Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem nincs BPA alapon futo 1/14re...iden.

CB nincs a keretben kb ,elkapo fronton sem vagyunk tultöltve ,a dline is javítható.

Remelem nem egy R Fostert huzunk,es jó lesz akit valasztunk.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
S Kelce is marad ő lesz a C. Az O fal sztem rendben lesz s az igazolásokat is látva sztem futót hozunk első körben ha csak ki nem viszik előlünk akit szeretnénk. Amúgy Pat Rob már nem volt annyira gáz mint ahogy indult talán nálunk is jól megy majd neki.
dande
Szinte kizárt dolognak tartom, hogy ebben a mély classban futót hozzunk első körben, tekintve a needjeinket, illetve a franchise drafthagyományait, továbbá a pozíciós értéket. Szerintem a 2., vagy a 3. körben fogjuk rászánni magunkat, idén ott is elég jó a felhozatal (Kamara, Mixon, Foreman, stb.)

Első kör CB/DE/WR lesz szerintem, és ha egyet kell mondani, akkor DE. Amennyiben kiviszik a DE célpontjainkat, akkor jöhet a CB.
Hulkeinstein
Szerintem pláne Ezekiel példáját is látva butaság hogy futót nem éri meg vagy luxus húzni elöl. Még akkor is ha mély a class, ha az aki nekünk kell már vszínű nem marad benn később. A hagyomány valóban a DE húzás mellett szól vagy CB de abban is mély a class. Meglátjuk, én most RB húzást érzek ha csak nem igazolunk oda is vkit. Ha igen, akkor meg esetleg letrade vagy BPA.
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Longot kedveltem, amíg nálunk játszott. Ahogy Wyatt írja, tök korrektül nyomta, nem alibizte el. A SB-n is volt kulcsmomentuma: amikor csak a nyakánál fogva tudta megállítani a tackle , és holdingot dobtak rá. De egyébként Hightower sack-jénél ő is odaért! Vagy a Jets elleni fumblija...

Remélem nálatok is hasonló munkamorállal és elánnal fog dolgozni!
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Nem hiszem, hogy DE-t húzunk első körben, kb. beismerés lenne egy év után, hogy Curry-é egy elbaszott szerződés volt, plusz szerintem Long-gal majdnemhogy meg is vagyunk a poszton.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 890 — Eagles & Seahawks fan
S Kelce is marad ő lesz a C. Az O fal sztem rendben lesz s az igazolásokat is látva sztem futót hozunk első körben ha csak ki nem viszik előlünk akit szeretnénk. Amúgy Pat Rob már nem volt annyira gáz mint ahogy indult talán nálunk is jól megy majd neki.
dande
Szinte kizárt dolognak tartom, hogy ebben a mély classban futót hozzunk első körben, tekintve a needjeinket, illetve a franchise drafthagyományait, továbbá a pozíciós értéket. Szerintem a 2., vagy a 3. körben fogjuk rászánni magunkat, idén ott is elég jó a felhozatal (Kamara, Mixon, Foreman, stb.)

Első kör CB/DE/WR lesz szerintem, és ha egyet kell mondani, akkor DE. Amennyiben kiviszik a DE célpontjainkat, akkor jöhet a CB.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
S Kelce is marad ő lesz a C. Az O fal sztem rendben lesz s az igazolásokat is látva sztem futót hozunk első körben ha csak ki nem viszik előlünk akit szeretnénk. Amúgy Pat Rob már nem volt annyira gáz mint ahogy indult talán nálunk is jól megy majd neki.
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Kelly visszatérhet a csapathoz. Na nem Chip hanem a Green.
 www.bleedinggreennation.com/2017/3/28/15102104/kelly-green-eagles-primary-jersey-uniform-jeffrey-lurie-alternate-black-philadelphia-history

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
sajnos nem tudunk magunkkal játszni
Janek
Akkor döntetlen lenne, és megosztott eredménnyel a Pats kapná a Lombardi-t 😊
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
sajnos nem tudunk magunkkal játszni

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hat az is ratok ferne mar 😊

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Hajrá Long 😊

Mi nem használtuk ki rendesen, pláne nem a végefelé, de eszméletlenül korrektül állt hozzá a csóka, mondta, hogy bármit megcsinál, csak legyen esélye bajnoknak lenni. Meglett, mondta, hogy nagyon hálás ezért meg minden, de kompetitív csókának tartja magát, és szeretne újra visszatérni korábbi magához, és fontos játékos lenni az új csapatában.

Úgyhogy remélem, nálatok ez sikerül neki 😊
Wyatt
azért jött ide mert idén is bajnok akar lenni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
T. Colet is visszahozhatnank 1 evre valami hokiert. Hozna egy 20 sackes szezont. 😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hajrá Long 😊

Mi nem használtuk ki rendesen, pláne nem a végefelé, de eszméletlenül korrektül állt hozzá a csóka, mondta, hogy bármit megcsinál, csak legyen esélye bajnoknak lenni. Meglett, mondta, hogy nagyon hálás ezért meg minden, de kompetitív csókának tartja magát, és szeretne újra visszatérni korábbi magához, és fontos játékos lenni az új csapatában.

Úgyhogy remélem, nálatok ez sikerül neki 😊

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Roster Move: #Eagles agree to terms with CB Patrick Robinson on a one-year deal.

És nincs április 1...

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs akkor elnéztem😊 hátha tanít Currynek egy két dolgot illetve motívációt jelent neki a versenyhelyzet.
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Hahó szépen bealszunk, de a csapat nem 😊

Egy friss gyűrűs DE érkezett Chris Long személyében 1 évre 2,4 milláért.
dande
két éves szerződés az de mindegy is, kell a depth 😊
tavaly a patsben a snappek 60%-ában volt a pályán, ami azért szép szám
zsojti
Az a szomorú, hogy nem is depth-be jött sztem. 😀 Curry-t a tavalyi teljesítményével simán ki fogja játszani...sajnos.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Hahó szépen bealszunk, de a csapat nem 😊

Egy friss gyűrűs DE érkezett Chris Long személyében 1 évre 2,4 milláért.
dande
két éves szerződés az de mindegy is, kell a depth 😊
tavaly a patsben a snappek 60%-ában volt a pályán, ami azért szép szám

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hahó szépen bealszunk, de a csapat nem 😊

Egy friss gyűrűs DE érkezett Chris Long személyében 1 évre 2,4 milláért.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Moreau meglátod top 40ben kimegy
Janek
Meglátjuk. Nálam CB-k közt 15. Szóval lehet, hogy kimegy, de én nem tartom reálisnak.
Shawn84
Lesérult igy mar nem ér.
De igy is top 10 cb lesz.
Rivers meg top40

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
megpróbálta,nem jött be,van ilyen.

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2017/3/20/14990548/bennie-logan-eagles-contract-chiefs-extension-defensive-tackle-philadelphia-report-nfl-kansas-city#comments

erdekes...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Moreau meglátod top 40ben kimegy
Janek
Meglátjuk. Nálam CB-k közt 15. Szóval lehet, hogy kimegy, de én nem tartom reálisnak.
Shawn84
Lesz az a pálinka, hogy az egyes ki fog törlődni az ötös elöl! 😀
tomi-tomi
Akkor csak whiskyt iszunk 😊
Shawn84
Baszki, dobálod a magas labdákat.
Whisky esetén az ötös fog törlődni az egyes mögül. 😀
tomi-tomi
Nem baj, majd később megbánjuk, annyit megér 😊 De egyébként is draftkor nem iszunk csak előtte 😊
Shawn84
vagy helyette
Janek
Egyébként mocskosul nem draftkonform a csávó az a neve h More eau = több víz. Pfejj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Moreau meglátod top 40ben kimegy
Janek
Meglátjuk. Nálam CB-k közt 15. Szóval lehet, hogy kimegy, de én nem tartom reálisnak.
Shawn84
Lesz az a pálinka, hogy az egyes ki fog törlődni az ötös elöl! 😀
tomi-tomi
Akkor csak whiskyt iszunk 😊
Shawn84
Baszki, dobálod a magas labdákat.
Whisky esetén az ötös fog törlődni az egyes mögül. 😀
tomi-tomi
Nem baj, majd később megbánjuk, annyit megér 😊 De egyébként is draftkor nem iszunk csak előtte 😊
Shawn84
vagy helyette

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Moreau meglátod top 40ben kimegy
Janek
Meglátjuk. Nálam CB-k közt 15. Szóval lehet, hogy kimegy, de én nem tartom reálisnak.
Shawn84
Lesz az a pálinka, hogy az egyes ki fog törlődni az ötös elöl! 😀
tomi-tomi
Akkor csak whiskyt iszunk 😊
Shawn84
Baszki, dobálod a magas labdákat.
Whisky esetén az ötös fog törlődni az egyes mögül. 😀
tomi-tomi
Nem baj, majd később megbánjuk, annyit megér 😊 De egyébként is draftkor nem iszunk csak előtte 😊
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Moreau meglátod top 40ben kimegy
Janek
Meglátjuk. Nálam CB-k közt 15. Szóval lehet, hogy kimegy, de én nem tartom reálisnak.
Shawn84
Lesz az a pálinka, hogy az egyes ki fog törlődni az ötös elöl! 😀
tomi-tomi
Akkor csak whiskyt iszunk 😊
Shawn84
Baszki, dobálod a magas labdákat.
Whisky esetén az ötös fog törlődni az egyes mögül. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)