New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Állítólag a Browns felajánlotta Ogbah, Zeitler, és még valakit Beckham-ért, mi pedig erre kiröhögtük őket 😁 AFC Northhoz közeli riporter azt mondta az ajánlat nem is volt igazán komoly, lehet a megkeresés is csak valami, délutáni telefon beszélgetés folyamán merült fel 😁
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Panthers OT Daryl Williams a target for Giants in free agency

 giantswire.usatoday.com/2019/03/06/nfl-free-agency-new-york-giants-daryl-williams-carolina-panthers/
nagir
Jó lenne. Én továbbra is az OL-t látom a legfontosabb megoldandó problemnek, mint évek óta mindig.. Tőlem bárkit feláldozhatnak, ha ezt végre meg tudják oldani.
Szesze
Leakartunk szerződni vele hosszútávra tavaly, aztán lesérült 2x egymás után. Most ott tartunk hogy inkább megtartottük Matt Kalilt, és le se ültúnk Williamsel tárgyalni.
Sok jót nem sejtet vele kapcsolatban.
Turóczi Szabolcs
jah, hát tudom hogy sérült volt, nyilván ennek mértékével kapcsolatban azért utánajárunk, hogy mi a szitu mielőtt leigazolnánk.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Nálunk még sérülten is elugrálhat bárki 😉
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Panthers OT Daryl Williams a target for Giants in free agency

 giantswire.usatoday.com/2019/03/06/nfl-free-agency-new-york-giants-daryl-williams-carolina-panthers/
nagir
Jó lenne. Én továbbra is az OL-t látom a legfontosabb megoldandó problemnek, mint évek óta mindig.. Tőlem bárkit feláldozhatnak, ha ezt végre meg tudják oldani.
Szesze
Leakartunk szerződni vele hosszútávra tavaly, aztán lesérült 2x egymás után. Most ott tartunk hogy inkább megtartottük Matt Kalilt, és le se ültúnk Williamsel tárgyalni.
Sok jót nem sejtet vele kapcsolatban.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Giants tender ERFAs K Aldrick Rosas and C Jon Halapio

 giantswire.usatoday.com/2019/03/06/new-york-giants-aldrick-rosas-jon-halapio-tender/

Giants to tender FB Elijhaa Penny

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Giants have extended an RFA tender to former first-round WR Corey Coleman, source said, ensuring he’s back for another season. Coleman showed enough flashes in his short stint to warrant a longer look. - per Ian Rapoport
ozibozi
Teljesen jó ötletnek tartom! Talán Nálunk otthonra lel és magára is talál. Tavaly megmutatta, hogy nem rossz játékos, utolsó utáni lehetőséggel még élhet. ST-ben szvsz remek volt, elkapóknál akár WR3 is lehet belőle idén...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Giants have extended an RFA tender to former first-round WR Corey Coleman, source said, ensuring he’s back for another season. Coleman showed enough flashes in his short stint to warrant a longer look. - per Ian Rapoport
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Panthers OT Daryl Williams a target for Giants in free agency

 giantswire.usatoday.com/2019/03/06/nfl-free-agency-new-york-giants-daryl-williams-carolina-panthers/
nagir
Jó lenne. Én továbbra is az OL-t látom a legfontosabb megoldandó problemnek, mint évek óta mindig.. Tőlem bárkit feláldozhatnak, ha ezt végre meg tudják oldani.
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 343
Esélyesebbnek látom Rosent hozzánk egy trade-del, mint Haskinst. Ha nem, akkor Bortles szabad lesz ... 😊
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan

nagir
Kezdhetünk is megbarátkozni a gondolattal 🙄, mert több mock drafton is hozzánk írják.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Panthers OT Daryl Williams a target for Giants in free agency

 giantswire.usatoday.com/2019/03/06/nfl-free-agency-new-york-giants-daryl-williams-carolina-panthers/

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Egyébként, csinalhattunk volna egy WLB-t belole mint, ahogy a Rams tette Barron-nal. Termete megvan, alacsony a súlypontja, és nagyon nem szokott mistacklet se nyomni. Nyilván kis izom még kellett volna rá, de manapság simán megy a transition posztok között, és szerintem kezd divatos is lenni a multitasking ember. Én a legjobban a Leader pozijat sajnálom, amiben ő volt az utolsó a Defense oldalon az öltözőben. Valószínűleg az lesz, hogy hozunk két olcsóbb Safetiet amivel depth-et is lehet növelni.
Viszont amiből most telített lesz az FA és rookie piac az az LB sor. Onnan igazán hozhatnank bármely posztra, és ilyen Maurokat meg elzavarhatnank. Martin év végére egész jól belejött, de még mindig teljesen átlag a fizuja hoz képest. Vernont viszont ha nem tudjuk elcserélni, akkor szerintem megtartjuk mert túl sok lenne a Dead Money. És akkor még JackRabbitrol nem beszéltünk és nem is hallottunk vele mi lesz a cél.
Túl sok a lyuk, hogy egy offseason alatt betömjuk a legfontosabbakat. FArol, szerintem egy full kezdő offense fal embert hozunk, meg szerintem még egy LBt fogunk. Plusz kérdés rá megyunk e Rosenre, vagy esetleg Carr-ra valamilyen konstrukcióval. Viszont a tényleg igaz, hogy Haskins, és Murray is jóval gyengébb mint Rosen akkor drafton nem fogunk hozni QBt, hanem esélyesebb a le trade.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Ezért gyorsan draftol is dzsentlemanus 2 LB-t, és igazol is mellé pár szabad, senkinek nem kellő ügynököt. Aki nem fér be Ebbe a sorba? na vlsz ő lesz a szafeti. 😊
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Collinst kb mind szerettük, de nem is volt LB/nk se vagy xéve 😉
ozibozi
Na ez az!!
Collinst a szurkolók imádták, még ha coverben nem is remekelt, de kb. Ő volt a LoS királya, ha felment!
A Giants híres arról sok-sok éve, hogy szarik a LB posztra, most a S is ide tartizik! CB, DE depth lassan nincs akkor maradnak a DT-k... Velük fogjuk majd meg az ellenfél támadót, remek!!! 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
Azt olvastam, hogy a hivatalos álláspont szerint a Collins kapcsán a coverage a gondja az FO-nak, ami valljuk be, tényleg igaz. Ha szerzünk (végre valahára) egy-két jó LB-t, akkor meg lehet oldani átlagos (kuka?) safety-vel is a pótlását.
Az én problémám az, hogy ő elméletileg leader playa volt, aki nem terem minden bokorban. Ha ezt nem tudjuk majd pótolni (M.Thomas lehet jó leader??), akkor kár elegedni.
Zet
Ezt még nem olvastam, de pont azon gondolkodtam én is, hogy valószínűleg a cover hiányt akarjuk orvosolni
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Collinst kb mind szerettük, de nem is volt LB/nk se vagy xéve 😉
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 343
Azt olvastam, hogy a hivatalos álláspont szerint a Collins kapcsán a coverage a gondja az FO-nak, ami valljuk be, tényleg igaz. Ha szerzünk (végre valahára) egy-két jó LB-t, akkor meg lehet oldani átlagos (kuka?) safety-vel is a pótlását.
Az én problémám az, hogy ő elméletileg leader playa volt, aki nem terem minden bokorban. Ha ezt nem tudjuk majd pótolni (M.Thomas lehet jó leader??), akkor kár elegedni.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Védelem oldaláról azért vannak bajok, na nem gond, majd a támadósor mindíg több pontot szerez az ellenfélnél, így nyerjük a meccseket! 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
10 milkóért egy jó csere LB-t biztos talál 😉
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Nagyon ne matekozatok rajta hogy miért engedi el Gman Collinst. A safety posztot mindig is kukából oldotta meg. Az elképzelései alapján a legkevésbé fontos, nem fog safetyt megfizetni. Boston-t ő rugta ki csak ugy, anno a Pathersből, rá se számítsatok. Ha lecseng a piac majd elhozza ami marad.
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Sztem Betcher nem tudja használni, ahhoz meg tényleg drága. A legnagyobb problémát abban látom, hogy 2db kezdő safety kell. Rileyt a csapat közelében sem akarom látni. FA piacrol szivesen látnám Ha Ha Clinton Dixet vagy Tre Bostont, esetleg mindkettőt. Draftról is érkezni fog valaki.
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
Azt én sem gondolom hogy visszajönne.
Valószínű 10 felett fog kapni. Az ő indokai érthetőek! Ami jobban érdekelne, hogy miért engedtük el? Valami oka van! Személyes, vagy DG akar kemény lenni, vagy tudunk valamit a fizikai állapotáról, vagy már zsebben a pótlása, Bettcher elkézeléseihez túl drága, stb?
Értékelni nyilván csak idővel tudjuk, de amiben bízom, hogy értelmesen használjuk fel azt a pénzt amit neki nem adtunk oda illetve ha akár olcsóbban kicsit kevésbé jó játékos is érkezik a helyére az konstans teljesítményt hoz!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mikor Nálad van a top fizetéses elkapó, a top lovés rookie futó, meg a bal top fizetéses falember, úgy hogy szar a falad, és legalább nem is tudnak csak úgy klasszik futni, max néha passzolni a futónak két másodperc alatt, a lehetô legtöbb zsákolások között is cserébe ,,,de cserébe legalább az elkapóid is top droppolnak 3-5 éve (statok) és még stb.stb és stb + még ott vannak a Vernonok meg Nyúlak a semmire???
Lehet h ezért nem akartak még egy top fizetésű embert a csapat ---előbb felsoroltak után mégis --- leggyengébb részébe? Nem tudom csak lehet...elképzelhető ezért sem kellett egy box safety LB kombó évi 14 milkóért nekünk, és lehet hoznak érte inkább pár playát, akik akár még ‘coverage! is? nem tudom, lehet...

. (én megadtam volna neki 12-13 körül amúgy, csak lehet ők tudnak pár olyan infót amit mi nem...)
ozibozi
vagy csak egyszerűen megpróbálják olcsóbban visszahozni. Nagyon telített a safety piac, kizártnak tartom, hogy 12-13 millát kap ma ebben a pozícióban valaki..
gordon
Hat ezek utan hidd el, hogyha kimegy a piacra es ott nem kapja meg a 12-13 milliot, akkor sem fog ide visszajonni 9-10 millioert, hanem elmegy majd mashova azok utan, hogy masfel eve megy a kotelhuzas az FO es a jatekos kozott. Itt mar van egy olyan alapveto „ferde szem” Collinstol az ot nem elegge becsulo vezetoseg fele, hogy en semmi eselyet nem latom annak, hogy fogja, aztan kuncsorogva jon majd vissza az FA utan, mert hogy ot nem fizetik meg.

De egyebkent meg fogjak fizetni, ha nem is evi 12-13 millioval, de evi tizest kapni fog szerintem legalabb.
Stez
Nagyon telített udén a S FA és a drafton is van pár jobb prospect ez le fogja nyomni a S árakat. Tavaly se kaptak annyit mint akartak. Én 7-8 milla köré lövöm idén a top S-et...
Tomcsik
Kapni fog evi 10 milliot szerintem siman. A top fizetes a poszton 12-13 millio korul van, o pedig top5-os jatekos a posztjan, raadasul ez a szabadugynokpiac, ahol az elmebeteg GM-ek egymasra licitalnak es szarra fizetnek mindenkit.

En ketlem, hogy ez alol pont Collins lesz a kivetel. Teljesen mindegy, hogy milyen a piac es a draft, a minoseget meg szoktak fizetni. De egyebkent szerintem abszolut nem olyan eros a safety class iden, mint ahogy azt sokan gondoljak, de ez mar csak az en velemenyem.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 553
25 évesen az élete szerződését akarja megkötni, ezért nem hibáztatható, ráadásul egy nem túl erős szezon után is simán Pro ballba választották a neve miatt. Ezt pénzre akarja/fogja váltani.
(Mondjuk az a pletyka is járja, hogy sérülten játszott sokat, hogy ne legyen sérúlékenynek kikiáltva pont a szerződés előtt. Utána már hirtelen ráér műtögetni)