New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Nos, biztossá vált, hogy Haskins jön a draftra és mivel az összes szakmabeli túlnyomó többsége QB draftot vár tőlünk 1/6-ra, kiváncsi lennék Ti örülnétek/elfogadnátok-e ezt a döntést DG-től? | (NY Post odáig ment a hypeban, hogy feltrédelünk a Jets helyére, két 2.pickért!) |
Kicsit elgondolkodtam, feka fr.QB New York kékebbik felén, nehéz lesz beadni az ultra konzerv. Tulajoknak, szvsz. Aztán meg csak egy évet játszott, ami alatt persze szép számokat hozott és csak egy meccset vesztett el, de akkor is...
Én nem tudom eldönteni, mert QB need van tudom, de nem minden áron, talán, kicsit olyan sírva röhögök a helyzetünkön! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Ugy nez ki Ilyen eros csoportban igen szep eredmenyt ertunk el igy is iden...😀
yooker
Ugyanez jutott eszembe 😂😂
Vobox
Jövőre hozzánk kerül a mázlifaktor.
Az SB-ben pedig Manning 4th down-ra hívott QB sneak-jával nyerünk az utolsó mp-ben a Brady-vel felálló Patriots ellen.
Utána természetesen - különböző okok miatt - mindketten visszavonulnak.
Zet
Ámen! 😊
Mondjuk ha ez így történne,TB ott helyben bekattana,és muszálydzsekiben vinnék el.
Vobox
Dehogy is. Sportszerűen gratulálna a győztes irányítónak.
Ja nem...

Philadelphia Underdogs!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 471
A bejutott csapatok felénél simán jobban eldobálgat még öregen is ahogy láttam mit műveltek az irányítók a PO-ban, idén meg tavaly , igaz arrafelé van is védelem, meg támadófal se hiánycikk 😉
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
Ugy nez ki Ilyen eros csoportban igen szep eredmenyt ertunk el igy is iden...😀
yooker
Ugyanez jutott eszembe 😂😂
Vobox
Jövőre hozzánk kerül a mázlifaktor.
Az SB-ben pedig Manning 4th down-ra hívott QB sneak-jával nyerünk az utolsó mp-ben a Brady-vel felálló Patriots ellen.
Utána természetesen - különböző okok miatt - mindketten visszavonulnak.
Zet
Ámen! 😊
Mondjuk ha ez így történne,TB ott helyben bekattana,és muszálydzsekiben vinnék el.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Es egyaltalan nem remenytelenek a tovabbiakban sem..jonnek fel a Rams Saints esett vissza
yooker
Jah.. mondjuk sztem a Saints simán behúzza, de innentől NFC-ben nekem már tökmind1.. AFC-ben a Coltsnak szurkolok, de ők meg azért kevesek lesznek vszínű.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Es egyaltalan nem remenytelenek a tovabbiakban sem..jonnek fel a Rams Saints esett vissza
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 342
Ugy nez ki Ilyen eros csoportban igen szep eredmenyt ertunk el igy is iden...😀
yooker
Ugyanez jutott eszembe 😂😂
Vobox
Jövőre hozzánk kerül a mázlifaktor.
Az SB-ben pedig Manning 4th down-ra hívott QB sneak-jával nyerünk az utolsó mp-ben a Brady-vel felálló Patriots ellen.
Utána természetesen - különböző okok miatt - mindketten visszavonulnak.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ugy nez ki Ilyen eros csoportban igen szep eredmenyt ertunk el igy is iden...😀
yooker
jah, szépen altatott ez a csoport egész évben.. de az is lehet, h egyszerűen mindenki más is szar 😊
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
Ugy nez ki Ilyen eros csoportban igen szep eredmenyt ertunk el igy is iden...😀
yooker
Ugyanez jutott eszembe 😂😂
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Ugy nez ki Ilyen eros csoportban igen szep eredmenyt ertunk el igy is iden...😀
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Feleannyi mákkal mint amennyi az Eaglesnek van folyamatosan, simán 10 feletti győzelemmel végeztünk volna idén...
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 342
Szerintem az offseasonben a védelmet kell nagyon durván összerakni, mert néha ugyan erőn felül hozták magukat, de összességében elmondható, hogy átlag alatti teljesítményt nyújtottak (CUT C. Riley).
Jövőre nincs Eli-nèl jobb opció, ezért maradni fog, mèg akkor is ha draftolunk/esetleg hozunk valakit.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 064 — Lucas Scott
Szezon végeztével egy érdekes dologra hívnám fel a figyelmet:

8 meccsünk volt ahol max. 1 TD különbség lett a vége:
JAX: 20-15nél Elinak volt lehetősége GWG-t vezetni nem sikerült, utána védelem megcsinálta a 3andout-ot de spec elbénázta.
DAL: 20-3-ról lett 20-13 sikeres onside-dal, majd a 2. onside már nem sikerült, nem volt esély sem GWG-re sem deff stopra.
CAR: 24-30ra ment a CAR, mikor Eli vitt egy TD drivet, 1:08 volt hátra de a védelem nem csinálta meg a stopot.
ATL: hasonlóan Dallas meccshez, mikor lőtávolba kerültünk már csak onside volt, ami nem sikerült.
WASH: ugyanez.
PHI: kiegyenlítettünk, volt hátra 5:49, Philly ment 50 yardot, 5:27-et levett az órából, és rúgtak egy 43 yardos FG-t, Elinak volt 16 mpje, időkérés nélkül, hogy saját 34-ről bemenjen FG távolságra, ez sztem nem várható el, itt a deff stop hiányzott sztem, mert egy 4th downt is engedtek...
IND: Luck 3:43-nál vette át, vitt egy TD-t, összesen egy 3rd downjuk volt (3+3), 2 védő szabálytalansággal. Elinak volt 55 mpje, 1 TO-val, hogy FG távolságba vigyen minket, INT lett. védelem és Manning sem hozta amit kellett volna.
DAL: 7-tel vezetünk, DAL megkapja a labdát, 2:35kor saját 30 yardon. 1:23 alatt végigmentek, TD és két pontos, 4+15-nél egy 32 yardos TD-t szereztek. saját 48ről indultunk 1:05-nél és 4 passzjátékot hívtunk mikor ha jól emlékszem 3 időkérésünk is benn volt. Ez a meccs mind a védelem, mind Eli és a játékhívásokon ment el.

Összegezve a fentieket, hiába mutat jól, hogy 11 meccsből 8-nál egy TD-n belül voltunk, ez azért nem igaz. 5 meccsünk volt, ahol tényleg lett volna esély előnyt megtartani vagy megszerezni. Ebből 3-szor lehet Elit hibáztatni, de négyszer meg a védelmet, hogy nem csinált stopot.

Én épp ezért azt mondom, hogy nem feltétlenül oldaná meg bármelyik újonc vagy tapasztalt irányító is a gondjainkat. 4300 yard, 21/11 TD-INT, 92.4 ratinggel én kiegyeznék tőle jövőre is, 66%-os pedig elég magas szám. Az első körös picket semmiképpen sem használnám fel QB-ra, sőt lehet várnék 2021-ig Lawrence.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Giants 2019 opponents:

Home:
• Packers
• Vikings
• Bills
• Dolphins
• Cardinals
• Cowboys
• Redskins
• Eagles

Away:
• Lions
• Bears
• Jets
• Patriots
• Bucs
• Cowboys
• Redskins
• Eagles

nem tűnik olyan veszett nehéznek. az itthoni mérleg sztem javulni fog az idei 2-6-ról
vittore
Otthon legendásan szarok vagyunk, majd a draft után meg hányjuk-vetjük a dolgot 😉 BUÉK Giants fanok
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 471
Landon Collins on '19 franchise tag: 'I don't want it'

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000986101/article/landon-collins-on-19-franchise-tag-i-dont-want-it?fbclid=IwAR16IGtVfYTNzIuvjeLRI4hNcWg67zinhyWHnKDBAzX9v49XLKb20pf-n_0
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Giants 2019 opponents:

Home:
• Packers
• Vikings
• Bills
• Dolphins
• Cardinals
• Cowboys
• Redskins
• Eagles

Away:
• Lions
• Bears
• Jets
• Patriots
• Bucs
• Cowboys
• Redskins
• Eagles

nem tűnik olyan veszett nehéznek. az itthoni mérleg sztem javulni fog az idei 2-6-ról
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
balfaszkodás nélkül 9-7 lett volna az év (phi,car,ind,dal2)
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
Jövőre jöttök hozzánk... Akkor SB 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Amúgy... Nem sikerült Donaldnak megdöntenie Strahan sack rekordját!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 471
az a legendás játék hívás. Az a vicc amúgy független a mai utolsó meccstől, hogy Barkley úgy csinált egy valag rekordot, hogy a pancserek vagy 6 meccsen 50 yard alatt futtatták, de 7 meccs alatt is kb 80-90 alatt aszem... A fili elleni második félidős 3x fusson meg már csak hab volt a tortán... le a kalappal előtte, hogy ennek ellenére elért vlmt, hiába korlátozták folyamatosan(főleg az első 7-8 meccsen, mikor kb elkapót játszott)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Azért az nem volt gyenge végjáték, hogy 1 perc 10 mp van hátra, félpályánál vagyunk, van 2 időkérésünk, egy FG kell a győzelemhez, nálunk van a liga legjobb rugója... és egy kibaszott yardot nem tudtunk megtenni.
Ismét jön egy érdekes offseason...
Zet
jaaa. Az parádés 4 passz játék volt 0 yardért 😀
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 342
Azért az nem volt gyenge végjáték, hogy 1 perc 10 mp van hátra, félpályánál vagyunk, van 2 időkérésünk, egy FG kell a győzelemhez, nálunk van a liga legjobb rugója... és egy kibaszott yardot nem tudtunk megtenni.
Ismét jön egy érdekes offseason...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 471
jah és mellesleg mekkora rohadt pech már hogy a Browns is akkor képes betalálni ezzel a Baker húzással amikor mi voltunk az 1/2 ...😊
yooker
de legalább a többi örök ígéretet nem húztuk ki
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
jah és mellesleg mekkora rohadt pech már hogy a Browns is akkor képes betalálni ezzel a Baker húzással amikor mi voltunk az 1/2 ...😊
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nah az utolso 2 het sulyos italozas es unnepek miatt kimaradt de sok mindenrol nem maradtam le elegge faraszto ev volt ez is jol jon a szunet mert most valahogy nalam fogyoban a lelkesedes...
Azert termeszetesen B.U.É.K Mindenkinek!!!!