NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Ha roster bónusz van benne, az nem tud garantált lenni, ezen nehéz vitatkozni. Az aláírási pénz az, ami biztosan garantált. Ugye szokás garantáltnak nevezni a ligaév első napján garantálttá váló összeget, de ha korábban kibasszák, azt igencsak nem kapja meg. Tehát a jelek szerint rohadtul kevés ténylegesen garantált pénzzel kínálta meg Bellt a Steelers, ami nem meglepő módon nem tetszett neki. Gondolom neki nem olyan "garantált" kell, ami csak egy bizonyos időpontban lesz garantált, hanem már a szerződés aláírásakor az. Márpedig a kettő qrvára nem ugyanaz.

Tehát ha ugyanezt a konstrukciót a Jets úgy oldaná meg, hogy az aláírási lóvé nem 10, hanem 30 misi lenne, meg full garantálttá tenné az első két (esetleg három) évet, akkor gondolom meg is lenne a deal. Csak a Steelers ilyen szerződést érthető módon nem akart kötni. Bell meg ezt a változatot érthető módon nem fogadta el.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Ebből a szerződésből teljesen garantált tartalom első ránézésre csupán az aláírási pénz, ami lófütty, már 2019-ben is roster bónusz meg a ligaév kezdetén garantálttá váló tartalom van. Ha ez tényleg így nézett ki, qrvára nem meglepő, hogy Bell azt mondta köszi nem.
gabokocka
A Rapoport tweetek ezt sugallják, hogy a csapat csak 10 misit garantált volna. Cserébe a második tweetje szépít ezen a rolling guaranteed-del. A cikk képzeletben bontja le a tweetek alapján az öt évet, de a végén hangsúlyozza, hogy nem tudjuk a konkrét garantált tartalmat. Ők 5 év 70 m, 45 m garit lőttek be + 12 m könnyebben megszerezhető roster bónuszt. Az ügynöke károgott egyszer annyit, h az összgari lett volna 20%, de azt nem hinném, hogy a GM- ünk ennyire spúr és hülye (sose volt). Inkább az fájhatott, hogy az utsó két évben -ugye 33 évrs kora körül- vészesen teljesítményorientált a deal, cserébe - valószìnűsíthetően - kevés dead money maradna a harmadik év után, ha lemondunk róla. Volt másik beatwriter, aki szerint 70% garantáltat akart Bell az összes évre 15 m környéki átlagokkal, de most meg nem mondom, h ez mikori és ki írta.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nem vmi olyasmi volt h a Steelers is 2 éves frontloaded szerződést ajánlott és 3. évvel voltak a gondok?
Beki
Nem azt mondtam, hogy a frontloaded szerződés későbbi éveit ne garantáljátok 😊
Attól, hogy backloaded vagy frontloaded a szerződés, ugyanúgy lehet játszani a garantált összeggel, itt inkább azért jó korán nagy pénzt adni, mert rengeteg capspace van, így nem kell a későbbi évekre csillagászati összegeket felhalmozni hogy magas átlag jöjjön.

A Steelersnél pedig leginkább az volt a gond, hogy nagyon kis része volt garantált a teljes összegnek.
gabokocka
Fast Willie-nek köszi a cikket. 😉

Mondjuk idén is volt sok hely a satyi alatt és TruJo-t is érdekesen kialakított szerződéssel hoztuk el. Értem ezalatt, hogy 2020-ban 15M-es foglal sapkában és 3M-es cap space szabadulna fel, ha úgy alakulna h kivágjuk, ugyanezen számok 2021-re 17M satyi / 9M felszabaduló hely. Ilyet mondjuk Bell kapcsán is elviselnék, főleg h így hirtelen végiggondolva, max Leo Williams lesz az egyetlen komoly hosszabbítás mostanság, meg max Lee vmikor.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Ebből a szerződésből teljesen garantált tartalom első ránézésre csupán az aláírási pénz, ami lófütty, már 2019-ben is roster bónusz meg a ligaév kezdetén garantálttá váló tartalom van. Ha ez tényleg így nézett ki, qrvára nem meglepő, hogy Bell azt mondta köszi nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Szerintem Bell egy jóval összetettebb kérdés.
Nem tartom hülyének a FO-t nálatok és bár alapvetően kiváló ötlet a szurkolóktól, hogy előbb az OL-t kell megoldani, azért ez nem egyszerű. 😊
Amikor megkeresték a Steelers-t, már nyilván tudták, hogy Bell-re évente 15 millió körül kell áldozni.
Vagyis aki annak nem örülne, hogy 10+ milliót kifizet a Jets (ESETLEGESEN) egy RB-re, annak rossz hír, hogy ha nem akarnának ennyit költeni rá, akkor nem is vetődik fel az egész.
Ami viszont jó hír mindenképp:
-Bell nem egy hétköznapi RB, hanem az egyik legjobb. Gurley, Gordon, Elliott, Johnson-al egyetemben...a krém a posztján;
-Úgy képes blokkolni az irányítónak, mint egy jó TE, ami gyengébb fal esetében azért pozitív lehet;
-Elkapásokban egy WR2-vel veszi fel a versenyt (bármelyikkel) elnézve a csütörtöki játékát a Jets-nek, egy jó WR sem jönne bizony rosszul;
Nyilván nem kell bemutatni, mindenki tudja, mit művel a Steelersben.
15 milla/év tuti, hogy megér...nagy segítség lenne Darnoldnak is.
Kérdés, hogy milyen pick-et ér meg.
Többször elmondtam, ha FA lenne, akkor nyilván komoly szerződést kapna valakitől, az egy 3. körös 100 körüli picket jelentene 2020-ban.
Ennél szerintem jobbat szeretne a Steelers, akár egy felcsere lehetőségével is számolnék.
De lehet estére okosabbak leszünk.
Klaci79
Ha nem is hülyék, 4 év alatt engem nem győztek meg h hosszú évekre PO-ba jutó csapatot tudnának összehozni. 😀
Am sztem túl sokat belelátnak kinti drukkerek is ebbe a megkeresésbe. Maccagnan mindig így csinálja kb, de ebből nem lesz sztem semmi, lévén h hosszabbítást nem tud aláírni perpill Bell és az ügynöke szavára én nem nagyon adnék.
2. körösünk nincs jövőre, bár nem hiszem h a Steelers ennyivel beérné.
Estére pedig sztem semmivel nem leszünk okosabbak. 😊
Am arról van hozzávetőleges infó h Bell milyen szerződést akart Pittsburgh-ben?

Van 100 millió cap space, abból bőven jut Bellnek, kap egy frontloaded nagy szerződést, mindenki boldog.
Ennyi pénzt úgyse lehet megfelelő tehetségre költeni, ilyenkor szoktak átlagos játékosok qrvanagy pénzt leakasztani. Akkor inkább tényleg elit játékos kapjon rengeteget.
gabokocka
Nem vmi olyasmi volt h a Steelers is 2 éves frontloaded szerződést ajánlott és 3. évvel voltak a gondok?
Beki
Állítólag ezt nyomták vissza, de volt zavar a sztoriban, főleg Rapoport szarkeverése miatt:

 www.behindthesteelcurtain.com/2018/7/19/17581414/analyzing-the-reported-rejected-contract-offer-from-the-steelers-to-leveon-bell-franchise-tag-news
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Nem vmi olyasmi volt h a Steelers is 2 éves frontloaded szerződést ajánlott és 3. évvel voltak a gondok?
Beki
Nem azt mondtam, hogy a frontloaded szerződés későbbi éveit ne garantáljátok 😊
Attól, hogy backloaded vagy frontloaded a szerződés, ugyanúgy lehet játszani a garantált összeggel, itt inkább azért jó korán nagy pénzt adni, mert rengeteg capspace van, így nem kell a későbbi évekre csillagászati összegeket felhalmozni hogy magas átlag jöjjön.

A Steelersnél pedig leginkább az volt a gond, hogy nagyon kis része volt garantált a teljes összegnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintem Bell egy jóval összetettebb kérdés.
Nem tartom hülyének a FO-t nálatok és bár alapvetően kiváló ötlet a szurkolóktól, hogy előbb az OL-t kell megoldani, azért ez nem egyszerű. 😊
Amikor megkeresték a Steelers-t, már nyilván tudták, hogy Bell-re évente 15 millió körül kell áldozni.
Vagyis aki annak nem örülne, hogy 10+ milliót kifizet a Jets (ESETLEGESEN) egy RB-re, annak rossz hír, hogy ha nem akarnának ennyit költeni rá, akkor nem is vetődik fel az egész.
Ami viszont jó hír mindenképp:
-Bell nem egy hétköznapi RB, hanem az egyik legjobb. Gurley, Gordon, Elliott, Johnson-al egyetemben...a krém a posztján;
-Úgy képes blokkolni az irányítónak, mint egy jó TE, ami gyengébb fal esetében azért pozitív lehet;
-Elkapásokban egy WR2-vel veszi fel a versenyt (bármelyikkel) elnézve a csütörtöki játékát a Jets-nek, egy jó WR sem jönne bizony rosszul;
Nyilván nem kell bemutatni, mindenki tudja, mit művel a Steelersben.
15 milla/év tuti, hogy megér...nagy segítség lenne Darnoldnak is.
Kérdés, hogy milyen pick-et ér meg.
Többször elmondtam, ha FA lenne, akkor nyilván komoly szerződést kapna valakitől, az egy 3. körös 100 körüli picket jelentene 2020-ban.
Ennél szerintem jobbat szeretne a Steelers, akár egy felcsere lehetőségével is számolnék.
De lehet estére okosabbak leszünk.
Klaci79
Ha nem is hülyék, 4 év alatt engem nem győztek meg h hosszú évekre PO-ba jutó csapatot tudnának összehozni. 😀
Am sztem túl sokat belelátnak kinti drukkerek is ebbe a megkeresésbe. Maccagnan mindig így csinálja kb, de ebből nem lesz sztem semmi, lévén h hosszabbítást nem tud aláírni perpill Bell és az ügynöke szavára én nem nagyon adnék.
2. körösünk nincs jövőre, bár nem hiszem h a Steelers ennyivel beérné.
Estére pedig sztem semmivel nem leszünk okosabbak. 😊
Am arról van hozzávetőleges infó h Bell milyen szerződést akart Pittsburgh-ben?

Van 100 millió cap space, abból bőven jut Bellnek, kap egy frontloaded nagy szerződést, mindenki boldog.
Ennyi pénzt úgyse lehet megfelelő tehetségre költeni, ilyenkor szoktak átlagos játékosok qrvanagy pénzt leakasztani. Akkor inkább tényleg elit játékos kapjon rengeteget.
gabokocka
Nem vmi olyasmi volt h a Steelers is 2 éves frontloaded szerződést ajánlott és 3. évvel voltak a gondok?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Van 100 millió cap space, abból bőven jut Bellnek, kap egy frontloaded nagy szerződést, mindenki boldog.
Ennyi pénzt úgyse lehet megfelelő tehetségre költeni, ilyenkor szoktak átlagos játékosok qrvanagy pénzt leakasztani. Akkor inkább tényleg elit játékos kapjon rengeteget.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Szerintem Bell egy jóval összetettebb kérdés.
Nem tartom hülyének a FO-t nálatok és bár alapvetően kiváló ötlet a szurkolóktól, hogy előbb az OL-t kell megoldani, azért ez nem egyszerű. 😊
Amikor megkeresték a Steelers-t, már nyilván tudták, hogy Bell-re évente 15 millió körül kell áldozni.
Vagyis aki annak nem örülne, hogy 10+ milliót kifizet a Jets (ESETLEGESEN) egy RB-re, annak rossz hír, hogy ha nem akarnának ennyit költeni rá, akkor nem is vetődik fel az egész.
Ami viszont jó hír mindenképp:
-Bell nem egy hétköznapi RB, hanem az egyik legjobb. Gurley, Gordon, Elliott, Johnson-al egyetemben...a krém a posztján;
-Úgy képes blokkolni az irányítónak, mint egy jó TE, ami gyengébb fal esetében azért pozitív lehet;
-Elkapásokban egy WR2-vel veszi fel a versenyt (bármelyikkel) elnézve a csütörtöki játékát a Jets-nek, egy jó WR sem jönne bizony rosszul;
Nyilván nem kell bemutatni, mindenki tudja, mit művel a Steelersben.
15 milla/év tuti, hogy megér...nagy segítség lenne Darnoldnak is.
Kérdés, hogy milyen pick-et ér meg.
Többször elmondtam, ha FA lenne, akkor nyilván komoly szerződést kapna valakitől, az egy 3. körös 100 körüli picket jelentene 2020-ban.
Ennél szerintem jobbat szeretne a Steelers, akár egy felcsere lehetőségével is számolnék.
De lehet estére okosabbak leszünk.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ez nem vagy-vagy kérdés. OLben vagy pass rushhoz most nincs elérhető top játékos. Es van annyink hogy ne zárja ki Bell igazolása az ottani erősítést. Ha Mack vagy Bell a kérdés akkor Macket hoztam volna én is.Pityu Gyor
Nem tudom, sosem voltam híve h csillagászati összeget fizessünk egy RB-nek, de jövőre belefér ez nem kérdés.
Tény h 100 misi költhető pénz lesz, de min 2 emberrel számolok OL-ben, TE, WR, CB2, DL és edge rusher is need.
Persze ennyi mindent nem lehet 1 offseason alatt megoldani.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 930
Elég sok helyről hallani, hogy frontrunner-ek vagyunk a Bell trade kapcsán..hát nem tudom a futójátékkal így sincs nagy probléma, meg azért ha egy jövő évi első kört akarunk/fogunk adni érte akkor azért Macc elmehet a picsába.
Apex
Perpill ott tartunk h Cimini és Mehta szerint is csak tapogatóztunk még Steelersnél.
Beki
Én örülnék neki. Posztja legjobbja vagy legalábbis top3ja. Ilyen játékosok nem nagyon kerülnek ki free agentnek, amíg Darnold ujonc szerződése él addig áldoznék egy sztárra. Neki ráadásul segitség lenne. És a vele járó hype sem ártana higy ne szürküljünk bele végleg a középszerűségbe. Szakmailag nyilván OL és pass rush kellene ám van egyéb szempont is.
Pityu Gyor
Nem nagyon szeretném, ha egy RB előbb kapna évi 10 misi felett nálunk, mint az OL és a pass rush megoldásra kerülne.
Beki
Szerintem ez nem vagy-vagy kérdés. OLben vagy pass rushhoz most nincs elérhető top játékos. Es van annyink hogy ne zárja ki Bell igazolása az ottani erősítést. Ha Mack vagy Bell a kérdés akkor Macket hoztam volna én is

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Elég sok helyről hallani, hogy frontrunner-ek vagyunk a Bell trade kapcsán..hát nem tudom a futójátékkal így sincs nagy probléma, meg azért ha egy jövő évi első kört akarunk/fogunk adni érte akkor azért Macc elmehet a picsába.
Apex
Perpill ott tartunk h Cimini és Mehta szerint is csak tapogatóztunk még Steelersnél.
Beki
Én örülnék neki. Posztja legjobbja vagy legalábbis top3ja. Ilyen játékosok nem nagyon kerülnek ki free agentnek, amíg Darnold ujonc szerződése él addig áldoznék egy sztárra. Neki ráadásul segitség lenne. És a vele járó hype sem ártana higy ne szürküljünk bele végleg a középszerűségbe. Szakmailag nyilván OL és pass rush kellene ám van egyéb szempont is.
Pityu Gyor
Nem nagyon szeretném, ha egy RB előbb kapna évi 10 misi felett nálunk, mint az OL és a pass rush megoldásra kerülne.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk nem tudom, javult-e valamit a falatok tavalyhoz képest, mert ha nem, akkor ez a totojázós technika a gyenge fallal vegyítve borzalmas eredményeket hozhat. De passzjátékba be lehetne vonni. Azt viszont kétlem, hogy 1. kör körüli ára lenne

több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 930
Elég sok helyről hallani, hogy frontrunner-ek vagyunk a Bell trade kapcsán..hát nem tudom a futójátékkal így sincs nagy probléma, meg azért ha egy jövő évi első kört akarunk/fogunk adni érte akkor azért Macc elmehet a picsába.
Apex
Perpill ott tartunk h Cimini és Mehta szerint is csak tapogatóztunk még Steelersnél.
Beki
Én örülnék neki. Posztja legjobbja vagy legalábbis top3ja. Ilyen játékosok nem nagyon kerülnek ki free agentnek, amíg Darnold ujonc szerződése él addig áldoznék egy sztárra. Neki ráadásul segitség lenne. És a vele járó hype sem ártana higy ne szürküljünk bele végleg a középszerűségbe. Szakmailag nyilván OL és pass rush kellene ám van egyéb szempont is.

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Elég sok helyről hallani, hogy frontrunner-ek vagyunk a Bell trade kapcsán..hát nem tudom a futójátékkal így sincs nagy probléma, meg azért ha egy jövő évi első kört akarunk/fogunk adni érte akkor azért Macc elmehet a picsába.
Apex
Perpill ott tartunk h Cimini és Mehta szerint is csak tapogatóztunk még Steelersnél.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Elég sok helyről hallani, hogy frontrunner-ek vagyunk a Bell trade kapcsán..hát nem tudom a futójátékkal így sincs nagy probléma, meg azért ha egy jövő évi első kört akarunk/fogunk adni érte akkor azért Macc elmehet a picsába.
Apex
Van cap space rá, de semmi értelme nem lenne a csapat jelenlegi rosterét tekintve bármit áldoznunk rá, főleg ilyen OL mellett.
Beki
Nem a cap space-el van problémám, hanem azért jó lenne a magas draft pickeket is megtartani, mert jelenleg az o-line azért finoman fogalmazva lehetne jobb, normális edge rusher sincs a csapatnál, illetve egyenlőre Enunwa-n kívül az elkapósor is elég nagy kérdőjel..Nem gondolnám hogy ezt csak FA-vel meglehet oldani
Apex
Sajnos az egész alapból nem egy szezonos dolog lesz. 😕
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Elég sok helyről hallani, hogy frontrunner-ek vagyunk a Bell trade kapcsán..hát nem tudom a futójátékkal így sincs nagy probléma, meg azért ha egy jövő évi első kört akarunk/fogunk adni érte akkor azért Macc elmehet a picsába.
Apex
Van cap space rá, de semmi értelme nem lenne a csapat jelenlegi rosterét tekintve bármit áldoznunk rá, főleg ilyen OL mellett.
Beki
Nem a cap space-el van problémám, hanem azért jó lenne a magas draft pickeket is megtartani, mert jelenleg az o-line azért finoman fogalmazva lehetne jobb, normális edge rusher sincs a csapatnál, illetve egyenlőre Enunwa-n kívül az elkapósor is elég nagy kérdőjel..Nem gondolnám hogy ezt csak FA-vel meglehet oldani

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Elég sok helyről hallani, hogy frontrunner-ek vagyunk a Bell trade kapcsán..hát nem tudom a futójátékkal így sincs nagy probléma, meg azért ha egy jövő évi első kört akarunk/fogunk adni érte akkor azért Macc elmehet a picsába.
Apex
Van cap space rá, de semmi értelme nem lenne a csapat jelenlegi rosterét tekintve bármit áldoznunk rá, főleg ilyen OL mellett.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Elég sok helyről hallani, hogy frontrunner-ek vagyunk a Bell trade kapcsán..hát nem tudom a futójátékkal így sincs nagy probléma, meg azért ha egy jövő évi első kört akarunk/fogunk adni érte akkor azért Macc elmehet a picsába.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bakker most nézem csak h Robby Anderson RFA lesz jövőre, így őt olcsón meg lehet tartani...már ha az idei teljesítménye ad rá indokot.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mikor pár napja még azzal számolok, hogy JAX toronymagas esély vasárnapi meccsen, leszivatták a Pats-et, erre a Titans 6 ponton tartja őket. 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
The Browns blitzed Sam Darnold on only eight of 33 dropbacks — way below their league-leading blitz percentage, per @ESPNStatsInfo.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Todd Bowles said this morning that he didn’t think #Jets were too conservative on offense in the second half: “They changes some things around in 2nd half that negated some things we had dialed up. But I thought offensively we had a good Gameplan...and it was balanced”
LOL

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
#Jets QB Sam Darnold on the loss: "I feel awful. This is by far the worst thing to ever happen during September in New York."
Klaci79
Bazdmeg
Wyatt
Nem egészen gondolta át mit mond....
dande
Valaki forditana?
steelwolf
Szornyen erzem magam. Ennel szarabb dolog meg sosem tortent New Yorkban, szeptemberben.

Aztan meg osszehasonlitja a terrortamadast a hajnali zakoval, mondvan, a vereseg nagyobb tragedia, a 20 pedig nagyobb a 11-nel, egyszeru matek.

Ordit az idezetrol, hogy kamu, biztosan nem mondta. Vannak hulyek az NFL-ben, de na.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
#Jets QB Sam Darnold on the loss: "I feel awful. This is by far the worst thing to ever happen during September in New York."
Klaci79
Bazdmeg
Wyatt
Nem egészen gondolta át mit mond....
dande
Valaki forditana?