Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
köszi
több mint 8 éve
gedam 5 700
idén láttam egy pár meccseteket és tomlin biztos fasza edző, de hogy kulcsszituknál mindig rosszkor bátor vagy rosszkor hív konzervatív játékot a csávó, az tuti. az egész évben szinte. tegnap is nekimegy negyedikre a tdnek, persze nem sikerül, ugrik 3pont. aztán meg nem vállalja az 50 akárhányyardos fieldgoalt, helyette punt, amiből sikerül egy izmos táccsbekk, azaz nyer vele 20 yardot kb. oké fújt a szél, de akkor már inkább ment volna neki negyedikre bennel.

Szerkesztette: gedam
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Talib órákat vett Packman-től. Azt mondta hogy Ben-nek nem volt semmi baja és kamu volt a vállsérülés
Gorcsev
Talibnak ehhez nem kellenek különórák, tud ő ilyeneket mondani magától is. 😀

Amúgy BB az előzezes történtek (nem lett nevezve 3.sz. QB) és a meccsn látottak alapján tényleg nem tűnt komolyan sérültnek. Nyilván valamennyire még bibis a válla, a képin néha lehetett látni, hogy mintha vicsorítana, de alapvetően rendben volt, az ütést is bírta. Jól játszott. (Úgy összességében az offense-etek szerintem jobban rendben volt, mint a Cincy ellen. Jobban tetszett. Ami nem jött - egyik csapatnál sem -, azok a FG helyett a TD-k, ezért lett "csak" 16 pont.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
szerintem a D line-ba meg azért nem kéne az elején húzni, mert mclendon nem csak NT-t tud játszani, volt is egy meccs, amikor sérült volt Tuitt és korrekt volt a helyén
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
A DL-t én FA-ről kezelném, egy OL fog kelleni, mert Beachum és Foster közül legfeljebb egyet tudunk megtartani. TE tuti nem kell. Én egy büntető SS mellett vagyok leginkább, meg persze CB is kellene, mert Cortez Allen és a rookie CB-ink vannak szerződés alatt csupán. Gayjel mindenképpen hosszabbítanék.
Soldados
Az egyértelmű, hogy Gayt alá kell íratni és SS-ben is egyetértünk. Viszont azon gondolkodtam, hogy én inkább próbálnám megtartani Fostert, mint Beachum-t. Villanueva teljesen jó volt, annyit amennyit ő hibázott szerintem Beachum is benézett. Ergo tudná azt a szintet szerintem és olcsóbb is lenne.
Gergőke
Beachum mellett viszont az szól, hogy állítólag bemozgatnák Villa-t LG-be és Beachum lenne LT. Így az LT depth is megoldott lenne, ha valami sérülés történik és azért egy LT értékesebb, mint egy LG...és Beachum sérülése miatt esetleg olcsóbban megoldható lenne.
De ez csak feltételezés egy cikk alapján, nem tudni mi jár Tomlinék fejében.
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A DL-t én FA-ről kezelném, egy OL fog kelleni, mert Beachum és Foster közül legfeljebb egyet tudunk megtartani. TE tuti nem kell. Én egy büntető SS mellett vagyok leginkább, meg persze CB is kellene, mert Cortez Allen és a rookie CB-ink vannak szerződés alatt csupán. Gayjel mindenképpen hosszabbítanék.
Soldados
Az egyértelmű, hogy Gayt alá kell íratni és SS-ben is egyetértünk. Viszont azon gondolkodtam, hogy én inkább próbálnám megtartani Fostert, mint Beachum-t. Villanueva teljesen jó volt, annyit amennyit ő hibázott szerintem Beachum is benézett. Ergo tudná azt a szintet szerintem és olcsóbb is lenne.

" class="embed">
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Abszolút igazad van, de jelen esetben mégsem. Az "új" szabályok, amelyek a támadócsapatokat segítik szépen lassan megölik a shutdown cornereket. Véleményem szerint a mai CB-eket a rendszer teszi naggyá, ezt kell nekünk is megtalálni. Mindezek ellenére szükséges a hátsó négyesbe (ötösbe) egy olyan ember, aki összefogja ezt az egészet. Amilyen Pola volt nekünk! Egy ilyen embert kell találni! Nem feltétlenül kell safetynek lennie, de egyszerűen szükség van hátra egy klasszisra, aki húzza az egészet. Boykin, Gay és Mitchell mellé egy ilyen játékos hiányzik a kirakósból!
Szokol
Na most az ilyen playát kiviszik a top5-10-ben. A 25. pick környékén találsz egy kezdő safety-t, de olyat találhatsz picit lebutított verzióban a 3-4. körben. Nyilván ez a papírforma, jöhetnek extra találatok, de jó eséllyel ez a képlet. Én nálatok BPA alapon húznék az O-line, D-Line, OLB, CB, S, TE posztokra, az első kettő prioritásával.
gabokocka
A DL-t én FA-ről kezelném, egy OL fog kelleni, mert Beachum és Foster közül legfeljebb egyet tudunk megtartani. TE tuti nem kell. Én egy büntető SS mellett vagyok leginkább, meg persze CB is kellene, mert Cortez Allen és a rookie CB-ink vannak szerződés alatt csupán. Gayjel mindenképpen hosszabbítanék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Nem feltétlenül a DE-ek cseréjét kell behúzni, hanem egy olyan embert, akit be lehet építeni a rotációba, harmadik kísérleteknél feljöhet a NT helyére, és máris a snapek 30-40 %-ban fenn van. Tegnap is milyen jól jött volna egy használható falember a negyedik negyedben, de nem volt. Aztán ha beválik, akkor adott esetben nem kell nagy pénzt fizetni a lejáró szerződésű veteránnak, mert ott van mögötte a fiatal, olcsó, jó játékos.

Persze ez csak akkor áll fenn, hogyha amikor Ti jöttök, a vezérkar szerint a benn lévő legjobb játékos egy DE. Mi is így hoztuk el Shortot a második körben Star után. Így utólag sztem senki sem bánja. Szóval a lényeg, hogy nem szabad posztra draftolni, mert abból jönnek a reachek, hanem a legnagyobb tehetséget kell elvinni poszttól függetlenül (nyilván QB-t vagy futót nem húztok, mert esélye sincs pályára kerülni).
gabokocka
Ezt olyan csapat teheti meg, ami nagyjából komplett. Így húztuk be anno Heywardot, tiszta BPA pick volt, nem volt szükségünk akkor DE-re.

Viszont nem teheti meg olyan csapat, ahol nyilvánvaló lyuk van, és a drafton elérhetővé válik nekik egy azt megoldani képes játékos. A reach az egy elég relatív dolog, pl nálunk a Bell pickre egyöntetűen azt mondták a szakértők, hogy 2. körben reach. A J.Jones picket meg tök jónak gondolta mindenki...

Hogy adott játékos adott helyen jó vagy nem jó pick, azt korrekten eldönteni a draft után 3-4 évvel lehet szvsz, nem a draft után egy héttel.
több mint 8 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 488
Talib órákat vett Packman-től. Azt mondta hogy Ben-nek nem volt semmi baja és kamu volt a vállsérülés

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
(nyilván QB-t vagy futót nem húztok, mert esélye sincs pályára kerülni).
gabokocka
nono, BB sem lesz fiatalabb, a cserek meg hasznalhatatlanok
xtaki
Gradkowski jó 2. számúnak. Valószínűleg fele ennyi bajunk nem lett volna, ha nem sérül meg.
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
(nyilván QB-t vagy futót nem húztok, mert esélye sincs pályára kerülni).
gabokocka
nono, BB sem lesz fiatalabb, a cserek meg hasznalhatatlanok
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Nem feltétlenül a DE-ek cseréjét kell behúzni, hanem egy olyan embert, akit be lehet építeni a rotációba, harmadik kísérleteknél feljöhet a NT helyére, és máris a snapek 30-40 %-ban fenn van. Tegnap is milyen jól jött volna egy használható falember a negyedik negyedben, de nem volt. Aztán ha beválik, akkor adott esetben nem kell nagy pénzt fizetni a lejáró szerződésű veteránnak, mert ott van mögötte a fiatal, olcsó, jó játékos.

Persze ez csak akkor áll fenn, hogyha amikor Ti jöttök, a vezérkar szerint a benn lévő legjobb játékos egy DE. Mi is így hoztuk el Shortot a második körben Star után. Így utólag sztem senki sem bánja. Szóval a lényeg, hogy nem szabad posztra draftolni, mert abból jönnek a reachek, hanem a legnagyobb tehetséget kell elvinni poszttól függetlenül (nyilván QB-t vagy futót nem húztok, mert esélye sincs pályára kerülni).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
OLB-ből van bőven most, még ha nem is minőség

Ezért nincs passrush. Ha van valaki aki ezt megoldaná,el kell hozni. Onnantól a fogalmatlan sec-nek is lenne esélye.Klaci79
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Én picit luxusnak érezném az első körben draftolni Heyward vagy Tuitt cseréjét, még ha egyébként logikus is lenne, sőt 1/25-re mindenképpen BPA alapon kell gondolkodni. Idén nagyon jó lesz az OL klassz, de OT-re nincs szükség és ha Foster vagy Beachum marad, akkor én OG-t se hoznék maximum a hátsó körökben.
OLB-ből van bőven most, még ha nem is minőség, azért JJ utolsó évében reméljük azt látjuk amit most a rájátszásban, Dupree-ben pedig még bőven van lehetőség, Moats és JH pedig tökéletes kiegészítő ember, de még ott van pl Csikló is, akiben szintén van potenciál.
A TE poszton tudnék elképzelni erősítést, de lehet JJ beváltja a reményeket, annyira még ezt se kell erőltetni. RB-WR-ILB szóba se jöhet az első két körben.
Úgyhogy maradnak a DB posztokon játszó játékosok. Közülük olyan konszenzusos első körös SS-t nem látni (egyelőre), így inkább a CB-k felé fordulnék. Több okból is:
-jövőre csak Senquez Golson, Cortez Allen és Doran Grant rendelkezik szerződéssel.
Közülük Allen-t jun 1 után ki kell vágni a pcsába, megspórolva ezzel $4,400,000-t.
Így viszont két CB marad, két idei újonc akik közűl Grant nem tudott helyet kiharcolni, Golson-ról pedig bár áradozott egy sort Tomlin, de IR miatt semmit nem tudunk róla.
Gay jövőre 32-be fordul, de alap, hogy vissza kell hozni, gondolom az anyagiakban se lesz feltétlenül nehéz megállapodni.
Boykin már nem ennyire egyszerű, elég mostohán bántunk vele idén, annak ellenére hogy amikor pályán volt nem játszott rosszul. (sajnos tegnap volt mellette egy csúnya elkapás, na de hát ki mellett nem ugye) Ergo kicsit mélyebben a zsebünkbe kell nyúlni, ha marasztalni szeretnénk.
Cockrell és Blake közül is valaki olcsó pénzért maradni fog.
Mivel én nem számítok arra, hogy Boykin maradna jelenleg olyan 4 CB-t tudok elképzelni és ide kellene valaki az első körben.
Ha már cb én nagyon örülnék Eli Apple-nek vagy Kendall Fuller, mondjuk a draftig még rengeteg idő van és nem is tudom, hogy Fuller térde milyen állapotban.
SS posztot tényleg meg lehet oldani a későbbiekben, na de ott a nevekkel aztán pláne nem érdemes foglalkozni még...
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Hat meg boven fel lesz kavarva a draft need. Egy-ket szolid free-agent igazolasra szamitok. Meg az is kerdeses, hogy kiket hozunk vissza a sajatjaink kozul.
Beachumot gyanitom, hogy elveszitjuk. Meg igy is, hogy vesztett az ertekebol a serulese miatt.

több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Kövezzetek meg, de szerintem első kört nem érdemes safety-re adni, hacsak nem tuti-Reed/Pola kaliber...
Collapo
Pont ugyanezt akartam írni, hasznosabb ellőni egy fasza falemberre (legyen az támadó vagy védő), aztán a későbbi körökben is lehet találni korrekt DB-ket. Az üzkötzetek még mindig a line of scrimmagen dőlnek el, sosem lehet elég erős és mély falad. Tegnap is látszott, milyen jól jött volna még egy kezdő kaliberű DE, akkor lehet nem fut át a végén a csapaton a Broncos.
gabokocka
Elvileg a falaknál rendben leszünk, oda inkább depth kell, nem azonnali kezdő. A secondarybe viszont kell legalább 1 (vagy 2) minőségi kezdő. Allen már nem fiatal, Blake katasztrófa, Shamarko eddig nem nagyon vált be. Ha feltételezzük hogy a tavaly draftolt 2 CB közül az egyik jó kezdő szintű lesz, akkor elég 1 embert hozni oda. Viszont OLB poszton sem állunk túl jól, JH lehet hogy jövőre már nem játszik, a J.Jones, Dupree, Moats hármas meg nem tűnik világverőnek (azt nem tudom a fiatalok közt van-e aki jövőre 53-ba kerülhet?)

Szóval nálam sec.-be kezdő, DL/OL-be depth, OLB lenne a sorrend. Figyelembe véve az elmúlt évek valóságát; első körben nem húztunk mást csak OL, DL, LB.
Skill posztra Bell volt a legkorábbi pick, 2/48. Tehát én a CB, S, 1. kört nem tartom valószínűnek, hacsak valami giga tehetség le nem csúszik... de talán még akkor sem.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Abszolút igazad van, de jelen esetben mégsem. Az "új" szabályok, amelyek a támadócsapatokat segítik szépen lassan megölik a shutdown cornereket. Véleményem szerint a mai CB-eket a rendszer teszi naggyá, ezt kell nekünk is megtalálni. Mindezek ellenére szükséges a hátsó négyesbe (ötösbe) egy olyan ember, aki összefogja ezt az egészet. Amilyen Pola volt nekünk! Egy ilyen embert kell találni! Nem feltétlenül kell safetynek lennie, de egyszerűen szükség van hátra egy klasszisra, aki húzza az egészet. Boykin, Gay és Mitchell mellé egy ilyen játékos hiányzik a kirakósból!
Szokol
Na most az ilyen playát kiviszik a top5-10-ben. A 25. pick környékén találsz egy kezdő safety-t, de olyat találhatsz picit lebutított verzióban a 3-4. körben. Nyilván ez a papírforma, jöhetnek extra találatok, de jó eséllyel ez a képlet. Én nálatok BPA alapon húznék az O-line, D-Line, OLB, CB, S, TE posztokra, az első kettő prioritásával.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
És már csak azért is megérte fennmaradni, mert végre egyszer az életben láttam Jarvis Jonest jól játszani. 😊
Jan
Nana a Bengals ellen volt egy strip sackje! 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
És már csak azért is megérte fennmaradni, mert végre egyszer az életben láttam Jarvis Jonest jól játszani. 😊
Jan
Ezzel én is így voltam 😊.

Nálam amúgy SS az 1. körös pickünk. Allen öreg már ,mint az országút...jöhetne egy brutális safety 1 .körben.
Gergőke
És már csak azért is megérte fennmaradni, mert végre egyszer az életben láttam Jarvis Jonest jól játszani. 😊
Jan
Ezzel én is így voltam 😊.

Nálam amúgy SS az 1. körös pickünk. Allen öreg már ,mint az országút...jöhetne egy brutális safety 1 .körben.
Gergőke
Kövezzetek meg, de szerintem első kört nem érdemes safety-re adni, hacsak nem tuti-Reed/Pola kaliber...
Collapo
Pont ugyanezt akartam írni, hasznosabb ellőni egy fasza falemberre (legyen az támadó vagy védő), aztán a későbbi körökben is lehet találni korrekt DB-ket. Az üzkötzetek még mindig a line of scrimmagen dőlnek el, sosem lehet elég erős és mély falad. Tegnap is látszott, milyen jól jött volna még egy kezdő kaliberű DE, akkor lehet nem fut át a végén a csapaton a Broncos.
gabokocka
Abszolút igazad van, de jelen esetben mégsem. Az "új" szabályok, amelyek a támadócsapatokat segítik szépen lassan megölik a shutdown cornereket. Véleményem szerint a mai CB-eket a rendszer teszi naggyá, ezt kell nekünk is megtalálni. Mindezek ellenére szükséges a hátsó négyesbe (ötösbe) egy olyan ember, aki összefogja ezt az egészet. Amilyen Pola volt nekünk! Egy ilyen embert kell találni! Nem feltétlenül kell safetynek lennie, de egyszerűen szükség van hátra egy klasszisra, aki húzza az egészet. Boykin, Gay és Mitchell mellé egy ilyen játékos hiányzik a kirakósból!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
És már csak azért is megérte fennmaradni, mert végre egyszer az életben láttam Jarvis Jonest jól játszani. 😊
Jan
Ezzel én is így voltam 😊.

Nálam amúgy SS az 1. körös pickünk. Allen öreg már ,mint az országút...jöhetne egy brutális safety 1 .körben.
Gergőke
És már csak azért is megérte fennmaradni, mert végre egyszer az életben láttam Jarvis Jonest jól játszani. 😊
Jan
Ezzel én is így voltam 😊.

Nálam amúgy SS az 1. körös pickünk. Allen öreg már ,mint az országút...jöhetne egy brutális safety 1 .körben.
Gergőke
Kövezzetek meg, de szerintem első kört nem érdemes safety-re adni, hacsak nem tuti-Reed/Pola kaliber...
Collapo
Pont ugyanezt akartam írni, hasznosabb ellőni egy fasza falemberre (legyen az támadó vagy védő), aztán a későbbi körökben is lehet találni korrekt DB-ket. Az üzkötzetek még mindig a line of scrimmagen dőlnek el, sosem lehet elég erős és mély falad. Tegnap is látszott, milyen jól jött volna még egy kezdő kaliberű DE, akkor lehet nem fut át a végén a csapaton a Broncos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Abszolút nem vagyok csalódott, kihoztuk ebből a meccsből, amit lehetett.

BB-nek láthatóan fájt a válla, néhány dobás elengedése közben vicsorgott rendesen, de nem lehetett rá panasz. De úgy összességében az egész csapat tetszett, talán Foster, Miller, Berry és Wheaton voltak azok, akik önmagukhoz képest gyengébben teljesítettek, de ők sem voltak kirívóan gyengék.

A védelemtől ezt vártam volna egész szezonban, a rendszer és a rossz idő el tudta fedni a képességbeli hiányosságokat passz védekezésben. A futásvédelem is jó volt, de most is volt két-három hosszabb játék. Ezeket lehet és kell is minimalizálni. Nyomást nem tudtuk tenni Pétönre (remélem helyesen írom!), de mindettől függetlenül nagyon jól teljesített az egység.

A kiherélt támadósor pedig többet hozott, mint vártam, vártunk! Csak azért idegesít Tüsző elvesztett labdája, mert meggyőződésem, hogy az volt a második TD-driveunk és akkor miénk a meccs.

Nem olvastam vissza, de gondolom sokan hiányolják, hogy kétszer is rúghattunk volna három pontért, de az egyiknek nekimentünk, a másodikat elpuntoltuk. Az elsőnél én is rúgtam volna (pontot szerezhettünk volna a meccs elején), a másodiknál viszont szerintem jó döntés volt a punt a területharc miatt. Nem ezen múlt, az edzői stábnak járt a dicséret az egész meccset illetően!

A jelenlegi állapotában jobbik csapat jutott tovább, ehhez kétség sem férhet még akkor sem, ha sokáig kézben tartottuk a meccset. Ez egy szép szezon volt, én többet kaptam, mint amit előzetesen vártam (9-7-et tippeltem, ehhez képest BB sérülése nélkül meg lett volna a 12 győzelem). A PO jutalomjáték volt, amit a Cicák legyőzésével ki is élvezhettünk.

Jövőre a kulcsemberek sérülése nélkül SB-esélyes a csapat.
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
És már csak azért is megérte fennmaradni, mert végre egyszer az életben láttam Jarvis Jonest jól játszani. 😊
Jan
Ezzel én is így voltam 😊.

Nálam amúgy SS az 1. körös pickünk. Allen öreg már ,mint az országút...jöhetne egy brutális safety 1 .körben.
Gergőke
És már csak azért is megérte fennmaradni, mert végre egyszer az életben láttam Jarvis Jonest jól játszani. 😊
Jan
Ezzel én is így voltam 😊.

Nálam amúgy SS az 1. körös pickünk. Allen öreg már ,mint az országút...jöhetne egy brutális safety 1 .körben.
Gergőke
Kövezzetek meg, de szerintem első kört nem érdemes safety-re adni, hacsak nem tuti-Reed/Pola kaliber...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
És már csak azért is megérte fennmaradni, mert végre egyszer az életben láttam Jarvis Jonest jól játszani. 😊
Jan
Ezzel én is így voltam 😊.

Nálam amúgy SS az 1. körös pickünk. Allen öreg már ,mint az országút...jöhetne egy brutális safety 1 .körben.

" class="embed">
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Teljesen korrekt meccset hozott a csapat, sőt többet is mint amit vártam. Ez most -meghatározó játékosaink nélkül- ennyire volt elég, egyáltalán nem vagyok csalódott.

Voltak persze egyéni hibák, meg -utólag- hibásnak kinéző edzői döntések, de ezek mindíg is voltak, ezután is lesznek, ez része a focinak. Azt külön értékelem a csapatban, hogy az ismert körülmények ellenére sem volt összeomlás, még átmeneti sem.

És már csak azért is megérte fennmaradni, mert végre egyszer az életben láttam Jarvis Jonest jól játszani. 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
A meccs előtt úgy voltam vele, hogy csak akkor nyerhettek, ha lesz jó néhány turnover, special team vagy defense TD, illetve miracle játékok tömkelege. Ehhez képest a meccs egész képét tekintve jobbnak tűntetek, buta hibákon múlt (leginkább az itt már kitárgyalt edzői döntések), hogy ez pontokban nem nyilvánult meg. A végén meg elfáradt a védőfal, ami nem csoda, hiszen a két end sztem kb minden playben fenn volt, ez egy ilyen meccsen nem tartható. A sokat szidott Haley sztem kifejezetten jó meccset rakott össze, az elején a mély passz is tetszett nekem, egy-egy megkérdőjelezhető hívás persze volt, de sztem ez korrekt gameplan volt, jól alkalmazkodva a saját problémákhoz és az ellenfél erősségeihez/gyengéihez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.