesztette: GJohnny74
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Barkley az év újonca 👏👍
ironroy
De még tavaly mindenki elmondta hogy milyen szr futó s bust lesz..... Egyelőre igazuk lett 😉 😛
dande
Pedig szerintem nem sokan voltak ilyenek vagy akik kételkednek max a combine után sejtették egészen jó futó lesz belőle az NFL ben is
kapitnono
Még a PSU meccsek alatt, mikor az idény második fele gyengébbre sikerült, bőven voltak ilyen kommentekbe, még PSU szurkolók is. Tényleg csak az a nehéz, hogy itt játszik, de hát ilyen az NFL.
dande
Még én is elismertem hogy jó játékos, pedig azért láthatod kinek szurkolok college ban...