Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Két a helyzetet megvilágítani igyekvő cikk. A "sajtósok" nem biztos, hogy egyet értenek mindenben Lurivel és Howieval 😛

 www.bleedinggreennation.com/2021/1/12/22225603/jeffrey-lurie-howie-roseman-never-truly-believed-doug-pederson-eagles-head-coach-philadelphia-gm

 www.bleedinggreennation.com/2021/1/13/22228528/eagles-news-doug-pederson-reportedly-stood-up-frank-reich-management-wanted-fire-him-2016-nfl-colts

Ami azért mindképpen DP javára írható emberileg (ha szakmailag nem is feltétlenül), hogy kiáll az embereiért. Ezt egyértelműen Reditől tanulhatta, tapasztalhatta.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bowlesnak nem örülnék egyedül az eddigi nevek közül, de neki nagyon nem 😛
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Arthur Smith és Todd Bowles is kapott meghívót.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Eagles have requested permission to interview 49ers’ DC Robert Saleh for their HC job, per source.
 www.thescore.com/s/16577230

Újabb jelölt.
dande
Aki fekete. A szabályok ugye.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles have requested permission to interview 49ers’ DC Robert Saleh for their HC job, per source.
 www.thescore.com/s/16577230

Újabb jelölt.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik Duce Staley is erős jelölt lehet.

 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/malcolm-jenkins-duce-staley-eagles-head-coach-jeff-lurie-doug-pederson

Örülnék neki, megérdemelné a lehetőséget. Reméljük jó stábot tudna összehozni.

Rileyval kapcsolatban az a fő kérdés (amellett, hogy nem látok sok esélyt rá), hogy akkor mi lesz Wentzel? Nem biztos, hogy Hurtsel szemben akkor nagyobb esélye lenne.
Nagy verseny lenne belőle a TC-ben, már ha lesz.
dande
Nem tudom, most akkor házon belül vagy nem házon belül? Nem ez volt eddig a nagy probléma, és Lurie elutasítása DP-vel szemben? Megérdemelné, persze, én is sokmindent megérdemelnék... Most akkor kell a vérfrissítés vagy nem?
Amúgy meg amkor Staley-nek csak a futójátékunkkal kellett foglalkoznia, akkor kb 70%-ban ennek köszönhetően nyertünk egy SB-t, és liga 3.-ok voltunk a földön. A segédedzői titulus óta látványosan visszaestünk átlagos, vagy épp rosszabb szintre.
MrMiksa
?????

Sanders liga top 3 átlagot futott idén is. Messze nem ezzel volt a baj. S nem az volt a gond, hogy házon belülről elő lépne valaki, hanem a személyekkel. Ha DS-t akarta volna előléptetni DP OC-vá, deklaráltan és valóságosan, nemcsak bábként, akkor azzal nem lett volna Lurienak baja szerintem. De azt meg DP nem akarta, mert Ducet kénytelen lett volna egyenlő partnerként kezelni. Ez volt az egyik fő töréspont.
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Úgy tűnik Duce Staley is erős jelölt lehet.

 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/malcolm-jenkins-duce-staley-eagles-head-coach-jeff-lurie-doug-pederson

Örülnék neki, megérdemelné a lehetőséget. Reméljük jó stábot tudna összehozni.

Rileyval kapcsolatban az a fő kérdés (amellett, hogy nem látok sok esélyt rá), hogy akkor mi lesz Wentzel? Nem biztos, hogy Hurtsel szemben akkor nagyobb esélye lenne.
Nagy verseny lenne belőle a TC-ben, már ha lesz.
dande
Nem tudom, most akkor házon belül vagy nem házon belül? Nem ez volt eddig a nagy probléma, és Lurie elutasítása DP-vel szemben? Megérdemelné, persze, én is sokmindent megérdemelnék... Most akkor kell a vérfrissítés vagy nem?
Amúgy meg amkor Staley-nek csak a futójátékunkkal kellett foglalkoznia, akkor kb 70%-ban ennek köszönhetően nyertünk egy SB-t, és liga 3.-ok voltunk a földön. A segédedzői titulus óta látványosan visszaestünk átlagos, vagy épp rosszabb szintre.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz gugli fordító a barátom 😊

Ahogy vak mondaná, meglássuk 😛
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
 www.bleedinggreennation.com/2021/1/12/22226317/lincoln-riley-eagles-news-nfl-oklahoma-ou-head-coach-doug-pederson-vacancy-job-philadelphia-football?fbclid=IwAR1qeUXXEBxRy0vW_dnmUF4JRzn6MoqixLl2AQcL01bM6vs4htKiuRr1cvk

Lincoln Riley
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik Duce Staley is erős jelölt lehet.

 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/malcolm-jenkins-duce-staley-eagles-head-coach-jeff-lurie-doug-pederson

Örülnék neki, megérdemelné a lehetőséget. Reméljük jó stábot tudna összehozni.

Rileyval kapcsolatban az a fő kérdés (amellett, hogy nem látok sok esélyt rá), hogy akkor mi lesz Wentzel? Nem biztos, hogy Hurtsel szemben akkor nagyobb esélye lenne.
Nagy verseny lenne belőle a TC-ben, már ha lesz.
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
A hírek szerint már ment is a meghívó tegnap Riley-nak HC interjúra.

Több szempontból is érdekes lesz, hogy mi lesz ennek a sztorinak a vége - én arra is látok esélyt, hogy ez már pár napja le van zsírozva (Howie és Lurie nagy játékosok, főleg az előbbi már biztos hogy hónapok óta csinálja a due diligence-t ezen a területen), meg arra is van sansz, hogy nagyon hamar jön egy udvarias elutasítás. Utóbbi esetben fogunk megint ott tartani, hogy lehúzott gatyával kullogunk a többiek után.

Ha sikerül megszerezni Riley-t, akkor az megint egy strigula lesz Howie sarkában, mert az kétségtelen, hogy ezekben a dolgokban eddig jó volt. Kérdés, hogy van-e még Howie magic, vagy ez csak egy bedobott buzz a szurkolók számára, miközben kétségbeesetten próbálunk interjúkat szervezni és valahogy eladni a nem túl jó kilátásokat.

Az első esettel (régebb óta tervezett Lincoln Riley kinevezés) ki tudnék békülni, akkor legalább látszódna valami terv. Aztán persze simán lehet, hogy ez is rossz, illetve lenne egy olyan vonzata is, hogy megint a háttérben ment az áskálódás, de tökéletes megoldás az időzítés miatt itt már nem lesz.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lurie jó tulaj, és érti is a játékot. Talán most is sikerül jó HCt vâlasztani 😊
dande
Akkor hajrá. Nem vagytok lekésve semmiről.

(Szerintem mondjuk akkor már Rosemant is ki lehetett volna takarítani. Tudom, hogy rengetegen szeretik, cap varázslónak tartják, de szerintem abszolút nem az. Ha a SB győztes HC kirúgható a merevsége miatt 3 évvel a győzelem után, akkor a GM amelyik ugyanolyan mereven ragaszkodik a szakadék-stílusú menedzseléshez, miért nem? Ahhoz nem kell tehetség, hogy szétigazoldja valaki magát a jövő terhére. Egy szénné backloadolt szerződést is öt perc összehozni, abban nincs semmi "rejtett" tudás. Márpedig Roseman ezt csinálta, csinálja. Szénné igazolja magát, mégsincs a SB óta kerek csapat. Valamelyik csapategység minden évben súlyosan fogyatékos, és nem a sérülések miatt csak. Vagy árulja ki a jövőt de akkor legyen is a csapat kerek és mély, vagy kevesebbet harapjon, és építkezzen folyamatosan. Uff, szólottam, nem pofázok bele többet. 😊 Majd még az új HC-t lehúzom, de addig csöndben olvasok. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem vagytok lekésve semmiről. Szerintem éppen a sietségnek nincs értelme, nem hiszek abban, hogy sietni kell, mert a jó jelölteket elhappolják. Aki aláír valahova, és tényleg oda passzol és jó lesz, az oda passzol, ide nem biztos, hogy passzolt volna. Ha az owner nem ért egyet a HC-val, ott nincs mit tenni, valakinek mennie kell, és nyilván nem az owner lesz az.

Az viszont nekem sem világos, hogy az owner mégis miért szól bele, hogy a HC kit akar maga alá OC-nak, DC-nek, és még inkább kisebb edzői posztokra? Eddig azt hittem Phillyben Roseman a nagyfőnök... Howie mindig is ilyen beleszólós volt? Nem lehet könnyű.... A koordinátorok és pozíciós edzők együttműködése a HC-val nem olyan, mint a GM és a HC együttműködése, ami lehet költcsönös elismerésen alapuló elfogadjuk egymást, és végzi mindenki a dolgát, mert a napi rutin eltér, nem muszáj együtt is dolgozni. Az edzőkkel 11.5 hónapon, napi 18 órát kell együtt ülni, tervezni, szívni a levegőt. Rövid idő után egymás seggén a pattanást is látják álmukban, annyit kell együtt lenni. Ilyen szoros együttműködésben a legfontosabb a teljes harmónia. Annál is fontosabb, mint a szakmai képességek. Kivéve talán, ha egy kvázi-független koordinátorról van szó, akit a HC lényegében szabadon enged, rábízza az adott egységet teljesen.

Az új edzőnek is majd Howie válogatja össze a stábját? Vagy vétójoga lesz? Fura...
peterk2005
Lurie addig mem szólt és nem szól bele míg azt látja, hogy kisebb döccenőkkel de működik. Howie szintén. Azonban ha érzékeli, hogy gáz van nem úgy megy a szekér ahogy kell, akkor először csak jelez (ezt tette tavaly) hogy változtatni kellene, aztán, ahogy Janek is utalt rà. ha azt érzékeli, nincs javulás, akkor pápá. Ha DP nem ragaszkodik a nyilvánvalóan nem működő koncepcióhoz, személyekhez, s hajlandó új megoldásra, akkor maradhatott volna. De nem akart. Nyilván úgy van vele, lesz másik állása, ahol önmegvalósíthat. Legfeljebb ott sem jön össze.

Lurie jó tulaj, és érti is a játékot. Talán most is sikerül jó HCt vâlasztani 😊
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
De itt nem az volt hogy DP ki akart probalni uj edzoket hanem a jol lathatoan nem mukodo dolgokat akarta erositeni.

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meglep, hogy Howie marad. Az, amit sokan varazslatnak es zsenialis capmenedzselestek hivtak, idozitett bomba volt, amire legutobb epp a rivalis futott ra. Most meg a csapat itt all egy piszok nehez helyzetben, es egy uj stabnak ugy kell atvennie, hogy hely nem ra, hogy a keret nagyon erosodjon.

Mindezek tudataban a Philly most egyaltalan nem egy csabito allomas az edzok szamara szerintem.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem vagytok lekésve semmiről. Szerintem éppen a sietségnek nincs értelme, nem hiszek abban, hogy sietni kell, mert a jó jelölteket elhappolják. Aki aláír valahova, és tényleg oda passzol és jó lesz, az oda passzol, ide nem biztos, hogy passzolt volna. Ha az owner nem ért egyet a HC-val, ott nincs mit tenni, valakinek mennie kell, és nyilván nem az owner lesz az.

Az viszont nekem sem világos, hogy az owner mégis miért szól bele, hogy a HC kit akar maga alá OC-nak, DC-nek, és még inkább kisebb edzői posztokra? Eddig azt hittem Phillyben Roseman a nagyfőnök... Howie mindig is ilyen beleszólós volt? Nem lehet könnyű.... A koordinátorok és pozíciós edzők együttműködése a HC-val nem olyan, mint a GM és a HC együttműködése, ami lehet költcsönös elismerésen alapuló elfogadjuk egymást, és végzi mindenki a dolgát, mert a napi rutin eltér, nem muszáj együtt is dolgozni. Az edzőkkel 11.5 hónapon, napi 18 órát kell együtt ülni, tervezni, szívni a levegőt. Rövid idő után egymás seggén a pattanást is látják álmukban, annyit kell együtt lenni. Ilyen szoros együttműködésben a legfontosabb a teljes harmónia. Annál is fontosabb, mint a szakmai képességek. Kivéve talán, ha egy kvázi-független koordinátorról van szó, akit a HC lényegében szabadon enged, rábízza az adott egységet teljesen.

Az új edzőnek is majd Howie válogatja össze a stábját? Vagy vétójoga lesz? Fura...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A Foles-szal közös szobra teljesen jogosan ott lesz a Linc-en, amíg a csapat létezik (vagy amíg valami barom le nem dönti, mert fehéreket ábrázol).

Volt pár viszonylag rövid ideig regnáló, de nagy hullámzásokat produkáló HC-nk (Ray Rhodes, Chip Kelly), és ezek sorába illik bele többé-kevésbé Doug is, mint messze a legnagyobb hullámhegyet produkáló edző. Előbb nyert Super Bowlt, mint a mestere Andy. Egyben az elsőt nyerte nekünk. Ebben már senki nem előzheti meg soha.

Egy HC-nek saját magának kell felépítenie az edzői stábját. Ha a tulajdonos/GM nem bízik meg abban, hogy a HC képes megfelelő edzőket választani, akkor csak azt lehet tenni, hogy megválunk az edzőtől. Semmi értelme ráerőltetni olyan edzőváltásokat, amelyeket maga nem akar. Azt a részt meg tudom érteni, hogy az azóta már Detroitban is megbukott Undlin visszahozatalára és a Wentz lerombolásában valószínűleg fontos szerepet játszó Taylor újabb előléptetésére vonatkozó terv már kiverte a biztosítékot. Azért a lojalitásnak is vannak határai.

Ettől függetlenül félmunkát végzett a tulaj szerintem. Ha takarítunk, akkor Rosemannnek is ki kellett volna adni az útját. Valószínűleg ő meggyőzőbben tudta előadni, hogy miként tervezi a kilábalást a jelenlegi helyzetből + sokkal mélyebb a beágyazottsága, mint Pedersonnak.

A HC keresés pedig nagyobb crapshoot, mint a draft, így nem jelent jelentős hátrányt, ha a "top"-nak kikiáltott jelöltekről esetleg lemaradunk.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Szörnyű megoldás, egy hét késéssel. Azért a Philynek eddig a jól működő franchise nimbusza volt a ligában, teljesen érthetetlen számomra ez az összeomlás idén.
Amadeus
Ez a szükséges volt. DP Super Bowlt nyert a csapattal, ezért megerdemelte az esélyt, hogy felvázolja a terveit. De azoknak az értetlenkedőknek akik nem követték nap mint nap a csapatot: a SB győzelem óta eltelt 3 évben sikerült évről évre lejjebb kerülni, a végére igazi ízig-vérig vesztes csapat lett az Eagles-ből. Az előző 2 évben volt playoff, de ez csak a harmatgyenge NFC Eastnek köszönhető, más csoportban labdába sem rúgtunk volna. Ennek kellett, hogy legyen következménye. DP sajnos rossz irányba ment el a nagy győzelem után és úgy néz ki tovább akart menni ezen az úton.

Azért remélem Roseman tevékenykedésének is lesz következménye, eléggé túltolta a biciklit.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles


es errol mi a velemenyetek?
mate93
Horváth Feri még szabad.
csipkelli
Voltak korábban rosszabb helyzetben lévő franchiseok is akik találtak edzőt. Mi is fogunk. Csak ki kéne találni mit is akarunk.
Shawn84
Szerintem nem rossz egy ilyen franchise-hoz jönni. Piac nagy elvárások nagyok, DC nincs akár kérhetik a véleményét is, tulaj nem gáz, az öltöző fos, a keret vagy sérült vagy öreg, QB kérdés érdekes de vannak tehetséges fiatalok, kérdés mennyire szólnak bele majd a munkájába...
Szerintem tök jó kihívás lehet egy tökös embernek
zsoeo
Az öltöző fos? Én úgy tudtam Doug miatt voltak csak bajok az öltözőben.
Shawn84
Igen, csak arra gondoltam, amit anno beszéltünk, hogy lehet van fekete fehér ellentét, vagy egyik másik QB felé húzás, Jeffery (nem megerősített) nyilatkozata stb...
Nem az utolsó hétre gondoltam, Szerintem ott Doug elvesztette a fiatalokkal (Hurts, Sansers) is a tekintélyét.
Amiket írtam mind spekulációk fogalmaz sincs bármi igaz-e belőle, én nem vagyok nagy analitika zseni 😉😂
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Never forget DP



Kobie is hogy táncol....
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511


es errol mi a velemenyetek?
mate93
Horváth Feri még szabad.
csipkelli
Voltak korábban rosszabb helyzetben lévő franchiseok is akik találtak edzőt. Mi is fogunk. Csak ki kéne találni mit is akarunk.
Shawn84
Szerintem nem rossz egy ilyen franchise-hoz jönni. Piac nagy elvárások nagyok, DC nincs akár kérhetik a véleményét is, tulaj nem gáz, az öltöző fos, a keret vagy sérült vagy öreg, QB kérdés érdekes de vannak tehetséges fiatalok, kérdés mennyire szólnak bele majd a munkájába...
Szerintem tök jó kihívás lehet egy tökös embernek
zsoeo
Az öltöző fos? Én úgy tudtam Doug miatt voltak csak bajok az öltözőben.
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles


es errol mi a velemenyetek?
mate93
Horváth Feri még szabad.
csipkelli
Voltak korábban rosszabb helyzetben lévő franchiseok is akik találtak edzőt. Mi is fogunk. Csak ki kéne találni mit is akarunk.
Shawn84
Szerintem nem rossz egy ilyen franchise-hoz jönni. Piac nagy elvárások nagyok, DC nincs akár kérhetik a véleményét is, tulaj nem gáz, az öltöző fos, a keret vagy sérült vagy öreg, QB kérdés érdekes de vannak tehetséges fiatalok, kérdés mennyire szólnak bele majd a munkájába...
Szerintem tök jó kihívás lehet egy tökös embernek
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 373
Úgy látom van baj Pennsylvaniaban minden oldalon 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Igazából mivel az 1. körös interjúk nagy része Zoomon történik, azokat viszonylag gyorsan le lehet zavarni. Holnap kiküldeni interview requesteket és meglátjátok ki fér még bele a héten.