Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
És már csak azért is megérte fennmaradni, mert végre egyszer az életben láttam Jarvis Jonest jól játszani. 😊
Jan
Ezzel én is így voltam 😊.

Nálam amúgy SS az 1. körös pickünk. Allen öreg már ,mint az országút...jöhetne egy brutális safety 1 .körben.
Gergőke
És már csak azért is megérte fennmaradni, mert végre egyszer az életben láttam Jarvis Jonest jól játszani. 😊
Jan
Ezzel én is így voltam 😊.

Nálam amúgy SS az 1. körös pickünk. Allen öreg már ,mint az országút...jöhetne egy brutális safety 1 .körben.
Gergőke
Kövezzetek meg, de szerintem első kört nem érdemes safety-re adni, hacsak nem tuti-Reed/Pola kaliber...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
És már csak azért is megérte fennmaradni, mert végre egyszer az életben láttam Jarvis Jonest jól játszani. 😊
Jan
Ezzel én is így voltam 😊.

Nálam amúgy SS az 1. körös pickünk. Allen öreg már ,mint az országút...jöhetne egy brutális safety 1 .körben.

" class="embed">
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Teljesen korrekt meccset hozott a csapat, sőt többet is mint amit vártam. Ez most -meghatározó játékosaink nélkül- ennyire volt elég, egyáltalán nem vagyok csalódott.

Voltak persze egyéni hibák, meg -utólag- hibásnak kinéző edzői döntések, de ezek mindíg is voltak, ezután is lesznek, ez része a focinak. Azt külön értékelem a csapatban, hogy az ismert körülmények ellenére sem volt összeomlás, még átmeneti sem.

És már csak azért is megérte fennmaradni, mert végre egyszer az életben láttam Jarvis Jonest jól játszani. 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
A meccs előtt úgy voltam vele, hogy csak akkor nyerhettek, ha lesz jó néhány turnover, special team vagy defense TD, illetve miracle játékok tömkelege. Ehhez képest a meccs egész képét tekintve jobbnak tűntetek, buta hibákon múlt (leginkább az itt már kitárgyalt edzői döntések), hogy ez pontokban nem nyilvánult meg. A végén meg elfáradt a védőfal, ami nem csoda, hiszen a két end sztem kb minden playben fenn volt, ez egy ilyen meccsen nem tartható. A sokat szidott Haley sztem kifejezetten jó meccset rakott össze, az elején a mély passz is tetszett nekem, egy-egy megkérdőjelezhető hívás persze volt, de sztem ez korrekt gameplan volt, jól alkalmazkodva a saját problémákhoz és az ellenfél erősségeihez/gyengéihez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Boldog voltam a meccs elott, ereztem, hogy nyerunk. Aztan az elso negyed utan lattam, hogy valoban nyerhetunk. No nem azert, mert annyira elbaszottul jol toljuk, hanem mert PM-t nem szolgaltak ki. Szerintem nem PM volt rossz, hanem a tobbiek. A steelers sec rettenetesen szar, es csak azert nem haladtak, mert mindenki droppolt. Az utolso drive-ben, amikor nem droppoltak, akkor at is gyalogoltak rajtunk. A faradtsag nem indok, mindket egyuttes ott volt.
Lenyeg, hogy roppant bosszus vagyok, mert nyerheto meccs lett volna ez, meg csak nem is kellett volna vilagot megvaltani.
Igy marad a remeny, hogy draftolunk, CB-t, OLB-t, S-t, OL-t, CB-t, ebben a sorrendben.
Ez egy rettenetesen faraszto es hosszu hetfo lesz...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Pedig ez után a meccs után akartam Lacit 9 danos, feketeöves vudumesterré nyilvánítani. Közel volt .-)
bcsarli
Pedig ha tudnád: sajnos már én is kezdtem elhinni 3 negyed után és az jutott eszembe, hogy ha szemen köpöm is magam, de kirakom a Pecc jelet és megyek át trollkodni, hogy: simán nyertek-simán nyertek 😊

Sajnos egy nyerhető meccs lett volna, de ilyen az élet. A legnagyobb tanulság, hogy egészségesnek kell maradni.
Le a kalappal a D előtt, erre a csapatra bőven lehet építeni...kell egy playmaker SS és meg kell nézni mire megyünk Golsonnal a csapatban, meg a kiegészítő emberek + 1-2 alapembernek jó szerződés és jövőre Bell-el, Pouncey-val simán ott lehetünk.
Mondjuk félő, hogy azért a könnyebb sorsolás miatt többet hibázhatunk, de ki kell nőni már végre ezt a betegséget!

És találkozunk a családi napon!!!

Soldi! Készítsd a kesztyűd!
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Érdekes az élet, mert amit egyszer odaad (Hill fumble) azt vissza is veszi(Tüsszent fumbli)! Szép szezon volt! Remélem jövőre egy teljes szezonunk lesz Bellel és akkor odacsapunk mindenkinek!
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kicsi Joe: ezzel mi is igy vagyunk 😊

Btw jo jatekkal jottetek ki, meg is lepett.
Egy felidot birtam beloletek de respect. 😉

Jovore egy harc a divert?

Kolto: majnem bejott az a fullos Coates tipp 😀

Szerkesztette: Collapo

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hát baszki ilyen balfasz puntert, mint aki nálatok volt nem sokat láttam.. megint bent maradt két FG, nem sikerült tanulni a korábbiakból úgy látszik. Ettől függetlenül teljesen uraltátok a meccset, de jött a fumble és az eldöntötte. Egy ilyen szoros meccsen ilyen kis dolgok döntenek, összességében baromi jó meccs volt ez is sztem, akárcsak a Bengals elleni. Jobban örültem volna ha ti nyertek, mert ez a Denver sztem kevés lesz a Pats ellen, de hátha mégse.. grat a szezonhoz, bár több lehetett volna benne.
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Pedig ez után a meccs után akartam Lacit 9 danos, feketeöves vudumesterré nyilvánítani. Közel volt .-)

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem hiszem, hogy szomorúnak kell lennünk.
Az AFC top csapata ellen eléggé helyt álltunk az offense talán két legfontosabb tagja nélkül (Bell és Brown). Na jó, ha Ben az első, akkor is kettő top3-as ember számunkra 😊
Jövőre irány a Super Bowl!

Egyébként én drafton secondaryt szeretnék, bárhova húzhatunk szvsz.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mienk a 1/25, 2/27, 3/26, 4/25, 7/8 (Giants-től Wingért), 7/25 - 5. kört buktuk Boykinért és a 6. kört Scobee-ért.

Azért 1/25, mert a Div Roundban kiesett 4 csapat közül a KC mérlege jobb, mint a mienk, a másik 3-é ugyanúgy 10-6, de SEA-nél és a GB-nél is gyengébb volt a schedule-ünk.

Most így elsőre ezt szeretném az első négy körben: SS, CB, OL (specifikus posztja Beachum és Foster elengedésének függvényében), NT - posztok prioritási sorrendben

Amúgy egyetlen dolog miatt örülök a búcsúnak. Karácsonyra színházjegyet kaptam egy kedves barátnőmtől: jövő hét vasárnap 19 órára. Már két hete azon filóztam, hogy mivel mondjam le, ha bejutunk a konfdöntőbe. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A meccs előtt titeket szerettelek volna kapni az AFC-döntőben. A végére eljutottam oda, hogy meg a tökömnek nem kell még Brown és DeWill-lel együtt a Steelers.
Wyatt
Aki racionálisan gondolkodott, az sztem mindenki a Denvert akarta kapni, mert AB-vel és DeWill-lel ez a Steelers bárkire életveszélyes. 😊
Soldados
Így is lehet nézni. Meg úgy is, hogy a Denver védelme azért elég szomorító tud lenni, és nem tudom, én PM-et sohasem merem leírni a 2006-os AFC-döntő óta... Meg valamiért úgy érzem, hogy a Steelers ellen jobban szokott menni, mint a Broncos ellen, pláne idegenben. De ez itt mindegy, ez egy dicséretféle akart lenni csak
Wyatt
Tudom, értettem, hogy bók volt. 😊 Sztem veszélyesebb csapat vagyunk, mint a Denver. Persze csak ha van AB-nk és egy rutinos, jó futónk. Bár lehet csak azért látom így, mert mi kétszer is eléggé megbüntettük ezt a védelmét, még most is, ezer sebből vérezve.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
04crapkat Pittsburgh Steelers 39
A meccs előtt titeket szerettelek volna kapni az AFC-döntőben. A végére eljutottam oda, hogy meg a tökömnek nem kell még Brown és DeWill-lel együtt a Steelers.
Wyatt
Aki racionálisan gondolkodott, az sztem mindenki a Denvert akarta kapni, mert AB-vel és DeWill-lel ez a Steelers bárkire életveszélyes. 😊
Soldados
Így is lehet nézni. Meg úgy is, hogy a Denver védelme azért elég szomorító tud lenni, és nem tudom, én PM-et sohasem merem leírni a 2006-os AFC-döntő óta... Meg valamiért úgy érzem, hogy a Steelers ellen jobban szokott menni, mint a Broncos ellen, pláne idegenben. De ez itt mindegy, ez egy dicséretféle akart lenni csak
Wyatt
Hasonló taktikával, mint a KC ellen simán meg lehet a Denver is... persze most arra készülnek, szóval ki tudja...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A meccs előtt titeket szerettelek volna kapni az AFC-döntőben. A végére eljutottam oda, hogy meg a tökömnek nem kell még Brown és DeWill-lel együtt a Steelers.
Wyatt
Aki racionálisan gondolkodott, az sztem mindenki a Denvert akarta kapni, mert AB-vel és DeWill-lel ez a Steelers bárkire életveszélyes. 😊
Soldados
Így is lehet nézni. Meg úgy is, hogy a Denver védelme azért elég szomorító tud lenni, és nem tudom, én PM-et sohasem merem leírni a 2006-os AFC-döntő óta... Meg valamiért úgy érzem, hogy a Steelers ellen jobban szokott menni, mint a Broncos ellen, pláne idegenben. De ez itt mindegy, ez egy dicséretféle akart lenni csak

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A meccs előtt titeket szerettelek volna kapni az AFC-döntőben. A végére eljutottam oda, hogy meg a tökömnek nem kell még Brown és DeWill-lel együtt a Steelers.
Wyatt
Aki racionálisan gondolkodott, az sztem mindenki a Denvert akarta kapni, mert AB-vel és DeWill-lel ez a Steelers bárkire életveszélyes. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin viszont megint túl agresszív volt. Boswell-lel nem rúgni a két FG-helyzetnél, hatalmas baki volt. Főleg egy mezőnypozíciós, low scoring game-n, ehelyett lett egy elhibázott 4. kísérlet és egy touchback. Ez nagyon sokba került, sztem a 2 FG-vel (már ha bementek volna, de egyik se lett volna közeli) olyan nyomás lett volna a Denveren, hogy megnyertük volna a meccset.

Teljesen egyet értek, egy ennyire szoros meccsen vétek kihagyni akár 3 pont lehetőségét is, és Boswell azért már bizonyított eleget. Plusz oké, erős a szél, de azért a rúgókat is tanítják az ilyen helyzetekre. Nehezebb, de azért nem lehetetlen küldetés, azért ez "csak" szél, nem egy sosem látott természeti jelenség.
Különösen kellene az a pár pont, amikor ennyire erős a TO faktor. Ben válla, plusz szokásos homályok, erős szél, 3. számú futó, AB hiánya, Denver sec; szóval ezzel a sok mindennel szinte együtt járt, hogy valamikor labdát veszítünk. Szóval kellett volna az a 2 FG.....Soldados
04crapkat
A másodikkal egyetértek én is, de a 4. és 1 az megoldható lett volna szerintem, mert ha jól néztem Miller megjátszható lett volna a rövidebb útvonalon.
Haggans
És ha megvan a 4. és 1, utána biztos, hogy TD-ig megyünk? Nem. Egy megcsinált 4. kísérlet egyetlen pontot sem ér. Még mindig több mint 20 yard lett volna hátra. Nem nyerhetsz annyit, mint amennyit bukhatsz, ezért kell berúgni a biztos 3 pontot. Annyiszor bebizonyosodott már a futballtörténelemben, hogy ha teheted, az elején tedd fel a 3 pontot, mert ha nem, a végén kurvára hiányozni fog.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A meccs előtt titeket szerettelek volna kapni az AFC-döntőben. A végére eljutottam oda, hogy meg a tökömnek nem kell még Brown és DeWill-lel együtt a Steelers.

több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Tomlin viszont megint túl agresszív volt. Boswell-lel nem rúgni a két FG-helyzetnél, hatalmas baki volt. Főleg egy mezőnypozíciós, low scoring game-n, ehelyett lett egy elhibázott 4. kísérlet és egy touchback. Ez nagyon sokba került, sztem a 2 FG-vel (már ha bementek volna, de egyik se lett volna közeli) olyan nyomás lett volna a Denveren, hogy megnyertük volna a meccset.

Teljesen egyet értek, egy ennyire szoros meccsen vétek kihagyni akár 3 pont lehetőségét is, és Boswell azért már bizonyított eleget. Plusz oké, erős a szél, de azért a rúgókat is tanítják az ilyen helyzetekre. Nehezebb, de azért nem lehetetlen küldetés, azért ez "csak" szél, nem egy sosem látott természeti jelenség.
Különösen kellene az a pár pont, amikor ennyire erős a TO faktor. Ben válla, plusz szokásos homályok, erős szél, 3. számú futó, AB hiánya, Denver sec; szóval ezzel a sok mindennel szinte együtt járt, hogy valamikor labdát veszítünk. Szóval kellett volna az a 2 FG.....Soldados
04crapkat
A másodikkal egyetértek én is, de a 4. és 1 az megoldható lett volna szerintem, mert ha jól néztem Miller megjátszható lett volna a rövidebb útvonalon.

" class="embed">
több mint 8 éve
04crapkat Pittsburgh Steelers 39
Tomlin viszont megint túl agresszív volt. Boswell-lel nem rúgni a két FG-helyzetnél, hatalmas baki volt. Főleg egy mezőnypozíciós, low scoring game-n, ehelyett lett egy elhibázott 4. kísérlet és egy touchback. Ez nagyon sokba került, sztem a 2 FG-vel (már ha bementek volna, de egyik se lett volna közeli) olyan nyomás lett volna a Denveren, hogy megnyertük volna a meccset.

Teljesen egyet értek, egy ennyire szoros meccsen vétek kihagyni akár 3 pont lehetőségét is, és Boswell azért már bizonyított eleget. Plusz oké, erős a szél, de azért a rúgókat is tanítják az ilyen helyzetekre. Nehezebb, de azért nem lehetetlen küldetés, azért ez "csak" szél, nem egy sosem látott természeti jelenség.
Különösen kellene az a pár pont, amikor ennyire erős a TO faktor. Ben válla, plusz szokásos homályok, erős szél, 3. számú futó, AB hiánya, Denver sec; szóval ezzel a sok mindennel szinte együtt járt, hogy valamikor labdát veszítünk. Szóval kellett volna az a 2 FG.....Soldados
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Kéréseim
Hagyjunk föl a fielgoal range negyedikre nekimegyünkkel
Vídönt felejcsük el
Húzzunk a legmagasabban egy kibaszott returnert
kő punter
guard
nose

Cetliileg
Firstpick NT
Second G
Returner
Punter
A többi lehet DB


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hatalmas respect az egész csapatnak. Így azt gondolom, hogy ki lehetett kapni. Sajnos én is úgy gondolom, hogy azon az egy eladott labdán ment el, addig teljesen kézben volt a meccs. A D hihetetlen volt. Jövőre egy kicsit több szerencsével , értem ezalatt a kevesebb sérülést, simán SB-ba várom magunkat.

Istenem hányszor temettük el ezt a szezont, Ben sérülésekor, Bell kidőlésekor, múlt héten és visszajöttünk. A zakó ellenére nekem nagy pozitív a szám íze... fel egy fasza kis draftra! 😊

" class="embed">
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szép szezon volt és ez a legfontosabb. Helytálltunk még Denverben is, kicsin múlott, de ebben az állapotban ennyire tellett.

Haley az első drive-ot leszámítva sztem korrekt meccset rakott össze. Én talán kicsit több TE-játékot vártam volna, de ennél nagyobb bajom sose legyen vele. Tomlin viszont megint túl agresszív volt. Boswell-lel nem rúgni a két FG-helyzetnél, hatalmas baki volt. Főleg egy mezőnypozíciós, low scoring game-n, ehelyett lett egy elhibázott 4. kísérlet és egy touchback. Ez nagyon sokba került, sztem a 2 FG-vel (már ha bementek volna, de egyik se lett volna közeli) olyan nyomás lett volna a Denveren, hogy megnyertük volna a meccset.

Bryant bár hozott 150 yardot, de a dropjai továbbra is fájóak. Tüszi tetszett, sajnálom a fumbliért, főleg, hogy az volt a game changer momentum, de hát ezért lett volna jobb, ha DeWill játszik, ő valszeg rutinosabb lett volna ilyen helyzetben, mint egy 3-4. meccsén játszó UDFA rookie. Viszont szerintem nagyon értékes RB-re leltünk a személyében. BB válla azért sztem éreztette a hatását, de megtett minden tőle telhetőt. AB nélkül nem tudtunk folyamatosan haladni, hiányzott egy biztos célpont, amit ő jelent. És bizony a spec teamből is hiányzott AB, Wheaton rettenetesen bizonytalan volt, folyton buktuk a mezőnypozíciós csatát miatta és Berry, a punter miatt (új punter kell jövőre). AB-vel sztem meglett volna a meccs. Ennyit jelent, ezért ő a liga legjobb támadója.

A Def sokáig nagyon nagyot játszott, még ha PM pontatlansága, lassúsága és a sok drop is segítette az egységet. A végére sajna elfáradtak, de ez várható volt. Jarvis Jones amúgy külön kiemelkedett, Tuitt és Harrison is kiváltképpen tetszett.

Összefoglaltam, hogy mi kell a csodához:
1. fogni a futás (a végére elfáradt a D, így a végére jobb átlaggal ment a Denver rush, mint ami kellett volna nekünk. Amíg volt nafta, egy megindulást leszámítva nulláztuk a futásukat) 0,5 pont
2. nyomás Manningen (ez nem volt, de végül nem is kellett, annyira ergya volt a Broncos O, viszont nyomás nélkül nem volt turnover, ami viszont kellett volna.) 0,5 pont
3. Konzervatív játék, rövid játékokból big playeket kreálni (ez nagyjából megvolt, folyamatosan haladni nem tudtunk, ez várható volt, de a nagy játékok megvoltak, erre alapoztunk, viszont így is lett egy TO, ami ront a megítélésen) 0,5 pont

Ez 3/1,5.

Jövő:
Ez a csapat jövőre még így egyben lesz. A liga elit O-ból csak Beachum (Villanueva összességében jól pótolta) és Foster szerződése jár le, ez több mint vállalható. A Def-be kell még 1-2 minőségi playa, némi fejlődés 1-2 fiataltól (Dupree és az idényben nem látott rookie CB-ink) és SB-kaliber team leszünk, sőt talán vagyunk is.

Az idény hátralévő részére egyetlen kérésem van: csak ne a Pats! 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Kicsit szomoru vagyok, hogy vege, de fasza kis szezon volt! Jo sok erzelmi hullamvasuttal. 😊

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én sem szeretem, ha ilyenkor a túloldalról jönnek át gratulálni, de most kivételt kell tegyek. Bitang erős ez a csapat előrefele, a sok fiatallal, kis szerencsével a sérülésekkel bőven favoritok lesztek még évekig az AFC-ben!