Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 www.youtube.com/watch?v=IRAnqeGPdXE

1:00-tól jön a legkielégítőbb rész. 😀

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 508 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz idén eddig kicsit Flacco 2.0, s ez nem dícséret...nem tudom ez Dougon, Reichen vagy deFillipon múlik, de vmit változtatni kell a játékán.
több mint 6 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Azért jövő héten esélyes h Rivers s Gordon szétszed minket. Legkésőbb a 4. negyedben.

dande
 media.giphy.com/media/20vHbYhl8VWbm/giphy.gif
empty taxi
Rivers?sport2!

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Elliottból hős lett. Hát ezt se gondoltam volna ... Ha ettől nem lesz önbizalma, akkor nem tudom mitől.
Amúgy sok tekintetben katasztrofális győzelem volt ez.
Mióta Pederson itt van jellemzőek ránk ezek a leblokkolások, mint ma is. 14-7-nél szinte érezni lehetett, hogy valaki csinálni fog valami hibát, amivel visszaadja a meccset az ellenfélnek. Ertz meg is tette (persze Collinstól is szép játék volt, de ilyen helyzetben védeni kellene a labdát.) Megint voltak hülye playcallok, béna WR screenek, és a 4&8 az mi volt? Ott is visszaadtuk a momentumot, csak a Giants nem akarta akkor még elfogadni ... 😀
Az a baj, hogy ugyanezeket a problémákat láttuk a játékosoktól és a HC-től már tavaly is. Ha nem lesz fejlődés, én nem siratnám, ha jövőre már nem Andy protezsáltja lenne a HC.

Aki belobbizta Warmack-ot a kezdőbe (szerintem Stoutland volt), azt legszívesebben azonnal kirúgtam volna. Csak a TC-ben is 3 jobb LG volt (Wiz, Seumalo, Turner), mint ő, mégis ő került be, sőt még +1 évet hosszabbítottak is vele. De legalább mentették a menthetőt és beküldték Wiz-t, egyből jobb is lett a fal bal oldala.
A futójátékot szépen sínre tettük ma, pedig a Giants futás ellen nem rossz.
Wentz nem nagyon tetszett ma. Volt persze pár kulcs passza,de javítania kell a mélységi passzain, mert így csak középszerű irányító lesz. Az a túldobott passz igen ronda volt, tiszta TD lett volna Jeffery-nek.

A védelmet nem nagyon ekézném, csoda volt, hogy ennyi kulcs sérülttel 3 negyedig bírták. A első félidő végén a goalline stand igen fontos volt, és volt pár turnover is. A Giants OL azért összekapta magát, és a rövid passzokkal jól semlegesítették a védőfalunkat, amíg el nem fáradtak.
Douglas megint jól játszott, megvan az első int-je is. A 4. negyedben megláttuk milyen a fáradt védelem Cox és Hicks nélkül, tartalékos secondaryval. A védőfal és a LB-sor két legfontosabb embere lesérült, a secondaryban eleve hátrányban voltunk, mert Maragos coverben elég világtalan, ráadásul Jenkinsnek sem ez volt a legjobb meccse passz ellen (mi értelme volt OBJ fejét lecsavarni, talán inkább a labdát kellett volna keresni).

Remélem a sérülések nem nagyon komolyak, mert ezt nem fogjuk bírni, hogy minden meccsen 2 kezdő kiesik. Sproles csuklója is megsérült ráadásul.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 322 — Expect the Best !
Nincs mese Gratulálok...!!Nagyon értékes egy ilyen W! De azért meg kell még szenvednetek ezért a csoport győzelemért nagyon.... ☺️csak sajnos nem ellenünk

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Azért jövő héten esélyes h Rivers s Gordon szétszed minket. Legkésőbb a 4. negyedben.

dande


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 508 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért jövő héten esélyes h Rivers s Gordon szétszed minket. Legkésőbb a 4. negyedben.

De egyenlőre élvezzük ezt 😊
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem nem volt sok gond CW-el....

több mint 6 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
nfl.com-ról 😊
"Beckham in the end zone watching the FG...............priceless !"

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 890 — Eagles & Seahawks fan
Valami hasonló meccsre számítottam 😀 A sec azért a 4. negyedben megmutatta, hogy miért fáztam tőlük, viszont előtte bőven túlteljesítették képességeiket. (Schwartz for pres.)

Csak az eredmény volt a lényeg, illetve hogy ne legyenek komoly sérülések (Sproles 😕 ) Illetve reméljük, hogy Cox sem komoly (Hicks elvileg nem az). Nagyon-nagyon fontos win, ez a végénél is számítani fog.

Wentz rossz volt ma, a többi résszel nem volt akkora gond. Illetve Wiz magasan a legjob LG a csapatban imo, ez ma is bebizonyosodott. A futás is elkezdett menni, ha a line is javul, illetve felépül a védelem, akkor jó lesz ez.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Nem kell kávé most az biztos.

több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ nyertünk?
dande
Olyasmi, aki reggelig bármi okosat tud írni, az titokban Cowboys szurkoló.
határbíró
Még mindig sokkos állapotban ülök a fotelben, de ezért szeretem a Giants - Eagles rangadókat. 😀
Greengo
Szintén! 😀 Infarktus volt ez a meccs, remélem mindenki felépül jövő hétre!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ nyertünk?
dande
Olyasmi, aki reggelig bármi okosat tud írni, az titokban Cowboys szurkoló.
határbíró
Még mindig sokkos állapotban ülök a fotelben, de ezért szeretem a Giants - Eagles rangadókat. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ nyertünk?
dande
Olyasmi, aki reggelig bármi okosat tud írni, az titokban Cowboys szurkoló.
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Henery bazdmeg a szívem megállt

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 508 — Így remélem megfelelek nektek.....
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ nyertünk?
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Nagy a baj, McLeod is inaktív. A special teamer Maragos fog így kezdeni. A secondarynk így talán még az utóbbi 2 évi parádénál is gyengébb lesz ma, ráadásul ha 2 safety sérülés is lenne, akkor konkrétan nincs cserénk, nem tudom mit csinálnánk ha ez megtörténne.

Papíron simának tűnt a meccs, de ezzel ez most megváltozott. Beckhamtől hatalmas meccsre számítok, még a szar OL is elég lesz így a Giantsnek és ki is kaphatunk könnyen...
Hulkeinstein
Davis-nél 2015-ben Maragos állandó játékos volt a def-ben. Na nem mondom, hogy McLeod nem fog hiányozni, de szerintem akkora hatása nincs a játékunkra, és hiába szeretem, szerintem ő az egyik legtúlértékeltebb játékosunk. Sokszor rosszul helyezkedik, túl nagyot akar ütni, néha benyom 1-1 missed tackle-t, ami azért nem túl jó, hogyha te vagy leghátul a védelemben.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 508 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sebaj felemelt kézzel tiltakozik mindenki elvileg a csapatból, s a szurkolókat is erre hívták, úgyhogy nyernünk kell, mert az erő s igazság velünk lesz (akkor is, ha a Giants is így tesz) 😛
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 890 — Eagles & Seahawks fan
Nagy a baj, McLeod is inaktív. A special teamer Maragos fog így kezdeni. A secondarynk így talán még az utóbbi 2 évi parádénál is gyengébb lesz ma, ráadásul ha 2 safety sérülés is lenne, akkor konkrétan nincs cserénk, nem tudom mit csinálnánk ha ez megtörténne.

Papíron simának tűnt a meccs, de ezzel ez most megváltozott. Beckhamtől hatalmas meccsre számítok, még a szar OL is elég lesz így a Giantsnek és ki is kaphatunk könnyen...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Shawn beszállt, alkottunk egyet:

27. Podcast - Giants @ Eagles


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Hoppá, felmerülő trade pletyka: NE Butler csere Kendricks menne oda. . Butler nem rossz, de most h Kendricks kezd belejönni, nem kéne.....
dande
Kendricks 20 DEF snapet kapott a KC ellen (38%) a Skins elen 23-at (37%). Hicks és Bradham az összes defense snapen a pályán volt, de gyakorlatilag hármukon kívül más LB-t nem használunk. Ha csak 2 LB van a pályán oké, hogy ő az első aki lejön, de ha elcseréljük és beüt egy sérülés akkor kezdhet valaki a Goode, Grugier-Hill, Walker hármasból.
Szóval szerintem hülyeség lenne. Bár tudom Howie az anyját is képes eladni egy 5. körös pickért 😀

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Beszédes adat,hogy eddig CW lett a legtöbbször megérintett QB....
Janek
Nem Manning, hogy a viharba???😊
nagir
Lehet Carson-t a csapattársai is fogdossák az öltözőbe, olyan kis baba arca van😊
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Hoppá, felmerülő trade pletyka: NE Butler csere Kendricks menne oda. . Butler nem rossz, de most h Kendricks kezd belejönni, nem kéne.....
dande
😀😀😀
...és ki jönne Kendricks helyére? 😀
Számomra ez most teljesen érthetetlen csere lenne. Darby vissza fog térni...és még van S. Jones is . A jelenlegi kezdők is elfogadhatót hoznak.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 508 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá, felmerülő trade pletyka: NE Butler csere Kendricks menne oda. . Butler nem rossz, de most h Kendricks kezd belejönni, nem kéne.....