NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
A két falat kell megerősíteni a köv szezonra, ha ez sikerül akkor simán PO csapat leszünk, ha nem akkor marad ez a szint.
Ugy van, ez lesz a kulcs...
És mivel kikaptunk, lesz esély jó magasan húzni első körben is!! 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
oké, meg lehet magyarázni hogy miért kaptunk ki, de például ez a Colts 100x több hülyeséget csinált végig, ők megérdemelték a győzelmet? vagy a Panthers vagy az Eagles vagy a ...................? Ez egyszerűen egy kibaszott nagy pechszéria most már.
Szesze
Én szentül hiszek a karmaban. Amik idén nem jöttek össze majd jövőre mi javunkra fognak jönni: a playek, zászlók stb. Én abban bízom h jövőre Elit egy PO meccsel tudjuk bucsuztatni.
csebi
Ámen Fiam!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Rengeteg vérfrissítés kell a defensebe a nyáron. Nagyon csalódott vagyok, de ezektől az emberektől többet nem nagyon lehet várni, ha az ellenfél nem lövi lábon magát.
salander
oké, nyilván sok helyen van probléma, de ezt a meccset is végigdomináltuk úgy, hogy hiányzott egy rakás kulcsjátékosunk, aztán a végén mégis szopó lett ez is. Az nyilvánvaló, h nem vagyunk olyan jók, h szarrá nyerjünk egy ilyen meccset ahogy kellene, de azért az hogy minden ilyennek a végén még ki is szívunk azért azt elég nehéz már tolerálni.
A két falat kell megerősíteni a köv szezonra, ha ez sikerül akkor simán PO csapat leszünk, ha nem akkor marad ez a szint.
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Rengeteg vérfrissítés kell a defensebe a nyáron. Nagyon csalódott vagyok, de ezektől az emberektől többet nem nagyon lehet várni, ha az ellenfél nem lövi lábon magát.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
oké, meg lehet magyarázni hogy miért kaptunk ki, de például ez a Colts 100x több hülyeséget csinált végig, ők megérdemelték a győzelmet? vagy a Panthers vagy az Eagles vagy a ...................? Ez egyszerűen egy kibaszott nagy pechszéria most már.
Szesze
Én szentül hiszek a karmaban. Amik idén nem jöttek össze majd jövőre mi javunkra fognak jönni: a playek, zászlók stb. Én abban bízom h jövőre Elit egy PO meccsel tudjuk bucsuztatni.
csebi
az a baj, h évek óta el vagyunk átkozva már, nem csak erről az évről van szó.. de remélem igazad lesz és 1x megfordul ez már végre
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
oké, meg lehet magyarázni hogy miért kaptunk ki, de például ez a Colts 100x több hülyeséget csinált végig, ők megérdemelték a győzelmet? vagy a Panthers vagy az Eagles vagy a ...................? Ez egyszerűen egy kibaszott nagy pechszéria most már.
Szesze
Én szentül hiszek a karmaban. Amik idén nem jöttek össze majd jövőre mi javunkra fognak jönni: a playek, zászlók stb. Én abban bízom h jövőre Elit egy PO meccsel tudjuk bucsuztatni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 337
Egyèbként mikor 27 pontunk lett FG-vel TD helyett, már tudtam, hogy megint úgy alakítjuk, ahogy a legfájóbb lesz (1 pont oda uccsó 2 perc bénázás).
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
oké, meg lehet magyarázni hogy miért kaptunk ki, de például ez a Colts 100x több hülyeséget csinált végig, ők megérdemelték a győzelmet? vagy a Panthers vagy az Eagles vagy a ...................? Ez egyszerűen egy kibaszott nagy pechszéria most már.
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 337
Ha szerzünk egy offense TD-t, màr elègedett leszek.
Zet
Meg vagy elégedve? 😊
vanek úr
A múlt hét után nem gondoltam volna, hogy így fogunk jàtszani, és így már félig üres a pohár.
Iszonyat idegesítő, hogy ez volt kb. a sokszázadik meccs, ahol valami hasonló módon kapunk ki.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Jó meccset játszottunk, végre megint! Nem az utolsó Int-en múlt ezt azért meg kell említeni!! Van remény...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
röhej bazdmeg.. nem hittem volna, h még ki fogok akadni idén bármin is, de sikerült. 100x jobban megérdemeltük volna győzelmet most is, mint mos t éppen a Colts, röhej hogy mindig beszívjuk a végén, kurva igazságtalan. Nagyon remélem, h az utóbbi idők tömeges pechszériája egalizálódik most már, ez így undorító már tényleg.
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 711
Ha szerzünk egy offense TD-t, màr elègedett leszek.
Zet
Meg vagy elégedve? 😊
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Röviden: ez nem egy olyan csapat ami az utolsó percben nyer, hanem amelyik kikap. Talán jövőre. :/
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Ha szerzünk egy offense TD-t, màr elègedett leszek.
Zet
Barkley majd max fut egy 30-60+ yardosat...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 337
Ha szerzünk egy offense TD-t, màr elègedett leszek.
több mint 5 éve
NightBoY New York Giants 616
Ez nagyon sima buko lesz, lehet kap lauletta megint eselyt az intekre

You should know I bleed blue...
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Nem hittem volna, hogy az uccsó elötti forrdulóban Ogletree fog hiányozni, de sajna ez van. Plusz, ugye Collins sincs, remélem nem gyaláz meg minket nagyon Luck!😕 Támodóknál, meg OBJ és a kreativitás hiányában csak SB26-ban bízni kicsit olyan autista gondolat... 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
kék érdekelne, fehér(bár color rush) már van 😊 | lehet 3 XL-es is akár 😊)) |

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
matitutu Philadelphia Eagles Oregon State Beavers 3
Sorry ,hogy ide írom talán még jó lesz a fa alá.Adás-vétel topic-ot nem találtam.
NY Giants Odell Beckham Jr. mez eladó.
 www.nike.com/hu/t/new-york-giants-idegenbeli-amerikaifutball-merkozesmez-6PXZJX
Eladó! van 5db XXL méretű.
7990ft plusz posta.
Kellemes Ünnepeket minden NFL kedvelőnek.
matitutu
Öt amcsi XXL méretes ember nincs is az egész országban.. 🙂
yooker
Hátha még is 😉 nekem még kicsi is a méret 😉 Európai XXL.

Szerkesztette: matitutu
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Sorry ,hogy ide írom talán még jó lesz a fa alá.Adás-vétel topic-ot nem találtam.
NY Giants Odell Beckham Jr. mez eladó.
 www.nike.com/hu/t/new-york-giants-idegenbeli-amerikaifutball-merkozesmez-6PXZJX
Eladó! van 5db XXL méretű.
7990ft plusz posta.
Kellemes Ünnepeket minden NFL kedvelőnek.
matitutu
Öt amcsi XXL méretes ember nincs is az egész országban.. 🙂
több mint 5 éve
matitutu Philadelphia Eagles Oregon State Beavers 3
Sorry ,hogy ide írom talán még jó lesz a fa alá.Adás-vétel topic-ot nem találtam.
NY Giants Odell Beckham Jr. mez eladó.
 www.nike.com/hu/t/new-york-giants-idegenbeli-amerikaifutball-merkozesmez-6PXZJX
Eladó! van 5db XXL méretű.
7990ft plusz posta.
Kellemes Ünnepeket minden NFL kedvelőnek.
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 337
Mitchell is undersized at 6-foot-2, 198 pounds.
lehet rajta egy jó nagy fal sem segítene, mert nem látna ki mögüle. 😊
ozibozi
Ettől függetlenül nagyon jó vélemények vannak róla.
Kérdés, hogy ami a CFL-ben elég, az NFL-hez is elég-e?
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Mitchell is undersized at 6-foot-2, 198 pounds.
lehet rajta egy jó nagy fal sem segítene, mert nem látna ki mögüle. 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 692
ok

 www.bigblueview.com/2018/12/21/18151510/ny-giants-work-out-2-time-cfl-champion-qb-bo-levi-mitchell-news
jusssipekka
Van neki kettő MOP címe, vagyis az már MOPSZ.

Bocs🤓
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 337
OBJ megint inaktív vasárnap.