Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
 twitter.com/Steel_Curtain4/status/843898416241524737

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
knájl dévis in dö háuz
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 666 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 twitter.com/ProFootballTalk/status/843859738332987392
empty taxi
Kell a mélység Heyward és Tuitt mögé.

" class="embed">
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
 twitter.com/ProFootballTalk/status/843859738332987392


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 984 — Stromfeld Aurél fan
Srácok! Nem akarok mindenáron kukacoskodni, de tényleg furdal a kíváncsiság: honnan jön ez a "slot cornerback" elnevezés? Mer' én ismerek olyat hogy nickel meg dime back. Értem én hogy a slot receiverrel szemben áll fel, de ennyi erővel lehetne a szélső cornerből flankerback, mert ő meg azzal szemben helyezkedik. 😊
kicsi joe
Nem csak az elhelyezkedésről van szó, de kb. Wes Welker óta a fürge elkapókhoz hasonló adottságú cornerek kellenek, plusz a routeok is másak, egy jó corner pedig kvázi ösztönösen megérzi milyen utat fog futni az embere. Ha egy szélső cornert húznának belülre, annak lehet gondot okozna ez. Ezért kell különbséget tenni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Srácok! Nem akarok mindenáron kukacoskodni, de tényleg furdal a kíváncsiság: honnan jön ez a "slot cornerback" elnevezés? Mer' én ismerek olyat hogy nickel meg dime back. Értem én hogy a slot receiverrel szemben áll fel, de ennyi erővel lehetne a szélső cornerből flankerback, mert ő meg azzal szemben helyezkedik. 😊
kicsi joe
Már kint is használatos kifejezés, pl:
 mmqb.si.com/mmqb/2016/09/28/slot-cornerbacks-tyrann-mathieu-chris-harris-jalen-ramsey

Szerkesztette: kriSTEELan

több mint 7 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 94
Srácok! Nem akarok mindenáron kukacoskodni, de tényleg furdal a kíváncsiság: honnan jön ez a "slot cornerback" elnevezés? Mer' én ismerek olyat hogy nickel meg dime back. Értem én hogy a slot receiverrel szemben áll fel, de ennyi erővel lehetne a szélső cornerből flankerback, mert ő meg azzal szemben helyezkedik. 😊
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Golson kapcsán két dologról beszélünk. Az egyik, hogy várjuk-e, hogy felépül, a másik pedig, hogy szembekötve rá számítunk-e slot CB poszton. Colbert egyértelmű volt mindegyik kérdésben, így kutatgatni sem kell a választ. Meg fogja kapni az esélyt a TC-ben, de mivel lábsérülése volt a második, így nem kizárható, hogy lassulni fog, ami egy slot CB esetében pont a playmaker ability csökkenését/megszűnését eredményezheti. Pontosan ezért mondta azt Colbert, hogy habár nem rásérülésről, vagyis krónikus bajról van szó Golson kapcsán, ez utóbbi nem fogja visszatartani a csapatot egy CB picktől/igazolástól. Node ettől még a TC-ben meg fogja kapni az esélyt, de várhatóan egy második/harmadik körös újoncot, vagy egy FA igazolást ki kell majd szorítson a posztján.

Ennyi ez nem több, de nem is kevesebb. Ahogy annak idején Sean Spence is megkapta az esélyt egy sokkal súlyosabb sérülés után, úgy Golson is meg fogja kapni. Én személy szerint borzasztóan szurkolok neki, ahogy annak idején Spence-nek is szurkoltam.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
be lehet zárni a zinternetet: találtam egy képet, amin deebo mosolyogni próbál 😀 😛

 www.instagram.com/p/BP3SS40jEXM/?taken-by=jhharrison92
zzz888
Ráadásul Greg Lloyddal, a másik nagy passrusher kedvencemmel. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én iszonyatosan reménykedem, hogy Bryant megtért. Offense oldalon nálam ez a kulcs (2nd WR, aki életveszély deep route-on). Ha igen, akkor ez a BB-Bell-Brown-Bryant kvartett kezelhetetlen kell hogy legyen egy jó OL-lel párosítva. Annyira minden adott ezen az oldalon, hogy ennél nem lehet jobb keretet összehozni.

A D oldalon sztem csak annyi a kulcs, hogy a fiataljaink - Hargrave, Tuitt, Dupree, Burns, Davis és Golson - fejlődjenek tovább, mindegyik lépjen egy szintet az előző évhez képest.

Szóval tulképpen sztem igazán egyetlen puzzle-darabka sem hiányzik (persze mindig van jobb és mindig van feljebb, de alapjaiban megvagyunk), egyszerűen csak össze kell, hogy álljon ez a csapat.
Soldados
Szerintem nem egy puzzle hiányzik a D-ből, hanem igazából kettő. Egy büntető OLB páros (ez lehet Harrison és Dupree - de valljuk meg őszintén, h. ketten együtt nagyon kevés meccsen tudtak egyszerre dominálni) és egy labdavadász a sec-ből (ez lehet CB és S is). Ezeket kellene az edzőknek összerakni a PS alatt
Fast Willie
Ergó nem hiányzik puzzle-darabka, mert ezt nem egy új jövevénytől várjuk, hanem hogy Dupree szintet lépjen, vagy hogy Burns-Davis-Golson szintet lépjen. A kezdet - Golsont leszámítva - bíztató, de most kell még egyet előrelépniük.
Soldados
Vivát Golson! 😊
Nopersze azt senkit sem zavar, hogy a kinti NFL sajtó (ami nem az nfl.com) nagy része már nem tekinti Steelers játékosnak? 😊 Szurkoljunk neki, három és...
AlterEgó
Aki nem tekinti Steelers-játékosnak, az tök hülye az NFL és a Steelers működéséhez. A TC-t meg fogja kapni, mint esélyt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
be lehet zárni a zinternetet: találtam egy képet, amin deebo mosolyogni próbál 😀 😛

 www.instagram.com/p/BP3SS40jEXM/?taken-by=jhharrison92
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Én iszonyatosan reménykedem, hogy Bryant megtért. Offense oldalon nálam ez a kulcs (2nd WR, aki életveszély deep route-on). Ha igen, akkor ez a BB-Bell-Brown-Bryant kvartett kezelhetetlen kell hogy legyen egy jó OL-lel párosítva. Annyira minden adott ezen az oldalon, hogy ennél nem lehet jobb keretet összehozni.

A D oldalon sztem csak annyi a kulcs, hogy a fiataljaink - Hargrave, Tuitt, Dupree, Burns, Davis és Golson - fejlődjenek tovább, mindegyik lépjen egy szintet az előző évhez képest.

Szóval tulképpen sztem igazán egyetlen puzzle-darabka sem hiányzik (persze mindig van jobb és mindig van feljebb, de alapjaiban megvagyunk), egyszerűen csak össze kell, hogy álljon ez a csapat.
Soldados
Szerintem nem egy puzzle hiányzik a D-ből, hanem igazából kettő. Egy büntető OLB páros (ez lehet Harrison és Dupree - de valljuk meg őszintén, h. ketten együtt nagyon kevés meccsen tudtak egyszerre dominálni) és egy labdavadász a sec-ből (ez lehet CB és S is). Ezeket kellene az edzőknek összerakni a PS alatt
Fast Willie
Ergó nem hiányzik puzzle-darabka, mert ezt nem egy új jövevénytől várjuk, hanem hogy Dupree szintet lépjen, vagy hogy Burns-Davis-Golson szintet lépjen. A kezdet - Golsont leszámítva - bíztató, de most kell még egyet előrelépniük.
Soldados
Vivát Golson! 😊
Nopersze azt senkit sem zavar, hogy a kinti NFL sajtó (ami nem az nfl.com) nagy része már nem tekinti Steelers játékosnak? 😊 Szurkoljunk neki, három és...
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én iszonyatosan reménykedem, hogy Bryant megtért. Offense oldalon nálam ez a kulcs (2nd WR, aki életveszély deep route-on). Ha igen, akkor ez a BB-Bell-Brown-Bryant kvartett kezelhetetlen kell hogy legyen egy jó OL-lel párosítva. Annyira minden adott ezen az oldalon, hogy ennél nem lehet jobb keretet összehozni.

A D oldalon sztem csak annyi a kulcs, hogy a fiataljaink - Hargrave, Tuitt, Dupree, Burns, Davis és Golson - fejlődjenek tovább, mindegyik lépjen egy szintet az előző évhez képest.

Szóval tulképpen sztem igazán egyetlen puzzle-darabka sem hiányzik (persze mindig van jobb és mindig van feljebb, de alapjaiban megvagyunk), egyszerűen csak össze kell, hogy álljon ez a csapat.
Soldados
Szerintem nem egy puzzle hiányzik a D-ből, hanem igazából kettő. Egy büntető OLB páros (ez lehet Harrison és Dupree - de valljuk meg őszintén, h. ketten együtt nagyon kevés meccsen tudtak egyszerre dominálni) és egy labdavadász a sec-ből (ez lehet CB és S is). Ezeket kellene az edzőknek összerakni a PS alatt
Fast Willie
Ergó nem hiányzik puzzle-darabka, mert ezt nem egy új jövevénytől várjuk, hanem hogy Dupree szintet lépjen, vagy hogy Burns-Davis-Golson szintet lépjen. A kezdet - Golsont leszámítva - bíztató, de most kell még egyet előrelépniük.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 762
Én iszonyatosan reménykedem, hogy Bryant megtért. Offense oldalon nálam ez a kulcs (2nd WR, aki életveszély deep route-on). Ha igen, akkor ez a BB-Bell-Brown-Bryant kvartett kezelhetetlen kell hogy legyen egy jó OL-lel párosítva. Annyira minden adott ezen az oldalon, hogy ennél nem lehet jobb keretet összehozni.

A D oldalon sztem csak annyi a kulcs, hogy a fiataljaink - Hargrave, Tuitt, Dupree, Burns, Davis és Golson - fejlődjenek tovább, mindegyik lépjen egy szintet az előző évhez képest.

Szóval tulképpen sztem igazán egyetlen puzzle-darabka sem hiányzik (persze mindig van jobb és mindig van feljebb, de alapjaiban megvagyunk), egyszerűen csak össze kell, hogy álljon ez a csapat.
Soldados
Szerintem nem egy puzzle hiányzik a D-ből, hanem igazából kettő. Egy büntető OLB páros (ez lehet Harrison és Dupree - de valljuk meg őszintén, h. ketten együtt nagyon kevés meccsen tudtak egyszerre dominálni) és egy labdavadász a sec-ből (ez lehet CB és S is). Ezeket kellene az edzőknek összerakni a PS alatt
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én iszonyatosan reménykedem, hogy Bryant megtért. Offense oldalon nálam ez a kulcs (2nd WR, aki életveszély deep route-on). Ha igen, akkor ez a BB-Bell-Brown-Bryant kvartett kezelhetetlen kell hogy legyen egy jó OL-lel párosítva. Annyira minden adott ezen az oldalon, hogy ennél nem lehet jobb keretet összehozni.

A D oldalon sztem csak annyi a kulcs, hogy a fiataljaink - Hargrave, Tuitt, Dupree, Burns, Davis és Golson - fejlődjenek tovább, mindegyik lépjen egy szintet az előző évhez képest.

Szóval tulképpen sztem igazán egyetlen puzzle-darabka sem hiányzik (persze mindig van jobb és mindig van feljebb, de alapjaiban megvagyunk), egyszerűen csak össze kell, hogy álljon ez a csapat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
PIT, GB és NE mindig esélyes. Jó draft, sérülésmentes szezon a kulcsembereknek és egy jó Big Ben esetén ez bármeddig elvihet.
Kókusz8
Ha Te mondod.... 😊)))

De jó, hogy nem voltam gépközelben egy darabig.....ezt a "rohamot" Timmons kapcsán nehéz volt már viselni.....

Lassan látjuk, hogy kivel vacsizunk, talizunk, és kit nézünk meg többen, szóval körvonalazódhat a big boardunk.
Klemó
Jó benyaltam? 😀 Tudod, hogy én mindig tőletek tartottam igazán, jövőre talán a Raiders erősnek tűnik. Nagyon kíváncsi vagyok, Big Ben milyen állapotban tér vissza.
Kókusz8
Én állítom, hogy Ben azért volt rosszabb idén, mert nem volt igazi hosszú célpontja, főleg amikor DHB is maródi volt. Ő mindig is akkor volt igazán elemében, mikor egy Wallace, vagy egy Bryant volt a csapatában. Hunter nekünk pont ezért kellett biztosítéknak. Szóval Én azt várom, hogy Ben "visszapattan" és egy jó szezont tol....no és ha azt tol, akkor...... 😊)))
több mint 7 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
PIT, GB és NE mindig esélyes. Jó draft, sérülésmentes szezon a kulcsembereknek és egy jó Big Ben esetén ez bármeddig elvihet.
Kókusz8
Ha Te mondod.... 😊)))

De jó, hogy nem voltam gépközelben egy darabig.....ezt a "rohamot" Timmons kapcsán nehéz volt már viselni.....

Lassan látjuk, hogy kivel vacsizunk, talizunk, és kit nézünk meg többen, szóval körvonalazódhat a big boardunk.
Klemó
Jó benyaltam? 😀 Tudod, hogy én mindig tőletek tartottam igazán, jövőre talán a Raiders erősnek tűnik. Nagyon kíváncsi vagyok, Big Ben milyen állapotban tér vissza.
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
PIT, GB és NE mindig esélyes. Jó draft, sérülésmentes szezon a kulcsembereknek és egy jó Big Ben esetén ez bármeddig elvihet.
Kókusz8
Ha Te mondod.... 😊)))

De jó, hogy nem voltam gépközelben egy darabig.....ezt a "rohamot" Timmons kapcsán nehéz volt már viselni.....

Lassan látjuk, hogy kivel vacsizunk, talizunk, és kit nézünk meg többen, szóval körvonalazódhat a big boardunk.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
igen a pit ne gb nek van eselye nyerni sbt. Ev elejere meg tenyleg azt gondoltak jatekosanyagilag es egy esetleges Bryant tal, egy jo Wheaton nal egy fejlodo Coates Sal es egy kozepes fole defense sel hogy meg is nyerhetjuk. De ezutan bekovetkezo kulcs serulesek es egy komplett masodosztalyu wr sor es egy igazan jo offeset megfoni sem tudo def nyire voltunk az sb be jutasra. Mas lett volna ha nem b Soros wr jeink jatszanak. De ez igy ennyi volt max. Kell megint jo off Bryant es coatessal. Es egy dominansabb def es akkor megint valszeg po es ott meglatjuk birjuk e a pontzuhatagos csatakat.
több mint 7 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
PIT, GB és NE mindig esélyes. Jó draft, sérülésmentes szezon a kulcsembereknek és egy jó Big Ben esetén ez bármeddig elvihet.
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 762
Másik aspektusa a contenderségnek, hogy láthatja úgy is az FO, hogy egy bivaly O mellett egy közepesnél jobb, de playmaker D is elég lehet a döntőhöz.

Itt az a probléma - pont a NE-hez képest pl. - hogy a mi offensünk kevesebbszer tudott clucth lenni (főleg ellenük), a Pats-é meg kb. 10%-ban betlizik.

Szóval lehet érdemesebb lenne kicsit balanszolni a csapaton, amire éppen jó lehetőség a D nehéz draft. Ráadásul éppen azokon a posztokon (CB, OLB, MLB, RB2) mély a draft, ami nekünk hiányzik vagy kevés a depth.
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 762
Én úgy látom, hogy egy bajnokesélyes csapat attól is bajnokesélyes, hogy képes elengedni a (leg)nagyobb sztárjait és őket pótolni is tudja. Vagy másik emberrel, vagy játékosfejlesztéssel vagy sémaváltással.

Rólunk idén kiderül, hogy így van-e.

(Ha már mindenki a Pats-et emlegeti.... Ők tavaly csak egy Collins, Ch. Jones duot engedtek el gyengébb csapatokhoz szotyiért, az idei FA-n rizikóztak Hightowerrel, aki kb. a D-jük lelke, s simán elengedik Butlert is, aki a mi legnagyobb fegyverünket többször simán limitálta. Akkor ők teljesen hülyék??? Senki nem gondolja.)

Ehhez képest nekünk illene egy ILB-t pótolni, ha contendernek tartjuk magunkat. sztem azok vagyunk.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Timmons ügyön meg lehet(ett) vitatkozni, hogy jó döntés volt-e (sztem is eltaktikázta magát a vezetőség egyébként),
Szesze
Már tavaly megcsináltuk a vésztervet erre az esetre Vince Williams hosszabbításával. Ha annyira pörögnénk az ILB-n, akkor ott van a piacon Perry Riley, vagy az ex-Steelers Sean Spence. De nem pörgünk rajta, az egyetlen jelentős minőségjavulást eredményező játékost (Hightower) megpróbáltuk, az nem jött össze, így megfelel nekünk a jelenlegi állapot is. 😊
Soldados
Bevallom Williamst nemtom milyen erőt képvisel, de Timmons már messze volt régi önmagától. Ettől még meglepődtem, hogy nem lett hosszabbítás, biztos voltam benne, hogy maradni fog itt és sztem kicsit a vezetőség is meglepődött, hogy aláírt máshova. Ettől még nem lesz összeomlás, de kíváncsi leszek mire lesz képes a védelmetek idén, mert ott komoly fejlődés kellene, hogy reális esély legyen előrelépni.
Szesze
Az elsősorban Hargrave, Tuitt, Davis, Burns további fejlődésén és Golson remélt bemutatkozásán múlik. A kezdő védelem fele mindössze legfeljebb 4. szezonjára készül.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Szerintem inkább írogassuk le naponta egyszer, hogy Hailey takarodj, az hátha nem lesz unalmas! 😊
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
A Timmons ügyön meg lehet(ett) vitatkozni, hogy jó döntés volt-e (sztem is eltaktikázta magát a vezetőség egyébként),
Szesze
Már tavaly megcsináltuk a vésztervet erre az esetre Vince Williams hosszabbításával. Ha annyira pörögnénk az ILB-n, akkor ott van a piacon Perry Riley, vagy az ex-Steelers Sean Spence. De nem pörgünk rajta, az egyetlen jelentős minőségjavulást eredményező játékost (Hightower) megpróbáltuk, az nem jött össze, így megfelel nekünk a jelenlegi állapot is. 😊
Soldados
Bevallom Williamst nemtom milyen erőt képvisel, de Timmons már messze volt régi önmagától. Ettől még meglepődtem, hogy nem lett hosszabbítás, biztos voltam benne, hogy maradni fog itt és sztem kicsit a vezetőség is meglepődött, hogy aláírt máshova. Ettől még nem lesz összeomlás, de kíváncsi leszek mire lesz képes a védelmetek idén, mert ott komoly fejlődés kellene, hogy reális esély legyen előrelépni.