Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Úgy gondolom igy ki lehetett kapni, nagy respekt a D-nek, Big Ben a lehetőségekhez, állapotához képest nagyot játszott, a spec team viszont...
Persze jó lett volna még elmenni a Pats-hez de nem érzek csalódottságot.
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
1 Turnoveren múlt, addig a kezünkben volt a meccs. Kórházcsapattól nem volt rossz meccs. A D elfáradt a végére.

több mint 8 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 95
Következő idényre feleennyi kulcsjátékos sérülése + jó (secondary) draft = Super Bowl LI
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Bővebben majd nap közben, egyelőre csak annyit, hogy le a kalappal a csapat előtt, voltak persze hibák, de összességében azt lehet mondani, a helyzethez képest minden tőlük telhetőt megtettek. Nagy szezon volt ez így is.
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Road win hianyzik meg ebbol a fordulobol. #HereWeGo

több mint 8 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Nyerünk.
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Vick mégis inaktív. Will Johnson is out. A többi a szokásos névsor, plusz a korábban már bejelentett sérültek.
Soldados
Ezek szerint úgy számolnak, hogy BB bírni fogja végig a meccset. 10 százalékkal nőttek az esélyeink! 😊
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vick mégis inaktív. Will Johnson is out. A többi a szokásos névsor, plusz a korábban már bejelentett sérültek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
A 3 legfontosabb dolog, ami a csodához kell szerintem:

1. A futást fogni kell. Erre mondjuk jó esély van ismerve a rush D-t, de tényleg fogni kell. Ha ez nem sikerül, akkor le is húzhatjuk a rolót.

2. Nyomás Peytonon. Ahogy a korábbi Ben-mentes időszakban, úgy most is a D-nek kell előlépnie, hogy meccset nyerjünk, azaz labdákat kell szerezni. Erre akkor van (a leg)nagyobb esély, ha fogod a futást és passzjátéknál nyomással rossz döntéseket, ezáltal labdaszerzéseket generálsz. Labdaszerzés nélkül ezúttal nem hiszem, hogy bármi esélyünk lenne a győzelemre.

3. Offensive playcalling. Egyrészt konzervatív játék, már csak azért is, hogy minimálisra csökkentsük a labdaeladás esélyét. Nem kell minden drive-ból pontot szerezni. Az sem baj, ha vannak 3 and outok. De a labdát tilos eladni, az most nem fér bele. Jószerivel egyszer sem. De a konzervatív playhívás ellenére kell néhány splash, vagy ha úgy tetszik big play -> 30-40-50-60 yardos. És ezeket utána meg kell lovagolni. Megvannak azok a játékosaink, akik rövid játékból is tudnak hosszút csinálni. Türelmesnek kell maradni és kivárni, hogy ezek összejöjjenek.

+1: a futást írhattam volna, de a Denver védelmét ismerve minimális esélyét látom, hogy azt hatékonyan működtessük. Ha mégis sikerülne hatékonyan futni drámaian megnőne a győzelmi esélyünk, de mint mondtam, ezt kétlem. De hát ki tudja, lehet, Tüszi szétfutja a Denvert! 😊
Soldados
Remélem Haley nem kezd kreatívkodni, hogy Jonessal akarja szétpasszoltatni a Broncos D-t. (simán kinézem belőle hogy ilyesmin gondolkodik...)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A 3 legfontosabb dolog, ami a csodához kell szerintem:

1. A futást fogni kell. Erre mondjuk jó esély van ismerve a rush D-t, de tényleg fogni kell. Ha ez nem sikerül, akkor le is húzhatjuk a rolót.

2. Nyomás Peytonon. Ahogy a korábbi Ben-mentes időszakban, úgy most is a D-nek kell előlépnie, hogy meccset nyerjünk, azaz labdákat kell szerezni. Erre akkor van (a leg)nagyobb esély, ha fogod a futást és passzjátéknál nyomással rossz döntéseket, ezáltal labdaszerzéseket generálsz. Labdaszerzés nélkül ezúttal nem hiszem, hogy bármi esélyünk lenne a győzelemre.

3. Offensive playcalling. Egyrészt konzervatív játék, már csak azért is, hogy minimálisra csökkentsük a labdaeladás esélyét. Nem kell minden drive-ból pontot szerezni. Az sem baj, ha vannak 3 and outok. De a labdát tilos eladni, az most nem fér bele. Jószerivel egyszer sem. De a konzervatív playhívás ellenére kell néhány splash, vagy ha úgy tetszik big play -> 30-40-50-60 yardos. És ezeket utána meg kell lovagolni. Megvannak azok a játékosaink, akik rövid játékból is tudnak hosszút csinálni. Türelmesnek kell maradni és kivárni, hogy ezek összejöjjenek.

+1: a futást írhattam volna, de a Denver védelmét ismerve minimális esélyét látom, hogy azt hatékonyan működtessük. Ha mégis sikerülne hatékonyan futni drámaian megnőne a győzelmi esélyünk, de mint mondtam, ezt kétlem. De hát ki tudja, lehet, Tüszi szétfutja a Denvert! 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Rösztliburger kezd, Vick is aktív lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Mar a hideg kiraz ettol. Legalabb a nevet tudjuk helyesen leirni, megiscsak egy korszakos zseni ez a Peyton Manning.
Dodó
Pétön! Így jó?
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Az mindenesetre tény, hogy a Steelers lesz az első csapat, amely PO-meccsen egyszerre nélkülözi majd leading rusherét és leading recieverét az adott évben...
Soldados
Ténynek tény, csak nem igaz. 😊
És nem ismerem a PO-éra összes meccsének összes statisztikáját, de pl. nálunk se kezd ma se Blount, se Gronkowski.
Tehát nem a Steelers lesz.
Sobri Jóska
Bocs, de az ESPN-nek jobban hiszek. Egyrészt Gronk TE, másrészt róla még nem olvastam, hogy ruled out. 😉
Soldados
Bocs, de nem WR-t írtál, hanem leader recievert.
Nálunk egy TE vezet elkapásokban, sajnálom.
És tény, hogy ha nem kezd, akkor nem a Steelers lesz az első csapat without leading rusher és leading reciever. 😉
Sobri Jóska
Gronk questionable, az a PO-ban azt jelenti, hogy játszik. (Ahogy nálunk is Ben) 😉 Amúgy pont most le is hozta az nfl.com, hogy Gronk játszani fog. Szóval a Steelers lesz az első csapat, amely leading recievere és leading rushere nélkül játssza a PO-meccsét.
Soldados
Tényleg játszott.
És nem is bántam, hogy így alakult. 😉

több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Legalább kohászozzál inkább!
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Ha nem jut konfdöntőbe a steelers akkor már a denvertől kapjon ki. Ezt fogadnám el a lekönnyebben, mint vereséget. Ha mégis a denver megy tovább én nagyon örülnék egy végső denveri győzelemnek, mert ha van ember, aki nagyon megérdemelné akkor az az öregebbik manning, aki nem archi😊
TheBerzerker
azok közül akik még bent vannak bárkinek "örülnék" ha nyernének, kivéve a gópecc
(persze a vasasnak leginkább)
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ha nem jut konfdöntőbe a steelers akkor már a denvertől kapjon ki. Ezt fogadnám el a lekönnyebben, mint vereséget. Ha mégis a denver megy tovább én nagyon örülnék egy végső denveri győzelemnek, mert ha van ember, aki nagyon megérdemelné akkor az az öregebbik manning, aki nem archi😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Mar a hideg kiraz ettol. Legalabb a nevet tudjuk helyesen leirni, megiscsak egy korszakos zseni ez a Peyton Manning.
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Teljesen nyugodtan várom a meccset, mert a sérülések következtében nem egy szint most a két csapat. Amit szeretnék látni:
- full konzervatív játékhívásokat,
- rengeteg futást
- rengeteg tight end játékot.

A védelem részéről csak azt kérem, hogy fogjuk a futást, nyerje meg Payton a meccset, ha van még olyan állapotban, hogy meg tudja! Közte 10-et tippelek, nem nekünk. Ha lesz esélyünk a negyedik negyedben, az számomra már kellemes meglepetés lesz!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valahol megértem, az elmúlt bő tíz évben én is csak kb PM ellen "szurkoltam" nektek (na jó, még 2005-ös döntőnél úgy voltam vele, legyen egy gyűrűje Big Bennek is, aztán PM-nek is, de annyi legyen elég 😀). Meg talán egy picit egy éve, mert ellenetek valamiért jobban szokott menni, mint a Ravens ellen 😊

Na de amikor két éve játékosunk sem maradt, de még most sem tudnám elképzelni, hogy örülnék a vereségünknek azért, ha az növeli PM vagy a Steelers vereségének esélyét. Ennyire nincs utálat, illetve fontosabb a saját csapat 😊

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Rókalyuk... Brrr...

Vagy most essünk ki Denverben, vagy jussunk Super Bowlba! 😊
Soldados
Jobb a konfdöntőben veszíteni, még a pick is romolhat 😊
Wyatt
A konfdöntő nem érdekel. Csak a Pats ellen ne. 😉
Soldados
Én úgy vagyok a mai meccsel hogy vagy nyerjünk valahogy, vagy kapjunk ki, de akkor simán.
Egy B offense-el esetleges megnyert meccset, saját hibából elveszítve forgatókönyv lenne csak fájdalmas.
Most azon gondolkodom, hogy "sima zakó mindkét oldalon sérülések nélkül" papírt aláírnám-e? Utálom-e ennyire a Pats-t .-)

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 twitter.com/NFL_Memes/status/688554211869499393

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rókalyuk... Brrr...

Vagy most essünk ki Denverben, vagy jussunk Super Bowlba! 😊
Soldados
Jobb a konfdöntőben veszíteni, még a pick is romolhat 😊
Wyatt
A konfdöntő nem érdekel. Csak a Pats ellen ne. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rókalyuk... Brrr...

Vagy most essünk ki Denverben, vagy jussunk Super Bowlba! 😊
Soldados
Jobb a konfdöntőben veszíteni, még a pick is romolhat 😊

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rókalyuk... Brrr...

Vagy most essünk ki Denverben, vagy jussunk Super Bowlba! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az utolsó 6 talpon maradó csapatban tuti benne leszünk .-)
bcsarli
Lesz az 5 is. 😊
xrace77
Igaz .-)