Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Nepi Philadelphia Eagles 25
Derek Barnett-et nem is akarjuk használni? Elhoztuk az első körben, de én még egy playnél sem láttam a pályán.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
vagy kukázunk valakit....

kár,hogy nincs már itt a Mihalik v ki a pék 😊

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Majd most Beu Allen szab bő nagy zsákokat az ellen QBira 😛

Azért nem baj persze ha Cox gyorsan felépül csak épüljön fel teljesen.
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Végül Hicks és McLeod is teljes edzést tolt ma. Cox viszont nem edzett, állítólag 2-3 hét kihagyás is lehet. Ez nem túl hír, mivel Vaeao sem edz már 3 hete. 3 egészséges DT-nk maradt, az újonc Qualls-szal együtt. Ha nagyon kell, Curry vagy Graham is berotálható középre.
A Cox-Jernigan kettős igen nehezen volt tartható, mivel nemigen lehetett mindkettőjüket duplázni.Cox nélkül könnyebb dolguk lehet az ellenfeleknek.


több mint 6 éve
Nepi Philadelphia Eagles 25
"Doug Peerson: #Eagles will hold Jordan Hicks, Fletcher Cox from practice today. Still day-to-day. Rodney McLeod will practice."
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elliott a hét ST játékosa az NFCben. Nem is értem miért. 😊 Ezek után illik nem kihagynia FGk-t 30-40 yardokról meg az XPk-t. Mondjuk a Giants elleni kimaradtnál a szél is belejátszott.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Visszanézve a meccset megint jobbnak tűnt Wentz, mint első látásra 😛 Amiket nagyon kellett, megdobta, az INT veszélyes szitukat szépen kerülte. Azt nyilván felfedeztük, hogy a Giants ellen most jobban megy a futás, mint gondoltuk, és így jóval kevesebbet kellett dobnia.

Egyértelmű, hogy a D-nek muszáj a 4. negyedben is koncentrálnia. Ami tudom, borzasztó nehéz, még akkor is, ha nem voltak annyit fent, mert viszonylag sokat volt az O-nál a labda a fumble-t kivéve. Ehhez kapcsolódik, hogy muszáj lenne még elfelejteni Schwarznak vagy sokkal jobban figyelni rá, hogy hátul a saftey egyedül maradjon hátul. Inkább egy emberrel kevesebben legyünk a LoS közelében, de akkor elkerülhetjük az olyan nagy szívásokat, mint most egymás után kétszer, előbb Hunt, majd Sheppard esetében.

Volt egy érdekes adat, hogy nekünk van a legkevesebb 3&out, ami még nem tudom áll-e, de azzal is összefügésben lehet, hogy majd minden 4. szitunak neki megyünk 😛

A Chargers ellen meg kell ragadni a lehetőségeket, ha adónak már az elején, és a végéig minél nagyobb előnyt kiépíteni, mert ha valaki, akkor Rivers képes rá, hogy hiába volt előtte nagyon pocsék, utána megtáltosodjon.

Az OL-n nagy nyomás lesz, Bosát megfogni nem egyszerű, és a Sec sem gyenge a az LAC-nél. Reméljük okosan tudunk játszani. S mondjuk az ST is (Elliotton és Joneson túl) hozzárak némi extrát, mert ezek az utóbbi időben kicsit hiányoznak.

Fly Eagles!

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kis szösszenet:

 twitter.com/Eagles/status/912417689796190208
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Már fel is került a tegnapi csemege. Week 3 :
 www.youtube.com/watch?v=8CxrwjvsOeQ

Plusz egy kis adalék a tegnapi végjátékhoz.
Elliot reakciója a rúgás után:
 twitter.com/jose3030/status/912053069680140289
és a családja öröme a lelátóról :
 twitter.com/bliv94/status/912084695583772672

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem TS nem alkalmas erre de meccs közben ő volt a kézenfekvő opció...

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Hát akkor sajnos nagyjából itt van Sproles karrierjének vége. Ebben az évben simán meg lehetett volna az all-purpose yardok-ban a top5, talán ezért sajnálom a legjobban. De reméljük azért ígyis meglesz neki a HoF.

Ja amúgy meg Smith helyett szívesen nézném Agholor-t visszahordásoknál, elvileg ez is nagy pozitivum volt, mikor draftoltuk. 😊

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
Nagyon sajnálom őt.
Minden idők egyik legjobb játékosa aki sosem lassult le és igazi playmaker volt.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sproles: tore ACL, broken arm..." azt hiszem lassan készíthetjük a búcsú, köszönet highlights videókat...
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Szerintem nem volt különösebb baj Wentz-cel, egy hibát vétett, amire emlékszem. Nem passzolt sokat, most más volt a gameplan. A futás egész jól működött, ami örvendetes, főleg, hogy még mindig nincs normális RB-nk. Az első három negyedben jó volt a defense a sérültek ellenére, volt INT, 4th down stop gólvonalon (tényleg itt Curry milyet szerelt omg!). Az utolsó negyedes leengedésért nagy kár, Pedersont ezért kérdőre lehetne vonni.

Elliott franchise + Lincoln Financial Field rekordot rúgott, kár hogy 40ről meg ki szokta hagyni. Remélem ettől megjön az önbizalma és nem hibázik többet a közeljövőben.

Az utóbbi időszakban nem volt jellemző, hogy utolsó másodperces field goallal nyertünk volna, és nagyon pozitív, hogy végre nem mi voltunk a szopóbódéba zárva.

A legfontosabb, hogy 2-0-val állunk a divízióban.

több mint 6 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Sproles komolyabb sajnos:  www.bleedinggreennation.com/2017/9/24/16359478/darren-sproles-injury-eagles-running-back-broken-arm-philadelphia-fantasy-football-out-indefinitely
Shawn84
A fene vigye el nagyon hianyzoni fog nem hiszem h visszater ebbe a szezonba 😕 De hogy a fenebe a karja tort el mikor a mecsen a terdet fogta?
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Sproles komolyabb sajnos:  www.bleedinggreennation.com/2017/9/24/16359478/darren-sproles-injury-eagles-running-back-broken-arm-philadelphia-fantasy-football-out-indefinitely
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Raiders | se sokat segített ma, s félek a Cards se fog.... |

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
MK95 idén eddig nagyon patent, a mai meccsen szinte nem volt gyenge pontja, mindenhol ott volt ahol kellett.
Kelce is feljavult, egy szavam nem lehet rá gondolom Wiz is közrejátszott ebben, a mai ötöst én sem abajgatnám, végre kezdünk összeállni, a futások is jöttek egyből...

Remélem egyik mai sérülés sem komoly.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Elliottból hős lett. Hát ezt se gondoltam volna ... Ha ettől nem lesz önbizalma, akkor nem tudom mitől.
Amúgy sok tekintetben katasztrofális győzelem volt ez.
Mióta Pederson itt van jellemzőek ránk ezek a leblokkolások, mint ma is. 14-7-nél szinte érezni lehetett, hogy valaki csinálni fog valami hibát, amivel visszaadja a meccset az ellenfélnek. Ertz meg is tette (persze Collinstól is szép játék volt, de ilyen helyzetben védeni kellene a labdát.) Megint voltak hülye playcallok, béna WR screenek, és a 4&8 az mi volt? Ott is visszaadtuk a momentumot, csak a Giants nem akarta akkor még elfogadni ... 😀
Az a baj, hogy ugyanezeket a problémákat láttuk a játékosoktól és a HC-től már tavaly is. Ha nem lesz fejlődés, én nem siratnám, ha jövőre már nem Andy protezsáltja lenne a HC.

Aki belobbizta Warmack-ot a kezdőbe (szerintem Stoutland volt), azt legszívesebben azonnal kirúgtam volna. Csak a TC-ben is 3 jobb LG volt (Wiz, Seumalo, Turner), mint ő, mégis ő került be, sőt még +1 évet hosszabbítottak is vele. De legalább mentették a menthetőt és beküldték Wiz-t, egyből jobb is lett a fal bal oldala.
A futójátékot szépen sínre tettük ma, pedig a Giants futás ellen nem rossz.
Wentz nem nagyon tetszett ma. Volt persze pár kulcs passza,de javítania kell a mélységi passzain, mert így csak középszerű irányító lesz. Az a túldobott passz igen ronda volt, tiszta TD lett volna Jeffery-nek.

A védelmet nem nagyon ekézném, csoda volt, hogy ennyi kulcs sérülttel 3 negyedig bírták. A első félidő végén a goalline stand igen fontos volt, és volt pár turnover is. A Giants OL azért összekapta magát, és a rövid passzokkal jól semlegesítették a védőfalunkat, amíg el nem fáradtak.
Douglas megint jól játszott, megvan az első int-je is. A 4. negyedben megláttuk milyen a fáradt védelem Cox és Hicks nélkül, tartalékos secondaryval. A védőfal és a LB-sor két legfontosabb embere lesérült, a secondaryban eleve hátrányban voltunk, mert Maragos coverben elég világtalan, ráadásul Jenkinsnek sem ez volt a legjobb meccse passz ellen (mi értelme volt OBJ fejét lecsavarni, talán inkább a labdát kellett volna keresni).

Remélem a sérülések nem nagyon komolyak, mert ezt nem fogjuk bírni, hogy minden meccsen 2 kezdő kiesik. Sproles csuklója is megsérült ráadásul.
BleedingGreen
Pederson nálam az a kategória aki nagyon jó HC lehet , de kell még fejlődnie/tanulnia. Alapvetően nem rossz az amit csinál mert jó game plannel érkezik a meccsekre; a playek is változatosak és jól is lennének elosztva . Inkább az a gond nála , hogy képes ilyen ostoba döntéseket is hozni mint ez a 4&8-ra nekimenni félpályán. Ez nem volt más mint agyatlan mohóság, hogy letömje a támadójátékunkat az ellenfél torkán. Ezek alap hibák amik persze javíthatók. Éreznie kell, hogy meddig mehet el és azt mikor teheti meg. Illetve ami ma is feltűnt, hogy hajlamos a második félidőben leereszteni. (főleg a negyedik negyedben.) Kicsit korainak éreztem ezen a meccsen(harmadik negyedtől) a konzervatív playcallra való átállást ( run-run-passz ) . Persze lehet azzal magyarázni, hogy sok sérült van a védelemben ezért próbáljuk meg letekerni az órát és elnyújtani a támadó drivejainkat (több futással) de, ekkor sztem még lendületben volt a csapat mindkét oldalon és ez soha, de soha nem szokott jól kifizetődni . Itt jön ki sztem a Reid iskola...mert lássuk be a jó öreg rozmár is hajlamos volt erre . Szval sztem itt arra kellett vna még törekednie, hogy nagyobb előnyt alakíthassunk ki. Ezzel szemben jött az, hogy leeresztett mindkét csapatrész és magunkra engedtük a Giantst. A meccs végén azért előjött megint, hogy van a tarsolyban még vmi ami ma elég is lett, de mint emlékezhetünk a legutóbbi meccsen ez pont nem sikerült már. Ebben sztem fejlődnie kellene és lehet ez idővel megoldódik. Illetve nem tudom, hogy tanítható e , de éreznie kellene a meccs ritmusát...egész pontosan irányítani/koordinálni .

Wentz: Sztem megzavarta az elmúlt két meccs. Mármint az , hogy nincs fal előtte és menekül az életéért. A legutóbbi meccsen már az is feltűnt, hogy ha fut fejjel előre érkezik landoláskor és ebből még ma is láthattunk. Ez mindenképp beszédes. Úgy tűnik ő is megzavarható, bár sokkal jobban kezeli mint a legtöbb irányító a ligában. Ez kihat a teljesítményére és igen ilyenkor becsúsznak a pontatlan passzok is + azt is észre lehet venni, hogy néha nem a jobb helyzetben lévő elkapóját célozza. Ez is idővel javítható vagy jobb fal kell elé.

..és ha már O line akkor az ma szépen kijött, hogy Wis > Warmack + Samuelo összesen. Ezt a felállást most nem is változtatnám....hagyni kell , hogy összeálljon(összeérjen), de már látszott, hogy jobb teljesítményre képes ez az ötös és a futójáték is beindulni látszott velük.

A védelemhez annyit, hogy ma kisebb nyomást generáltunk Elira mint amit várhattunk meccs előtt, de azt is hozzá kell tenni, hogy a Giants sem érkezett felkészületlenül...azaz gyorsan passzolgattak és nem bízták a falukra, hogy majd megvédik Eli-t. (Ezt sztem nagyon szépen összehangolták erre a meccsre mert amikor már látták, hogy erre a játékra nem is megy nagyobb nyomás akkor előszedték a kalapból OBJ-t és ment is vele a felzárkózás.) Kár azért, hogy kiestek alap emberek a D#-ből...megnéztem vna úgy is, hogy mire jutunk. Douglas ma is megvillantotta, hogy lehet rá számítani a jövőben, de azért párszor őt is megverték még. A Mills - OBJ párharc is tetszett. A 31-es a 13-as ellen...mindketten az LSU-ról..stb. Szval élvezetes volt még úgy is, hogy OBJ azért párszor szépen megverte Millst. Ennek ellenére Mills játéka nekem tetszik és az elmúlt évhez képest látni a fejlődést nála is. Gyanítom, hogy ha minden kezdőnk egészséges lett vna nagyobb nyomás lett vna Eli-on is, de ok most hitessük el velük, hogy van mit keresniük ellenünk és majd a visszavágón dobjuk Eli-t a padlóla le! 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 www.youtube.com/watch?v=IRAnqeGPdXE

1:00-tól jön a legkielégítőbb rész. 😀

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz idén eddig kicsit Flacco 2.0, s ez nem dícséret...nem tudom ez Dougon, Reichen vagy deFillipon múlik, de vmit változtatni kell a játékán.
több mint 6 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Azért jövő héten esélyes h Rivers s Gordon szétszed minket. Legkésőbb a 4. negyedben.

dande
 media.giphy.com/media/20vHbYhl8VWbm/giphy.gif
empty taxi
Rivers?sport2!

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Elliottból hős lett. Hát ezt se gondoltam volna ... Ha ettől nem lesz önbizalma, akkor nem tudom mitől.
Amúgy sok tekintetben katasztrofális győzelem volt ez.
Mióta Pederson itt van jellemzőek ránk ezek a leblokkolások, mint ma is. 14-7-nél szinte érezni lehetett, hogy valaki csinálni fog valami hibát, amivel visszaadja a meccset az ellenfélnek. Ertz meg is tette (persze Collinstól is szép játék volt, de ilyen helyzetben védeni kellene a labdát.) Megint voltak hülye playcallok, béna WR screenek, és a 4&8 az mi volt? Ott is visszaadtuk a momentumot, csak a Giants nem akarta akkor még elfogadni ... 😀
Az a baj, hogy ugyanezeket a problémákat láttuk a játékosoktól és a HC-től már tavaly is. Ha nem lesz fejlődés, én nem siratnám, ha jövőre már nem Andy protezsáltja lenne a HC.

Aki belobbizta Warmack-ot a kezdőbe (szerintem Stoutland volt), azt legszívesebben azonnal kirúgtam volna. Csak a TC-ben is 3 jobb LG volt (Wiz, Seumalo, Turner), mint ő, mégis ő került be, sőt még +1 évet hosszabbítottak is vele. De legalább mentették a menthetőt és beküldték Wiz-t, egyből jobb is lett a fal bal oldala.
A futójátékot szépen sínre tettük ma, pedig a Giants futás ellen nem rossz.
Wentz nem nagyon tetszett ma. Volt persze pár kulcs passza,de javítania kell a mélységi passzain, mert így csak középszerű irányító lesz. Az a túldobott passz igen ronda volt, tiszta TD lett volna Jeffery-nek.

A védelmet nem nagyon ekézném, csoda volt, hogy ennyi kulcs sérülttel 3 negyedig bírták. A első félidő végén a goalline stand igen fontos volt, és volt pár turnover is. A Giants OL azért összekapta magát, és a rövid passzokkal jól semlegesítették a védőfalunkat, amíg el nem fáradtak.
Douglas megint jól játszott, megvan az első int-je is. A 4. negyedben megláttuk milyen a fáradt védelem Cox és Hicks nélkül, tartalékos secondaryval. A védőfal és a LB-sor két legfontosabb embere lesérült, a secondaryban eleve hátrányban voltunk, mert Maragos coverben elég világtalan, ráadásul Jenkinsnek sem ez volt a legjobb meccse passz ellen (mi értelme volt OBJ fejét lecsavarni, talán inkább a labdát kellett volna keresni).

Remélem a sérülések nem nagyon komolyak, mert ezt nem fogjuk bírni, hogy minden meccsen 2 kezdő kiesik. Sproles csuklója is megsérült ráadásul.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Nincs mese Gratulálok...!!Nagyon értékes egy ilyen W! De azért meg kell még szenvednetek ezért a csoport győzelemért nagyon.... ☺️csak sajnos nem ellenünk

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Azért jövő héten esélyes h Rivers s Gordon szétszed minket. Legkésőbb a 4. negyedben.

dande


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...