Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Csóri...pedig nagyon kellett volna egy egészséges Parkey a szezonra, nagyon remélem, hogy ezen a "cserén" nem fog meccsünk elmenni.

Más:
Azért ez sem gyengusz
 twitter.com/BrandonGowton/status/648247023037214722
+ ugye a Jets meccs

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 www.bleedinggreennation.com/2015/9/28/9408715/eagles-kickers-cody-parkey-nick-novak-carey-spear-murderleg-billy-cundiff-kai-forbath

Íme a kicker jelöltjeink 😉
picksix
novák jó lenne
eaglesmcnabb
 twitter.com/RapSheet/status/648604459195592708


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 twitter.com/BenFennell_NFL/status/648553630786813952
baggio
Hatalmas már vagy 100x megnéztem mekkora figura 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 938 — No es importante
 twitter.com/BenFennell_NFL/status/648553630786813952


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
 www.bleedinggreennation.com/2015/9/28/9408715/eagles-kickers-cody-parkey-nick-novak-carey-spear-murderleg-billy-cundiff-kai-forbath

Íme a kicker jelöltjeink 😉
picksix
novák jó lenne

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Free agent rúgókat tesztelünk:
 www.bleedinggreennation.com/2015/9/28/9408305/cody-parkey-injury-eagles-kickers-free-agent

Azért érdemes lenne megfontolnunk:

picksix
viccnek is sok még a megfontolása is 😀

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 www.bleedinggreennation.com/2015/9/28/9408715/eagles-kickers-cody-parkey-nick-novak-carey-spear-murderleg-billy-cundiff-kai-forbath

Íme a kicker jelöltjeink 😉

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Azért szerintem ezek brutális számok, én semmiképp nem sorolnám az erőltetetten kreált statok közé, de ezen nem veszünk össze 😀 Nyilván a return TD-k teszik különlegesebbé ezt a számsort, de ez is csak azt bizonyítja, hogy mennyire multifunkciós az emberünk.
evergreen
Nem Sproles érdemeit akartam lekicsinyíteni, Még írtam is, hogy tényleg komoly. Csak úgy általában ezek a négy öt statisztikát összefogunk, és a mentén kiemelünk valakit, az kicsit kreált tud lenni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 prod.static.eagles.clubs.nfl.com/assets/images/imported/PHI/photos/features/2015_Season/615_sproles_infographic_092715.jpg
 twitter.com/BrandonGowton/status/648246084570087424
evergreen
Bírom az ilyen statokat, hogy miket össze nem bírnak kaparni néha 😀 Ezek az egyetlen irányító aki háttal balkézzel, esés közben adott 20 yardnál hosszabb passzt becsukott szemmel.

Na jó tényleg emeljük ki Sproles érdemeit, de nem kellenek ezek a kreált statisztikai mutatók. Ilyeneket mindenkire lehet faragni.

(és most nem téged kritizállak, mert betetted, csak úgy a margójára)
Eazzy
Azért szerintem ezek brutális számok, én semmiképp nem sorolnám az erőltetetten kreált statok közé, de ezen nem veszünk össze 😀 Nyilván a return TD-k teszik különlegesebbé ezt a számsort, de ez is csak azt bizonyítja, hogy mennyire multifunkciós az emberünk.

Parkey sok sérülése meg eléggé aggasztó, nem tudom, hogy csak pechje van, vagy tényleg injury prone. Én már annyira beleéltem magam, hogy van egy jó kickerünk, kár lenne érte.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
 prod.static.eagles.clubs.nfl.com/assets/images/imported/PHI/photos/features/2015_Season/615_sproles_infographic_092715.jpg
 twitter.com/BrandonGowton/status/648246084570087424
evergreen
Bírom az ilyen statokat, hogy miket össze nem bírnak kaparni néha 😀 Ezek az egyetlen irányító aki háttal balkézzel, esés közben adott 20 yardnál hosszabb passzt becsukott szemmel.

Na jó tényleg emeljük ki Sproles érdemeit, de nem kellenek ezek a kreált statisztikai mutatók. Ilyeneket mindenkire lehet faragni.

(és most nem téged kritizállak, mert betetted, csak úgy a margójára)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Free agent rúgókat tesztelünk:
 www.bleedinggreennation.com/2015/9/28/9408305/cody-parkey-injury-eagles-kickers-free-agent

Azért érdemes lenne megfontolnunk:

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 prod.static.eagles.clubs.nfl.com/assets/images/imported/PHI/photos/features/2015_Season/615_sproles_infographic_092715.jpg
 twitter.com/BrandonGowton/status/648246084570087424


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
A szezon ezen szakaszában szerintem csak a W számít. Nem most kell jól játszani, és a végén egy olyan csapat fog nyerni aki most nem játszik jól de vhogy hozza a meccseket. A védelem szuper volt ebben mindenki egyetért, Hicks berobbanása miatt szerintem felmerülhetne egy trade, MLB poszton túlkínálat van nálunk, kár 4 kezdő szintű játékos, máshol viszont erősítés kéne. 9. hétig lehet cserélni nem? Maxvellel annyi a gond hogy shut-down cb fizetést kap és ő nem az. Egy jó 2. számú cb, de nem tudja levenni az ellen legjobb wr-t. Kár is ezt várni tőle.
Az offensenél futás rendebn volt, O-line összeszedte magát és elit run-D ellen hoztunk 100 futott yard felett. Ez ok. És az O 2. félideji bénázását is árnyalja hogy talán a liga legjobb védelme ellen játszottunk most. De min. top5. Múlt héten meg a top10 lévő dallas D ellen akik szerintem szarrá elemeztek minket egész nyáron. De tény engem is felbaszott, hogy legalább 1-2 first downnal nem tudták segíteni az óra lepergetését és a védelmet. Nagyon konzervatívra vettük a play-callingot is, ez nem Kelly stílusa.
Ebből a meccsből azért lehet építkezni, szerintem nagyon jó védelem ellen játszottunk.

Szerkesztette: korodiati
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Semmi baj a wr sem a Te állományunkkal egész egyszerűen nem úgy használjuk őket ahogy normál esetben lehetne.
dande
Mire gondolsz? Elkapóként nehéz használni olyan embereket akik nem kapják el a lasztit. Normál esetben elkapják, nálunk elejtik. Végülis ha így nézzük, akkor valóban nem úgy használjuk ahogy normális lenne. (már amikor Bradford nem a földbe dobja a labdát persze)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Semmi baj a wr sem a Te állományunkkal egész egyszerűen nem úgy használjuk őket ahogy normál esetben lehetne.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
általában egy uj qb az uj O plusz itt még uj rb-k,wr is van plusz 2-3 falember....

a mai meccsen kb nem volt TE játék ezt feláldoztuk az Oline stabilitására...

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Az a problémám, hogy nem tudom most, hogy hogyan kezeljem ezt a csapatot. Ez most akkor Kelly rendes rebuildjének az első éve, vagy az egész folyamat harmadik éve? Mert akkor nem mindegy, hogy hogyan értékeljük. Első évnek érthető hibák, nagyon nem összeszokott brigád, újítások, változások mindenhol...másik oldalról meg szörnyű folytatása két 10-6-nak. Az O lefele épül sajna.
Meglátjuk, kell még pár meccs.
Eazzy
Nálam ez egyértelműen egy teljes rebuild első éve, és szerintem Kelly előléptetése is egy ezt sugalló húzás volt. Ahogy már offseason-ben is írtam, nyilván cél a Super Bowl, mint ahogy minden csapatnál, de elvárás szerintem nem lehet egy ilyen szintű átalakítással, ezért is gondolom, hogy meg fogja kapni az idejét, hogy kénye-kedvére felépítse a csapatot fiatalokból. Aztán persze lehet, hogy repül év végén ha nem jön egy komolyabb eredmény (PO győzelem vagy NFC döntő), de ennek én sok értelmét nem látnám. Feltételezem, hogy meg lett kérdezve, hogy mik a tervei a jövővel kapcsolatban, majd fel is vázolta, hogy ő enyhén szólva felkavarja majd az állóvizet és ennek fényében kapott hatalmat. Legalábbis az én olvasatomban. Én nem hasonlítanám össze a Reid után megmaradt csapatot ezzel a mostanival és szerintem Lurie is tudja, hogy Kellynek még hiányzik 1-2 játékszer a tarsolyból, kezdve itt egy stabil kezdő irányítóval (mivel még nem tudjuk mi lesz Bradfordból), plusz az O falba emberek draftról meg egy jóféle passrusher.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Egy újabb remek meccs a védelemtől, ami azért is meglepő, mert azért a front7 mint tengely meglehetősen tépázott volt, se Kendricks, se Fernando, se Thorton. A helyettesek jól muzsikáltak, és talán végre a draftról is tudunk értékelhetőt felmutatni Hicks és Rowe személyében.

Az O viszont keserves volt megint. Az első félidő hagyján. Ennyi elejtett labdával nem lehet passzjátékot játszani. Szegény Bradford egyébként is bizonytalan, elég rozsdás is, nem tesz jót neki, hogy amikor jó, akkor is kiejtik, ellenfél kezébe ütik, stb. a labdáit.

Pozitívum azonban az O fal. Nagyon összekapták magukat, és ez kellett is. Remek blokkok, főleg passz prot volt nagykirály.

Az a problémám, hogy nem tudom most, hogy hogyan kezeljem ezt a csapatot. Ez most akkor Kelly rendes rebuildjének az első éve, vagy az egész folyamat harmadik éve? Mert akkor nem mindegy, hogy hogyan értékeljük. Első évnek érthető hibák, nagyon nem összeszokott brigád, újítások, változások mindenhol...másik oldalról meg szörnyű folytatása két 10-6-nak. Az O lefele épül sajna.
Meglátjuk, kell még pár meccs.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
A lényeg a mai napon a W!
Érdekes megnézni a mai statot: matthews és ertz; se cooper,se agholor, se austin,se celek ...még jó h huff out volt☺...sajnos nagyon gyenge per pill a wr àllományunk..
a D előtt le a kalappal; oda egy barwin szintű olb kéne még ( és a sec működjön így tovább)
Bair egy állat volt....nem szabad ezt a gyereket inaktívként kezelni +curry nem olb+graham is jobb volt az eddigiekhez képest
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/EaglesFanTalk/status/648192425530232832
 twitter.com/EaglesFanTalk/status/648213611421171712


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egyszer köszi a vipleauges streamet telefonról is kiváló volt, remélem egész évben működik majd.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
tetszett a d#. Két évvel ezelőtti o + idei d# = superbowl.

több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Mindent megtett érte az O hogy elveszítsük ezt a meccset a D szerencsére nem így gondolta. Jönnek egy sörrel illetve cheesesteakel nekik.

Fura ezt mondani de az volt a "szerencsénk" h Murray nem játszott mert akkor őt erőltetjük de ide a két "törpe" kellett.

Ha az O kicsit/nagyon javulna s a védelem tartaná magát 5-3l állhatnánk Byeweeknél. Reméljük összejön.
dande
6-2!!!! 😀
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
+Bair

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Na akkor lássuk:

Azt hiszem a mai produkcióval abszolút elégedettek lehetünk, pláne az első 2 meccs alatt mutatott játékot látva és végre talán ráléptünk arra az útra ami kihozhatja a csapatot a hullámvölgyből:

Pozitívum:

- 2-0-ás csapatot vertünk meg idegenben underdogként
- Végre beindult a futójáték és az uptempo-nak is megvolt az eredménye, bár ebből azért már kaptunk valamennyit a Falcons elleni 2. félidőben. Mathews 100 yard felett zárt.
- A D# parádésan játszott, külön kiemelendő Hicks, Carroll, Jenkins, Rowe
- A ST is összehozott egy TD-t, Sproles is nagy meccset hozott, jár a pacsi.

Ami nem tetszett
:

- 2. félidős impotens támadójáték. konkrétan 0 pont. ez azért vicckategória.
- nagy előnyben képtelenek vagyunk focizni továbbra is
- Maxwell csalódás
- Bradford rozsdás
- Parkey továbbra is rejtély
- az elkapóknak pedig meg kellene tanulniuk elkapni a labdát

Röviden ennyi. Azért a D miatt megéri visszanézni a meccset teljes egészében. Egyértelműen fejlődtünk ezen a téren ráadásul 3 labdaszerzés is volt.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz