New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Szerintetek Josh Rosen vagy Dwayne Haskins passzolja jobban hozzánk?
GJohnny74
Rosenről épp csak egy árnyalattal tudunk többet , mint Haskinsről, előbbinek volt egy éve megszokni a közeget, meg nem sérült bele a darálóba, amibe küldték...
Trevor Lawrencre szavaznék (azt mondják Luck 2.0), de addig mi lesz velünk??? (2021-es draftra jöhetne először) :{
nagir
Lawrencet mki felkapta hirtelen (én is az ND meccs után), viszont jelenlegi állás szerint, akkor 1/1 kellene, hogy nálunk legyen. azért az még messze van, és csak úgy szeretném 2021-ben az 1/1t, hogy cserével szerezzük meg az 1/32 mellé 😀
csebi
Most, hogy Lawrence jó szezont hozott szegény Tua el is lett felejt e, pedig szeptember októberben még minden csapat arra vágyott, hogy jövőre ők huzhassák be. Mire Lawrence junior lesz már lehet megint lesz egy nála tehetségesebb játékos, vagy lesz egy sérülése, esetleg szarabb szezonja, vagy csak egy rosszabb csapat körülötte ahol kijonnek a hibái, ahogy történt ez Rosen esetében is, akit már középiskolaskent 1/1-re vártak.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Giants sign DE Avery Moss, G Chad Slade to reserve/future contracts



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
New York Giants secondary coach Tim Walton has decided to move on from Big Blue and join the Jaguars coaching staff...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Szerintetek Josh Rosen vagy Dwayne Haskins passzolja jobban hozzánk?
GJohnny74
Rosenről épp csak egy árnyalattal tudunk többet , mint Haskinsről, előbbinek volt egy éve megszokni a közeget, meg nem sérült bele a darálóba, amibe küldték...
Trevor Lawrencre szavaznék (azt mondják Luck 2.0), de addig mi lesz velünk??? (2021-es draftra jöhetne először) :{
nagir
Lawrencet mki felkapta hirtelen (én is az ND meccs után), viszont jelenlegi állás szerint, akkor 1/1 kellene, hogy nálunk legyen. azért az még messze van, és csak úgy szeretném 2021-ben az 1/1t, hogy cserével szerezzük meg az 1/32 mellé 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Térdetlen, a nagyobb terhelés könnyen végzetes lehet. Szerintem most ügyesen kimaxolják ott ahol ismerik.
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ez az ipse feküdne a nyg-nek?  index.hu/sport/amerikaifutball/2019/01/12/nfl_saints_taysom_hill_multifunckios_iranyito/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Neeem, FA-n nem, én azt hittem még a magas draftpickekről szól a QB-keresés

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Fontos az irányító nem kérdés, de itt most nincs jobb opció, ezért szerintem badarság lenne hozni egyet (FA) aki nem jobb nála. Ha lesz olyan a drafton aki jobb lehet nála, /akár egy év padoztatással is/ szerintem nincs drukker, aki nem szeretné, de itt egy 40 + sack et engedő futást nem segítő támadófal és liga utolsó védelmek váltják egymást évek óta. Egy értelmes csapatot simán le game menedzserkedik szerintem, ahová majd be lehet tenni egy ‘jövő emberét’, aki nem jár úgy mint pl anno Carr Houstonban.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindettől függetlenül az irányító a legfontosabb. És hiába építesz fel egy csapatot, ha utána nem találsz hozzá irányítót. Ha az irányító megvan, akkor is lehet építeni tovább és önmagában is képes megdobni a csapatot. De ha pl elérsz egy középszert irányító nélkül, már nem vagy könnyű helyzetben, hogy jó helyen draftolhass. Ezért például sokkal célszerűbb lehet a draft elején irányítót vinni, mert mások úgyis elviszik a legjobb tehetségeket addig.

Nyilván lehet máshogy is csinálni, de a Giants akkor sem csinált volna hülyeséget, ha tavaly irányítót húznak és próbálják felépíteni a jövőt. Csak abban reménykedtek, hogy Eliban van még egy év legalább, és a fal erősítésével, Beckhamékkel és egy elit futóval megint esély lesz a rájátszásra. Mondjuk azok után, hogy erre semmi esély nem volt kb, meglep, hogy még mindig vele próbálkoztok

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Milyen irányítók vannak, voltak idén, tavaly is a PO-bán? Amíg ilyen gyenge a csapat, szaft mindegy milyen irányítót igazolsz ide max megégeted vagy kórházba küldöm ilyen 40+ sack parádéval. Csapatot kellene építeni, védelmet stb. Az irányító kérdés fontos és megoldandó—és remélem meg is fog oldódni—- de nem kellene hogy elterelje a figyelmet az igazi problémákról, mert akkor ez a mélyrepülés ami itt TC kirúgása óta tart, az hosszú lesz.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Kyle Murray is jön az idei draftra! Kingsburry vajon tényleg lecseréli Rosenre? Milyen ellenértékért cserébe lehetne ide trédelni? Tiszta Dan Brown regény, nem!? 😉😊😀
nagir
Rosen No!idei qb draft nem hinnem..max ha a browns nem akar tökölni Mayfielddel hanem egy azonnali sb runra menne rá egy komplett irányítóval akkor egye fene cseréljük el Elit..😉
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Szerintetek Josh Rosen vagy Dwayne Haskins passzolja jobban hozzánk?
GJohnny74
Rosenről épp csak egy árnyalattal tudunk többet , mint Haskinsről, előbbinek volt egy éve megszokni a közeget, meg nem sérült bele a darálóba, amibe küldték...
Trevor Lawrencre szavaznék (azt mondják Luck 2.0), de addig mi lesz velünk??? (2021-es draftra jöhetne először) :{



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 446
Szerintetek Josh Rosen vagy Dwayne Haskins passzolja jobban hozzánk?
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Kyle Murray is jön az idei draftra! Kingsburry vajon tényleg lecseréli Rosenre? Milyen ellenértékért cserébe lehetne ide trédelni? Tiszta Dan Brown regény, nem!? 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
 eu.northjersey.com/story/sports/nfl/giants/2019/01/08/dwayne-haskins-admitted-ny-giants-fan-teases-photo-himself/2519305002/

 247sports.com/nfl/new-york-giants/Article/Dwayne-Haskins-Twitter-post-New-York-Giants-127550250/Amp/

Dwayne Haskins posts photo of himself in Giants jersey

Egyenlőre Tényleg Nehéz elképzelni egy feka irányítót hosszútávon, mégha Blue fannak is adja ki magát, de hát más világ van már. 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ugy nez ki Ilyen eros csoportban igen szep eredmenyt ertunk el igy is iden...😀
yooker
Ugyanez jutott eszembe 😂😂
Vobox
Jövőre hozzánk kerül a mázlifaktor.
Az SB-ben pedig Manning 4th down-ra hívott QB sneak-jával nyerünk az utolsó mp-ben a Brady-vel felálló Patriots ellen.
Utána természetesen - különböző okok miatt - mindketten visszavonulnak.
Zet
Ámen! 😊
Mondjuk ha ez így történne,TB ott helyben bekattana,és muszálydzsekiben vinnék el.
Vobox
Dehogy is. Sportszerűen gratulálna a győztes irányítónak.
Ja nem...
Bolyhos
😀

több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Nos, biztossá vált, hogy Haskins jön a draftra és mivel az összes szakmabeli túlnyomó többsége QB draftot vár tőlünk 1/6-ra, kiváncsi lennék Ti örülnétek/elfogadnátok-e ezt a döntést DG-től? | (NY Post odáig ment a hypeban, hogy feltrédelünk a Jets helyére, két 2.pickért!) |
Kicsit elgondolkodtam, feka fr.QB New York kékebbik felén, nehéz lesz beadni az ultra konzerv. Tulajoknak, szvsz. Aztán meg csak egy évet játszott, ami alatt persze szép számokat hozott és csak egy meccset vesztett el, de akkor is...
Én nem tudom eldönteni, mert QB need van tudom, de nem minden áron, talán, kicsit olyan sírva röhögök a helyzetünkön! 😉
nagir
Én felfelé biztosan nem mennék érte, még az 1/6-ot sem feltétlen éri meg a srác, csak azért mert ő lesz az egyetlen használható QB idén, akiből lehet is valami.

Ha már trade, akkor inkább lefelé kéne mozogni, és pick-eket gyűjtni a következő draftra (ahol már csak Herber-el erősebb lenne a komplett QB class), idén pedig inkább rá kéne menni a falak befoltozására. Én inkább ennek örülnék, persze ez megint egy kidobott évet eredményezne, bár ha megtáltosodnak Eli-ék | bár nem érzem úgy hogy ettől annyira félni kellene | akkor a 20.hely környékéről nehéz lenne felmozogni bárkiért, de még így is inkább ezt tartanám logikus lépésnek.

Persze ha látjuk Haskins-ben a jövőt, akkor nem kérdés, és nem kizárt, hogy lesz olyan csapat aki beelőz minket érte (Jags maybe), de azt se hiszem, hogy azért lenne mert akkora prospect, hanem mert a kétségbeesés nagy úr.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Nos, biztossá vált, hogy Haskins jön a draftra és mivel az összes szakmabeli túlnyomó többsége QB draftot vár tőlünk 1/6-ra, kiváncsi lennék Ti örülnétek/elfogadnátok-e ezt a döntést DG-től? | (NY Post odáig ment a hypeban, hogy feltrédelünk a Jets helyére, két 2.pickért!) |
Kicsit elgondolkodtam, feka fr.QB New York kékebbik felén, nehéz lesz beadni az ultra konzerv. Tulajoknak, szvsz. Aztán meg csak egy évet játszott, ami alatt persze szép számokat hozott és csak egy meccset vesztett el, de akkor is...
Én nem tudom eldönteni, mert QB need van tudom, de nem minden áron, talán, kicsit olyan sírva röhögök a helyzetünkön! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Ugy nez ki Ilyen eros csoportban igen szep eredmenyt ertunk el igy is iden...😀
yooker
Ugyanez jutott eszembe 😂😂
Vobox
Jövőre hozzánk kerül a mázlifaktor.
Az SB-ben pedig Manning 4th down-ra hívott QB sneak-jával nyerünk az utolsó mp-ben a Brady-vel felálló Patriots ellen.
Utána természetesen - különböző okok miatt - mindketten visszavonulnak.
Zet
Ámen! 😊
Mondjuk ha ez így történne,TB ott helyben bekattana,és muszálydzsekiben vinnék el.
Vobox
Dehogy is. Sportszerűen gratulálna a győztes irányítónak.
Ja nem...

Philadelphia Underdogs!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
A bejutott csapatok felénél simán jobban eldobálgat még öregen is ahogy láttam mit műveltek az irányítók a PO-ban, idén meg tavaly , igaz arrafelé van is védelem, meg támadófal se hiánycikk 😉
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
Ugy nez ki Ilyen eros csoportban igen szep eredmenyt ertunk el igy is iden...😀
yooker
Ugyanez jutott eszembe 😂😂
Vobox
Jövőre hozzánk kerül a mázlifaktor.
Az SB-ben pedig Manning 4th down-ra hívott QB sneak-jával nyerünk az utolsó mp-ben a Brady-vel felálló Patriots ellen.
Utána természetesen - különböző okok miatt - mindketten visszavonulnak.
Zet
Ámen! 😊
Mondjuk ha ez így történne,TB ott helyben bekattana,és muszálydzsekiben vinnék el.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Es egyaltalan nem remenytelenek a tovabbiakban sem..jonnek fel a Rams Saints esett vissza
yooker
Jah.. mondjuk sztem a Saints simán behúzza, de innentől NFC-ben nekem már tökmind1.. AFC-ben a Coltsnak szurkolok, de ők meg azért kevesek lesznek vszínű.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Es egyaltalan nem remenytelenek a tovabbiakban sem..jonnek fel a Rams Saints esett vissza
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 342
Ugy nez ki Ilyen eros csoportban igen szep eredmenyt ertunk el igy is iden...😀
yooker
Ugyanez jutott eszembe 😂😂
Vobox
Jövőre hozzánk kerül a mázlifaktor.
Az SB-ben pedig Manning 4th down-ra hívott QB sneak-jával nyerünk az utolsó mp-ben a Brady-vel felálló Patriots ellen.
Utána természetesen - különböző okok miatt - mindketten visszavonulnak.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ugy nez ki Ilyen eros csoportban igen szep eredmenyt ertunk el igy is iden...😀
yooker
jah, szépen altatott ez a csoport egész évben.. de az is lehet, h egyszerűen mindenki más is szar 😊