New York Jets

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Egyebkent LB-t meg lehetne hozni ha van ra zsetta, mert tudtommal GVR + Griffin meg mindig nincs kirakva. Vagy akar DT-t is, bar abbol nem tudom maradt-e egyaltalan erdemleges a piacon. Mondjuk LDT-t is visszalehetne hozni backupnak.
Apex
Lehetne még erősíteni, de nem hiszem h sok lovetta maradt volna...

Gyors recap:
48 misi cap spacel indítottunk.

Lamarcus Joyner S: 1 év, 4.5M
Tevin Coleman RB: 1 év, 1.5M, 600k garantált
Nathan Shepherd DT: 1 év, kb vetmin
Braxton Berrios WR: 2 év, 12M, 7M garantált (2022 cap hit: 3.7M, 2023 cap hit: 8.2M)
Laken Tomlinson OG: 3 év, 40M, 27M garantált
CJ Uzomah TE: 3 év, 24M
DJ Reed CB: 3 év, 33M
Jordan Whitehead S: 2 év, 14.5M

Látszik h Berrios szerződésének nagy része jövőre tevődött de így is 5M cap space szabadul fel, ha repülne.
Joyner 4.5M-ből nem tudjuk még mennyi a cap hit pontosan. Coleman és Shepherdnek min impactja van cap spacere csak.
Többiek átlaga: Tomlinson 13.3M, Uzomah 8M, Reed 11M, Whitehead 7.3M = 39.6M + Berrios 3.7M = 43.3M
Kellene még 13M a rookie poolra is, így sztem durvább erősítés már nem jön. 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Pöttyet sokallom
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
Egyebkent LB-t meg lehetne hozni ha van ra zsetta, mert tudtommal GVR + Griffin meg mindig nincs kirakva. Vagy akar DT-t is, bar abbol nem tudom maradt-e egyaltalan erdemleges a piacon. Mondjuk LDT-t is visszalehetne hozni backupnak.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
Bevallom CB es S poszton inkabb a nagyobb neveknek neztem utana FA-n. De igy nezve statokat, highlightsot meg amit egy ket Jets analyst mond elegge stealnek tunik mindketto tegnapi igazolas, foleg Reed.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Na mi a fasz van pár órája nem csekkolom twittert aztán már megvettünk mindenkit. 😀 Mire maradt még zsé ezek után egyébként? De akkor ez így fasza, a draft nagyon adja így magát. Kérdés ha Tibodu kimegy 1/4-en kit hozunk? Linderbaum talán?
Apex
Én úgy számolom, hogy a Whitehead-igazolással végeztünk mára 😀
A draft 1. napján pedig jöhet egy CB + EDGE páros, 2. napon pedig mondjuk egy DT, LB, TE trió 😊
Zotya86
Én inkább EDGE + WR kombóra szavaznék 1. nap. Már csak azért is mivel a jelenlegi WR sor CDavis-Moore-Berrios hármasból áll, az meg karcsú azért.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Maye barátunk is eladta magát (NO) elég magas áron, majd 10 misi / év. Nagyon kíváncsi vagyok egykori remek safety parosunk további sorsára (az Adams dealt szerintem már eléggé bánják Seattleben
Pityu Gyor
15 misi garantált a 3 éves szerződésből. Masszív túlfizetés.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Maye barátunk is eladta magát (NO) elég magas áron, majd 10 misi / év. Nagyon kíváncsi vagyok egykori remek safety parosunk további sorsára (az Adams dealt szerintem már eléggé bánják Seattleben

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Nathan Shepherd jott vissza kozepre kb vetminert.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jók az igazolások, jó pozícióban vagyunk a draft elott igy. Johet 1/10-re Devin Lloyd 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
Na mi a fasz van pár órája nem csekkolom twittert aztán már megvettünk mindenkit. 😀 Mire maradt még zsé ezek után egyébként? De akkor ez így fasza, a draft nagyon adja így magát. Kérdés ha Tibodu kimegy 1/4-en kit hozunk? Linderbaum talán?
Apex
Én úgy számolom, hogy a Whitehead-igazolással végeztünk mára 😀
A draft 1. napján pedig jöhet egy CB + EDGE páros, 2. napon pedig mondjuk egy DT, LB, TE trió 😊
Zotya86
CB-t én így már nem hoznék első körben, már csak scheme miatt sem. Edge aztán jöhet a WR Wilsonnak. Második nap, TE + LB/DT nálam.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Na mi a fasz van pár órája nem csekkolom twittert aztán már megvettünk mindenkit. 😀 Mire maradt még zsé ezek után egyébként? De akkor ez így fasza, a draft nagyon adja így magát. Kérdés ha Tibodu kimegy 1/4-en kit hozunk? Linderbaum talán?
Apex
Mar csak depth playak erkeznek Hughed szerint.
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 181
Na mi a fasz van pár órája nem csekkolom twittert aztán már megvettünk mindenkit. 😀 Mire maradt még zsé ezek után egyébként? De akkor ez így fasza, a draft nagyon adja így magát. Kérdés ha Tibodu kimegy 1/4-en kit hozunk? Linderbaum talán?
Apex
Én úgy számolom, hogy a Whitehead-igazolással végeztünk mára 😀
A draft 1. napján pedig jöhet egy CB + EDGE páros, 2. napon pedig mondjuk egy DT, LB, TE trió 😊
több mint 2 éve
GTom New York Jets 236
ez így már mindjárt másként néz ki... azt hittem elfelejtették mivel volt a fő gond eddig.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
És tényleg akart Safetyt hozni...

Green is green
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
Na mi a fasz van pár órája nem csekkolom twittert aztán már megvettünk mindenkit. 😀 Mire maradt még zsé ezek után egyébként? De akkor ez így fasza, a draft nagyon adja így magát. Kérdés ha Tibodu kimegy 1/4-en kit hozunk? Linderbaum talán?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
I'm told the terms on the deal for S Jordan Whitehead going to the #Jets is a 2-year deal for $14.5M, per league source.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
JD beindult 🥴🥴🥴
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Safety is megvan.
The Jets have agreed to terms with former Bucs S Jordan Whitehead, sources tell @espn. Another proven starter for the secondary
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
The #Jets have signed cornerback DJ Reed, sources tell @TheAthletic
Beki
The #Jets are signing former #Seahawks CB D.J. Reed to a three-year, $33 million deal with upside
Beki
Ez jónak tűnik... erősebb nevet hoztunk mint vártam

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Berrios visszaigazolása hivatalos.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Gondolom ebből inkább Whitehead lesz inkább.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Jets have signed cornerback DJ Reed, sources tell @TheAthletic
Beki
The #Jets are signing former #Seahawks CB D.J. Reed to a three-year, $33 million deal with upside
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Jets have signed cornerback DJ Reed, sources tell @TheAthletic
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Braxton Berrios’ two-year contract with the #Jets is worth $12 million and includes $7 million GTD.

He has base salaries of $1.35m in ’22 and $5.5m in ’23. He received a $5.456m signing bonus.

The ’22 base, signing bonus, and $500k of ’23 base are the GTD.