Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
az ofenz blokk Muncsák-séma annyira zseniális vagy pure talenttal van dolgunk?
sutianap
Ha Bell-el kapcsolatban ez felmerül benned, és nem te lennél, akkor azt mondanám, hogy biztos még csak 1-2 éve nézel focit.
De így csak azt mondom, hogy ezek szerint rád is hatott Soldi negatív kampánya (hogy jó, de nem annyira jó), mert ha a saját szemeddel néznéd, akkor látnád, hogy Bell nem egy Murray vagy egy McCoy, se nem sémafutó, hanem az NFL jelenleg leghasznosabb futója.
Sobri Jóska
S amikor hiányzott e mögött a fal mögött deangelo vagy az épp utcáról berángatott stefán ridli is hozta szépen, a szerencsétlenségünk, hogy épp akkor sérült meg Conner amikor meg tudta volna mutatni. Nagy valószínűség szerint van egy futásblokkolási sémánk, ami másod és harmad vonalbeli blokkokkal együtt is Bellre van felépítve, de más futóra is fel tudunk állni. Az gebasz ott van, hogy meccs közben nem tudunk váltani, lehet ebben Héli keze is, majd idén möglássuk. A lényeg az lenne, hogy a virágszállal ellentétben is, igenis meccs közben lehessen váltogatni a futókat ahogy a Pecc vagy az Iglic vagy a Szénc - s ez ne okozzonn totális downgradet a meccsben. S ezért osztom Soldi álláspontját ebben a témában, a csapatnak nem érdeke az only Bell, az a világ elmúlt, variabilitás kell - én elhiszem, hogy Bell megtudja csinálni, s volt olyan drive-unk a tavalyi Miami PO meccs, ahol csak így végigmasíroztunk, de akkor meg mit csinálunk Brownnal? Primadonna csapat lettünk....
sutianap
A Saints belenyult a joba, mint ti AB-vel, sokaig nem lesz fenttarthato ez az orom allapot. Ha iden ti is belenyultok megint es lesz egy popec RB a hatso korokbol, akkor jovore terdet csapkodos rohoges kisereteben kulditek a picsaba. A Pats futoit siman megszerzed Bell ara alatt. Boldogok es elegedettek lennetek, hogy milyen remek RB-itek vannak? En szivbol kivanom ezt a cseret es mindenki orulne. Bell-el es AB-val olyan balanszban vagytok hogy a Titanic nem sullyedt volna el. A passz es a futas is be tudja nalatok inditani a masikat. A Pats-nel kivancsi lennek hogy tudna a futas elosegiteni a passzt es nem forditva es mellesleg megneznem ha TB-nek tartania kellene a labdat a kezeben akkor milyen vedelmet kapna a futoiktol. Persze ti is kitalalhattok egy rendszert ahol nem szuksegleltetik egy Bell szintu klasszis es akkor meg a tag-et is le lehet rola venni. De amugy kivancsi lennek Beli papa mit muvelne Bell-el?
no
a boldogság így néz ki nagytotálban
2018 3B 23+14+8 = 47M
2019 2B 23+22= 45M
szóval le vagyunk égve, ez azt jelenti, hogy a draftoltakkal együt is 67 fős lesz a kamp, tehát egy kismedencényi UDFAt kell flehúznunk, hogy kilencvenre tudjuk rakni a keretet Hurrá!
sutianap
Ez egy nyomos indok miert nem akarjatok megfizetni. Az nem hogy peldaul a pats futoi jobbak, mert variabilitas kell. Bell sem hulye es latja o is. Viszont megerdemelne hogy elmehessen akkor ha ti nem szamitotok ra. Persze iden meg belefer es a csapat erdeke mas, igy meg fogjatok tartani. Miota szamit a 90 keret? Ti meg vagytok, egy ket hianyzo lancszem kell, az meg szerencse ha a 67 es 90 kozott talalsz egy gyongyszemet, de ertek alapjan hogy UDFA vagy nem UDFA mar majdnem mindegy.
no
Gondolom ismered a dilemmát a kóser hentesnél, ingyen disznóhús.
Szóval Depth a neve a problémának, ugyi tavaly is kifutottunk egy vékony ILB depth-tel azt meg is fogtuk gyorsan a fafúvós hangszert. Idén ez még fokozódik a széfti, OL likacskákon, és Mörfi bizony törvénykezik rendesen.
sutianap
Akkor mar ertem, szoval a tavalyi 4. es 5. Ilb es hasonlo zeneszekert + egy jo kozepes RB-ert elkuldod Bell-t? Ha mar iden tobb a luk akkor AB-t is rakjatok ki, nehogy mar ne legyen meg a 90 fos keret. Nem tudom ki van szerzodes alatt, de a 67 bol is 53-t kell csinalni. Te vagy hazai palyan, hany meglepetes "Camp-body" erte meg az 53-t az elmult evekben.

Akkor ki kell vagni Depth-et vagy adni neki egy nagy szerzodest. 😊
Nektek Saci-val is volt problematok ( kisebb az igaz) es ilyen szerencsere ritkan tortenik jatekossal. A fafuvos hangszert foleg olyanok miatt fogtatok meg akik nem tartoznak a cap ala.
no
Attól, hogy megfordítod a kapanyelet nem lesz belüle muskétáspuska. Szóval egyáltalán nem egészséges ha a keret lóvéjának nagy részét 6 játékos kapja meg. Pölö az a kis 14 milla pont elég lett volna egy prémium ILbre meg egy sötétződ széftire sőt backup tekkölt is tarthattunk volna belőle. Ezt azér mondom mer Villanyóra tavaly egy hónapot sírt hogy legyen egy feleakkora szerződése, mint a nyári átlagnak és ő a lefttekköl! - minden bizonnyal nagy műsor mikor a Lőcs az MC meg a táncoslábú kifut a gyöpre, de mikor a többi nyolc nem fut ki, na akkor lesz érdekes a huddle.

Hogy érzékeld a problémát - jelenleg Kolbert azon dolgozik, hogy Shazié szerződését meghosszabbíthassuk, s így be tudjuk vágni PUPlistára vetminnel. Érted, az ember nem tud magától labra állni, de elmegy scoutolni a pro dayekre Joeyval és a nyomorultnak az utsó pénz kifizetését is odébbdobjuk, hogy a majomfasza új lemezt adhasson ki nyáron s az egész offseasont végigrettegje az FO a floridai stúdióktól meg partiktól, aztán várjuk, hogy megtalalja a formáját, az négy meccs, tizennégy misiért...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 897
az ofenz blokk Muncsák-séma annyira zseniális vagy pure talenttal van dolgunk?
sutianap
Ha Bell-el kapcsolatban ez felmerül benned, és nem te lennél, akkor azt mondanám, hogy biztos még csak 1-2 éve nézel focit.
De így csak azt mondom, hogy ezek szerint rád is hatott Soldi negatív kampánya (hogy jó, de nem annyira jó), mert ha a saját szemeddel néznéd, akkor látnád, hogy Bell nem egy Murray vagy egy McCoy, se nem sémafutó, hanem az NFL jelenleg leghasznosabb futója.
Sobri Jóska
S amikor hiányzott e mögött a fal mögött deangelo vagy az épp utcáról berángatott stefán ridli is hozta szépen, a szerencsétlenségünk, hogy épp akkor sérült meg Conner amikor meg tudta volna mutatni. Nagy valószínűség szerint van egy futásblokkolási sémánk, ami másod és harmad vonalbeli blokkokkal együtt is Bellre van felépítve, de más futóra is fel tudunk állni. Az gebasz ott van, hogy meccs közben nem tudunk váltani, lehet ebben Héli keze is, majd idén möglássuk. A lényeg az lenne, hogy a virágszállal ellentétben is, igenis meccs közben lehessen váltogatni a futókat ahogy a Pecc vagy az Iglic vagy a Szénc - s ez ne okozzonn totális downgradet a meccsben. S ezért osztom Soldi álláspontját ebben a témában, a csapatnak nem érdeke az only Bell, az a világ elmúlt, variabilitás kell - én elhiszem, hogy Bell megtudja csinálni, s volt olyan drive-unk a tavalyi Miami PO meccs, ahol csak így végigmasíroztunk, de akkor meg mit csinálunk Brownnal? Primadonna csapat lettünk....
sutianap
A Saints belenyult a joba, mint ti AB-vel, sokaig nem lesz fenttarthato ez az orom allapot. Ha iden ti is belenyultok megint es lesz egy popec RB a hatso korokbol, akkor jovore terdet csapkodos rohoges kisereteben kulditek a picsaba. A Pats futoit siman megszerzed Bell ara alatt. Boldogok es elegedettek lennetek, hogy milyen remek RB-itek vannak? En szivbol kivanom ezt a cseret es mindenki orulne. Bell-el es AB-val olyan balanszban vagytok hogy a Titanic nem sullyedt volna el. A passz es a futas is be tudja nalatok inditani a masikat. A Pats-nel kivancsi lennek hogy tudna a futas elosegiteni a passzt es nem forditva es mellesleg megneznem ha TB-nek tartania kellene a labdat a kezeben akkor milyen vedelmet kapna a futoiktol. Persze ti is kitalalhattok egy rendszert ahol nem szuksegleltetik egy Bell szintu klasszis es akkor meg a tag-et is le lehet rola venni. De amugy kivancsi lennek Beli papa mit muvelne Bell-el?
no
a boldogság így néz ki nagytotálban
2018 3B 23+14+8 = 47M
2019 2B 23+22= 45M
szóval le vagyunk égve, ez azt jelenti, hogy a draftoltakkal együt is 67 fős lesz a kamp, tehát egy kismedencényi UDFAt kell flehúznunk, hogy kilencvenre tudjuk rakni a keretet Hurrá!
sutianap
Ez egy nyomos indok miert nem akarjatok megfizetni. Az nem hogy peldaul a pats futoi jobbak, mert variabilitas kell. Bell sem hulye es latja o is. Viszont megerdemelne hogy elmehessen akkor ha ti nem szamitotok ra. Persze iden meg belefer es a csapat erdeke mas, igy meg fogjatok tartani. Miota szamit a 90 keret? Ti meg vagytok, egy ket hianyzo lancszem kell, az meg szerencse ha a 67 es 90 kozott talalsz egy gyongyszemet, de ertek alapjan hogy UDFA vagy nem UDFA mar majdnem mindegy.
no
Gondolom ismered a dilemmát a kóser hentesnél, ingyen disznóhús.
Szóval Depth a neve a problémának, ugyi tavaly is kifutottunk egy vékony ILB depth-tel azt meg is fogtuk gyorsan a fafúvós hangszert. Idén ez még fokozódik a széfti, OL likacskákon, és Mörfi bizony törvénykezik rendesen.
sutianap
Akkor mar ertem, szoval a tavalyi 4. es 5. Ilb es hasonlo zeneszekert + egy jo kozepes RB-ert elkuldod Bell-t? Ha mar iden tobb a luk akkor AB-t is rakjatok ki, nehogy mar ne legyen meg a 90 fos keret. Nem tudom ki van szerzodes alatt, de a 67 bol is 53-t kell csinalni. Te vagy hazai palyan, hany meglepetes "Camp-body" erte meg az 53-t az elmult evekben.

Akkor ki kell vagni Depth-et vagy adni neki egy nagy szerzodest. 😊
Nektek Saci-val is volt problematok ( kisebb az igaz) es ilyen szerencsere ritkan tortenik jatekossal. A fafuvos hangszert foleg olyanok miatt fogtatok meg akik nem tartoznak a cap ala.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
az ofenz blokk Muncsák-séma annyira zseniális vagy pure talenttal van dolgunk?
sutianap
Ha Bell-el kapcsolatban ez felmerül benned, és nem te lennél, akkor azt mondanám, hogy biztos még csak 1-2 éve nézel focit.
De így csak azt mondom, hogy ezek szerint rád is hatott Soldi negatív kampánya (hogy jó, de nem annyira jó), mert ha a saját szemeddel néznéd, akkor látnád, hogy Bell nem egy Murray vagy egy McCoy, se nem sémafutó, hanem az NFL jelenleg leghasznosabb futója.
Sobri Jóska
S amikor hiányzott e mögött a fal mögött deangelo vagy az épp utcáról berángatott stefán ridli is hozta szépen, a szerencsétlenségünk, hogy épp akkor sérült meg Conner amikor meg tudta volna mutatni. Nagy valószínűség szerint van egy futásblokkolási sémánk, ami másod és harmad vonalbeli blokkokkal együtt is Bellre van felépítve, de más futóra is fel tudunk állni. Az gebasz ott van, hogy meccs közben nem tudunk váltani, lehet ebben Héli keze is, majd idén möglássuk. A lényeg az lenne, hogy a virágszállal ellentétben is, igenis meccs közben lehessen váltogatni a futókat ahogy a Pecc vagy az Iglic vagy a Szénc - s ez ne okozzonn totális downgradet a meccsben. S ezért osztom Soldi álláspontját ebben a témában, a csapatnak nem érdeke az only Bell, az a világ elmúlt, variabilitás kell - én elhiszem, hogy Bell megtudja csinálni, s volt olyan drive-unk a tavalyi Miami PO meccs, ahol csak így végigmasíroztunk, de akkor meg mit csinálunk Brownnal? Primadonna csapat lettünk....
sutianap
A Saints belenyult a joba, mint ti AB-vel, sokaig nem lesz fenttarthato ez az orom allapot. Ha iden ti is belenyultok megint es lesz egy popec RB a hatso korokbol, akkor jovore terdet csapkodos rohoges kisereteben kulditek a picsaba. A Pats futoit siman megszerzed Bell ara alatt. Boldogok es elegedettek lennetek, hogy milyen remek RB-itek vannak? En szivbol kivanom ezt a cseret es mindenki orulne. Bell-el es AB-val olyan balanszban vagytok hogy a Titanic nem sullyedt volna el. A passz es a futas is be tudja nalatok inditani a masikat. A Pats-nel kivancsi lennek hogy tudna a futas elosegiteni a passzt es nem forditva es mellesleg megneznem ha TB-nek tartania kellene a labdat a kezeben akkor milyen vedelmet kapna a futoiktol. Persze ti is kitalalhattok egy rendszert ahol nem szuksegleltetik egy Bell szintu klasszis es akkor meg a tag-et is le lehet rola venni. De amugy kivancsi lennek Beli papa mit muvelne Bell-el?
no
a boldogság így néz ki nagytotálban
2018 3B 23+14+8 = 47M
2019 2B 23+22= 45M
szóval le vagyunk égve, ez azt jelenti, hogy a draftoltakkal együt is 67 fős lesz a kamp, tehát egy kismedencényi UDFAt kell flehúznunk, hogy kilencvenre tudjuk rakni a keretet Hurrá!
sutianap
Ez egy nyomos indok miert nem akarjatok megfizetni. Az nem hogy peldaul a pats futoi jobbak, mert variabilitas kell. Bell sem hulye es latja o is. Viszont megerdemelne hogy elmehessen akkor ha ti nem szamitotok ra. Persze iden meg belefer es a csapat erdeke mas, igy meg fogjatok tartani. Miota szamit a 90 keret? Ti meg vagytok, egy ket hianyzo lancszem kell, az meg szerencse ha a 67 es 90 kozott talalsz egy gyongyszemet, de ertek alapjan hogy UDFA vagy nem UDFA mar majdnem mindegy.
no
Gondolom ismered a dilemmát a kóser hentesnél, ingyen disznóhús.
Szóval Depth a neve a problémának, ugyi tavaly is kifutottunk egy vékony ILB depth-tel azt meg is fogtuk gyorsan a fafúvós hangszert. Idén ez még fokozódik a széfti, OL likacskákon, és Mörfi bizony törvénykezik rendesen.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 897
az ofenz blokk Muncsák-séma annyira zseniális vagy pure talenttal van dolgunk?
sutianap
Ha Bell-el kapcsolatban ez felmerül benned, és nem te lennél, akkor azt mondanám, hogy biztos még csak 1-2 éve nézel focit.
De így csak azt mondom, hogy ezek szerint rád is hatott Soldi negatív kampánya (hogy jó, de nem annyira jó), mert ha a saját szemeddel néznéd, akkor látnád, hogy Bell nem egy Murray vagy egy McCoy, se nem sémafutó, hanem az NFL jelenleg leghasznosabb futója.
Sobri Jóska
S amikor hiányzott e mögött a fal mögött deangelo vagy az épp utcáról berángatott stefán ridli is hozta szépen, a szerencsétlenségünk, hogy épp akkor sérült meg Conner amikor meg tudta volna mutatni. Nagy valószínűség szerint van egy futásblokkolási sémánk, ami másod és harmad vonalbeli blokkokkal együtt is Bellre van felépítve, de más futóra is fel tudunk állni. Az gebasz ott van, hogy meccs közben nem tudunk váltani, lehet ebben Héli keze is, majd idén möglássuk. A lényeg az lenne, hogy a virágszállal ellentétben is, igenis meccs közben lehessen váltogatni a futókat ahogy a Pecc vagy az Iglic vagy a Szénc - s ez ne okozzonn totális downgradet a meccsben. S ezért osztom Soldi álláspontját ebben a témában, a csapatnak nem érdeke az only Bell, az a világ elmúlt, variabilitás kell - én elhiszem, hogy Bell megtudja csinálni, s volt olyan drive-unk a tavalyi Miami PO meccs, ahol csak így végigmasíroztunk, de akkor meg mit csinálunk Brownnal? Primadonna csapat lettünk....
sutianap
A Saints belenyult a joba, mint ti AB-vel, sokaig nem lesz fenttarthato ez az orom allapot. Ha iden ti is belenyultok megint es lesz egy popec RB a hatso korokbol, akkor jovore terdet csapkodos rohoges kisereteben kulditek a picsaba. A Pats futoit siman megszerzed Bell ara alatt. Boldogok es elegedettek lennetek, hogy milyen remek RB-itek vannak? En szivbol kivanom ezt a cseret es mindenki orulne. Bell-el es AB-val olyan balanszban vagytok hogy a Titanic nem sullyedt volna el. A passz es a futas is be tudja nalatok inditani a masikat. A Pats-nel kivancsi lennek hogy tudna a futas elosegiteni a passzt es nem forditva es mellesleg megneznem ha TB-nek tartania kellene a labdat a kezeben akkor milyen vedelmet kapna a futoiktol. Persze ti is kitalalhattok egy rendszert ahol nem szuksegleltetik egy Bell szintu klasszis es akkor meg a tag-et is le lehet rola venni. De amugy kivancsi lennek Beli papa mit muvelne Bell-el?
no
a boldogság így néz ki nagytotálban
2018 3B 23+14+8 = 47M
2019 2B 23+22= 45M
szóval le vagyunk égve, ez azt jelenti, hogy a draftoltakkal együt is 67 fős lesz a kamp, tehát egy kismedencényi UDFAt kell flehúznunk, hogy kilencvenre tudjuk rakni a keretet Hurrá!
sutianap
Ez egy nyomos indok miert nem akarjatok megfizetni. Az nem hogy peldaul a pats futoi jobbak, mert variabilitas kell. Bell sem hulye es latja o is. Viszont megerdemelne hogy elmehessen akkor ha ti nem szamitotok ra. Persze iden meg belefer es a csapat erdeke mas, igy meg fogjatok tartani. Miota szamit a 90 keret? Ti meg vagytok, egy ket hianyzo lancszem kell, az meg szerencse ha a 67 es 90 kozott talalsz egy gyongyszemet, de ertek alapjan hogy UDFA vagy nem UDFA mar majdnem mindegy.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
az ofenz blokk Muncsák-séma annyira zseniális vagy pure talenttal van dolgunk?
sutianap
Ha Bell-el kapcsolatban ez felmerül benned, és nem te lennél, akkor azt mondanám, hogy biztos még csak 1-2 éve nézel focit.
De így csak azt mondom, hogy ezek szerint rád is hatott Soldi negatív kampánya (hogy jó, de nem annyira jó), mert ha a saját szemeddel néznéd, akkor látnád, hogy Bell nem egy Murray vagy egy McCoy, se nem sémafutó, hanem az NFL jelenleg leghasznosabb futója.
Sobri Jóska
S amikor hiányzott e mögött a fal mögött deangelo vagy az épp utcáról berángatott stefán ridli is hozta szépen, a szerencsétlenségünk, hogy épp akkor sérült meg Conner amikor meg tudta volna mutatni. Nagy valószínűség szerint van egy futásblokkolási sémánk, ami másod és harmad vonalbeli blokkokkal együtt is Bellre van felépítve, de más futóra is fel tudunk állni. Az gebasz ott van, hogy meccs közben nem tudunk váltani, lehet ebben Héli keze is, majd idén möglássuk. A lényeg az lenne, hogy a virágszállal ellentétben is, igenis meccs közben lehessen váltogatni a futókat ahogy a Pecc vagy az Iglic vagy a Szénc - s ez ne okozzonn totális downgradet a meccsben. S ezért osztom Soldi álláspontját ebben a témában, a csapatnak nem érdeke az only Bell, az a világ elmúlt, variabilitás kell - én elhiszem, hogy Bell megtudja csinálni, s volt olyan drive-unk a tavalyi Miami PO meccs, ahol csak így végigmasíroztunk, de akkor meg mit csinálunk Brownnal? Primadonna csapat lettünk....
sutianap
A Saints belenyult a joba, mint ti AB-vel, sokaig nem lesz fenttarthato ez az orom allapot. Ha iden ti is belenyultok megint es lesz egy popec RB a hatso korokbol, akkor jovore terdet csapkodos rohoges kisereteben kulditek a picsaba. A Pats futoit siman megszerzed Bell ara alatt. Boldogok es elegedettek lennetek, hogy milyen remek RB-itek vannak? En szivbol kivanom ezt a cseret es mindenki orulne. Bell-el es AB-val olyan balanszban vagytok hogy a Titanic nem sullyedt volna el. A passz es a futas is be tudja nalatok inditani a masikat. A Pats-nel kivancsi lennek hogy tudna a futas elosegiteni a passzt es nem forditva es mellesleg megneznem ha TB-nek tartania kellene a labdat a kezeben akkor milyen vedelmet kapna a futoiktol. Persze ti is kitalalhattok egy rendszert ahol nem szuksegleltetik egy Bell szintu klasszis es akkor meg a tag-et is le lehet rola venni. De amugy kivancsi lennek Beli papa mit muvelne Bell-el?
no
a boldogság így néz ki nagytotálban
2018 3B 23+14+8 = 47M
2019 2B 23+22= 45M
szóval le vagyunk égve, ez azt jelenti, hogy a draftoltakkal együt is 67 fős lesz a kamp, tehát egy kismedencényi UDFAt kell flehúznunk, hogy kilencvenre tudjuk rakni a keretet Hurrá!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 897
az ofenz blokk Muncsák-séma annyira zseniális vagy pure talenttal van dolgunk?
sutianap
Ha Bell-el kapcsolatban ez felmerül benned, és nem te lennél, akkor azt mondanám, hogy biztos még csak 1-2 éve nézel focit.
De így csak azt mondom, hogy ezek szerint rád is hatott Soldi negatív kampánya (hogy jó, de nem annyira jó), mert ha a saját szemeddel néznéd, akkor látnád, hogy Bell nem egy Murray vagy egy McCoy, se nem sémafutó, hanem az NFL jelenleg leghasznosabb futója.
Sobri Jóska
S amikor hiányzott e mögött a fal mögött deangelo vagy az épp utcáról berángatott stefán ridli is hozta szépen, a szerencsétlenségünk, hogy épp akkor sérült meg Conner amikor meg tudta volna mutatni. Nagy valószínűség szerint van egy futásblokkolási sémánk, ami másod és harmad vonalbeli blokkokkal együtt is Bellre van felépítve, de más futóra is fel tudunk állni. Az gebasz ott van, hogy meccs közben nem tudunk váltani, lehet ebben Héli keze is, majd idén möglássuk. A lényeg az lenne, hogy a virágszállal ellentétben is, igenis meccs közben lehessen váltogatni a futókat ahogy a Pecc vagy az Iglic vagy a Szénc - s ez ne okozzonn totális downgradet a meccsben. S ezért osztom Soldi álláspontját ebben a témában, a csapatnak nem érdeke az only Bell, az a világ elmúlt, variabilitás kell - én elhiszem, hogy Bell megtudja csinálni, s volt olyan drive-unk a tavalyi Miami PO meccs, ahol csak így végigmasíroztunk, de akkor meg mit csinálunk Brownnal? Primadonna csapat lettünk....
sutianap
A Saints belenyult a joba, mint ti AB-vel, sokaig nem lesz fenttarthato ez az orom allapot. Ha iden ti is belenyultok megint es lesz egy popec RB a hatso korokbol, akkor jovore terdet csapkodos rohoges kisereteben kulditek a picsaba. A Pats futoit siman megszerzed Bell ara alatt. Boldogok es elegedettek lennetek, hogy milyen remek RB-itek vannak? En szivbol kivanom ezt a cseret es mindenki orulne. Bell-el es AB-val olyan balanszban vagytok hogy a Titanic nem sullyedt volna el. A passz es a futas is be tudja nalatok inditani a masikat. A Pats-nel kivancsi lennek hogy tudna a futas elosegiteni a passzt es nem forditva es mellesleg megneznem ha TB-nek tartania kellene a labdat a kezeben akkor milyen vedelmet kapna a futoiktol. Persze ti is kitalalhattok egy rendszert ahol nem szuksegleltetik egy Bell szintu klasszis es akkor meg a tag-et is le lehet rola venni. De amugy kivancsi lennek Beli papa mit muvelne Bell-el?
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Én kedvelem a Pittsburghot, a családias feelinget és a következetességet, de az, ahogy Bell-hez viszonyulnak inkább a tiszteletlenség és az előre nem tekintő játékosmenedzsment minősített esete, amit egy ennyire produktív Steelerrel művelni több, mint profitmaximalizálás, sokkal inkább szarrágás.
Persze ezt csak emberileg vetem közbe, az üzlet az üzlet, és meg kell baszni a halott kurvát is, ha ki van fizetve, ez evidens...
Sobri Jóska
De már mióta. Persze parallel igaz lehet mindkettő. S igaz is. Az is, hogy nyilván szeretnek itt lenni azért a játékosok, mert van egy fajta különleges hozzáállás a játékosokhoz, aki meg tud ragadni. Ugyanakkor azt se szabad elfelejteni, hogy igen, itt is megb..nak bárkit egy fillérért...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
az ofenz blokk Muncsák-séma annyira zseniális vagy pure talenttal van dolgunk?
sutianap
Ha Bell-el kapcsolatban ez felmerül benned, és nem te lennél, akkor azt mondanám, hogy biztos még csak 1-2 éve nézel focit.
De így csak azt mondom, hogy ezek szerint rád is hatott Soldi negatív kampánya (hogy jó, de nem annyira jó), mert ha a saját szemeddel néznéd, akkor látnád, hogy Bell nem egy Murray vagy egy McCoy, se nem sémafutó, hanem az NFL jelenleg leghasznosabb futója.
Sobri Jóska
S amikor hiányzott e mögött a fal mögött deangelo vagy az épp utcáról berángatott stefán ridli is hozta szépen, a szerencsétlenségünk, hogy épp akkor sérült meg Conner amikor meg tudta volna mutatni. Nagy valószínűség szerint van egy futásblokkolási sémánk, ami másod és harmad vonalbeli blokkokkal együtt is Bellre van felépítve, de más futóra is fel tudunk állni. Az gebasz ott van, hogy meccs közben nem tudunk váltani, lehet ebben Héli keze is, majd idén möglássuk. A lényeg az lenne, hogy a virágszállal ellentétben is, igenis meccs közben lehessen váltogatni a futókat ahogy a Pecc vagy az Iglic vagy a Szénc - s ez ne okozzonn totális downgradet a meccsben. S ezért osztom Soldi álláspontját ebben a témában, a csapatnak nem érdeke az only Bell, az a világ elmúlt, variabilitás kell - én elhiszem, hogy Bell megtudja csinálni, s volt olyan drive-unk a tavalyi Miami PO meccs, ahol csak így végigmasíroztunk, de akkor meg mit csinálunk Brownnal? Primadonna csapat lettünk....

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
az ofenz blokk Muncsák-séma annyira zseniális vagy pure talenttal van dolgunk?
sutianap
Ha Bell-el kapcsolatban ez felmerül benned, és nem te lennél, akkor azt mondanám, hogy biztos még csak 1-2 éve nézel focit.
De így csak azt mondom, hogy ezek szerint rád is hatott Soldi negatív kampánya (hogy jó, de nem annyira jó), mert ha a saját szemeddel néznéd, akkor látnád, hogy Bell nem egy Murray vagy egy McCoy, se nem sémafutó, hanem az NFL jelenleg leghasznosabb futója.

több mint 8 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Hát aminek itt történnie kell:
1. Futtatni kell a backup-ot többet, hogy lássuk mire képes, és több információval induljunk neki a következő offseasonnek.
2. Ha nem bízunk Connerban, jöjjön még egy RB, csak könyörgöm ne az első három körben. Ott D erősítés kell.
3. Következő offseasonban, ha nagyon kell Bell, akkor max. ugyanezt a szerződést lerakni elé, mert közben öregedett egy évet, meg elszenvedett ki tudja mennyi carry-t.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Azért no...nehogy már sajnáljam azt a playát, aki két év alatt 26 milla körül visz haza.....ugyanmár, ez mind a két oldalon üzlet. Letettünk egy olyan dealt az asztalra, amelyet futó az NFL-ben közelben sem kap. Szó nincs itt arról, hogy kisemmzinénk...más kérdés mennyit garantálnánk belőle. Nyilván ő "nyugdíjazná" magát nagy garantálttal a következő szerződésével eléggé el nem ítélhető módon.

Nem emlékszem olyan játékosra, akire másodszor is rátettük volna a tag-et. Kiváncsi leszek mi fog történni, a trade lehetősége a draft előtt és közben feljön-e.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Én kedvelem a Pittsburghot, a családias feelinget és a következetességet, de az, ahogy Bell-hez viszonyulnak inkább a tiszteletlenség és az előre nem tekintő játékosmenedzsment minősített esete, amit egy ennyire produktív Steelerrel művelni több, mint profitmaximalizálás, sokkal inkább szarrágás.
Persze ezt csak emberileg vetem közbe, az üzlet az üzlet, és meg kell baszni a halott kurvát is, ha ki van fizetve, ez evidens...
Sobri Jóska
... Lásd: Redskins vs. Kuzin, idén elválik a szar a zsírtól. Itt ugyanez van, az ofenz blokk Muncsák-séma annyira zseniális vagy pure talenttal van dolgunk? Van egy évünk rá. S nem mindegy mennyit vágsz ki az ablakon 26 millát vagy 50-et, mer MC Haver annyit akar.

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Én kedvelem a Pittsburghot, a családias feelinget és a következetességet, de az, ahogy Bell-hez viszonyulnak inkább a tiszteletlenség és az előre nem tekintő játékosmenedzsment minősített esete, amit egy ennyire produktív Steelerrel művelni több, mint profitmaximalizálás, sokkal inkább szarrágás.
Persze ezt csak emberileg vetem közbe, az üzlet az üzlet, és meg kell baszni a halott kurvát is, ha ki van fizetve, ez evidens...

több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Idén maxoljuk ki Bell tehetségét, használjuk ki az idény végéig teljesen, ami benne van, aztán jövőre good bye. Nem most kell prémium picket pazarolnunk futóra, de középső kör lőhető a posztra. Úgysem meri bevállalni, hogy kiüli a szezon érdemi részét, mert maga alatt vágná a fát. Persze az első meccseken rozsdás lesz, addig gyakoroljunk a fiatalokkal, aztán úgyis belerázódik.

Btw. kíváncsi leszek rá, ha 20-30 érintést kap meccsenként, jövőre valaki hozzávág-e évi 17-20 milla/évet, úgy, hogy eltiltás is lebeg a feje felett.

Persze az alapszakaszban még okosan kell játszatni, hogy PO-ra kész legyen, de így is a labdák zömét ő fogja kapni. Ha nem bírja ki, akkor így jártunk és így járt ő is.
több mint 8 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
 www.cbssports.com/nfl/news/steelers-hit-pause-on-leveon-bell-contract-talks-hint-at-finding-replacement-in-draft/?linkId=49672990

Meglepő fordulat.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Tomlin jó edző, mert 11 idényből 9 jó volt, nincs minuszos éve, nyert gyűrűt, övé az öltöző, ha kitennék azonnal több helyre hívnák.

Tomlin rossz edző, mert nem maximalizálja a csapat lehetőségeit, hiába van nyitva a SB window, ha nem tud bemászni rajta, nem tud belenyúlni a meccsekbe, ha ég a ház, hajlamos a bebambulásra.

Ez mind egyszerre igaz. Valami lényeges kimaradt?

És akkor már csak azt kell eldönteni, hogy kinek melyik a fontosabb.
Hogy 11 idényből 9 jó volt, nincs minuszos éve, nyert gyűrűt, övé az öltöző, ha kitennék azonnal több helyre hívnák vagy az, hogy nem maximalizálja a csapat lehetőségeit, hiába van nyitva a SB window, ha nem tud bemászni rajta, nem tud belenyúlni a meccsekbe, ha ég a ház, hajlamos a bebambulásra.

Én a másodikra szavazok, Soldi az elsőre.
És amíg gyűlnek a pluszos idények, és nem nyer a Steelers SB-t, egyikünk se szomorú. 😛

több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Mondjuk nem tudom, hogy ha egy Dick LeBeau a DC, a védelmi kérdésekbe akár Tomlin, akár más mennyire akár beleszólni.
kittli
Fel lett sorolva a nagy csomo remek eredmenye a csapatnak Tomlin alatt es az erdemekent. Azokat is egyutt nyertek es termeszetesen egyutt is buktak. A feleloseg es az erdem nagyja is az ove. DL az egyik legnagyobb koponya D reszrol a sportban, attol meg nem hibatlan. Es Tomlin nem kepes arra hogy atvegye es megoldja a problemat se akkor se most Butler eseteben. Siman vegig mozizta a meccset ilyen szempontbol. Nalam a Tebow fele incidensnel o volt a foludas. Nem gond ha masnal nem. Es az a csapat sokkal rosszabb volt mint ez a Jags.
no
Tomlin 2011-ben nem szólt bele a D-be. Azt hiszem, érthető okokból. Denverben semmiféle game menedzselési hibát nem követett el, ami a feladata HC-ként az általa kialakított munkarendszerben.

Idén (LeBeau távozása óta) már beleszól a D-be, tehát jogosan számon kérhető rajta, hogy nem tudott belenyúlni a dolgokba. Most kapitális game menedzselési hibákat is elkövetett.

Ég és föld a kettő közti különbség.

Nálam HC-szempontból 2009 és 2017 a két alulteljesítő év. Ez nem is rossz: 11/9 jó év.
Soldados
De nehez olyat nezni hogy HC szempont ( nekem ), mert akkor a DL idoknel mondhatjuk hogy o mit ert el es Tomlin mellette nem rontotta el. Hulyen hangzik. O volt a felelose es a fonoke neki is, hiaba nagyobb szakember DL. A ket dolog kozott tenyleg van kulonbseg a hibak mennyisege es minosege kozott, ahogy az ellenfelek kozott is. Ha szerencsesebben alakul a Jags merkozes most irhatnal 11/10, de attol fuggetlenul nem alkalmas egy szint felett.

JH az altala kialakitott munkarendszerben hibatlan edzo, a jatekba nem szol bele es DP egy fasz meg az aktualis OC amikor szarul megy, ami mindig a SB ota ( kiveve Kubiak idejeben, aki Ozzie altal kialakitott "munkarendszer lett". Azert nalam o a foludas, hiaba jok a szamai, nem mint Tomlin-e ugyan, de jok.

Nem kotozkodom, mert a 11/8 is jo. 😊
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nekem az idei D-vel nem Shazier sérülése után volt problémám, hanem előtte. Könnyű sorsolásnak köszönhetően az eredményeken nem látszott, de azért 1-1 meccsen Sacival együtt is szétszedtek minket. Elsősorban azért mert 3-4 poszton is gyengék voltunk, vagy gyengébbek, mint az elvárható. És hiába váltottunk volna Saci sérülése után, mert az ő klasszisa mindenképp hiányzott a pálya közepéről.
De az a rengeteg misstackle , ami például az egész évünket jellemezte, nem azon múlt, hogy tudjuk e pótolni Sacit. Tény, hogy sem Butler, sem Tomlin nem kezelte jól a védelmet, de szerintem a hibákat már jóval Saci sérülése miatt elkövették, de nem gondolom, hogy ezek miatt a hibák miatt azt a Butlert aki nagyon hosszú időn keresztül azért marasztaltunk, hogy majd DC lesz, ki kellene vágni azonnal. Tomlint pedig még kevésbé ezért.
Remélhetőleg a sokat hibázó Mitchell lecserélése, a még többet hibázó Davis eredeti posztjába helyezése, illetve egy futás ellen jó ILB érkezésével lendületet kap az egység. De azt nem hiszem, hogy hacsak a fiataljaink nem lépnek szintet és az újoncok majd nem tudnak berobbanni, akkor sokkal jobb védelmet láthatnánk, mint tavaly az év egészében. De persze bízom benne, hogy Burns végre megfelelően fog tudni védekezni futás ellen és nem verik át 1-2 alkalommal minden meccsen, hogy Watt még ellenállhatatlanabb lesz, hogy Dupree contract évére azt mutatja ami szeretnénk látni, hogy Davis ismét első éves fényét mutatja vagy még annál is többet és akkor szép évünk lehet. A Big Ben, Brown, DeCastro, Heyward, Tuitt, Haden stb szerződések miatt sztárokra úgyse lenne pénzünk.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk nem tudom, hogy ha egy Dick LeBeau a DC, a védelmi kérdésekbe akár Tomlin, akár más mennyire akár beleszólni.
kittli
Fel lett sorolva a nagy csomo remek eredmenye a csapatnak Tomlin alatt es az erdemekent. Azokat is egyutt nyertek es termeszetesen egyutt is buktak. A feleloseg es az erdem nagyja is az ove. DL az egyik legnagyobb koponya D reszrol a sportban, attol meg nem hibatlan. Es Tomlin nem kepes arra hogy atvegye es megoldja a problemat se akkor se most Butler eseteben. Siman vegig mozizta a meccset ilyen szempontbol. Nalam a Tebow fele incidensnel o volt a foludas. Nem gond ha masnal nem. Es az a csapat sokkal rosszabb volt mint ez a Jags.
no
Tomlin 2011-ben nem szólt bele a D-be. Azt hiszem, érthető okokból. Denverben semmiféle game menedzselési hibát nem követett el, ami a feladata HC-ként az általa kialakított munkarendszerben.

Idén (LeBeau távozása óta) már beleszól a D-be, tehát jogosan számon kérhető rajta, hogy nem tudott belenyúlni a dolgokba. Most kapitális game menedzselési hibákat is elkövetett.

Ég és föld a kettő közti különbség.

Nálam HC-szempontból 2009 és 2017 a két alulteljesítő év. Ez nem is rossz: 11/9 jó év.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 897
de kivancsi vagyok a Tomlin megoldasat Tebow-nal kielegitonek tartod-e, vagy nem? Ez volt feldobva kerdesnek.

no
Igen. Nem követett el semmi olyan hibát, ami meccsbe került volna, mint a JAX-nél többször is.
Soldados
Ertem az allaspontodat, attol meg nem ertek egyet. 😊 Nem kovetett el semmit, hogy ne bukjatok el azt a meccset.
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Mondjuk nem tudom, hogy ha egy Dick LeBeau a DC, a védelmi kérdésekbe akár Tomlin, akár más mennyire akár beleszólni.
kittli
Fel lett sorolva a nagy csomo remek eredmenye a csapatnak Tomlin alatt es az erdemekent. Azokat is egyutt nyertek es termeszetesen egyutt is buktak. A feleloseg es az erdem nagyja is az ove. DL az egyik legnagyobb koponya D reszrol a sportban, attol meg nem hibatlan. Es Tomlin nem kepes arra hogy atvegye es megoldja a problemat se akkor se most Butler eseteben. Siman vegig mozizta a meccset ilyen szempontbol. Nalam a Tebow fele incidensnel o volt a foludas. Nem gond ha masnal nem. Es az a csapat sokkal rosszabb volt mint ez a Jags.
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 948 — Steelers fan
Mondjuk nem tudom, hogy ha egy Dick LeBeau a DC, a védelmi kérdésekbe akár Tomlin, akár más mennyire akár beleszólni.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
de kivancsi vagyok a Tomlin megoldasat Tebow-nal kielegitonek tartod-e, vagy nem? Ez volt feldobva kerdesnek.

no
Igen. Nem követett el semmi olyan hibát, ami meccsbe került volna, mint a JAX-nél többször is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 897
....de érdekes, ez a téma még sosem volt.

Jut eszembe, Timmonst, miért vàgtuk ki?
fcancellara
Csakhogy ez Tomlinrol szolt hogy keptelen belenyulni, ha gebasz van, | igaz ismeros peldakkal. 😊 | es szamomra jobban idetartozik a Tebow fele esettanulmany mint a Jags fele, Soldadosnak meg nem. Nem is a Jags-re kell kihegyezni, volt rola szo es nem birtuk meggyozni egymast mert mas szemszogbol es prioritasbol neztuk a dolgokat, de kivancsi vagyok a Tomlin megoldasat Tebow-nal kielegitonek tartod-e, vagy nem? Ez volt feldobva kerdesnek.

Timmons-nal nem a miert volt kerdes, hanem a megoldasa a posztnak 😊

Szerkesztette: no
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 571
....de érdekes, ez a téma még sosem volt.

Jut eszembe, Timmonst, miért vàgtuk ki?