Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
A támadójátékkal szerintem nem lesz probléma, ameddig a fal jól működik, és nagyon úgy néz ki, hogy jól működik. Mióta beállt Wis, nem nagyon lehet őket megzavarni, pass protection-ben és futásblokkolásban is elég jók, Johnson konkrétan levette Bosa-t a pályról. Ami itt baj lehet, hogy Wentz nyomás alatt elég szar ebben a szezonban, ha ezen és a hosszú labdáin tudna változtatni, akkor elég pofás offense lenne Philly-ben.

Mills meg nekem pozitív meglepetés ilyen Caroll, Maxwell, Cary Williams, Fletcher féle playák után. Cover2-ben kb. elég az is amit ő tud, én messze nem látom őt olyan szarnak. Persze akkor kijönnek a hiányosságok, mikor a safetyk nem úgy segítenek, mint ahogy kellene, McLeod pl. elég vakon volt a Chargers ellen.

Kövire meg otthon játszunk egy Johnson nélküli Cards ellen, akik épphogy nyertek a 49ers ellen. Nem csoda, hogy 6.5 pontos favoritok vagyunk Vegasban.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 561 — Apu ökölbeszorított keze
Én ebben az O-ban azért nem látok olyan masszív erőt ami stabilan hoz bármikor pontokat.
A D pedig ennyire nem függhet Cox-tól igaz messze ő a legjobb játékosunk de akkor is "csak egy DT"

Érdekes lesz a következő meccs is a cards papíron jobb csapat és Fitz szeret ellenünk játszani ....

Szerintem most is két bolts WR szerezte a legtöbb yardot levegőben,nem hiszem,hogy ez sokat változhat amíg Mills a corner...

több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 464 — No one likes us, cause no one like us
15-1

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nehéz meccset nyertünk meg. Most jött ki igazán, hogy erősen hiányos a védelem. Le a kalappal a támadók előtt, nagy meccset hoztak.
Közel 40 percen át birtokoltuk a labdát, 2x kellett csak puntolni. A Giants és a Chargers is egyaránt az utolsó 5-ben vannak futás elleni védekezésben, sajnos nem fog mindig így menni a futójáték. Viszont ezek a meccsek jók, hogy az ellenfelek később ne arra készüljenek, hogy Wentz 45 passzkísérletet ejt meg.
Elliott nagyon magabiztos volt, jót tett neki a múlt heti.
Torrey Smith katasztofális. Pár száz yard már benne maradt idén, Agholor legrosszabb időszakán is túltesz.
Blount nagy futása kellett, mert legalább visszaadtunk valamit abból a frusztrációból amit elszenvedtünk a védelmünk által...
Ami a playcallt illeti: sok helyen dícsérik DP-t a tegnapi meccs után, pedig általában az ellenkezője szokott lenni. Tény, hogy tegnap a vége nekünk jött ki jobban. Viszont a beszédes adat, hogy idén 51 (!) százalékban oldjuk meg a 3rd downokat, ezzel a ligában 2. helyen állunk.

3-1-gyel állunk (a csoportban 2-0) amikor mindenki mindenkit ver mi csak a valóban esélyesebb Chiefstől kaptunk ki ami vállalható mellette behúztunk 3 kemény szoros meccset. Az igazság az, hogy a 3 győzelemből 2 ellenfélnek jelenleg 0-4 a mutatója...

Nehéz sorsolásunk van egész szezonban, ha a védelem a tegnapi szinten marad akkor sok jóra nem számíthatunk.
picksix
Ezzel most nagyon nem tudok egyetérteni. Torrey-nak tényleg volt pár dropja, de egyik sem tavalyi Agholor szint volt, inkább olyan amit illik megfogni, de nem mindenki tudja. Na ő nem tudja, de ennyi pénzt is kap kb. Én örülök, hogy legalább van deep threat, még ha nem is a legjobb.

Szerintem egyedül a "fantasztikus" DB sorra lehetett panaszkodni, illetve a DE-kre, mert gyakran nyomás sem volt. A legnagyobb probléma egyérelműen a Mills-Rasul páros. Értem én, hogy szimpi a kemény játék, de attól még nem lesz jobb játékos. Sul jó lesz, de még nagyon rookie, és nem gyors elkapók ellen hoztuk, ez ki fog jönni ilyen csapatok ellen, mint a Chargers. Mills viszont outside CB-nek katasztrófa szvsz. Jól szerel, küzd, szereti a csapatot, ami szép és jó, viszont nem ellensúlyozza azt, hogy lassú és nem is túl okos. Nem véletlen ő a liga legtöbbet targetelt CB-je.

A védelem újjá fog születni ha végre visszatér a 2 long-term CB-nk (Sidney, Darby)

Ha a többi csapatrész ugyanígy játszik, akkor ez egy kőkemény PO csapat sérüléyek nélkül.
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 626 — Times are hard for dreamers!
Mikor Henry td-jét befújták, azt hittem agyfaszt kapok. És amikor a Chargers már az időkéréseit használta a megállításunkra, biztos voltam benne, hogy a jogosnak ítélt challenge miatt visszaadott időkérés lesz a vesztünk - szerencsére rám cáfoltak a srácok. Azért 4-5 nagy játékot csúnyán megettünk, gondolom Schwartz finoman felhívta erre a figyelmet.
És a szurkolók előtt le a kalappal, monitoron keresztül is átjött a "hazai pálya".

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nehéz meccset nyertünk meg. Most jött ki igazán, hogy erősen hiányos a védelem. Le a kalappal a támadók előtt, nagy meccset hoztak.
Közel 40 percen át birtokoltuk a labdát, 2x kellett csak puntolni. A Giants és a Chargers is egyaránt az utolsó 5-ben vannak futás elleni védekezésben, sajnos nem fog mindig így menni a futójáték. Viszont ezek a meccsek jók, hogy az ellenfelek később ne arra készüljenek, hogy Wentz 45 passzkísérletet ejt meg.
Elliott nagyon magabiztos volt, jót tett neki a múlt heti.
Torrey Smith katasztofális. Pár száz yard már benne maradt idén, Agholor legrosszabb időszakán is túltesz.
Blount nagy futása kellett, mert legalább visszaadtunk valamit abból a frusztrációból amit elszenvedtünk a védelmünk által...
Ami a playcallt illeti: sok helyen dícsérik DP-t a tegnapi meccs után, pedig általában az ellenkezője szokott lenni. Tény, hogy tegnap a vége nekünk jött ki jobban. Viszont a beszédes adat, hogy idén 51 (!) százalékban oldjuk meg a 3rd downokat, ezzel a ligában 2. helyen állunk.

3-1-gyel állunk (a csoportban 2-0) amikor mindenki mindenkit ver mi csak a valóban esélyesebb Chiefstől kaptunk ki ami vállalható mellette behúztunk 3 kemény szoros meccset. Az igazság az, hogy a 3 győzelemből 2 ellenfélnek jelenleg 0-4 a mutatója...

Nehéz sorsolásunk van egész szezonban, ha a védelem a tegnapi szinten marad akkor sok jóra nem számíthatunk.

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 242 — Beware the Slim Reaper!
Ezt lehozta a támadósor és Elliott (Sturgis bajban lesz), a védelem megköszönheti nekik.
Megfutottunk egy gyenge futásvédekező csapatot, ahogy kell. Blount beastmode-ba kapcsolt ma. A támadófal is olyan volt, amilyennek nagyjából vártuk volna az év elejétől. A végén a 4 perces drive király volt, nem voltam benne biztos, hogy képesek vagyunk ilyenre. A legszebb játék Blount hosszú futása mellett a fake end-around - screen volt, nem szoktuk jól kivitelezni ezeket.
Nem minden volt azért rózsás az offense oldalon sem, de amikor nagyon kellett ők hozták magukat. A RZ-ban és a közelében nagyon impotensek voltunk, Andy alatt láthattunk ilyet néha. A 2. TD-nél is kellett vagy hat próbálkozás mire begyömöszöltük, és többször is büntetéseket gyűjtöttünk a redzoneban.
Ezt a bal guard rotálást abbahagyhatnánk, mert nevetséges. Ez nem az előszezon, és Wiz a jobb. A TC-ben nem volt verseny a posztért, erre most az éles meccseken szórakozunk azzal a csapatrésszel, ahol az állandóság nagyon fontos.
Torrey Smith snapjeiből kapjon már Hollins, mert Smith minden meccsen elejt legalább egyet.

A védelemről sokat nem kell mondani. Az első negyed kivételével nem volt passrush, és a secondaryt minden elképzelhető elkapó megszívatta. Douglasnak nem volt jó napja, de a veteránok is eléggé betliztek. A liga egyik legkevésbé jól futó csapat futásait legalább sikerült megállítani. Cox és Darby gyógyuljon fel.

Ma viszont legalább senki nem szenvedett komolyabb sérülést. És már többször győztünk idegenben, mint tavaly egész évben. Pederson jól meccselt ma.


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lyukas garast nem adtam volna a győzelemért ha 10 pontnál kisebb előnnyel megyünk az utolsó negyedre de megvaaaaaaaaaaaaan. lényeg a W, a többi most nem számít 😊
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Philadelphia Eagles Inactive List
DT Fletcher Cox - Injury.

CB Ronald Darby - Injury.

S Corey Graham - Injury.

S Jaylen Watkins - Injury.

DT Destiny Vaeao - Injury.

WR Shelton Gibson - Sixth wide receiver.

OG Isaac Seumalo - Depth guard/center.
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Én pedig sokkal esélyesebbnek érzem a mi csapatunkat. Mióta Wis beállt LG-be azóta Peters-en is látszik, hogy nem lett ő sokkal szarabb left tackle az évek során, így annyira nem féltem Wentz-et a Gordon-Bosa duótól sem.
Ertz-től és a futóinktól jó meccset várok, és a végén sima Eagles győzelmet.

Bold: Elliott az múlt heti 61 yardosa után újra bevág egy 60+ yardost. 😀

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Huh amúgy volt kakaó rendesen ebben az 52 yardosban is. Jó erős lába van Elliottnak, csak a célzás néha nem sikerül.

Na pont ugyanazt vettük észre @Eazzy

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 464 — No one likes us, cause no one like us
Az megvan, hogy az 52 yardos kihagyott FG után Peters odahívta Elliot-ot, és mondta neki, hogy "No more misses, hey no more misses"

Én se mertem volna kihagyni többet 😊
Eazzy
Aki meg is akarja nézni/hallgatni, ebben van:
 twitter.com/NFLFilms/status/913870924515966976
BleedingGreen
Btw már 52-röl is brutál erövel küldte el, nézzétek milyen magasan szállt ki a labda.

Wentz itt mondta hogy ha 61-röl berúgja, odaadja neki a meccspénzét. Fel is ajánlotta, de Elliot visszautasította, így felajánlották jótékony célra Elliot választása szerinti szervezetnek.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 242 — Beware the Slim Reaper!
Az megvan, hogy az 52 yardos kihagyott FG után Peters odahívta Elliot-ot, és mondta neki, hogy "No more misses, hey no more misses"

Én se mertem volna kihagyni többet 😊
Eazzy
Aki meg is akarja nézni/hallgatni, ebben van:
 twitter.com/NFLFilms/status/913870924515966976


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
S jött egy DT Justin Hamilton egy safteyt Tre Elstont raktunk ki.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Először nem a rúgó rontotta el, hanem blokkolták a rúgást. Ott azon ment el.

Én is a Bosa/ Ingram párostól s Rivers képességeitől tartok. Reméljük túl éljük.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Szerintem a holnapi győzelem leginkább azon múlik, hogy Riversnek milyen napja lesz. Ha emlékeim nem csalnak, legutóbb jó, sokpontos játékot láttunk (33-30 oda), Rivers kurva jó volt, Eddie Royal is elkapott vagy 3 TD-t. Nem tudom, milyen állapotban van most a Chargers támadófala, remélem oda tud érni a passrushunk. Jó lenne, ha Beau Allen nem lenne sokat a pályán, jelenleg Quallsban jobban bízom, és Curry is kaphat belül néhány snapet. A másik oldalon asszem lesz bajunk a Bosa/Ingram kombóval, bár a Giants ellen Wisniewski beállása után némiképp stabilizálódott a támadófal. A 0-3 ellenére esélyesebbnek látom a Chargerst, idén is szoros meccseket játszanak a Chiefs ellenit kivéve. A másik kettőn meg kvázi Younghoe kúrta el nekik a végén.

több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 464 — No one likes us, cause no one like us
Az megvan, hogy az 52 yardos kihagyott FG után Peters odahívta Elliot-ot, és mondta neki, hogy "No more misses, hey no more misses"

Én se mertem volna kihagyni többet 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Komolyan ekkora a baj szerintetek? Én azért titokban várok egy győzelmet holnap. Mondom ezt én, laikus Eagles drukkerként 😊 Láttam magunkat is a Cheafs ellen és a Chargerst is, és hát a mi játékunk meggyőzőbb volt, pláne idegenben, attól függetlenül persze, hogy kikaptunk. Rivers pedig abszolút nem tündökölt azon a meccsen, hogy szépen fogalmazzak... Ja, a SD szurkolótáborról pedig nem is beszélek, ha az a pár ezer ember annak számít, akik kilátogatnak a meccsekre LA-ben... 😛 Szóval én nem temetem magunkat egyelőre és bizakodó vagyok. De ami biztos, hogy Wentzéktől több kell, mint amit eddig mutattak, hiba nélkül.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy várható volt Cox nem játszik, úgyhogy Riversnek még több ideje lesz....készüljünk fel, reméljük, minél kisebb zakóra....
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Volt már egy zsákja is 😊

Egyébként így van pont az ő posztján jelenleg a legmélyebb a keret. Eddig Curry is jól teljesít. Eljön még az ideje, ő tényleg nem M. Smith.
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 464 — No one likes us, cause no one like us


Chills

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Derek Barnett-et nem is akarjuk használni? Elhoztuk az első körben, de én még egy playnél sem láttam a pályán.
Nepi
Pedig sajnos viszonylag sokat fent volt, minden meccsen a defensive snapek kb. 40%-ban. 3 tackle a produktuma. Hurry, hit ezekről nincs infóm.
picksix
Azért telhetetlenek ne legyünk, egy rookie-ról van szó, aki talán a liga legmélyebb falrotációjába került be. Ha így nézzük, az a 40% teljesen jó. 3 forduló után ne vonjunk már le következtetéseket senkiről. Az, hogy nem észerevehető azt is jelenti, hogy hibát sem nagyon vétett eddig btw. A campben sokkal jobb volty mint Marcus Smith valaha, ez egy jó jel és biztos vagyok benne, hogy a pályán is ki fog jönni.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Derek Barnett-et nem is akarjuk használni? Elhoztuk az első körben, de én még egy playnél sem láttam a pályán.
Nepi
Pedig sajnos viszonylag sokat fent volt, minden meccsen a defensive snapek kb. 40%-ban. 3 tackle a produktuma. Hurry, hit ezekről nincs infóm.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Nepi Philadelphia Eagles 25
Derek Barnett-et nem is akarjuk használni? Elhoztuk az első körben, de én még egy playnél sem láttam a pályán.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 561 — Apu ökölbeszorított keze
vagy kukázunk valakit....

kár,hogy nincs már itt a Mihalik v ki a pék 😊