Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Pff-nél miénk a legjobb támadófal az első öt fordulót nézve
mustaine
Miénk meg a 2. és volt egy 4 sackes meg egy 30 futott yardos meccsünk 😀 szóval PFF et talán hagyjuk
Turóczi Szabolcs
hát ezért lettetek csak másodikok 😀 és ha johnson nem megy át a protokollon, jövő héten ti lesztek az elsők! róla tudni már, hogy játszik-e?
jorge
A "csak második" kifejezést mi nem használjuk a támadófal esetében.
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Pff-nél miénk a legjobb támadófal az első öt fordulót nézve
mustaine
Miénk meg a 2. és volt egy 4 sackes meg egy 30 futott yardos meccsünk 😀 szóval PFF et talán hagyjuk
Turóczi Szabolcs
hát ezért lettetek csak másodikok 😀 és ha johnson nem megy át a protokollon, jövő héten ti lesztek az elsők! róla tudni már, hogy játszik-e?
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Pff-nél miénk a legjobb támadófal az első öt fordulót nézve
mustaine
Miénk meg a 2. és volt egy 4 sackes meg egy 30 futott yardos meccsünk 😀 szóval PFF et talán hagyjuk
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Pff-nél miénk a legjobb támadófal az első öt fordulót nézve

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cox lesz már a héten?
empty taxi
Sztem nem feltétlenül muszáj neki, de lehet, hogy fog. Persze jó lenne nyerni, de ez a meccs belefér, ha bukjuk. Utána meg van majd két hete még épülgetni. Inkább legyen egészségees.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
Returns to practice

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Cox lesz már a héten?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ami sztem nagyon fontos és még nem nagyon említettétek az a CSAPATEGYSÉG ! Nem tudom kinek az érdeme, de látványosan egyben van a csapat. Lehet ez DP munkája (Jó reggelt Lombardi!) vagy valamiféle Wentz magic, de az látszik, hogy nagy az összhang a csapatnál. Mindenki lelkes és hajtja a másikat és ez meglátszik a pályán mutatott teljesítményen is. Valami nagyon működik a háttérben mert csupa olyan dolgot láthatunk a pályán amire az idény előtt kevesen számítottak. Agholor teljesítménye; Blount beast mode;Smallwood előrelépése...stb.

Ja és még valami. Nálam a hét jelenete :  phillyinfluencer.com/2017/10/watch-donovan-mcnabbs-son-gets-carson-wentzs-autograph-in-the-eagles-locker-room/
Week 5 :  www.youtube.com/watch?v=m56SzayY2aM

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Most megnéztem, hogy kik nincsenek szerződés alatt, és igazából elég kevés a hiányposzt:

A mostani keretből, aki releváns és nincs aktív szerződése a jövő évre: Blount, Jeffery, Jernigan, Allen, Bradham és PatRob. Mindenki másnak van. Rajtuk kívül hiányposzt az RB (de akkor nem kell Blount), T (Peters potenciális visszavonulása/visszaesése miatt), 3. TE (Celek visszavonulása miatt) és talán egy backup safety, amúgy megvagyunk. 7 millió van a sapka alatt, de Celeken spórolható 4, Foles-on 5 és Kendricksen is kb. annyi. Papíron van pénz mindenre és akkor még a draftról nem is beszéltünk.
Hulkeinstein
Vicces, hogy 4-1-gyel állunk és mégis az offseasonről van szó. 😀

A RB tény, hogy hiányposzt, ezzel nem vitatkozom. A futójátékunk nem a RB-k miatt működik, hanem hogy top5 a támadófal (Wisniewskivel). Azonban LT-t nem valószínű hogy hozunk, hacsak Peters nem szenved valami brutál career ending sérülést, ekkor is szvsz Johnson menne LT-nek és Vaitai korrekt opció RT-nek. Ha olyan nagyon le akartuk volna cserélni Peterst, már régen jött volna valaki, de egyelőre nem úgy tűnik, hogy visszaesne a teljesítménye. Amilyen szerepre Celeket tartjuk mostanában, bármilyen rookie vagy sokadrangú vetmines veterán megfelelő helyettese lehet.

A védőfal valóban problémás fizetési sapka szempontjából, bár gondolom Barnettet nem véletlenül draftoltuk, nem lepődnék meg, ha Currynek ez lenne az utolsó éve, mert akármennyire is kedvelem, irreális a fizetése. Jernigan tényleg bitang jól játszik, szerintem nem fogjuk tudni megfizetni, de nem is adtunk érte sokat. Allent meg lehetne tartani, ha látja benne a stáb a kezdőjátékost, de ilyen sokadrangú faszikat szoktak hagyni távozni (lásd: Thornton, Logan), draft 4-5. körében lehet pótolni. A cserék között amúgy is van néhány kezdő pénzt kereső játékos, rajtuk lehet spórolni, a drafton lehet hozni helyettük újakat.

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Hat meg pumpi is befuthat...
Janek
neki már saját reality sója van:
 i.ytimg.com/vi/tsaamBju1f8/hqdefault.jpg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
Hat meg pumpi is befuthat...

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nagy kérdés Jernigant hogy sikerül itt tartani v akarjuk e?
A játéka több mint jó,ketten Coxal szerintem a legjobb 4-3as belső duo a ligában(persze elfogult vagyok)

A támadó játékünk is ennek a jó védelemenek az alapjaira épül,lassan cipeljük a láncot,fárasztjuk a másik D-t amíg a miénk pihen,futunk kontroláljuk az órát ...

Érdekes lesz ha hátrányban leszünk,hogy reagál DP ...

Már van 4 W ez nem rossz,a csoport hozható a skins tűnik a legjobbnak utánunk.

Szegény Giants ...ott most minden balul sül el még aminek nem szabadna az is.
Janek
Én nagyon bírom Jernigan-t, sztem jobb szezont tol mint Cox, de nem hiszem, hogy megtartanánk. Nem lenne túl ésszerű a cap kb. harmadát csak a védőfalra költeni, draftról várok pótlást.
A másik kérdőjel egyelőre Jeffery, nem rossz, de eddig a teljesítménye nem ütötte meg nálam a hosszabításhoz szükséges ingerküszöböt. Persze írják, hogy milyen fontos ő a támadásoknál, meg mennyi védőt elvisz a puszta jelenléte, de egy top elkapótól 1000 yard feletti 8-10 td-s szezont várok, akkor is, ha az offense nem elsősorban passzokra épül.
balintbaba
Szerintem Jernigan nem lesz olyan vészesen drága, és ha lát perspektívát a csapatban, akkor nem sok oka van elmenni. 6-7 milliót megér évente, annyit szerintem adnánk is neki. A 8 necces lehet, felette valszeg nem maradna.

Jeffery más kérdés, ő tuti kap pár hosszútávú, nagy szerződést, valszeg nem tudjuk megtartani a mostani teljesítményével. Annyira amúgy nem vészes a cap szitunk, az utolsó hetekben Roseman megint varázsolt, így igazából beleférnek mindketten, csak akkor FA nem fog jönni. Mondjuk olyan sok lyuk nem lesz talán, egyelőre RB, backup LT, DT, WR ami neednek tűnik, a többi poszton meglepően jók vagyunk.
Hulkeinstein
érdekes az RB need ,pedig a liga top 5 futó csapata vagyunk most kb...
Janek
Most ezt úgy mondom, hogy Blountnak 1 éves szerződése van és Sproles-szal sem számoltam. Ha Smallwood kihozza, ami benne van, akkor nem húznék RB-t, viszont ha nem és nincs bent jó tackle, akkor én kihúznék egy 3 down backet Wentz mellé a jövő évi (várhatóan) remek classból.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
Nagy kérdés Jernigant hogy sikerül itt tartani v akarjuk e?
A játéka több mint jó,ketten Coxal szerintem a legjobb 4-3as belső duo a ligában(persze elfogult vagyok)

A támadó játékünk is ennek a jó védelemenek az alapjaira épül,lassan cipeljük a láncot,fárasztjuk a másik D-t amíg a miénk pihen,futunk kontroláljuk az órát ...

Érdekes lesz ha hátrányban leszünk,hogy reagál DP ...

Már van 4 W ez nem rossz,a csoport hozható a skins tűnik a legjobbnak utánunk.

Szegény Giants ...ott most minden balul sül el még aminek nem szabadna az is.
Janek
Én nagyon bírom Jernigan-t, sztem jobb szezont tol mint Cox, de nem hiszem, hogy megtartanánk. Nem lenne túl ésszerű a cap kb. harmadát csak a védőfalra költeni, draftról várok pótlást.
A másik kérdőjel egyelőre Jeffery, nem rossz, de eddig a teljesítménye nem ütötte meg nálam a hosszabításhoz szükséges ingerküszöböt. Persze írják, hogy milyen fontos ő a támadásoknál, meg mennyi védőt elvisz a puszta jelenléte, de egy top elkapótól 1000 yard feletti 8-10 td-s szezont várok, akkor is, ha az offense nem elsősorban passzokra épül.
balintbaba
Szerintem Jernigan nem lesz olyan vészesen drága, és ha lát perspektívát a csapatban, akkor nem sok oka van elmenni. 6-7 milliót megér évente, annyit szerintem adnánk is neki. A 8 necces lehet, felette valszeg nem maradna.

Jeffery más kérdés, ő tuti kap pár hosszútávú, nagy szerződést, valszeg nem tudjuk megtartani a mostani teljesítményével. Annyira amúgy nem vészes a cap szitunk, az utolsó hetekben Roseman megint varázsolt, így igazából beleférnek mindketten, csak akkor FA nem fog jönni. Mondjuk olyan sok lyuk nem lesz talán, egyelőre RB, backup LT, DT, WR ami neednek tűnik, a többi poszton meglepően jók vagyunk.
Hulkeinstein
érdekes az RB need ,pedig a liga top 5 futó csapata vagyunk most kb...

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nagy kérdés Jernigant hogy sikerül itt tartani v akarjuk e?
A játéka több mint jó,ketten Coxal szerintem a legjobb 4-3as belső duo a ligában(persze elfogult vagyok)

A támadó játékünk is ennek a jó védelemenek az alapjaira épül,lassan cipeljük a láncot,fárasztjuk a másik D-t amíg a miénk pihen,futunk kontroláljuk az órát ...

Érdekes lesz ha hátrányban leszünk,hogy reagál DP ...

Már van 4 W ez nem rossz,a csoport hozható a skins tűnik a legjobbnak utánunk.

Szegény Giants ...ott most minden balul sül el még aminek nem szabadna az is.
Janek
Én nagyon bírom Jernigan-t, sztem jobb szezont tol mint Cox, de nem hiszem, hogy megtartanánk. Nem lenne túl ésszerű a cap kb. harmadát csak a védőfalra költeni, draftról várok pótlást.
A másik kérdőjel egyelőre Jeffery, nem rossz, de eddig a teljesítménye nem ütötte meg nálam a hosszabításhoz szükséges ingerküszöböt. Persze írják, hogy milyen fontos ő a támadásoknál, meg mennyi védőt elvisz a puszta jelenléte, de egy top elkapótól 1000 yard feletti 8-10 td-s szezont várok, akkor is, ha az offense nem elsősorban passzokra épül.
balintbaba
Szerintem Jernigan nem lesz olyan vészesen drága, és ha lát perspektívát a csapatban, akkor nem sok oka van elmenni. 6-7 milliót megér évente, annyit szerintem adnánk is neki. A 8 necces lehet, felette valszeg nem maradna.

Jeffery más kérdés, ő tuti kap pár hosszútávú, nagy szerződést, valszeg nem tudjuk megtartani a mostani teljesítményével. Annyira amúgy nem vészes a cap szitunk, az utolsó hetekben Roseman megint varázsolt, így igazából beleférnek mindketten, csak akkor FA nem fog jönni. Mondjuk olyan sok lyuk nem lesz talán, egyelőre RB, backup LT, DT, WR ami neednek tűnik, a többi poszton meglepően jók vagyunk.

Most megnéztem, hogy kik nincsenek szerződés alatt, és igazából elég kevés a hiányposzt:

A mostani keretből, aki releváns és nincs aktív szerződése a jövő évre: Blount, Jeffery, Jernigan, Allen, Bradham és PatRob. Mindenki másnak van. Rajtuk kívül hiányposzt az RB (de akkor nem kell Blount), T (Peters potenciális visszavonulása/visszaesése miatt), 3. TE (Celek visszavonulása miatt) és talán egy backup safety, amúgy megvagyunk. 7 millió van a sapka alatt, de Celeken spórolható 4, Foles-on 5 és Kendricksen is kb. annyi. Papíron van pénz mindenre és akkor még a draftról nem is beszéltünk.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Nagy kérdés Jernigant hogy sikerül itt tartani v akarjuk e?
A játéka több mint jó,ketten Coxal szerintem a legjobb 4-3as belső duo a ligában(persze elfogult vagyok)

A támadó játékünk is ennek a jó védelemenek az alapjaira épül,lassan cipeljük a láncot,fárasztjuk a másik D-t amíg a miénk pihen,futunk kontroláljuk az órát ...

Érdekes lesz ha hátrányban leszünk,hogy reagál DP ...

Már van 4 W ez nem rossz,a csoport hozható a skins tűnik a legjobbnak utánunk.

Szegény Giants ...ott most minden balul sül el még aminek nem szabadna az is.
Janek
Én nagyon bírom Jernigan-t, sztem jobb szezont tol mint Cox, de nem hiszem, hogy megtartanánk. Nem lenne túl ésszerű a cap kb. harmadát csak a védőfalra költeni, draftról várok pótlást.
A másik kérdőjel egyelőre Jeffery, nem rossz, de eddig a teljesítménye nem ütötte meg nálam a hosszabításhoz szükséges ingerküszöböt. Persze írják, hogy milyen fontos ő a támadásoknál, meg mennyi védőt elvisz a puszta jelenléte, de egy top elkapótól 1000 yard feletti 8-10 td-s szezont várok, akkor is, ha az offense nem elsősorban passzokra épül.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
Nagy kérdés Jernigant hogy sikerül itt tartani v akarjuk e?
A játéka több mint jó,ketten Coxal szerintem a legjobb 4-3as belső duo a ligában(persze elfogult vagyok)

A támadó játékünk is ennek a jó védelemenek az alapjaira épül,lassan cipeljük a láncot,fárasztjuk a másik D-t amíg a miénk pihen,futunk kontroláljuk az órát ...

Érdekes lesz ha hátrányban leszünk,hogy reagál DP ...

Már van 4 W ez nem rossz,a csoport hozható a skins tűnik a legjobbnak utánunk.

Szegény Giants ...ott most minden balul sül el még aminek nem szabadna az is.

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Még egy dolog: Kendricks nagyon hasít idén, öröm nézni!

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami nyilván magyon tetszett Wentznél a 3. s hosszúak megoldása. Eddig mindig ezeken kellett aggódni, talán már nem kell 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
A jelenlegi Cardinals ellen kötelező volt győzni, szerencsére sikerült is. Végig jobbak voltunk, az első negyed végére már nagyjából eldőlt minden a végkimenetelt illetően. Wentz szép passzokat adott, a mély labdái nagyon a helyükön voltak, bár én jobban örültem volna, ha nem egy-egy esetleges nagy játékból jönnek a pontok, hanem a szépen megkomponált driveokból. Az eredményt tekintve lényegtelen, de úgy jobban elhiszem, hogy királyak vagyunk. 😀

A támadófal szerencsére jó volt, Peters nem tudom, mikor öregedik ki, ha egyáltalán. Warmacket megint becserélték a második félidőben, amit nem értek, mert Wisniewski zseniálisan játszott. Nem hiszem, hogy Johnsont látjuk csütörtökön, ha tényleg agyrázkódást kapott, de Vaitai bizonyította tavaly, hogy right tackleben ő is NFL kezdő szint.

PatRob jó igazolásnak tűnik, kár a két elejtett interceptionért (PFF-nél így is a meccs embere lett, az osztályzatok alapján top5 corner a szezont tekintve). Beau Allen miatt bocsánatot kell kérnem, mert korábban Quallst favorizáltam volna Cox hiányában. Azonban Allen sokkal jobban játszik, mint ahogy korábban vártam, semmivel sem rosszabb, mint a fal többi tagja. Alig várom, hogy Darby és Jones beszálljon, nagyot dobnak majd a secondaryn, bár szerintem Mills, Douglas és PatRob elfogadható szintet hoznak.

Más: McLeod csak szerintem kurva nagy homály idén?

több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 626 — Times are hard for dreamers!
Szezon előtt úgy voltam, hogy minden azon múlik, hogy Wentz hogy fejlődik, mit mutat: tényleg rá lehet-e bízni a franchise jövőjét illetve lehet-e köré építeni csapatot, vagy csak görcsölés lesz évekig. A szezon első öt meccse komoly bizakodásra ad okot és nem hiszem, hogy a csapatnál is nem ez az "evés közben jön meg az étvágy" hangulat uralkodna. Ez a srác egy győztes, azt tükrözi szinte az összes mozdulata és olyan, mintha ez át is ragadna a többiekre. Remélem sikerül kihozni belőle a maximumot, mert még van benne, az is látszik. Szóval nekem ez a szezon eddig naaaagy elégtétel az elmúlt (elvesztegetett) néhány évért, ha lesz PO, ha nem. Így már máshogy hangzik a klasszikus Eagles-ös "majd jövőre" szlogen is.
Abban igazad van dande, hogy ne bízzuk el magunkat, de azért rég voltam ilyen optimista a csapattal kapcsolatban (talán mikor Chip idejött 😀).

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Eddig hagytam örvendeni a társaságot 😉

Egy dolgot azért ne hagyjunk figyelmen kívül. Ez a 4-1 mérleg alapján is nem a legerősebb csapatok ellen jött össze. Egy "komoly" ellenfél volt (nem lebecsülve a többit) s attól ki is kaptunk.

Ha a Pantherst s majd újra a Skinst is verni tudjuk az erősíti meg igazán az eddigi eredményeket.

Persze ez nem von le semmit az érdemekből, csak ennyire érdemmes józansággal (Ano kivételével 😛) lenni
dande
Azt sem hagyjuk figyelmen kívül, hogy közel sem a legerősebb csapatunkkal játszottunk eddig, elég csak Cox, Jones, Darby, Smallwood, Sproles sérülésére gondolni, de Hicks, Peters, Lane Johnson, McLeod is hagyott már ki snapeket a kezdőből.

Plusz ahogy mondani szokták, azt kell megverni, aki szembejön, erre nem vagyunk túl nagy hatással (a szezon előtt holtversenyben a Cowboysszal mienk volt a 10. legnehezebb sorsolás egyébként). Ráadásul egyre meggyőzőbbek ezek a győzelmek. Azt se felejtsük el, hogy még mindig több meccset játszottunk idegenben, mint otthon.

Egyelőre örüljünk ennek, amíg lehet, rég nézett ki ilyen jól a csapat.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eddig hagytam örvendeni a társaságot 😉

Egy dolgot azért ne hagyjunk figyelmen kívül. Ez a 4-1 mérleg alapján is nem a legerősebb csapatok ellen jött össze. Egy "komoly" ellenfél volt (nem lebecsülve a többit) s attól ki is kaptunk.

Ha a Pantherst s majd újra a Skinst is verni tudjuk az erősíti meg igazán az eddigi eredményeket.

Persze ez nem von le semmit az érdemekből, csak ennyire érdemmes józansággal (Ano kivételével 😛) lenni
több mint 6 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
800 yardos pacen van egy elsőkörös, azt mennyire el vagyunk ájulva tőle hahaha 😀 Eddig altatott a srác.
több mint 6 éve
Nepi Philadelphia Eagles 25
én megmondtam. MINDIG IS TUDTAM. Tudtam, hogy Agholor elite lesz. Csak ki kellett várni!!! a KEDVENC JÁTÉKOSOM!!!!!!!!!!!!!!
ano92
Olyannyira jó volt, hogy a liga is meglepődött. Sőt, nem hiszik el, hogy ilyen teljesítményre képes lehet, ezért random drogtesztet csinálnak rajta 😀
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
én megmondtam. MINDIG IS TUDTAM. Tudtam, hogy Agholor elite lesz. Csak ki kellett várni!!! a KEDVENC JÁTÉKOSOM!!!!!!!!!!!!!!