NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Alualu 2 évre 6 milláért írt alá. 1,25 milla aláírási pénz, idén 1,25 milla, jövőre 3 milla fizu, plusz idén még jár neki 500k roster bónusz ápr. 1-jén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hunter WR és Knile Davis RB is vetminért írt alá 1 évre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Így már rendben van a DE-poszt. Körülbelül ilyen erősséget és mélységet várok el a védelem többi posztján is és akkor elégedett leszek.
több mint 7 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Ha esetleg Green-nek zsong a kókusz, Alualu itt is megoldás lehet 😀

 twitter.com/i/videos/tweet/844389717852479488?

Szerkesztette: kriSTEELan

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Sensabaugh számai: 425k aláírási pénz, idén 775k fizu, jövőre 1,4 milla fizu.
Soldados
ennyiért ő is jó igazolás, kifejezetten hasznos kiegészítő ember volt nálunk tavaly.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 357 — situational football
A LEGENDA!!!!!!

érezzétek megtisztelve magatokat

 www.ustream.tv/recorded/6367688
(1.11.20-tól)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 014 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alualu kicsit úgy nézz ki, mint egy ,nagy' Polamalu! 😊
steelwolf
Főleg mikor még hosszú volt a haja. Pár éve levágatta.
Íme egy példa, hogy milyen személyiség érkezett az öltözőtökbe.
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/17438148_413278282398430_2734017288318484480_n.jpg?stp=c161.0.486.485a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=l-f-HkAmA_IAb4Pg3XA&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCnmwcG6T8T2VGHxlkCM6jnAuDnk0mNW59XyBZYn78QzQ&oe=662FF27A
Tyson Alualu on Instagram: "To the city and organization that allowed me to live out my lifelong dream, words can't express how grateful I will always be for my time spent in black & teal. I am truly thankful to the Owners both past and present, GM's past and present, coaches, fans and I'm especially grateful for the brotherhood I was blessed to be a part throughout the years. Jag fans welcomed me with open arms & hearts...and for that, Jax will always have a special place in my family's heart. God bless, and I love you Jax."
2,690 likes, 322 comments - t_alualu93 on March 21, 2017: "To the city and organization that allowed me to live out my lifelong dream, words can't express how grateful I will always be for my time...".

Sok sikert neki itt (kivéve a Jags elleni meccse(ke)n)!
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 876 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Alualu kicsit úgy nézz ki, mint egy ,nagy' Polamalu! 😊
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 656 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ezaaz...nagyon örülök Alualunak 😊

" class="embed">
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 014 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alualuuuuuuu 2 év..........beindultunk így a piac közepére........ennek örülök nagyon, mindenhol azt olvasom amit itt is írnak, hogy egy remek workhorse ficko........egész szépen néz ki a DL így......
Klemó
A gazdag megint gazdagabb lett!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sensabaugh számai: 425k aláírási pénz, idén 775k fizu, jövőre 1,4 milla fizu.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Perfetto! Messze ennek az igazolásnak örülök a legjobban, Alualu pont ideális minőséget és mélységet hoz a DL-be! A másik két igazolás számomra inkább mennyiségi szempontból volt fontos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
Alualuuuuuuu 2 év..........beindultunk így a piac közepére........ennek örülök nagyon, mindenhol azt olvasom amit itt is írnak, hogy egy remek workhorse ficko........egész szépen néz ki a DL így......
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 014 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem azért egyetlen kérdésem van vele kapcsolatban. Nekünk van egy Tuitt, Hargrave, Heyward sorunk, így a fizetést is ehhez igazítanánk. Kérdés, hogy akar-e nyerni és így bevállal-e egy depth fizut, mikor a Jagsnél azért kezdő volt. Ha SB contender csapatot keres, és egy olyan rendszert, amibe jobban illik, akkor meg fogunk egyezni....kiváncsi leszek/vagyok.
Klemó
Ahogy iktriad írta 2 hsz-szel lejjebb, volt olyan meccs tavaly h egészségesen volt inaktív, ezek után kezdőjátékosnak nevezni azért meredek 😊
Alualuban sztem van annyi önkritika h tudja, hogy rotációs játékosnál több szerepet nem nagyon kaphat a 2017-es NFL idényben.
empty taxi
Mondjuk ebben belejátszott, hogy tömve volt a DL és valakit ki kellett hagyni. És semmivel sem játszott rosszabbul, mint a helyén kezdő Odrick, mikor utóbbi IR-re ment, sőt.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Bryantet még ebben a hónapban meghallgathatja a liga.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
Nekem azért egyetlen kérdésem van vele kapcsolatban. Nekünk van egy Tuitt, Hargrave, Heyward sorunk, így a fizetést is ehhez igazítanánk. Kérdés, hogy akar-e nyerni és így bevállal-e egy depth fizut, mikor a Jagsnél azért kezdő volt. Ha SB contender csapatot keres, és egy olyan rendszert, amibe jobban illik, akkor meg fogunk egyezni....kiváncsi leszek/vagyok.
Klemó
Ahogy iktriad írta 2 hsz-szel lejjebb, volt olyan meccs tavaly h egészségesen volt inaktív, ezek után kezdőjátékosnak nevezni azért meredek 😊
Alualuban sztem van annyi önkritika h tudja, hogy rotációs játékosnál több szerepet nem nagyon kaphat a 2017-es NFL idényben.
empty taxi
Ok. Én infóm volt kevés akkor. Akkor simán alá kell, hogy írjon, nincs mese... 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Nekem azért egyetlen kérdésem van vele kapcsolatban. Nekünk van egy Tuitt, Hargrave, Heyward sorunk, így a fizetést is ehhez igazítanánk. Kérdés, hogy akar-e nyerni és így bevállal-e egy depth fizut, mikor a Jagsnél azért kezdő volt. Ha SB contender csapatot keres, és egy olyan rendszert, amibe jobban illik, akkor meg fogunk egyezni....kiváncsi leszek/vagyok.
Klemó
Ahogy iktriad írta 2 hsz-szel lejjebb, volt olyan meccs tavaly h egészségesen volt inaktív, ezek után kezdőjátékosnak nevezni azért meredek 😊
Alualuban sztem van annyi önkritika h tudja, hogy rotációs játékosnál több szerepet nem nagyon kaphat a 2017-es NFL idényben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
Nekem azért egyetlen kérdésem van vele kapcsolatban. Nekünk van egy Tuitt, Hargrave, Heyward sorunk, így a fizetést is ehhez igazítanánk. Kérdés, hogy akar-e nyerni és így bevállal-e egy depth fizut, mikor a Jagsnél azért kezdő volt. Ha SB contender csapatot keres, és egy olyan rendszert, amibe jobban illik, akkor meg fogunk egyezni....kiváncsi leszek/vagyok.
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 656 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Alualu nagyon hasznos kis játékos lenen itt. Sérülés miatt még soha nem hagyott ki mecset(tavaly 2 meccsen egészséges inaktív volt, egyébként minden meccsen pályára lépett), pedig 1; 2010-óta van a ligában; 2; a Az első 2 évben egy idióta Oklahoma Drillben megsérült a térde, és úgy játszott vle végig 2 évet, nem is rosszul. Soha nincs baj vele, nagyon rendes gyerek. illene ide. Nem kicsit sajnálom, hogy hagyjuk elmenni.
iktriad
Én nagyon bírnám, ha ide érezne, szimpatikus is, továbbá kész lenne a DL.

" class="embed">
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 014 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alualu nagyon hasznos kis játékos lenen itt. Sérülés miatt még soha nem hagyott ki mecset(tavaly 2 meccsen egészséges inaktív volt, egyébként minden meccsen pályára lépett), pedig 1; 2010-óta van a ligában; 2; a Az első 2 évben egy idióta Oklahoma Drillben megsérült a térde, és úgy játszott vele végig 2 évet, nem is rosszul. Soha nincs baj vele, nagyon rendes gyerek. illene ide. Nem kicsit sajnálom, hogy hagyjuk elmenni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
Az Alualu igazolás azt jelentené, hogy fullon lennénk DL poszton, ráadásul minőségi lenne a depth....legfeljebb egy hátsó körös prospect az aki jöhetne, de senki más. Én nagyon örülnék neki, mert a fősulin 3-4 DE-t játszott és annak ellenére, hogy nem egy prototipus 3-4 DE, sokkal inkább illik egy ilyen rendszerbe, mint a Jags 4-3 felállásába. (DT-nek kicsi, DE-nek alacsony és zömök)

A Sensabaugh igazolás pedig biztosíték Golson mögé/elé. Davis remélem nálunk éled ujjá, kicsit belefásult az NFL rohanásába. Érik az OLB, ILB, TE, WR pick az első három körben....aztán 4-ik körben CB prospect. Persze érdekes lesz ez még...főleg, ha Reddick lenne a pick, aki képes OLB és ILB feladatot is ellátni....
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Mélységnek jó lesz Sensabaugh, de én Alualunak jobban örülnék.
Soldados
Majd betölti a Golson űrjét 😊
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mélységnek jó lesz Sensabaugh, de én Alualunak jobban örülnék.
Soldados
Fogom a hasam 😀
Sensabaugh-t marasztalni akarta a Giants, de eljött és a helyére érkezett:

Valentino Blake
 media.giphy.com/media/5GoVLqeAOo6PK/giphy.gif
Klaci79
Az igazság odaAnt Wan....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Mélységnek jó lesz Sensabaugh, de én Alualunak jobban örülnék.
Soldados
Fogom a hasam 😀
Sensabaugh-t marasztalni akarta a Giants, de eljött és a helyére érkezett:

Valentino Blake


Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mélységnek jó lesz Sensabaugh, de én Alualunak jobban örülnék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!